SON DAKİKA MUHAMMED SALİH HABERLERİ

Son Dakika Muhammed Salih Haberleri

 • 17 Nisan 2018 17:16 Tarihi Çifte Mineali Medrese'de Yemek Yarışması TURİZM Haftası nedeniyle Erzurum'daki tarihi Çifte Minareli Medrese'de düzenlenen yemek yarışması renkli görüntülere sahne oldu.
 • 17 Nisan 2018 17:13 Erzurum Tarihi Çifte Mineali Medrese'de Yemek Yarışması-Hd Erzurum Tarihi Çifte Mineali Medrese'de Yemek Yarışması-Hd Tarihi Çifte Mineali Medrese'de yemek yarışmasıTURİZM Haftası nedeniyle Erzurum'daki tarihi Çifte Minareli Medrese'de düzenlenen yemek yarışması renkli görüntülere sahne oldu.
 • 17 Nisan 2018 17:11 Dha Yurt Bülteni-15 13 öğrenci gıda zehirlenmesi şüphesiyle hastaneye kaldırıldıİZMİR'in Buca ilçesindeki bir lisede, öğle arasında okul dışındaki bir dönerciden sipariş ettikleri döneri yiyen 13 öğrenci, gıda zehirlenmesi şüphesiyle hastanede tedaviye alındı.
 • 17 Nisan 2018 16:47 Turizm Haftası Etkinlikleri Turizm Haftası Etkinlikleri 42.Turizm Haftası etkinlikleri kapsamında Erzurum'da yemek yarışması, Erzincan'da mehteran takımı eşliğinde yürüyüş gerçekleştirildi.
 • 17 Nisan 2018 15:55 Tarihi Çifte Mineali Medrese'de Yemek Yarışması TURİZM Haftası nedeniyle Erzurum'daki tarihi Çifte Minareli Medrese'de düzenlenen yemek yarışması renkli görüntülere sahne oldu.
 • 08 Nisan 2018 23:21 Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, Suudi Arabistan Hac ve Umre Bakanını Ziyaret Etti Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, Suudi Arabistan Hac ve Umre Bakanını Ziyaret Etti Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, Cidde’de Suudi Arabistan Hac ve Umre Bakanı Muhammed Salih Benten’le 2018 yılı hac organizasyonunun hazırlıklarını değerlendirdi.
 • 08 Nisan 2018 22:42 Diyanet İşleri Başkanı Erbaş Cidde'de Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, Suudi Arabistan Hac ve Umre Bakanı Muhammed Salih Benten ile "2018 yılı hac organizasyonunu" görüştü.
 • 03 Nisan 2018 13:21 Suriyeliler'in Ülkelerine Dönüşü Sürüyor ÜLKELERİNDEKİ iç savaştan kaçarak Türkiye'ye sığınan Suriyeli ailelerden bazıları, Kilis'teki Öncüpınar Sınır Kapısı'ndan, Fırat Kalkanı ve Zeytin Dalı harekatları ile terör örgütlerinden arındırılan bölgelerdeki evlerine dönüyor.
 • 03 Nisan 2018 13:10 Kilis Suriyeliler'in Ülkelerine Dönüşü Sürüyor Kilis Suriyeliler'in Ülkelerine Dönüşü Sürüyor Suriyeliler'in ülkelerine dönüşü sürüyorÜlkelerindeki iç savaştan kaçarak Türkiye'ye sığınan Suriyeli ailelerden bazıları, Kilis'teki Öncüpınar Sınır Kapısı'ndan, Fırat Kalkanı ve Zeytin Dalı Harekatı ile terör örgütlerinden arındırılan bölgelerdeki evlerine dönüyor.
 • 03 Nisan 2018 12:50 Dha Yurt Bülteni-7 Suriyeliler'in ülkelerine dönüşü sürüyorÜlkelerindeki iç savaştan kaçarak Türkiye'ye sığınan Suriyeli ailelerden bazıları, Kilis'teki Öncüpınar Sınır Kapısı'ndan, Fırat Kalkanı ve Zeytin Dalı Harekatı ile terör örgütlerinden arındırılan bölgelerdeki evlerine dönüyor.
 • 03 Nisan 2018 12:44 Suriyeliler'in Ülkelerine Dönüşü Sürüyor ÜLKELERİNDEKİ iç savaştan kaçarak Türkiye'ye sığınan Suriyeli ailelerden bazıları, Kilis'teki Öncüpınar Sınır Kapısı'ndan, Fırat Kalkanı ve Zeytin Dalı harekatları ile terör örgütlerinden arındırılan bölgelerdeki evlerine dönüyor.
 • 09 Mart 2018 11:21 Çankaya Evi'nin Ortadoğulu İki Yazarı Ağırlıyor Çankaya Belediyesi Cebeci Çankaya Evi yabancılar için kurduğu Türkçe okuma-yazma kursu, bu yıl iki yazarı ağırlıyor.
 • 07 Mart 2018 03:23 Opec'ten Petrol Üreticisi Ülkelere İş Birliğinin Devamı Çağrısı Petrol İhraç Eden Ülkeler Örgütü (OPEC) Genel Sekreteri Muhammed Barkindo, petrol piyasasında ve fiyatlarında sürdürülebilirliğin devam edebilmesi için üretici ülkeler arasında iş birliğinin sürmesi çağrısında bulundu.
 • 27 Şubat 2018 23:52 Sudan Ordusunda Görev Değişikliği Sudan Genelkurmay Başkanı ve kuvvet komutanlarının görevden alındığı bildirildi.
 • 26 Şubat 2018 10:41 Etiyopyalı Müslümanlar, Türkiye'ye Minnettar Etiyopyalı Müslümanlar, Türkiye'ye Minnettar Etiyopya’da faaliyet yürüten ve binlerce üyesi bulunan İman İslam Derneği’nin (İman-Der) Müdürü Ahmed Muhammed Salih, Türkiye tarafından ülkelerindeki yoksullara yönelik çeşitli yardım faaliyetlerinin yürütüldüğünü belirterek, bu çalışmaların önünü açan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan,...
 • 24 Şubat 2018 12:22 Ypg/pkk, Deaş Bahanesiyle Bize Zulmetti" Suriye'nin Afrin bölgesinden, terör örgütü YPG/PKK'nın zulmünden kaçarak 8 çocuğuyla Türkiye'ye sığınan Muhammed Salih, DEAŞ bahanesiyle köylerini bombalayan teröristlerin birçok akrabasını öldürdüğünü, hayatta kalanları da zorla örgüte almaya çalıştığını anlattı.
 • 21 Şubat 2018 19:11 Türkiye-Suudi Arabistan İlişkileri Suudi Arabistan Hac ve Umre Bakanı Muhammed Salih bin Tahir Bentin, Türkiye'nin Riyad Büyükelçisi Erdoğan Kök'ü kabul etti.
 • 09 Şubat 2018 13:01 Rus Dansöz, Mısır'da Ulusal Güvenliğe Tehdit Ettiği Gerekçesiyle Sınır Dışı Ediliyor Rus Dansöz, Mısır'da Ulusal Güvenliğe Tehdit Ettiği Gerekçesiyle Sınır Dışı Ediliyor Mısır'da Gawhara sahne ismiyle dansöz olarak çalışan Ekaterina Andreeva, aşırı provokatif giyindiği gerekçesiyle sınır dışı edilecek.
 • 09 Şubat 2018 11:54 İran'dan Batı ile Müzakereler Konusunda Çelişkili Açıklamalar İran Dışişleri Bakan Yardımcısı Abbas Erakçi, nükleer anlaşmanın başarılı olması halinde ABD ile diğer konuların da müzakere edilebileceğini söylerken, Devrim Muhafızları Ordusu Komutan Yardımcısı Muhammed Salih Cukar, Tahran ile Washington arasında herhangi bir müzakerenin söz konusu...
 • 05 Şubat 2018 18:02 Doğu Türkistanlılar Başkent'te Çin'i Protesto Etti Doğu Türkistanlılar Başkent'te Çin'i Protesto Etti Doğu Türkistanlılar Başkent'te Çin'i protesto etti Ankara'da Çin protesto edildiANKARA - Türkiye'de yaşayan Doğu Türkistan Türkleri Ankara'da toplanarak Çin'i protesto etti.
 • 05 Şubat 2018 17:16 Doğu Türkistanlılar Çin'i Protesto Etti Doğu Türkistanlılar Çin'i Protesto Etti Türkiye’de yaşayan Doğu Türkistan Türkleri, Ankara’da toplanarak Çin’i protesto etti.
 • 05 Şubat 2018 01:11 Muhammed Salih Hacim'in Vefatı - Stockholm Muhammed Salih Hacim'in Vefatı - Stockholm Doğu Türkistanlı alim Muhammed Salih Hacim'in Çin'de bir hapishanede vefat etmesi, İsveç'in başkenti Stockholm'de protesto edildi.
 • 04 Şubat 2018 21:31 Uygur Türkleri, Çin'i Protesto Etti Uygur Türkleri, Çin'i Protesto Etti İsveç’te Uygurlu Türkler, İsviçre’nin Çin Büyükelçiliği binası önünde Çin’i protesto etti.
 • 04 Şubat 2018 19:55 Muhammed Salih Hacim'in Vefatı Doğu Türkistanlı alim Muhammed Salih Hacim'in Çin'de bir hapishanede vefat etmesi, İsveç'in başkenti Stockholm'de protesto edildi.
 • 02 Şubat 2018 19:15 Kayseri Doğu Türkistanlılar, Çin'de Öldürülen İslam Alimi İçin Gıyabi Cenaze Namazı Kıldı Kayseri Doğu Türkistanlılar, Çin'de Öldürülen İslam Alimi İçin Gıyabi Cenaze Namazı Kıldı Doğu Türkistanlılar, Çin'de öldürülen İslam Alimi için gıyabi cenaze namazı kıldıCuma namazı çıkışı bir grup Doğu Türkistanlı Uygur Türkü, Çin'de kaldığı hapishanede öldürülen İslam Alimlerinden Muhammed Salih Hacı için gıyabi cenaze namazı kıldı.
 • 02 Şubat 2018 18:48 Doğu Türkistanlılar, Çin'de Öldürülen İslam Alimi İçin Gıyabi Cenaze Namazı Kıldı KAYSERİ'de Cuma namazı için Hunat Camii'nde bir araya gelen Doğu Türkistanlılar Derneği üyeleri, Çin'de kaldığı hapishanede öldürülen İslam Alimlerinden Muhammed Salih Hacı için gıyabi cenaze namazı kıldı.
 • 02 Şubat 2018 18:11 Doğu Türkistanlı Alim Damollam İçin Gıyabi Cenaze Namazı Doğu Türkistanlı İslam alimi, Kur'an-ı Kerimi ve Riyazüs Salihin'i Uygur Türkçesine ilk çeviren Muhammed Salih Damollam için Fatih Camisinde gıyabi cenaze namazı kılındı.
 • 02 Şubat 2018 17:48 Başkent'te Tüm Şehitler ve Muhammed Salih Hacim İçin Gıyabi Cenaze Namazı Kılındı Başkent'te Tüm Şehitler ve Muhammed Salih Hacim İçin Gıyabi Cenaze Namazı Kılındı Başkent'te tüm şehitler ve Muhammed Salih Hacim için Gıyabi cenaze namazı kılındıANKARA - Şehitler ve geçtiğimiz günlerde Çin polisi tarafından tutuklanıp 45 gün sonra hapishanede vefat eden Muhammed Salih Hacim için Hacı Bayram Caminde Gıyabi cenaze namazı kılındı.
 • 02 Şubat 2018 17:06 Şehitler ve Muhammed Salih Hacim İçin Gıyabi Cenaze Namazı Şehitler ve Muhammed Salih Hacim İçin Gıyabi Cenaze Namazı Ankara'da Hacı Bayram Camii'nde şehitler ve geçtiğimiz günlerde Çin polisi tarafından tutuklanıp 45 gün sonra hapishanede vefat eden Muhammed Salih Hacim için gıyabi cenaze namazı kılındı.
 • 02 Şubat 2018 16:55 Başkent'te Şehitler ve Muhammed Salih Hacim İçin Gıyabi Cenaze Namazı Kılındı Başkent'te Şehitler ve Muhammed Salih Hacim İçin Gıyabi Cenaze Namazı Kılındı Ankara’da Hacı Bayram Camii’nde şehitler ve geçtiğimiz günlerde Çin polisi tarafından tutuklanıp 45 gün sonra hapishanede vefat eden Muhammed Salih Hacim için gıyabi cenaze namazı kılındı.
 • 02 Şubat 2018 16:47 Doğu Türkistanlılar, Çin'de Öldürülen İslam Alimi İçin Gıyabi Cenaze Namazı Kıldı Cuma namazı çıkışı bir grup Doğu Türkistanlı Uygur Türkü, Çin'de kaldığı hapishanede öldürülen İslam Alimlerinden Muhammed Salih Hacı için gıyabi cenaze namazı kıldı.
 • 02 Şubat 2018 16:30 Muhammed Salih Hacim'in Hayatını Kaybetmesi Kur'an-ı Kerim'i ve hadis kitabı Riyaz'us Salihin'i Uygur Türkçesi'ne ilk çeviren alim Muhammed Salih Hacim'in Çin'de vefatı üzerine Ulu Cami'de gıyabi cenaze namazı kılındı.
 • 02 Şubat 2018 16:13 Dha Yurt Bülteni-12 Önüne çıkan araca çarpmamak için direksiyonu kırınca kaza yaptıİZMİT'te, önüne çıkan araca çarpmamak için sürücüsünün direksiyonunu kırdığı kamyon bariyerlere çarparak devrildi.
 • 30 Ocak 2018 08:54 Sömürülemeyen Etiyopya 'Misyoner' İşgali Altında Sömürülemeyen Etiyopya 'Misyoner' İşgali Altında Afrika’nın sömürülemeyen tek ülkesi olan Etiyopya’da misyonerlik faaliyetleri yüzünden çok sayıda Müslüman’ın din değiştirdiği ileri sürüldü.
 • 30 Ocak 2018 08:13 Sömürülemeyen Etiyopya 'Misyoner' İşgali Altında Sömürülemeyen Etiyopya 'Misyoner' İşgali Altında Sömürülemeyen Etiyopya 'misyoner' işgali altında Peş peşe kiliselerin yükseldiği ülkede, çok sayıda Müslüman'ın misyoner faaliyetleri yüzünden din değiştirdiği ileri sürüldü Çocuk ve yaşlı çok sayıda Müslüman da dinlerini değiştirmedikleri için aileleri tarafından sokağa atıldıADDİS ABABA...
 • 29 Ocak 2018 09:52 Türk İşadamlarının Şefkati Sınırları Aştı- Türkiyeli İki İşadamı, Etiyopyalı Çocuklar İçin Yetim... Türk İşadamlarının Şefkati Sınırları Aştı- Türkiyeli İki İşadamı, Etiyopyalı Çocuklar İçin Yetim... - (Sabah geçilecek) Türk işadamlarının şefkati sınırları aştı Türkiyeli iki işadamı, Etiyopyalı çocuklar için yetim okulu açtı Okul 100 çocuğa hizmet verecekADDİS ABABA - Türkiyeli 2 işadamı, Etiyopya'da hem annelerinin adını yaşatmak hem de anne ve babalarını kaybetmiş çocuklara yardımcı...
 • 29 Ocak 2018 08:46 Türk İşadamlarının Şefkati Sınırları Aştı Türk İşadamlarının Şefkati Sınırları Aştı Türkiyeli 2 işadamı, Etiyopya’da hem annelerinin adını yaşatmak hem de anne ve babalarını kaybetmiş çocuklara yardımcı olmak amacıyla yetim okulu açtı.
 • 28 Ocak 2018 23:31 Büyükelçi Ergen'den Çad'daki Türkiye Maarif Vakfı Okullarına Ziyaret Türkiye'nin Encemine Büyükelçisi Erdal Sabri Ergen, Çad'daki Türkiye Maarif Vakfı Okullarını ziyaret etti.
 • 23 Ocak 2018 13:27 Giresun'da Şehit Aileleri ve Gazilere 'Devlet Övünç Madalyası' Törenle Verildi Giresun'da Şehit Aileleri ve Gazilere 'Devlet Övünç Madalyası' Törenle Verildi Giresun’da düzenlenen törenle 3 şehit ailesi ve iki 15 Temmuz gazisine devlet övünç madalyası ve Berat’ı verildi.
 • 18 Ocak 2018 16:42 Dama ve Satranç Turnuvası Düzenlendi Malatya'da satranç ve dama turnuvası düzenlendi.
 • 16 Ocak 2018 16:44 Yemen'deki Olaylar Yemen'deki ayrılık yanlısı "Güney Halk Direnişi", Husiler tarafından öldürülen devrik Cumhurbaşkanı Ali Abdullah Salih'in yeğeni Tuğgeneral Tarık Muhammed Salih'in bölgedeki varlığını kabul etmeyen tutumunu yineledi.
 • 16 Ocak 2018 11:11 Yemen'deki Olaylar Yemen'in geçici başkenti Aden'de, kentin emniyetinden sorumlu Birleşik Arap Emirlikleri'ne (BAE) bağlı güçlerle Güney Halk Direnişi arasında gerginlik yaşandığı belirtildi.
 • 11 Ocak 2018 19:27 Yemen'deki Olaylar Yemen'de geçen ay Husiler tarafından öldürülen devrik Cumhurbaşkanı Ali Abdullah Salih'in yeğeni Tuğgeneral Tarık Muhammed Salih, "öldürüldüğü" iddialarının ardından ilk kez Şebve'de ortaya çıktı.
 • 09 Ocak 2018 20:24 Dünya Genelinde Filistinli Nüfusu 13,5 Milyona Ulaştı" Zeytune Araştırma ve Danışma Merkezi, bugün yayımladığı bir raporla Filistinlilerin dünya genelindeki toplam nüfusunun 13,5 milyona ulaştığını duyurdu.
 • 03 Ocak 2018 14:28 Jeneratör Kayışı Boynuna Dolanan Çocuk Hayatını Kaybetti Jeneratör Kayışı Boynuna Dolanan Çocuk Hayatını Kaybetti Hatay’ın İskenderun ilçesinde jeneratör kayışının boynuna dolanması sonucu yaralanarak 16 gündür yoğun bakımda tedavi gören Suriye uyruklu 9 yaşındaki çocuk, hayatını kaybetti.
 • 30 Aralık 2017 09:33 İsrail Askerlerinin Yaraladığı Filistinli Şehit Oldu İsrail askerlerinin, Gazze sınırında ABD'nin Kudüs'ü "İsrail'in başkenti" olarak tanıma kararına tepki için düzenlenen gösterilere müdahalesinde yaralanan Filistinli Cemal Muhammed Salih'in (20) bu sabah şehit olduğu bildirildi.
 • 28 Aralık 2017 20:35 Diyanet İşleri Başkanı Erbaş Suudi Arabistan'da Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, 2018 yılı hac organizasyonuna ilişkin temaslarda bulunmak üzere geldiği Cidde'de Suudi Arabistan Hac ve Umre Bakanı Muhammed Salih bin Tahir ile bir araya geldi.
 • 23 Aralık 2017 17:18 Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Afrika Ziyareti Sudan İşverenler Konfederasyonu Başkanı Saud el-Barir, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Afrika temasları kapsamında resmi ziyarette bulunacağı Sudan'ın Afrika'ya açılmak isteyenler için önemli bir fırsat olduğunu belirtti.
 • 12 Aralık 2017 16:31 İşçi Servisi Kamyondan Yola Düşen Tomruklara Çarptı: 6 Yaralı –BURSA'nın İnegöl ilçesinde karayolu işçilerini taşıyan servis aracı, önde giden kamyonun kasasından yola düşen tomruklara çarptı, 6 kişi yaralandı.
 • 12 Aralık 2017 16:05 Kamyondan Düşen Odunlar Kazaya Neden Oldu - Bursa Kamyondan Düşen Odunlar Kazaya Neden Oldu - Bursa Bursa'nın İnegöl ilçesinde bir kamyondan düşen odunlara çarpan minibüsteki 6 kişi yaralandı.