Son dakika Merkez Yürütme Kurulu haberleri, Merkez Yürütme Kurulu son dakika, son dakika Merkez Yürütme Kurulu

Son Dakika Merkez Yürütme Kurulu Haberleri

Son dakika Merkez Yürütme Kurulu haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son merkez yürütme kurulu haberleri anında burada.


 • 06:10 GÜNDEM / 19 Mayıs 2022 GÜNDEM / 19 Mayıs 2022

  19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlanıyorCumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin genel merkezinde MYK toplantısına başkanlık edecek, Büyük Ankara Camii Kültür ve Kongre Merkezi'nde 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor...

 • 16.05.2022 16 May 18:11 CHP Parti Meclisi toplantısı sona erdi CHP Parti Meclisi toplantısı sona erdi

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında toplanan Parti Meclisi (PM) sona erdi.

 • 16.05.2022 16 May 16:17 Kozan'da 'Adım Adım 2023, İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma Toplantısı' düzenlendi Kozan'da "Adım Adım 2023, İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma Toplantısı" düzenlendi

  Adana'nın Kozan ilçesinde, MHP, "Adım Adım 2023, İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma Toplantısı" düzenledi.

 • 16.05.2022 16 May 16:15 Öztrak: 'Mafyadan, Çetelerden, Paramiliter Örgütlerden Medet Umanların Bu Ülkeye ve İnsanımıza Verebileceği Hiçbir Şey Yoktur' Öztrak: "Mafyadan, Çetelerden, Paramiliter Örgütlerden Medet Umanların Bu Ülkeye ve İnsanımıza Verebileceği Hiçbir Şey Yoktur"

  CHP Sözcüsü Faik Öztrak, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun 21 Mayıs'ta İstanbul'da yapacağı "Milletin Sesi" mitingi için, "Tek adam rejiminin mağdur ettiği, hakkı hukuku yok sayılan tüm vatandaşlarımızı İstanbul’da yapacağımız ‘Milletin Sesi’ mitingimizde buluşmaya çağırıyoruz" dedi. Öztrak, “Koltuğunu korumak ve iktidarını sürdürmek için; mafyadan, çetelerden, paramiliter örgütlerden medet umanların bu ülkeye ve insanımıza verebileceği hiçbir şey yoktur" diye konuştu.

 • 16.05.2022 16 May 14:11 TDP Başkanı Mustafa Sarıgül: 'ABD'nin ve İngiltere'nin truva atları bugün de aramızdalar' TDP Başkanı Mustafa Sarıgül: "ABD'nin ve İngiltere'nin truva atları bugün de aramızdalar"

  - TDP Başkanı Mustafa Sarıgül: "ABD'nin ve İngiltere'nin truva atları bugün de aramızdalar" Türkiye Değişim Partisi Lideri Sarıgül, "Kemal Derviş'in fotokopileri, ABD'nin ve İngiltere'nin truva atları bugün de aramızdalar.

 • 16.05.2022 16 May 10:19 MHP Efeler İlçe Teşkilatı, şehit annesi Yıldırım'ın gönlünü aldı MHP Efeler İlçe Teşkilatı, şehit annesi Yıldırım'ın gönlünü aldı

  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Efeler İlçe Başkanlığı, Şırnak'ta 15 yıl önce teröristlerin döşediği mayının patlaması sonucu şehit olan Piyade Er Mahir Yıldırım'ın annesi Sevim Yıldırım'ı evinde ziyaret edip gönlünü aldı.

 • 15.05.2022 15 May 19:55 AK Parti yaşanan oy kaybının farkında! Rakip olarak ekonomiyi görüyorlar AK Parti yaşanan oy kaybının farkında! Rakip olarak ekonomiyi görüyorlar

  AK Parti kulislerinden şaşırtan bir iddia basına sızdı. İddiaya göre partideki oy kaybının farkında olan AK Parti kulisleri, yine de kendilerini açık ara ilk sırada görüyor. AK Parti'ye göre ise kendilerine asıl 2 rakip var, bunlardan ilki AK Parti'nin eksikleri, ikincisi de ekonomide yaşanan problemler.

 • 15.05.2022 15 May 14:05 Karadeniz gezisinden sonra CHP'ye İmamoğlu telefonları: Vatandaşlar aradı Karadeniz gezisinden sonra CHP'ye İmamoğlu telefonları: Vatandaşlar aradı

  CHP Genel Merkezi'nin yurttaşların başvurularını içeren haftalık raporuna göre 2-8 Mayıs tarihleri arasında 554'ü telefon, 444'ü elektronik posta yoluyla binin üzerinde yurttaş çeşitli konularda görüş ve taleplerini iletti. Gündeme dair değerlendirme içeren başvurularda ilk sırada 139 kez ile "İBB Başkanımız Ekrem İmamoğlu'nun Karadeniz gezisine tepkiler" yer aldı. Söz konusu rapor her hafta MYK'ya iletiliyor.

 • 14.05.2022 14 May 11:16 Denizli'de MHP'nin seçim çalışmasının ikinci durağı Çivril oldu Denizli'de MHP'nin seçim çalışmasının ikinci durağı Çivril oldu

  Denizli'de MHP'nin seçim çalışmasının ikinci durağı Çivril oldu Denizli'ye gelen kurmaylarıyla MHP Çivril'de buluştu Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)'nin 'Adım Adım 2023 İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma Toplantıları'nın 8 ilçeyi kapsayan Denizli'de 2. turu Çivril ilçesinde başladı.

 • 14.05.2022 14 May 10:18 CHP Parti Meclisi pazartesi günü toplanacak CHP Parti Meclisi pazartesi günü toplanacak

  CHP Parti Meclisi (PM), 16 Mayıs Pazartesi günü toplanacak.

 • 14.05.2022 14 May 09:50 MYK toplandı! Kılıçdaroğlu, 'İşi sandıkta bitireceğiz' mesajı verdi MYK toplandı! Kılıçdaroğlu, "İşi sandıkta bitireceğiz" mesajı verdi

  CHP'de Yargıtay'ın İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu hakkındaki kararları onamasının ardından 'olağanüstü' MYK toplantısı yapıldı. Toplantıda CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun "Sakin kalacaksınız" diyerek "İşi sandıkta bitireceğiz" mesajı verdiği öğrenildi.

 • 13.05.2022 13 May 15:25 Son Dakika: Kılıçdaroğlu, SADAT'ın önünde: Seçimin güvenliğini sarsacak herhangi bir şey olursa sorumlusu SADAT'tır! Son Dakika: Kılıçdaroğlu, SADAT'ın önünde: Seçimin güvenliğini sarsacak herhangi bir şey olursa sorumlusu SADAT'tır!

  Son Dakika: Kemal Kılıçdaroğlu, sabah gerçekleştirilen olağanüstü MYK toplantısı sonrası bir ziyaret gerçekleştireceği duyrulmuştu. Kılıçdaroğlu SADAT binasının önüne geldi. CHP lideri, "Önünde bulunduğumuz SADAT bir paramiliter kuruluştur. Düne kadar Erdoğan'ın danışmanlığını yapıyordu bunlar. Hedefleri arasında gayrı nizami hak eğitimi de var. Aynı zamanda terörist yetiştiren bir kuruluş" ifadelerini kullandı.

 • 13.05.2022 13 May 13:29 CHP MYK İSTANBUL'DA OLAĞANÜSTÜ TOPLANDI toplantıdan görüntüler CHP MYK İSTANBUL'DA OLAĞANÜSTÜ TOPLANDI toplantıdan görüntüler

  CHP MYK İSTANBUL'DA OLAĞANÜSTÜ TOPLANDI (2) toplantıdan görüntülerRojda ALTINTAŞ - Feridun AÇIKGÖZ / İSTANBUL, (DHA) - CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'nun cezasının Yargıtay tarafından onanmasının ardından olağanüstü MYK toplantısı kararı aldı.

 • 13.05.2022 13 May 12:57 Öztrak: 'İl Başkanımız Canan Kaftancıoğlu görevinin başındadır' Öztrak: "İl Başkanımız Canan Kaftancıoğlu görevinin başındadır"

  CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu hakkında adalet tesis edilene kadar susmayacaklarını belirterek, "Tüm demokratik direncimiz ve gücümüzle bu haksızlığın karşısında duracağız." dedi.

 • 13.05.2022 13 May 12:01 CHP MYK olağanüstü toplanıp kararını açıkladı: İl başkanımız görevinin başındadır! Saraydakiler koltuklarından kalkmamak için milletle kavgayı seçti CHP MYK olağanüstü toplanıp kararını açıkladı: İl başkanımız görevinin başındadır! Saraydakiler koltuklarından kalkmamak için milletle kavgayı seçti

  Canan Kaftancıoğlu'na verilen ceza üzerine olağanüstü olarak toplanan CHP MYK toplantısının ardından açıklamalarda bulunan CHP Sözcüsü Faik Öztrak, sert ifadeler kullanarak "Bu karar millet adına verilmemiştir. Bu nedenle vicdan sahibi tüm kalplerde hükümsüzdür. Saraydakiler koltuklarından kalkmamak için milletle kavgayı seçmişlerdir. Kaftancıoğlu görevinin başındadır." diye konuştu.

 • 13.05.2022 13 May 12:00 CHP Sözcüsü Öztrak: 'Seçimleri Kaybedeceğini Anlayan Kirli, Vesayetçi Anlayış, Yargı Sopasıyla Rakiplerini Saf Dışı Etmeye Uğraşıyor… Susmayacağız' CHP Sözcüsü Öztrak: "Seçimleri Kaybedeceğini Anlayan Kirli, Vesayetçi Anlayış, Yargı Sopasıyla Rakiplerini Saf Dışı Etmeye Uğraşıyor… Susmayacağız"

  CHP MYK, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu hakkındaki Yargıtay kararının ardından olağanüstü olarak CHP İstanbul İl Başkanlığı’nda toplandı. CHP Sözcüsü Faik Öztrak, “Seçimleri kaybedeceğini anlayan kirli, vesayetçi anlayış, yargı sopasıyla rakiplerini saf dışı etmeye uğraşıyor” dedi. Öztrak, “İstanbul İl Başkanımız Canan Kaftancıoğlu hakkında adalet tesis edilene kadar biz susmayacağız… İstanbul İl Başkanımız Sayın Canan Kaftancıoğlu; görevinin başındadır, parti çalışmalarına devam etmektedir” diye konuştu. Öztrak, ayrıca; “Bursa’da, 21 Mayıs’ta yapacağımız ‘Milletin Sesi Mitingi’mizi 21 Mayıs’ta İstanbul’da, Maltepe’de yapacağız” ifadelerini kullandı.

 • 13.05.2022 13 May 11:52 CHP MYK TOPLANTISI SONRASI ÖZTRAK'TAN AÇIKLAMA CHP MYK TOPLANTISI SONRASI ÖZTRAK'TAN AÇIKLAMA

  ,CHP Olağanüstü CHP MYK toplantısının ardından açıklamalarda bulunan CHP Sözcüsü Faik Öztrak, "İstanbul İl Başkanımız Canan Kaftancıoğlu hakkında adalet tesis edilene kadar biz susmayacağız. Ne yaparlarsa yapsınlar milletimizin tertemiz oylarıyla bize verdikleri İstanbul'u alamayacaklar" dedi.

 • 13.05.2022 13 May 11:48 CHP MYK Toplantısı sonrası Öztrak'tan açıklama CHP MYK Toplantısı sonrası Öztrak'tan açıklama

  ,CHP Olağanüstü CHP MYK toplantısının ardından açıklamalarda bulunan CHP Sözcüsü Faik Öztrak, "İstanbul İl Başkanımız Canan Kaftancıoğlu hakkında adalet tesis edilene kadar biz susmayacağız. Ne yaparlarsa yapsınlar milletimizin tertemiz oylarıyla bize verdikleri İstanbul'u alamayacaklar" dedi.

 • 13.05.2022 13 May 11:46 CHP MYK TOPLANTISI SONRASI  ÖZTRAK'TAN AÇIKLAMA CHP MYK TOPLANTISI SONRASI  ÖZTRAK'TAN AÇIKLAMA

  ,CHP Olağanüstü CHP MYK toplantısının ardından açıklamalarda bulunan CHP Sözcüsü Faik Öztrak, "İstanbul İl Başkanımız Canan Kaftancıoğlu hakkında adalet tesis edilene kadar biz susmayacağız. Ne yaparlarsa yapsınlar milletimizin tertemiz oylarıyla bize verdikleri İstanbul'u alamayacaklar" dedi.

 • 13.05.2022 13 May 11:05 Ekrem İmamoğlu'ndan Yargıtay'ın 'Canan Kaftancıoğlu' Kararına Tepki: 'Milletimizin Vicdanında Karşılık Bulmayacak' Ekrem İmamoğlu'ndan Yargıtay'ın 'Canan Kaftancıoğlu' Kararına Tepki: "Milletimizin Vicdanında Karşılık Bulmayacak"

  İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Yargıtay'ın CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu hakkındaki kararına, "En değerli yol arkadaşlarımızdan birisi olan Sayın Canan Kaftancıoğlu'na yapılan bu hukuksuz müdahale, onun siyasi yasaklı hale gelmesine dönük çabalar, milletimizin vicdanında asla karşılık bulmayacaktır ve milletimiz bunun farkındadır"

 • 13.05.2022 13 May 10:31 İmamoğlu'ndan Kaftancıoğlu'na verilen cezaya tepki: İstanbul kaybedildiği için bunlar oldu İmamoğlu'ndan Kaftancıoğlu'na verilen cezaya tepki: İstanbul kaybedildiği için bunlar oldu

  Yargıtay'ın CHP İstanbul İl Başkanı Kaftancıoğlu hakkındaki kararları onamasının ardından açıklamalarda bulunan İBB Başkanı İmamoğlu, "Bir avuç insanın karar verici olarak verdiği hukuksuz kararın en hedefinde duran yer İstanbul'dur. İstanbul kaybedildiği için bunlar oldu. Değerli yol arkadaşlarımızdan biri olan Canan Kaftancıoğlu bu hukuksuz karara maruz kalmıştır yarın başkaları da maruz kalabilir." dedi.

 • 13.05.2022 13 May 10:16 CHP Merkez Yönetim Kurulu, Kılıçdaroğlu başkanlığında olağanüstü toplandı CHP Merkez Yönetim Kurulu, Kılıçdaroğlu başkanlığında olağanüstü toplandı

  CHP'de olağanüstü toplanma kararı verilmesinin ardından Merkez Yönetim Kurulu (MYK) toplantısı, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında İstanbul'da gerçekleştirildi.

 • 13.05.2022 13 May 09:56 CHP MYK İSTANBUL'DA OLAĞANÜSTÜ TOPLANDI CHP MYK İSTANBUL'DA OLAĞANÜSTÜ TOPLANDI

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'nun cezasının Yargıtay tarafından onanmasının ardından olağanüstü MYK toplantısı kararı aldı.

 • 13.05.2022 13 May 09:30 CHP MYK İstanbul'da olağanüstü toplandı (1) CHP MYK İstanbul'da olağanüstü toplandı (1)

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'nun cezasının Yargıtay tarafından onanmasının ardından olağanüstü MYK toplantısı kararı aldı.

 • 13.05.2022 13 May 09:22 CHP MYK İSTANBUL'DA OLAĞANÜSTÜ TOPLANDI (1) CHP MYK İSTANBUL'DA OLAĞANÜSTÜ TOPLANDI (1)

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'nun cezasının Yargıtay tarafından onanmasının ardından olağanüstü MYK toplantısı kararı aldı.

 • 13.05.2022 13 May 08:23 Kılıçdaroğlu, CHP Myk'yı Olağanüstü Toplantıya Çağırdı Kılıçdaroğlu, CHP Myk'yı Olağanüstü Toplantıya Çağırdı

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu hakkındaki Yargıtay kararının ardından CHP MYK’yı, CHP İstanbul İl Başkanlığı’nda olağanüstü toplantıya çağırdı.

 • 13.05.2022 13 May 08:20 Kaftancıoğlu kararı sonrası Kılıçdaroğlu'ndan parti grubuna 'sakin kalın, kaosa ortak olmayın' talimatı Kaftancıoğlu kararı sonrası Kılıçdaroğlu'ndan parti grubuna "sakin kalın, kaosa ortak olmayın" talimatı

  CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Yargıtay'ın Canan Kaftancıoğlu kararı sonrası partisinin TBMM grubuna "Sakin kalın" talimatını verdi. Siyasi yasak kararı verilen Kaftancıoğlu'nun il başkanlığı görevine devam edip edemeyeceği tartışılırken CHP kaynakları, "Kısa süre içinde görevlendirme yapılmayacak ve siyaset dışına itilmeyeceği ortam oluşturulacak" dedi.

 • 13.05.2022 13 May 02:26 Kılıçdaroğlu, CHP Myk'yı Olağanüstü Toplantıya Çağırdı Kılıçdaroğlu, CHP Myk'yı Olağanüstü Toplantıya Çağırdı

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu hakkındaki Yargıtay kararının ardından CHP MYK’yı, CHP İstanbul İl Başkanlığı’nda olağanüstü toplantıya çağırdı.

 • 12.05.2022 12 May 23:58 GÜNDEM ÖZETİ / 13 Mayıs 2022 GÜNDEM ÖZETİ / 13 Mayıs 2022

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin il başkanlığındaki olağanüstü MYK toplantısına başkanlık edecek.

 • 12.05.2022 12 May 23:49 CHP MKYK'sı Genel Başkan Kılıçdaroğlu başkanlığında olağanüstü toplanıyor! Masada Kaftancıoğlu kararı olacak CHP MKYK'sı Genel Başkan Kılıçdaroğlu başkanlığında olağanüstü toplanıyor! Masada Kaftancıoğlu kararı olacak

  CHP MKYK'sı, Yargıtay'ın Canan Kaftancıoğlu'nun 4 yıl 11 ay 20 günlük hapis cezasını onamasından sonra olağanüstü toplanma kararı aldı. Yarın saat 08.30'da gerçekleşecek toplantı, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun başkanlığında yapılacak.

 • 12.05.2022 12 May 20:28 Kılıçdaroğlu, CHP Myk'yı Olağanüstü Toplantıya Çağırdı Kılıçdaroğlu, CHP Myk'yı Olağanüstü Toplantıya Çağırdı

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu hakkındaki Yargıtay kararının ardından CHP MYK’yı, CHP İstanbul İl Başkanlığı’nda olağanüstü toplantıya çağırdı.

 • 12.05.2022 12 May 19:26 Kılıçdaroğlu, CHP Myk'yı Olağanüstü Toplantıya Çağırdı Kılıçdaroğlu, CHP Myk'yı Olağanüstü Toplantıya Çağırdı

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu hakkındaki Yargıtay kararının ardından CHP MYK’yı, CHP İstanbul İl Başkanlığı’nda olağanüstü toplantıya çağırdı.

 • 12.05.2022 12 May 18:23 Aylin Nazlıaka: 'Bu Ülkede Hak, Hukuk, Adalet Tecelli Edene Kadar Mücadele Etmekten Asla Vazgeçmeyeceğiz' Aylin Nazlıaka: "Bu Ülkede Hak, Hukuk, Adalet Tecelli Edene Kadar Mücadele Etmekten Asla Vazgeçmeyeceğiz"

  CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka, Yargıtay’ın CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu hakkındaki mahkumiyet kararını onamasının ardından kadın örgütlerini İstanbul İl Başkanlığı’na davet etti. Nazlıaka, “Bu ülkede hak, hukuk, adalet tecelli edene kadar mücadele etmekten asla vazgeçmeyeceğiz. Biz kadınların örgütlü gücünden ve cesaretinden korkuyorlar! Korksunlar! 'Kadınlar 1'den büyüktür' diye haykırmaya devam edeceğiz” dedi.

 • 11.05.2022 11 May 16:32 Silahını temizlerken kendini vuran yüzbaşı son yolculuğuna uğurlandı Silahını temizlerken kendini vuran yüzbaşı son yolculuğuna uğurlandı

  Silahını temizlerken kendini vuran yüzbaşı son yolculuğuna uğurlandı Yüzbaşı Muhammed Erkuş'un kardeşi Serkan Erkuş: "Abim 15 Temmuz'da kahramanlığıyla gündeme gelen bir askerdi"MALATYA Antalya'nın Kaş ilçesindeki Hava Radar Üs Komutanlığında görevli iken temizlediği silahın ateş alması...

 • 11.05.2022 11 May 16:25 Eskişehir Halkevi'nden Valiliğin Yasak Kararına Dava: 'Bir Kent, Gece Vakti, Tek Adamın Keyfi Şekilde Verdiği Yasaklama Kararıyla Yönetilemez' Eskişehir Halkevi'nden Valiliğin Yasak Kararına Dava: "Bir Kent, Gece Vakti, Tek Adamın Keyfi Şekilde Verdiği Yasaklama Kararıyla Yönetilemez"

  Eskişehir Halkevi, Eskişehir Valiliği’nin 9 Mayıs’ta aldığı kentte 15 gün süreyle açık alanlardaki etkinlikleri yasaklama kararına karşı yürütmeyi durdurma ve iptal talebiyle idare mahkemesinde dava açtı. Halkevleri MYK üyesi Avukat Pınar Çelik Arpacı, “Bir kent, bir gece vakti, tek bir adamın keyfi bir şekilde vermiş olduğu yasaklama kararıyla yönetilemez. Eskişehir Valiliği’nden daha büyüktür Eskişehir halkı” dedi.

 • 11.05.2022 11 May 15:09 SÜ'de 'Türkmeneli'den Anadolu'ya' programı düzenlendi SÜ'de "Türkmeneli'den Anadolu'ya" programı düzenlendi

  Selçuk Üniversitesi'nde (SÜ) "Bahar Şenlikleri" çerçevesinde "Türkmeneli'den Anadolu'ya" adlı program düzenlendi.

 • 11.05.2022 11 May 13:25 CHP seçim çalışmaları için sahaya iniyor: Büyükşehirler dışındaki 51 ilde halkın nabzı tutulacak CHP seçim çalışmaları için sahaya iniyor: Büyükşehirler dışındaki 51 ilde halkın nabzı tutulacak

  CHP, 3-6 Haziran tarihleri arasında seçim çalışmaları için 102 milletvekiliyle sahaya iniyor. Vekiller, 30 büyükşehirin dışında diğer 51 şehre giderek, "Sorunu biliyoruz, çözeceğiz" temasıyla halkla bir araya gelerek düşük oy alınan yerlerdeki oy oranını artırmak için çalışmalarda bulunacak.

 • 11.05.2022 11 May 11:32 SPOR Arda Turan'dan futbol ve özel yaşamına dair açıklamalar SPOR Arda Turan'dan futbol ve özel yaşamına dair açıklamalar

  Arda Turan'dan futbol ve özel yaşamına dair açıklamalarGül KABA-Özgür KUMANOVALI/İSTANBUL, (DHA) - Arda Turan, İstanbul Kent Üniversitesi öğrencileri tarafından '2022 yılı en sevilen ve örnek alınan futbolcusu' seçildi.

 • 11.05.2022 11 May 10:49 MHP kurmayları Denizli'nin 8 ilçesinde vatandaşla buluşacak MHP kurmayları Denizli'nin 8 ilçesinde vatandaşla buluşacak

  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)'nin "Adım Adım 2023 İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma Toplantıları" Denizli'de devam ediyor.

 • 10.05.2022 10 May 18:25 Milletvekili Fendoğlu'ndan Yeni Cami talebi Milletvekili Fendoğlu'ndan Yeni Cami talebi

  MHP Malatya Milletvekili ve MYK Üyesi Mehmet Fendoğlu, TBMM'de yaptığı konuşmada Malatya Yeni Camide gerçekleştirilen restorasyonun durdurularak, duvar çeşme yapısının caminin aslına uygun yapılmasını istedi.

 • 10.05.2022 10 May 18:17 İşçi, memur ve işveren konfederasyonları iş sağlığı ve güvenliğini ele aldı İşçi, memur ve işveren konfederasyonları iş sağlığı ve güvenliğini ele aldı

  İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü, Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonu (TİSK) ve TİSK Mikrocerrahi ve Rekonstrüksiyon Vakfı iş birliğinde, 36. İş Sağlığı ve Güvenliği Haftası kapsamında ATO Congresium'da "Sosyo-Ekonomik Boyutu ile İş Sağlığı ve Güvenliği" temalı program düzenlendi.

 • 10.05.2022 10 May 13:24 Akçaabatlılar Sahillerinin Satılmak İstenmesine Tepkili: Burası Bize Ait ve Öyle Kalmasını İstiyoruz Akçaabatlılar Sahillerinin Satılmak İstenmesine Tepkili: Burası Bize Ait ve Öyle Kalmasını İstiyoruz

  Trabzon'un Akçaabat ilçesi Mersin Mahallesi’nde denize sıfır ve eski vakıf arazisi olan bir dönümlük alanın Trabzon İçmesuyu ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (TİSKİ) tarafından konut yapımı için 7 milyon TL’ye satılmak istenmesi bölge halkının tepkisine neden oldu. Bölge sakinleri, “Burası bize ait ve öyle kalmasını istiyoruz” dedi. CHP İstanbul Milletvekili Gökan Zeybek, “TİSKİ burada kendisi ile ilgili bir faaliyet yapmak yerine, burayı konut imarına geçiriyor ve burayı satarak bir bütçe elde edecek. Ama daha da önemlisi burada yapılacak 20 tane daireyi üç milyondan satsa 60 milyon. Ama araziyi 6 milyona satıyorlar” dedi.

 • 10.05.2022 10 May 10:02 Başkan Pekmezci Trabzon Bayburtlular Dayanışma Gecesine katıldı Başkan Pekmezci Trabzon Bayburtlular Dayanışma Gecesine katıldı

  Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci, Trabzon Bayburtlular Derneği tarafından Trabzon'da düzenlenen Bayburtlular Dayanışma Gecesi'ne katıldı.

 • 10.05.2022 10 May 09:45 MYK'da gündem İmamoğlu'nun Karadeniz turu! Üyelerin bazıları eleştirirken, Kılıçdaroğu not aldı MYK'da gündem İmamoğlu'nun Karadeniz turu! Üyelerin bazıları eleştirirken, Kılıçdaroğu not aldı

  İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun Karadeniz turu gündemin ilk sıralarında yer alırken, CHP MYK'nın da en önemli gündem maddelerinden biri oldu. Bazı MYK üyeleri, İmamoğlu'nun üç günlük Karadeniz turunu "Cumhurbaşkanlığı adaylık ilanı" olarak değerlendirdi ve sürecin parti disiplinine aykırı bir şekilde ilerlediğini savunurken, Kılıçdaroğlu eleştiriler karşısında yorum yapmadı ve sadece not aldı.

 • 09.05.2022 09 May 19:52 AK Parti Kırşehir Teşkilatı 'A Takımı'nda değişime gitti AK Parti Kırşehir Teşkilatı 'A Takımı'nda değişime gitti

  AK Parti Kırşehir Teşkilatı, yürütme kurulunda değişime gitti.

 • 09.05.2022 09 May 18:07 Öztrak: Ensarlık Yapacaksanız, Milletimizin Sırtından Kurban Kesmeyi Bırakacaksınız Öztrak: Ensarlık Yapacaksanız, Milletimizin Sırtından Kurban Kesmeyi Bırakacaksınız

  CHP Sözcüsü Faik Öztrak, en düşük emekli maaşının artışı ile ilgili Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin’in 1 Mayıs’a işaret ettiğini anımsattı ve “1 Mayıs geçti gitti, Ramazan Bayramı geçti gitti. Ama ortada açıklamaydı, sürprizdi yok. Bakan maşallah dut yemiş bülbül” dedi. Öztrak; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Suriyeli göçmenler ile ilgili “Arzu ettikleri zaman vatanlarına dönebilirler. Ama biz onları asla bu topraklardan kovmadık ve kovmayacağız. Biz sevgili peygamberimizin muhacirliğini de biliriz, ensar olduğu dönemi de biliriz” sözlerine ise “Bayramdan önce Suriyelilerin gidişini neden yasakladınız? Anlaşılan küçük ortağınızdan korktunuz. Bayram bitti; yeniden ‘ensar, muhacir’ demeye başladınız. Ensarlık yapacaksanız, milletimizin sırtından kurban kesmeyi bırakacaksınız? Devletin kesesinden, milletin kesesinden ensarlık yapılmaz” tepkisini gösterdi.

 • 09.05.2022 09 May 17:42 CHP Parti Sözcüsü Öztrak, MYK toplantısına ilişkin açıklama yaptı Açıklaması CHP Parti Sözcüsü Öztrak, MYK toplantısına ilişkin açıklama yaptı Açıklaması

  CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, asgari ücret zammı için aralık ayına randevu verilmesinden vazgeçilmesi gerektiğini belirterek, "En geç temmuzda, memur ve emeklilere verilecek enflasyon farkıyla beraber asgari ücrette de enflasyon düzeltmesini mutlaka yapın.

 • 08.05.2022 08 May 19:24 Atatürk'ün Annesi Zübeyde Hanım, Mezarı Başında Anıldı Atatürk'ün Annesi Zübeyde Hanım, Mezarı Başında Anıldı

  Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün annesi Zübeyde Hanım, Anneler Günü'nde mezarı başında anıldı. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, “Annelerimizin, yüreğinde annelik duygusu yaşayan tüm kadınların ve hayatını kaybetmiş tüm annelerimizin önünde saygıyla eğiliyoruz. Biz, İzmir’de, annelerin gözlerindeki ışık, içlerindeki heyecan hiç sönmeyen evlatlar yetiştirebilmesi için çalışıyoruz” dedi.

 • 08.05.2022 08 May 15:56 MHP'li Fendoğlu'ndan Anneler Günü kutlaması MHP'li Fendoğlu'ndan Anneler Günü kutlaması

  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya Milletvekili ve MYK Üyesi Mehmet Fendoğlu 8 Mayıs Anneler Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

 • 08.05.2022 08 May 13:26 Atatürk'ün Annesi Zübeyde Hanım, Mezarı Başında Anıldı Atatürk'ün Annesi Zübeyde Hanım, Mezarı Başında Anıldı

  Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün annesi Zübeyde Hanım, Anneler Günü'nde mezarı başında anıldı. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, “Annelerimizin, yüreğinde annelik duygusu yaşayan tüm kadınların ve hayatını kaybetmiş tüm annelerimizin önünde saygıyla eğiliyoruz. Biz, İzmir’de, annelerin gözlerindeki ışık, içlerindeki heyecan hiç sönmeyen evlatlar yetiştirebilmesi için çalışıyoruz” dedi.

 • 08.05.2022 08 May 12:58 MHP'li Durmaz: '2023 seçimi Türk milleti için hayati önem taşıyor' MHP'li Durmaz: "2023 seçimi Türk milleti için hayati önem taşıyor"

  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Sadir Durmaz, 2023 seçiminin Türk milleti için hayati önem taşıdığını belirterek, "2023'ten önce 2024'ün hesabını yapan hiç kimse genel merkezimizin kapısından içeri girmesin" dedi.

 • 08.05.2022 08 May 12:54 Atatürk'ün Annesi Zübeyde Hanım, Mezarı Başında Anıldı Atatürk'ün Annesi Zübeyde Hanım, Mezarı Başında Anıldı

  Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün annesi Zübeyde Hanım, Anneler Günü'nde mezarı başında anıldı. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, “Annelerimizin, yüreğinde annelik duygusu yaşayan tüm kadınların ve hayatını kaybetmiş tüm annelerimizin önünde saygıyla eğiliyoruz. Biz, İzmir’de, annelerin gözlerindeki ışık, içlerindeki heyecan hiç sönmeyen evlatlar yetiştirebilmesi için çalışıyoruz” dedi.

 • 08.05.2022 08 May 10:18 Gölbaşı Ülkü Ocakları'ndan 'Şahlanış Gecesi' Gölbaşı Ülkü Ocakları'ndan "Şahlanış Gecesi"

  Ankara'nın Gölbaşı ilçesinde, Gölbaşı Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfınca "Gölbaşı Şahlanış Gecesi" düzenlendi.

 • 07.05.2022 07 May 18:07 CHP Kadın Kolları Son 1 Yılda 75 Bin Yeni Kadın Üye Kaydetti. Son Üye Kırçuval'a Rozetini Kılıçdaroğlu Taktı CHP Kadın Kolları Son 1 Yılda 75 Bin Yeni Kadın Üye Kaydetti. Son Üye Kırçuval'a Rozetini Kılıçdaroğlu Taktı

  CHP Kadın Kolları, örgütlenme çalışmaları kapsamında son bir yılda partiye 75 bin yeni kadın üye kazandırdı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Malatya İl Örgütü’nde kaydı yapılan 75 bininci üye Mesude Asya Kırçuval’ı (22) makamında ağırlayarak, partinin rozetini taktı.

 • 07.05.2022 07 May 15:24 Son dakika haberi | Şehit Uzman Çavuş Mehmet Kılınç, dualarla anıldı Son dakika haberi | Şehit Uzman Çavuş Mehmet Kılınç, dualarla anıldı

  Edinilen son dakika gelişmesine göre Malatya'da 2016 yılında Mardin'in Nusaybin ilçesindeki terör saldırısında şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Mehmet Kılınç için Mevlid-i Şerif okutuldu.

 • 04.05.2022 04 May 20:40 CHP'li Taşkın: Kararsız Seçmen de Bize Yönelecek CHP'li Taşkın: Kararsız Seçmen de Bize Yönelecek

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Yüksel Taşkın, Kars’ta; “CHP’nin sürekli yukarıya doğru yükselen bir ivmesi var. Üye sayımız ve oy desteğimiz artıyor. Partimiz iyi bir yerde ve daha da iyi bir yere gelecek ve bu örgütlerle birlikte iktidara yürüdüğümüz için çok sayıda kararsız seçmen de bize yönelecek. Daha nasıl güçlü olabiliriz nasıl birinci parti olabilir diye daha fazla çalışmamız gerekiyor” dedi.

 • 04.05.2022 04 May 16:15 MHP'den şölen tadında bayramlaşma MHP'den şölen tadında bayramlaşma

  MHP Erzurum İl Başkanlığı'nca organize edilen bayram buluşması şölen tadında gerçekleşti.

 • 04.05.2022 04 May 13:58 MHP Bursa teşkilatları bayramlaşmada buluştu MHP Bursa teşkilatları bayramlaşmada buluştu

  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bursa teşkilatı, bayramlaşmada buluştu.

 • 04.05.2022 04 May 02:38 AK Parti heyeti, CHP ve MHP heyetleri ile bayramlaştı AK Parti heyeti, CHP ve MHP heyetleri ile bayramlaştı

  AK Parti heyeti, Ramazan Bayramı nedeniyle CHP ve MHP heyetleriyle videokonferans yöntemiyle bayramlaştı.

 • 03.05.2022 03 May 18:39 Başkan Gürkan'dan MHP ziyareti Başkan Gürkan'dan MHP ziyareti

  Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığını ziyaret ederek MHP teşkilatı ile bayramlaştı.

 • 03.05.2022 03 May 17:47 CHP Heyeti, Siyasi Partilerle Bayramlaşıyor... İyi Partili Sunat: 'Millet İttifakı Başarı ile Bu Seçimlerden Çıkacak' CHP Heyeti, Siyasi Partilerle Bayramlaşıyor... İyi Partili Sunat: "Millet İttifakı Başarı ile Bu Seçimlerden Çıkacak"

  CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka başkanlığındaki CHP heyeti, Ramazan Bayramı dolasıyla CHP Genel Merkezi’nde İYİ Parti, Saadet Partisi, Demokrat Parti ve Büyük Birlik Partisi'ni ağırladı. Refah, huzur ve barış vurgusu yapan Nazlıaka, "Üreten, ürettiğini hakça paylaşan ve herkesin adil yönetildiği konusunda bir güvence içerisinde olduğu bir Türkiye temin edeceğiz" dileklerinde bulundu. CHP Milletvekili Zeynel Emre, "Bayram tadında bir Türkiye olacak. Her zaman insanların, bayramdaki gibi yüzlerinin güldüğü bir Türkiye olacak" derken İYİ Parti Seçim İşleri Başkanı Şenol Sunat ise "Onun için yollardayız. Milletimiz bunun farkında. İnşallah bu erken, baskın, ne derseniz deyin seçimlerde Millet İttifakı başarı ile bu seçimlerden çıkacak. 13'üncü Cumhurbaşkanı, mutlaka Millet İttifakı'nın adayı olacak" diye konuştu.

 • 03.05.2022 03 May 15:08 Başkan Ergün'den üreten kadınlara ziyaret Başkan Ergün'den üreten kadınlara ziyaret

  Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Kula ilçesi ziyaretinde, kadınların ekonomiye katkı sağladığı üretim atölyelerini ziyaret ederek ürünlerin incelemesini yaptı, yapılan çalışmalar ve yürütülen proje hakkında bilgi aldı.

 • 03.05.2022 03 May 14:46 MHP heyeti, DSP, BBP, Yeniden Refah Partisi ve Saadet Partisi heyetleri ile video konferans aracılığıyla bayramlaştı MHP heyeti, DSP, BBP, Yeniden Refah Partisi ve Saadet Partisi heyetleri ile video konferans aracılığıyla bayramlaştı

  MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, "Cumhur İttifakı için 2023 seçimlerinde güzel sonuçlar olacak.

 • 03.05.2022 03 May 14:44 İYİ Parti'ye bayram ziyaretleri İYİ Parti'ye bayram ziyaretleri

  İYİ Parti, Ramazan Bayramı dolayısıyla ziyarette bulunan diğer siyasi parti temsilcilerini ağırladı.

 • 03.05.2022 03 May 14:17 MHP, siyasi partiler ile video konferans aracılığıyla bayramlaştı MHP, siyasi partiler ile video konferans aracılığıyla bayramlaştı

  Ramazan Bayramı dolayısıyla Milliyetçi Hareket Partisi'nde (MHP) siyasi partilerle bayramlaşma video konferans yöntemiyle gerçekleşti.

 • 03.05.2022 03 May 14:11 CHP'de partililerle bayramlaşma programı düzenlendi CHP'de partililerle bayramlaşma programı düzenlendi

  CHP'de Ramazan Bayramı dolayısıyla örgütle bayramlaşma programı düzenlendi.

 • 03.05.2022 03 May 13:26 AK Parti'nin siyasi partilerle bayramlaşması tamamlandı AK Parti'nin siyasi partilerle bayramlaşması tamamlandı

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özlem Zengin, "Gündelik hayattaki muhabbetimizin siyaset yaparken de ilişkilerimize yansıması son derece önemli." dedi.

 • 03.05.2022 03 May 13:24 CHP; DSP, HDP ve İYİ Parti ve BBP heyetleriyle bayramlaştı CHP; DSP, HDP ve İYİ Parti ve BBP heyetleriyle bayramlaştı

  CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka, "Dünyada ve yurtta barışın olduğu, demokrasinin içselleştirildiği bir bayram olmasını istiyoruz.

 • 03.05.2022 03 May 12:14 AK Parti'de siyasi partiler arası bayramlaşma video telekonferans yöntemiyle gerçekleşti AK Parti'de siyasi partiler arası bayramlaşma video telekonferans yöntemiyle gerçekleşti

  Adalet ve Kalkınma Partisi'nde, Ramazan Bayramı'nın ikinci günü siyasi partiler arası bayramlaşma video telekonferans yöntemi ile gerçekleşti.

 • 03.05.2022 03 May 12:12 AK Parti heyeti, CHP heyeti ile video konferans aracılığıyla bayramlaştı (2) AK Parti heyeti, CHP heyeti ile video konferans aracılığıyla bayramlaştı (2)

  AK Parti heyeti, Ramazan Bayramı dolayısıyla CHP ve MHP heyetleriyle video konferans yöntemiyle bayramlaştı.

 • 03.05.2022 03 May 11:50 CHP heyeti, İYİ Parti heyeti ile bayramlaştı CHP heyeti, İYİ Parti heyeti ile bayramlaştı

  CHP heyeti, İYİ Parti heyeti ile bayramlaştı Ramazan Bayramı kapsamında Parti Meclisi Üyesi Aylin Nazlıaka başkanlığındaki Cumhuriyet Halk Partisi (CHP), Seçim İşleri Başkanı Şenol Sunat başkanlığındaki İYİ Parti heyeti ile bayramlaştı.

 • 03.05.2022 03 May 11:43 Siyasi Partiler Arasında Bayramlaşma. İyi Parti, Saadet Partisi ve Türkiye Değişim Partisi Heyetleri Bayramlaştı Siyasi Partiler Arasında Bayramlaşma. İyi Parti, Saadet Partisi ve Türkiye Değişim Partisi Heyetleri Bayramlaştı

  Siyasi partiler arasında Ramazan Bayramı nedeniyle gerçekleştirilen bayramlaşma programı kapsamında; İYİ Parti, Saadet Partisi ve Türkiye Değişim Partisi heyetleri karşılıklı ziyaretlerle bayramlaştı.

 • 02.05.2022 02 May 15:31 Başkan Ergün, MHP'nin bayramlaşmasında partililerle buluştu Başkan Ergün, MHP'nin bayramlaşmasında partililerle buluştu

  Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Öğretmenevi'nde Manisa Valisi Yaşar Karadeniz'in başkanlığında yapılan resmi bayramlaşma töreni sonrasında Milliyetçi Hareket Partisi'ne giderek bayramlaşma törenine katıldı.

 • 01.05.2022 01 May 19:00 Partilerin bayramlaşma programı netleşti! En çok ziyareti CHP gerçekleştirecek Partilerin bayramlaşma programı netleşti! En çok ziyareti CHP gerçekleştirecek

  Partilerin geleneksel olarak gerçekleştirdikleri bayram ziyaretleri netleşti. 17 parti ile en çok ziyareti CHP gerçekleştirecek. AK Parti ise Gelecek, DEVA ve HDP'yi ziyaret etmeyecek. MHP ve İYİ Parti de birbirileriyle bayramlaşmayacak.

 • 01.05.2022 01 May 17:47 DİYARBAKIR - Güneydoğu'da, '1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü' kutlandı DİYARBAKIR - Güneydoğu'da, "1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü" kutlandı

  1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla Diyarbakır, Mardin, Şırnak ve Siirt'te etkinlikler düzenlendi.

 • 01.05.2022 01 May 14:10 MHP diğer partilerle video konferansla bayramlaşacak MHP diğer partilerle video konferansla bayramlaşacak

  MHP'nin siyasi partilerle bayramlaşması, video konferansla yapılacak.

 • 30.04.2022 30 Nis 17:03 Mhp, Partiler Arası Bayramlaşmayı Video Konferans Yöntemiyle Yapacak Mhp, Partiler Arası Bayramlaşmayı Video Konferans Yöntemiyle Yapacak

  MHP, siyasi partiler arası geleneksel bayramlaşma ziyaretlerini bayramın ikinci günü video konferans yöntemiyle yapacak. MHP, 6 siyasi parti ile bayramlaşacak.

 • 30.04.2022 30 Nis 14:46 Başkan Ergün, MHP'nin iftarında partililerle buluştu Başkan Ergün, MHP'nin iftarında partililerle buluştu

  Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanlığı, MHP Merkez İlçe Başkanlıkları ve Ülkü Ocakları İl Başkanlığı tarafından düzenlenen iftar programına katıldı.

 • 30.04.2022 30 Nis 10:30 Kılıçdaroğlu, CHP Kadın Kolları'nın Üyelik Kampanyasındaki 75 Bininci Kadın Üyeye Parti Rozeti Taktı Kılıçdaroğlu, CHP Kadın Kolları'nın Üyelik Kampanyasındaki 75 Bininci Kadın Üyeye Parti Rozeti Taktı

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Kadın Kolları’nın üyelik kampanyası kapsamında partiye katılan 75 bininci kadın üye Mesude Asya Kırçuval ile MHP’den istifa ederek CHP’ye üye olan Kezban Özkan’ı makamında ağırladı. Kılıçdaroğlu, Kırçuval ve Özkan’a parti rozeti taktı. Kılıçdaroğlu, Kadın Kolları’na, “Elektriği kesilen haneleri tek tek ziyaret ederek bu ailelerle dayanışın” talimatı verdi.

 • 30.04.2022 30 Nis 08:33 KKTC'de koalisyon göreve başlamadan dağıldı KKTC'de koalisyon göreve başlamadan dağıldı

  Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde (KKTC) Ulusal Birlik Partisi (UBP), Demokrat Parti (DP) ve Yeniden Doğuş Partisi'nden (YDP) oluşan koalisyon hükümetinde yer alan YDP ile DP, hükümete güvenoyu vermeme kararı aldı. KKTC'de UBP, DP ve YDP'den oluşan koalisyon hükümeti, UBP Genel Başkanı Sucuoğlu başkanlığında 25 Nisan'da kurulmuştu.

 • 29.04.2022 29 Nis 14:17 Milletvekili Fendoğlu üniversite öğrencileri için sahur yemeği hazırladı Milletvekili Fendoğlu üniversite öğrencileri için sahur yemeği hazırladı

  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), Merkez Yönetim Kurulu (MYK) üyesi ve Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu, sahurda bir araya geldiği üniversite öğrencileri için kendi elleriyle yemek hazırladı.

 • 27.04.2022 27 Nis 11:39 Masterchef Türkiye Hayranlarına Kötü Haber Masterchef Türkiye Hayranlarına Kötü Haber

  Acun Ilıcalı, temmuz ayında MasterChef Türkiye'nin başlayacağını duyurdu. Gazeteci Arif Hür, MasterChef Türkiye'de jüri üyeliği yapan Mehmet Yalçınkaya hakkında flaş bir iddia ortaya attı. İşte detaylar...

 • 27.04.2022 27 Nis 11:26 CHP'li Nazlıaka: 'Logosunda Ampul Olup Halkı Karanlığa Mahkum Eden Partiyi Sandığa Gömeceğiz' CHP'li Nazlıaka: "Logosunda Ampul Olup Halkı Karanlığa Mahkum Eden Partiyi Sandığa Gömeceğiz"

  CHP Kadın Kolları Başkanı Aylin Nazlıaka, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun talimatıyla tüm kadın kolları teşkilatına 81 il ve 973 ilçede elektriği kesilen haneleri ziyaret ederek dayanışma içinde olmaları için yazı gönderdi. Nazlıaka, “Bir hane karanlıkta ise hepimiz karanlıktayız. CHP Kadın Kolları olarak bu hanelerle dayanışacak ve ilk seçimlerde logosunda ampul olup halkı karanlığa mahkum eden partiyi sandığa gömeceğiz. Ampulü patlatacağız!” dedi.

Advertisement