Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika Özcan Purçu haberleri, Özcan Purçu son dakika, son dakika Özcan Purçu

Son Dakika Özcan Purçu Haberleri

Son dakika Özcan Purçu haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son özcan purçu haberleri anında burada.


 • 19.04.2023 19 Nis 17:34 İzmir Milletvekili Özcan Purçu, CHP'deki görevinden ayrıldı: Aday listesine bir tane bile Roman kökenli aday koymadınız

  İzmir Milletvekili Özcan Purçu, CHP'deki görevinden ayrıldı: Aday listesine bir tane bile Roman kökenli aday koymadınız CHP İzmir Milletvekili Özcan Purçu partisinden istifa ettiğini duyurdu. CHP'de bir tane bile Roman kökenli milletvekili adayının bulunmamasını öne süren Purçu, "Yok sayıldık. En çok oya, ihtiyacın olduğu dönemde 6 milyon Roman vatandaşının oyu bir kenara nasıl atılır? Yüksek Seçim Kurulu'nda düzeltmenin son günü. Olmayınca, federasyon ve derneklerin talebiyle mecburen istifa etmek zorunda kaldım" ifadelerini kullandı.

 • 03.04.2023 03 Nis 14:05 Özcan Purçu: "Depremzedeler Otellerden Çıkartılıyor, Gittikleri İllerde Yüksek Kira Fiyatlarıyla Karşılaşıyor"

  Özcan Purçu: 'Depremzedeler Otellerden Çıkartılıyor, Gittikleri İllerde Yüksek Kira Fiyatlarıyla Karşılaşıyor' CHP İzmir Milletvekili Özcan Purçu, yaklaşan turizm sezonu nedeniyle depremzedelerin otellerden çıkartıldığını, gittikleri illerde yüksek kira fiyatlarıyla karşı karşıya kaldıklarını belirterek, Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum’a “Bakanlığınız tarafından bugün itibarıyla tespit edilen fahiş kira artış ilan sayısı kaçtır? Bakanlığınız tarafından bugün itibarıyla tespit edilen fahiş satılık ev ilan sayısı kaçtır? Tespit edilen bu fahiş fiyatlı satılık ve kiralık ev ilanları için nasıl bir cezai müeyyide uygulanmaktadır” diye sordu.

 • 24.03.2023 24 Mar 13:22 Özcan Purçu'dan Enerji Tasarrufu İçin "Çalışanlara Sık Sık Hatırlatma Yapıyoruz" Diyen Bakan Nebati'ye: "Çalışanları Uyarmak Yetmez, Enerji...

  Özcan Purçu'dan Enerji Tasarrufu İçin 'Çalışanlara Sık Sık Hatırlatma Yapıyoruz' Diyen Bakan Nebati'ye: 'Çalışanları Uyarmak Yetmez, Enerji... Hazine ve Maliye Bakanı Nurettin Nebati, CHP İzmir Milletvekili Özcan Purçu’nun enerji tasarrufuyla ilgili soru önergesine verdiği yanıtta; “Enerji tasarruf tedbirleri kapsamında çalışanlara sık sık hatırlatmalar yapılmaktadır. Gün ışığından yararlanma süreleri dahilinde aydınlatma için lambaların açık bırakılmaması konularında gerekli özen ve dikkat gösterilmektedir” dedi. Purçu ise “Enerji maliyetlerini düşürmek çalışanları uyarmak yetmez; enerji tekellerinin önüne geçmek gerekir. Enerji çetelerini değil; bilimsel gerçekleri göz önüne almak ve değerlendirmek gerekir” diye tepki gösterdi.

 • 13.03.2023 13 Mar 14:49 Özcan Purçu: "Millet 'Açım' Diyor, İktidar Şükürsüzlükle Suçluyor"

  Özcan Purçu: 'Millet 'Açım' Diyor, İktidar Şükürsüzlükle Suçluyor' CHP İzmir Milletvekili Özcan Purçu, emekli maaşlarının en düşük net asgari ücret düzeyine çıkarılması gerektiğini belirterek “Emekli feryat ediyor; ‘3 bin 500 TL ile gel sen geçin geçinebilirsen’ diyor. Bakanlar, ‘her şey çok güzel, şahlanıyoruz’ diyor. Etin kilosu 300 TL, sütün kilosu 26 TL, beyaz peynir 140 TL. Millet ‘açım’ diyor, iktidar şükürsüzlükle suçluyor. Aç bıraktığınız emekliler 14 Mayıs sonrası şükredecek; size de yol verecek” dedi.

 • 01.02.2023 01 Şub 13:15 Özcan Purçu: Yeni Evim Projesi ile Orta Gelirli Bir Ailenin Ev Alması İmkansızdır

  Özcan Purçu: Yeni Evim Projesi ile Orta Gelirli Bir Ailenin Ev Alması İmkansızdır CHP İzmir Milletvekili Özcan Purçu, “Yeni Evim Projesi’ne” ilişkin, “orta gelirli bir ailenin alması imkânsızdır” değerlendirmesini yaptı ve Çevre, Şehircilik Bakanı Murat Kurum’a, “Yabancılara yapılan ev satışı nedeniyle fahiş oranlarda artan ev kiraları ve ev fiyatları ile ilgili olarak Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının yaşadığı barınma krizine yönelik Bakanlığınız nezdinde bir çalışma mevcut mudur? Mevcutsa detayları nelerdir” sorusunu yöneltti.

 • 27.01.2023 27 Oca 11:39 Özcan Purçu: "14 Mayıs 2023 Tarihi İtibarıyla Söz Veriyoruz, CHP İktidarında Engellilerin Önündeki Tüm Engeller Kalkacak"

  Özcan Purçu: '14 Mayıs 2023 Tarihi İtibarıyla Söz Veriyoruz, CHP İktidarında Engellilerin Önündeki Tüm Engeller Kalkacak' CHP İzmir Milletvekili Özcan Purçu, “Sadece kâğıt üstünde eylem planları hazırlanarak engellilere değer verilemez; göstermelik söylemlerle değil onların engelli maaşlarını iyileştirici, paralı sağlığın olmadığı; engellilerin sokağa çıkabildiği, ulaşım engelinin, bina engellerinin olmadığı icraatın yapılması gerekir. 14 Mayıs 2023 tarihi itibarıyla söz veriyoruz, CHP iktidarında engellilerin önündeki tüm engeller kalkacak; eğitim, sağlık, istihdam ve sosyal güvenliği kapsayan bütüncül bir çözüm modeli derhal uygulanmaya konulacaktır” açıklamasını yaptı.

 • 23.01.2023 23 Oca 11:10 Özcan Purçu, Sistinozis Hastalarının İlaç Sorununu TBMM Gündemine Taşıdı: "Sağlık Sektörü İflas Etmiş, İlaçlar Karaborsaya Düşmüş Durumdadır"

  Özcan Purçu, Sistinozis Hastalarının İlaç Sorununu TBMM Gündemine Taşıdı: 'Sağlık Sektörü İflas Etmiş, İlaçlar Karaborsaya Düşmüş Durumdadır' CHP İzmir Milletvekili Özcan Purçu, sistinozis hastalarının yaşadığı ilaç tedarik sorunuyla ilgili Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’ya, “Sistinozis hastalığı için kullanılan ilaçların bulunmadığı iddiaları doğru mudur? İlaç bulamayan hastalar ve Bakanlığınıza ulaşan şikayetler doğrultusunda bu hastalara ne gibi çözüm önerileri sunulmaktadır” diye sordu. Purçu, “Sağlık sektörü iflas etmiş, ilaçlar karaborsaya düşmüş durumdadır” dedi.

 • 23.01.2023 23 Oca 11:10 Özcan Purçu, Sistinozis Hastalarının İlaç Sorununu TBMM Gündemine Taşıdı: "Sağlık Sektörü İflas Etmiş, İlaçlar Karaborsaya Düşmüş Durumdadır"

  Özcan Purçu, Sistinozis Hastalarının İlaç Sorununu TBMM Gündemine Taşıdı: 'Sağlık Sektörü İflas Etmiş, İlaçlar Karaborsaya Düşmüş Durumdadır' CHP İzmir Milletvekili Özcan Purçu, sistinozis hastalarının yaşadığı ilaç tedarik sorunuyla ilgili Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’ya, “Sistinozis hastalığı için kullanılan ilaçların bulunmadığı iddiaları doğru mudur? İlaç bulamayan hastalar ve Bakanlığınıza ulaşan şikayetler doğrultusunda bu hastalara ne gibi çözüm önerileri sunulmaktadır” diye sordu. Purçu, “Sağlık sektörü iflas etmiş, ilaçlar karaborsaya düşmüş durumdadır” dedi.

 • 26.12.2022 26 Ara 12:06 Özcan Purçu, Kyk Yurtlarında Öğrencilerin İzin Süresinin 75 Günden 30 Güne İndirilmesini TBMM Gündemine Taşıdı

  Özcan Purçu, Kyk Yurtlarında Öğrencilerin İzin Süresinin 75 Günden 30 Güne İndirilmesini TBMM Gündemine Taşıdı CHP İzmir Milletvekili Özcan Purçu, Kredi Yurtlar Kurumu'nun (KYK) yurtlarında öğrencilerin izin hakkının 75 günden 30 güne indirilmesini eleştirdi. Purçu, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu’na “KYK izin hakkının 30 güne indirilmesi ile ilgili öğrencilerin yaşadıkları mağduriyetler ve şikayetler tarafınıza ulaşmış mıdır? Özellikle önceden yurt dışı planlaması yapmış olan; aileleri çok uzakta olup izin hakkı süresinin kısaltılması nedeniyle ailelerine gidemeyen öğrencilerin mağduriyetine yönelik çözüm öneriniz olacak mıdır” diye sordu.

 • 25.11.2022 25 Kas 17:05 CHP Milletvekili Purçu'dan Roman vatandaşlara ziyaret

  CHP Milletvekili Purçu'dan Roman vatandaşlara ziyaret CHP İzmir Milletvekili Özcan Purçu, Roman vatandaşların yaşadığı mahalleyi ziyaret etti.

 • 25.11.2022 25 Kas 17:01 CHP'Lİ PURÇU ROMAN MAHALLELERİNDE 100 GENÇTEN 90'I MADDE BAĞIMLISI

  CHP'Lİ PURÇU ROMAN MAHALLELERİNDE 100 GENÇTEN 90'I MADDE BAĞIMLISI CHP İzmir Milletvekili Özcan Purçu, Roman vatandaşların yaşadığı sorunlara ilişkin açıklama yaparak, Roman mahallelerinde her 100 gencin 90'ının madde bağımlısı olduğunu söyledi.

 • 18.11.2022 18 Kas 11:45 Özcan Purçu'dan, Kültür Bakanı Ersoy'a: "Roman Vatandaşlar, Neden Kültür ve Turizm Bakanlığı'nda Aktif Bir Şekilde Yok?"

  Özcan Purçu'dan, Kültür Bakanı Ersoy'a: 'Roman Vatandaşlar, Neden Kültür ve Turizm Bakanlığı'nda Aktif Bir Şekilde Yok?' CHP İzmir Milletvekili Özcan Purçu, dün Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın bütçe görüşmeleri sırasında, Bakan Mehmet Nuri Ersoy’a; “Doğudan batıya, kuzeyden güneye kadar; özellikle sanatsal kültürün devam ettirilmesinde önemli rol oynayan Roman vatandaşlar, neden Kültür ve Turizm Bakanlığında aktif bir şekilde yok?” sorusunu yöneltti.

 • 13.11.2022 13 Kas 10:51 Özcan Purçu'dan Gençlerle İlgili Araştırma Önergesi: "Beyin Göçünün Önüne Geçilmesi Elzemdir"

  Özcan Purçu'dan Gençlerle İlgili Araştırma Önergesi: 'Beyin Göçünün Önüne Geçilmesi Elzemdir' CHP İzmir Milletvekili Özcan Purçu, gençlerin sorunlarının araştırılması için meclis araştırma önergesi hazırladı. Önergede, "Gençlerimizin daha özgür, daha refah, daha güvenilir, şeffaf ve adil bir Türkiye’de yaşayacaklarına dair inançlarının sağlamlaştırılması, beyin göçlerinin önüne geçilmesi Türkiye’nin geleceğinin inşası için son derece elzem olup; biran evvel buna dair stratejik planların ortaya konması ve uygulanması gerekmektedir" denildi.

 • 03.11.2022 03 Kas 17:18 Özcan Purçu: "Milyonlarca Roman Vatandaşın Olduğu Ülkemizde 47 Adet Sodam Kime, Neye Yetecek?"

  Özcan Purçu: 'Milyonlarca Roman Vatandaşın Olduğu Ülkemizde 47 Adet Sodam Kime, Neye Yetecek?' CHP İzmir Milletvekili Özcan Purçu, “Roman vatandaşların yoğunlukla yaşadıkları bölgelerde 2016’dan 2021’e kadar açılmış Sosyal Dayanışma Merkezleri (SODAM) sayısı 47’dir. Bakanlık ise bunu 2023 sonunda 116’ya çıkarmayı planladığını söylüyor. 5 yıl içinde 47 tane ve seçime bir yıl kala 69 tane açılması vaadi veriliyor. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Roman vatandaşlarımızın hayat standartlarını yükseltmeyi seçim döneminin yaklaşmasına kadar yükümlülük değil de yük olarak mı görüyor? Ayrıca milyonlarca Roman vatandaşın olduğu ülkemizde 47 adet SODAM kime, neye yetecek?” açıklamasını yaptı.

 • 27.10.2022 27 Eki 11:30 Özcan Purçu: "Bıçak Kemiğe Dayandı Diyorduk Ama Anlaşılan Vatandaşın Can Damarına Saplanmış"

  Özcan Purçu: 'Bıçak Kemiğe Dayandı Diyorduk Ama Anlaşılan Vatandaşın Can Damarına Saplanmış' CHP İzmir Milletvekili Özcan Purçu, Güneydoğu Anadolu Bölgesi’ne yaptığı ziyaretin ardından, “Bıçak kemiği dayandı diyorduk ama anlaşılan o ki vatandaşın can damarına saplanmış. Kime dokunsanız bir ah işitiyorsunuz. Esnaf perişan, çiftçi perişan, çiftçi bırakınız geçimi sağlamayı, elektrik faturasını ödeyemez durumda” açıklamasını yaptı.

 • 23.10.2022 23 Eki 12:01 Özcan Purçu, Yaşlıların Yaşadığı Sorunları Meclis Gündemine Taşıdı

  Özcan Purçu, Yaşlıların Yaşadığı Sorunları Meclis Gündemine Taşıdı CHP İzmir Milletvekili Özcan Purçu, yaşlıların yaşadığı sorunları Meclis gündemine taşıdı. Purçu, “452 huzurevinde halihazırda kalan 14 bin 535 yaşlı nedeni ile yerleşmek isteyenlerin aylarca hatta yıllarca sıra bekledikleri bilinmektedir. Özel huzurevleri ise bakanlık kararı ile taban ve tavan fiyat uygulamasına sahipler. Gerek özel gerek kamu huzurevlerinde ise yaşlıların zaman zaman kötü muameleye maruz kaldıkları bilinmektedir” dedi.

 • 02.10.2022 02 Eki 12:06 Özcan Purçu'dan Bakan Nebati'ye: "Sayıştay Tarafından Tespit Edilen; Açık İlan Usulü ile Yapılması Gereken İhalelerin Doğrudan Temin Usulü ile...

  Özcan Purçu'dan Bakan Nebati'ye: 'Sayıştay Tarafından Tespit Edilen; Açık İlan Usulü ile Yapılması Gereken İhalelerin Doğrudan Temin Usulü ile... CHP İzmir Milletvekili Özcan Purçu, Sayıştay’ın 2021 denetleme raporlarına yansıyan Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğü’nün Darphane Kamu İhale Kanunu kapsamında yapılması gereken ihalelerin, 'doğrudan alım' yöntemiyle gerçekleştirildiğini Meclis gündemine taşıdı. Purçu, Hazine ve Maliye Bakanı Nurettin Nebati, “4734 Sayılı Kamu İhale Kanunda belirtilen ve Sayıştay tarafından tespit edilen; açık ilan usulü ile yapılması gereken ihalelerin doğrudan temin usulü ile yapılmasının gerekçeleri nedir “ diye sordu.

 • 26.09.2022 26 Eyl 15:29 Özcan Purçu'dan Bakan Kurum'a: "Toki Tarafından 200 Bin Suriyeliye Bedava Konut Yapıldığı İddiası Doğru Mu"

  Özcan Purçu'dan Bakan Kurum'a: 'Toki Tarafından 200 Bin Suriyeliye Bedava Konut Yapıldığı İddiası Doğru Mu' CHP İzmir Milletvekili Özcan Purçu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı yeni sosyal konut projesini ve Suriyelilere TOKİ tarafından bedelsiz konut yapıldığı iddiasını Meclis gündemine taşıdı. Purçu; Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum’a, “TOKİ tarafından 200 bin Suriyeliye bedava konut yapıldığı iddiası doğru mudur? Bu iddia doğru ise kendi vatandaşlarımıza 600-800 bin lira civarında bir bedelli konut projeleri açıklanması, sosyal devlet ilkesi de göz önünde bulundurularak nasıl açıklanabilir” diye sordu.

 • 01.09.2022 01 Eyl 15:12 Özcan Purçu: Fırınların Ana Gider Kalemlerinde Yapılan Zamlar, Fırıncıları Kepenk Kapatma ile Karşı Karşıya Bırakmaktadır

  Özcan Purçu: Fırınların Ana Gider Kalemlerinde Yapılan Zamlar, Fırıncıları Kepenk Kapatma ile Karşı Karşıya Bırakmaktadır CHP İzmir Milletvekili Özcan Purçu, Tarım Bakanı Vahit Kirişci’yi çok sayıda fırının kapanmak üzere olduğu uyarısı yaparak, “Yerli üreticimizin lisanslı depolarda bekleyen ne kadar ekmeklik buğdayı bulunmaktadır” diye sordu.

 • 23.08.2022 23 Ağu 14:04 CHP İzmir Milletvekili Purçu: Sağlık sistemi 'S.O.S' diyor

  CHP İzmir Milletvekili Purçu: Sağlık sistemi 'S.O.S' diyor Sağlık sisteminin bozulduğunu söyleyen CHP İzmir Milletvekili Özcan Purçu, "Aile hekimleri kiralarını ödeyemiyor, satılık ASM'lerin sayısı artıyor. Ataması yapılacağı açıklanan 85 bin yardımcı personel, sağlığı kurtarmak için yetmez. Doktorların göçünü önlemek, şiddet yasasını acilen çıkartmak gerekir. Sağlık sistemi 'S.O.S' diyor, Bakanlık pembe tablo çiziyor. Artık pembe gözlükleri çıkarın, vatandaşın sağlığıyla oynamayın" sözlerini sarf etti.

 • 15.08.2022 15 Ağu 12:15 Özcan Purçu: Kira Sözleşmeleri Yenilenmek Zorunda Olan Pek Çok Asm, Kapanmak ya da Ücra Köşelere Taşınmak Zorunda Kaldı

  Özcan Purçu: Kira Sözleşmeleri Yenilenmek Zorunda Olan Pek Çok Asm, Kapanmak ya da Ücra Köşelere Taşınmak Zorunda Kaldı CHP İzmir Milletvekili Özcan Purçu, aile sağlığı merkezlerinin (ASM) artan kira fiyatlarından olumsuz etkilendiğini belirterek, “Fahiş kira artışları ASM’leri de vurmuş; Ankara’nın Mamak ilçesindeki Ege Aile Sağlığı Merkezi’nin hizmet verdiği yer, mülk sahibi tarafından satışa çıkarılmıştır. Aile Hekimleri Federasyonu’nun açıklamalarına göre; artan kiralar nedeniyle özellikle aralık ve ocak aylarında kira sözleşmeleri yenilenmek zorunda olan pek çok ASM, kapanmak ya da daha ücra köşelere taşınmak zorunda kaldı” dedi.

 • 02.08.2022 02 Ağu 12:22 CHP'li Özcan Purçu 2 Ağustos Roman Katliamını Andı: "Faşizme Karşı El Ele Mücadele Etmeye Devam Edeceğiz"

  CHP'li Özcan Purçu 2 Ağustos Roman Katliamını Andı: 'Faşizme Karşı El Ele Mücadele Etmeye Devam Edeceğiz' CHP İzmir Milletvekili Özcan Purçu, Roman Soykırımı Anma Günü’nde “Biz bugünü asla unutmuyoruz, unutmayacağız. Faşizme karşı el ele mücadele etmeye devam edeceğiz” açıklamasını yaptı.

 • 19.07.2022 19 Tem 13:18 Son dakika haberi... Özcan Purçu Bakan Kurum'a Asbestli Olduğu İddia Edilen Gemiyi Sordu: "Ne Zaman Gelecek, Kaç Kişi Çalışacak, Ne Tür Önlemler Alınacak?"

  Son dakika haberi... Özcan Purçu Bakan Kurum'a Asbestli Olduğu İddia Edilen Gemiyi Sordu: 'Ne Zaman Gelecek, Kaç Kişi Çalışacak, Ne Tür Önlemler Alınacak?' Son dakika gündem haberi... CHP İzmir Milletvekili Özcan Purçu, asbest yüklü olduğu iddia edilen Brezilya donanmasına ait NAe Sao Paulo adlı geminin İzmir Aliağa’daki gemi döküm tesislerine getirilmesine onay veren Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı’na tepki gösterdi. Purçu, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum’a "Gemi ne zaman gelecek, kaç işçi çalışacak, ne tür önlemler alınacak" diye sordu.

 • 22.06.2022 22 Haz 16:27 CHP'li Purçu: "Roman vatandaşlarımız, devletine saygılı bir toplumdur"

  CHP'li Purçu: 'Roman vatandaşlarımız, devletine saygılı bir toplumdur' CHP İzmir Milletvekili Özcan Purçu, Roman vatandaşların, askerine, devletine ve bayrağına saygılı bir toplum olduğunu söyledi.

 • 09.06.2022 09 Haz 12:36 Özcan Purçu'dan Konser ve Müzik Yasaklarına Araştırma Önergesi

  Özcan Purçu'dan Konser ve Müzik Yasaklarına Araştırma Önergesi CHP İzmir Milletvekili Özcan Purçu, konser, festival ve gece 01.00’den sonra müzik yasağıyla ilgili Meclis araştırması açılmasını istedi. Purçu, "Son günlerde art arda yapılan konser, festival, gösteri iptalleri ve yasaklar kamuoyunun tepkisine neden olmakta, toplumda özgürlüklerin kısıtlanması bağlamında endişe yaratmaktadır" dedi.

 • 25.05.2022 25 May 10:52 CHP'li Purçu: "İmar Barışı ile Yapı Kayıt Belgesi Verilen 3 Milyon Yapı Hakkında Yıkım Kararı Alındı, AKP Eliyle Vatandaş Mağdur Edildi"

  CHP'li Purçu: 'İmar Barışı ile Yapı Kayıt Belgesi Verilen 3 Milyon Yapı Hakkında Yıkım Kararı Alındı, AKP Eliyle Vatandaş Mağdur Edildi' CHP İzmir Milletvekili Özcan Purçu, TBMM Genel Kurulu’nda; 2018 yılında çıkarılan "İmar Barışı" ile yapı kayıt belgesi verilen yaklaşık 3 milyon yapı için yıkım kararı alındığını öne sürerek, "Yıkım kararı alıp idari para cezaları yazmaya başladılar. 25 milyar lirayı vatandaşa geri ödemediler. AKP hükümeti eliyle vatandaş mağdur edildi" dedi.

 • 07.07.2021 07 Tem 15:58 CHP'li Purçu: "Devlet konut mağdurlarını görmüyor, duymuyor"

  CHP'li Purçu: 'Devlet konut mağdurlarını görmüyor, duymuyor' CHP İzmir Milletvekili Özcan Purçu, "Devlet konut mağdurlarını görmüyor, duymuyor, vatandaşımızı kendi derdiyle baş başa bırakmış durumda.

 • 06.09.2020 06 Eyl 07:35 Romanların ilk partisi kuruldu... 'Bizim için önce insan!'

  Romanların ilk partisi kuruldu... 'Bizim için önce insan!' Romanların partisi olarak bilinen Güzel Parti bu hafta resmi olarak siyasete ilk adımını attı.

 • 10.11.2019 10 Kas 19:15 Romanlar, 'güzel parti'yi kuracak

  Romanlar, 'güzel parti'yi kuracak Romanlar, 'Güzel Parti'yi kuracakTÜRKİYE'de dernek çatıları altında bugüne kadar çalışmalarıyla seslerini duyurmak isteyen Romanlar, 'Güzel Parti' adında siyasi parti kurma kararı aldı.

 • 10.11.2019 10 Kas 17:54 Romanlar, 'Güzel Parti'yi kuracak

  Romanlar, 'Güzel Parti'yi kuracak TÜRKİYE'de dernek çatıları altında bugüne kadar çalışmalarıyla seslerini duyurmak isteyen Romanlar, 'Güzel Parti' adında siyasi parti kurma kararı aldı.

 • 12.01.2019 12 Oca 14:13 CHP Purçu'dan Eleştirdiği Vali Tutulmaz'a Ziyaret

  CHP Purçu'dan Eleştirdiği Vali Tutulmaz'a Ziyaret CHP İzmir Milletvekili Özcan Purçu, geçen yıl Afyonkarahisar'ın Dinar ilçesinde Hanife Kaçar'ın (85) kaldığı çadırda yanarak yaşamını yitirmesinin ardından TBMM Genel Kurulu'nda olaya tepki göstererek eleştirdiği Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz'ı makamında ziyaret etti.

 • 12.01.2019 12 Oca 13:41 Vali Tutulmaz'a CHP Heyetinin Ziyareti

  Vali Tutulmaz'a CHP Heyetinin Ziyareti Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) heyeti, Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz'ı makamında ziyaret etti.

 • 12.01.2019 12 Oca 12:43 CHP Purçu'dan Eleştirdiği Vali Tutulmaz'a Ziyaret

  CHP Purçu'dan Eleştirdiği Vali Tutulmaz'a Ziyaret CHP İzmir Milletvekili Özcan Purçu, geçen yıl Afyonkarahisar'ın Dinar ilçesinde Hanife Kaçar'ın (85) kaldığı çadırda yanarak yaşamını yitirmesinin ardından TBMM Genel Kurulu'nda olaya tepki göstererek eleştirdiği Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz'ı makamında ziyaret etti.

 • 22.12.2017 22 Ara 18:01 CHP'li Purçu'dan Meclis'te Dövizli Protesto

  CHP'li Purçu'dan Meclis'te Dövizli Protesto TBMM'ye giren ilk Roman milletvekili olan CHP İzmir Milletvekili Özcan Purçu, Meclis kürsüsünden, hükümetin 2016'da Romanlar için harcadığını belirttiği 3.5 milyar euro için "Bu para kime, neye, ne şekilde harcandı?

 • 12.12.2017 12 Ara 16:42 Taşeron İşçilerden Komisyon Talebi

  Taşeron İşçilerden Komisyon Talebi Taşeron işçilerden komisyon talebi İzmir'de DİSK üyelerinden taşeron eylemiİZMİR - Devrimci İşçi Sendikaları Konfederasyonu'na bağlı Genel İş Sendikası üyeleri, taşeron işçilere kadro verilmesiyle ilgili komisyon kurulmasını talep ettiler.

 • 12.12.2017 12 Ara 16:21 Taşeron İşçilerden Komisyon Talebi

  Taşeron İşçilerden Komisyon Talebi Devrimci İşçi Sendikaları Konfederasyonu’na (DİSK) bağlı Genel İş Sendikası üyeleri, taşeron işçilere kadro verilmesiyle ilgili komisyon kurulmasını talep ettiler.

 • 02.11.2017 02 Kas 13:34 Torunlar Ankara'da Buluşuyor" Projesi

  Torunlar Ankara'da Buluşuyor' Projesi CHP İzmir Milletvekili Özcan Purçu, Meclisi ziyaret eden Roman çocuklara, "Ailelerinizin hiçbir malvarlığı olmayabilir ama siz hayatınıza bir hedef koyarsanız o hedefinize içinizdeki güçle ulaşabilirsiniz.

 • 29.09.2017 29 Eyl 00:53 Kılıçdaroğlu: Herşeye Para Var, Çiftçiye Gelince 'Para Yok'

  Kılıçdaroğlu: Herşeye Para Var, Çiftçiye Gelince 'Para Yok' CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Manisa'nın Alaşehir ilçesindeki mitingin ardından, İzmir'e geçti.

 • 28.09.2017 28 Eyl 22:06 CHP Lideri Kılıçdaroğlu, Roman Sünnet Düğününe Katıldı

  CHP Lideri Kılıçdaroğlu, Roman Sünnet Düğününe Katıldı CHP Lideri Kılıçdaroğlu, Roman sünnet düğününe katıldı CHP'nin Roman Milletvekili Özcan Purçu'nun oğlunun sünnet töreninde 'Bir mecalim var' şarkısı Kılıçdaroğlu'na uyarlandıİZMİR - İZMİR CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Türkiye'nin ilk Roman Milletvekili Özcan Purçu'nun oğlu Ayberk'in...

 • 28.09.2017 28 Eyl 22:06 Sünnet Düğününe Katılan Kılıçdaroğlu'na Jest

  Sünnet Düğününe Katılan Kılıçdaroğlu'na Jest CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Milletvekili Özcan Purçu'nun oğlu Ayberk'in sünnet düğününe katıldı.

 • 28.09.2017 28 Eyl 21:59 Kılıçdaroğlu, Sünnet Düğününe Katıldı

  Kılıçdaroğlu, Sünnet Düğününe Katıldı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Milletvekili Özcan Purçu’nun oğlu Ayberk’in sünnet düğününe katıldı.

 • 11.04.2017 11 Nis 15:00 CHP Uşak İl Teşkilatı Çalışmalarına Devam Ediyor

  CHP Uşak İl Teşkilatı Çalışmalarına Devam Ediyor CHP Uşak İl Teşkilatı, 16 Nisan’da yapılacak anayasa değişikliği halk oylaması sürecinde çalışmalarına aralıksız olarak devam ediyor.

 • 23.03.2017 23 Mar 20:00 CHP'li Purçu Ayvalık'ta Roman Vatandaşların Sorununu Dinledi

  CHP'li Purçu Ayvalık'ta Roman Vatandaşların Sorununu Dinledi TBMM'nin ilk Roman milletvekili CHP'li Özcan Purçu, Balıkesir'in Ayvalık İlçesi'nde Roman vatandaşların yaşadığı mahalleyi ziyaret ederek sorunlarını dinledi.

 • 23.03.2017 23 Mar 19:54 CHP'li Purçu Ayvalık'ta Roman Vatandaşın Sorununu Dinledi

  CHP'li Purçu Ayvalık'ta Roman Vatandaşın Sorununu Dinledi TBMM'nin ilk Roman milletvekili CHP'li Özcan Purçu, Balıkesir'in Ayvalık İlçesi'nde Roman vatandaşların yaşadığı mahalleyi ziyaret ederek sorunlarını dinledi.

 • 23.03.2017 23 Mar 19:51 Balıkesir CHP'li Purçu Ayvalık'ta Roman Vatandaşın Sorununu Dinledi

  Balıkesir CHP'li Purçu Ayvalık'ta Roman Vatandaşın Sorununu Dinledi CHP'li Purçu Ayvalık'ta Roman vatandaşın sorununu dinlediTBMM'nin ilk Roman milletvekili CHP'li Özcan Purçu, Balıkesir'in Ayvalık İlçesi'nde Roman vatandaşların yaşadığı mahalleyi ziyaret ederek sorunlarını dinledi.

 • 18.03.2017 18 Mar 12:29 CHP Milletvekili Özcan Purcu, Şile Ağva'da Vatandaşlarla Biraraya Geldi

  CHP Milletvekili Özcan Purcu, Şile Ağva'da Vatandaşlarla Biraraya Geldi CHP İzmir Milletvekili Özcan Purçu Şile'nin Ağva mahallesinde yaşayan Roman vatandaşlar ile bir araya geldi.

 • 04.03.2017 04 Mar 19:16 Kılıçdaroğlu Romanlarla Buluştu

  Kılıçdaroğlu Romanlarla Buluştu Kılıçdaroğlu Romanlarla buluştuİZMİR - İzmir'de düzenlenen Türkiye Roman Buluşmasında konuşan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Roman vatandaşlardan referandumda hayır oyu vermelerini istedi.

 • 04.03.2017 04 Mar 17:54 Izmir "Olursa Demokrasi Olsun"

  Izmir 'Olursa Demokrasi Olsun' CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İzmir'deki programı kapsamında Büyük Roman Buluşması'nı gerçekleştirdi.

 • 04.03.2017 04 Mar 17:20 CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu İzmir'de (2)

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu İzmir'de (2) ROMAN SENFONİ ORKESTRASINDAN KONSERCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İzmir'deki programı kapsamında Büyük Roman Buluşması'nı gerçekleştirdi.

 • 04.03.2017 04 Mar 17:06 Kılıçdaroğlu Roman Vatandaşlarla Buluştu

  Kılıçdaroğlu Roman Vatandaşlarla Buluştu CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İzmir'de düzenlenen Türkiye Roman Buluşmasına katıldı.

Advertisement