CHP lideri Kılıçdaroğlu, Van'a geldi! Havaalanında eski bir gelenek olan ekmek, su ve tuzla karşılandı - Son Dakika

CHP lideri Kılıçdaroğlu, Van'a geldi! Havaalanında eski bir gelenek olan ekmek, su ve tuzla karşılandı

27.05.2022 19:56

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin 27-29 Mayıs tarihleri arasında yapılacak 'Belediye Başkanları Çalıştayı'na katılmak üzere Van'a geldi. Kılıçdaroğlu, havaalanında eski bir gelenek olan bakır tepside sunulan ekmek, su ve kaya tuzu ile karşılandı. Sonrasında partilileri selamladı.

Cumhuriyet Halk Partisi, 27-29 Mayıs tarihleri arasında Van'da 'Belediye Başkanları Çalıştayı' düzenliyor. Türkiye'deki tüm CHP'li belediye başkanlarının katıldığı programda, CHP lideri Kılıçdaroğlu da yer alacak.

KILIÇDAROĞLU'NU PARTİLİLER VE STK TEMSİLCİLERİ KARŞILADI

Belediye Başkanları Çalıştayı'na katılmak için kente gelen Kılıçdaroğlu, Van Ferit Melen Havalimanı'nda, partililer ve bazı Sivil Toplum Kuruluşu temsilcileri tarafından karşılandı.

Van'a gelen Kılıçdaroğlu eski bir gelenek olan ekmek, su ve tuzla karşılandı

ESKİ BİR GELENEKLE KARŞILANDI

Kılıçdaroğlu, eski bir gelenek olduğu belirtilen ekmek, su ve kaya tuzu ikramıyla karşılandı. Yapılan ikramları kabul eden Kılıçdaroğlu, daha sonra kendisine karşılamaya gelen partilileri selamladı.

Van'a gelen Kılıçdaroğlu eski bir gelenek olan ekmek, su ve tuzla karşılandı

GECEYİ VAN'DA GEÇİRECEK

Parti otobüsünden de bekleyenleri selamlayan Kılıçdaroğlu, daha sonra konaklayacağı otele geçti. Geceyi Van'da geçirecek olan Kılıçdaroğlu, daha sonra çalıştaya katılacak.

Van'a gelen Kılıçdaroğlu eski bir gelenek olan ekmek, su ve tuzla karşılandı
YORUMLAR
500
'Kılıçdaroğlu Gönüllüleri', Kılıçdaroğlu'nun Vatandaşlarla Bir Araya Geldiği Anlara İlişkin Video Yayınladı: 'Yola Çıkıyoruz, Bize Katılın' 'Kılıçdaroğlu Gönüllüleri', Kılıçdaroğlu'nun Vatandaşlarla Bir Araya Geldiği Anlara İlişkin Video Yayınladı: 'Yola Çıkıyoruz, Bize Katılın' Başkan Atabay'dan açılışa katılan Kılıçdaroğlu ve vatandaşlara teşekkür Başkan Atabay'dan açılışa katılan Kılıçdaroğlu ve vatandaşlara teşekkür Kılıçdaroğlu İstanbul'a hizmette 3 yıl programında konuştu Kılıçdaroğlu İstanbul'a hizmette 3 yıl programında konuştu
Kaynak: DHA

Son Dakika Politika CHP lideri Kılıçdaroğlu, Van'a geldi! Havaalanında eski bir gelenek olan ekmek, su ve tuzla karşılandı - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement