CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Burdur'da - Son Dakika

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Burdur'da

27.05.2021 13:27

- CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Burdur'da CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu bir dizi ziyaret, kanaat önderleri ve muhtarlarla toplantı yapmak için Burdur'a geldi.

- CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Burdur'da

BURDUR - CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu bir dizi ziyaret, kanaat önderleri ve muhtarlarla toplantı yapmak için Burdur'a geldi.

Sabah saatlerinde Bucak ilçesinde kanaat önderleri ile kahvaltı yapan Kılıçdaroğlu, öğlen saatlerinde ise Burdur Belediyesi'ne ziyarette bulundu. CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'na Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz eşlik etti. Belediye binasının önünde hazır bekleyen CHP İl Başkanı İzzet Akbulut, CHP Burdur Milletvekili Mehmet Göker, Merkez İlçe Başkanı Serkan Şimşek, CHP İl ve İlçe Kadın Kolları başkanları ve CHP Gençlik Kolları, Genel Başkan Kılıçdaroğlu'nu karşıladıktan sonra Göller Yöresi Yörükler Türkmenler Derneği Başkanı İbrahim Sakızcı, Kılıçdaroğlu'na derneğin simgesi olan puşi ve kasket hediye etti. Daha sonra Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz'in makamına geçen Kılıçdaroğlu, Belediye Başkanından brifing aldı.

CHP'li Bülent Tezcan'dan Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ne 'diktatörlük' suçlaması CHP'li Bülent Tezcan'dan Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ne 'diktatörlük' suçlaması Kılıçdaroğlu: 'Helalleşme Bir Oy İsteme Değildir. Kılıçdaroğlu: 'Helalleşme Bir Oy İsteme Değildir. Kuşoğlu, Kılıçdaroğlu'nun Hacıbektaş Belediye Başkanı'na, Erdoğan'ı Karşılamaya Gitmesi ve Protestoya Meydan Verilmemesi Talimatını Verdiğini Açıkladı Kuşoğlu, Kılıçdaroğlu'nun Hacıbektaş Belediye Başkanı'na, Erdoğan'ı Karşılamaya Gitmesi ve Protestoya Meydan Verilmemesi Talimatını Verdiğini Açıkladı
Kaynak: İHA

Son Dakika Politika CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Burdur'da - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement