CHP Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Cem Karagöl tutuklandı - Son Dakika

CHP Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Cem Karagöl tutuklandı

17.04.2022 19:31

CHP Gençlik Kolları MYK üyesi ve Genel Başkan Yardımcısı Cem Karagöl tutuklandı. Hakkında kredi kartı dolandırıcılığından 7 ayrı suç kaydı olduğu iddia edilen Karagöl'ün MYK üyeliği düşürüldü ve görevden alındı.

CHP Balıkesir İl Gençlik Kolları Başkanlığı yaptıktan sonra CHP Gençlik Kolları MYK üyesi ve Genel Başkan Yardımcılığına seçilen Cem Karagöl Balıkesir'de tutuklandı.

DOLANDIRICILIK İDDİASI

Kredi kartı dolandırıcılığı iddiasıyla 7 ayrı suç kaydı olduğu ileri sürülen Cem Karagöl'ün tutuklama kararı sonrasında MYK Üyeliği'nin düşürüldüğü ve görevden alındığı öğrenildi.

İHRAÇ EDİLECEK

CHP İl Başkanı Serkan Sarı, konuyla ilgili partinin avukatlarının gereken incelemeyi yaptığını ve MYK üyeliği düşürülen Karagöl'ün partiden ihracının da gündemde olduğunu kaydetti.

YORUMLAR
500
Kulisleri hareketlendiren iddia! Muhalefet, HDP'yi dışarıdan destek için ikna etmeye çalışacak Kulisleri hareketlendiren iddia! Muhalefet, HDP'yi dışarıdan destek için ikna etmeye çalışacak CHP Lideri Kılıçdaroğlu iktidar olacaklarından emin: Seçime az kaldı, sabredin CHP Lideri Kılıçdaroğlu iktidar olacaklarından emin: Seçime az kaldı, sabredin CHP İlkadım Gençlik Kolları'ndan Nebati'ye 'İktisada Giriş' Kitabı: 'Enflasyonla Mücadele Etmek Bilimin İşidir' CHP İlkadım Gençlik Kolları'ndan Nebati'ye 'İktisada Giriş' Kitabı: 'Enflasyonla Mücadele Etmek Bilimin İşidir'
Kaynak: İHA

Son Dakika Politika CHP Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Cem Karagöl tutuklandı - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement