Engin Özkoç: "Grubumuz Kapalı Olarak Bir Oturum Yapmıştır. - Son Dakika

Engin Özkoç: "Grubumuz Kapalı Olarak Bir Oturum Yapmıştır.

20.03.2023 18:21

CHP TBMM Grubu, basına tapalı olarak toplandı. CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, toplantının ardından; “Grubumuz kapalı olarak bir oturum yapmıştır. Ve Türkiye Cumhuriyeti’nin 13. Cumhurbaşkanı adayı olarak Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu oybirliği ile aday göstermiştir. Ve şu anda o, Cumhurbaşkanlığı adayı ve bizim de 13. Cumhurbaşkanımız olarak çalışmalarına başlamak üzere harekete geçti” dedi. Özkoç, 22 Mart Çarşamba günü YSK’ye başvuru yapılacağını açıkladı.

CHP TBMM Grubu, basına tapalı olarak toplandı. CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, toplantının ardından; "Grubumuz kapalı olarak bir oturum yapmıştır. ve Türkiye Cumhuriyeti'nin 13. Cumhurbaşkanı adayı olarak Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'nu oybirliği ile aday göstermiştir. ve şu anda o, Cumhurbaşkanlığı adayı ve bizim de 13. Cumhurbaşkanımız olarak çalışmalarına başlamak üzere harekete geçti" dedi. Özkoç, 22 Mart Çarşamba günü YSK'ye başvuru yapılacağını açıkladı.

CHP TBMM Grubu, bugün basına kapalı olarak toplandı. Toplantıda, CHP Grubu; oybirliği ile CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Cumhurbaşkanı adayı olmasına karar verdi. Kılıçdaroğlu, toplantıda; teşekkür konuşması yaptı ve milletvekilleri ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, grup toplantısının ardından açıklama yaptı. Özkoç, "Grubumuz kapalı olarak bir oturum yapmıştır. ve Türkiye Cumhuriyeti'nin 13. Cumhurbaşkanı adayı olarak Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'nu oybirliği ile aday göstermiştir. Ülkemize, milletimize hayırlı olsun" dedi.

Özkoç soru üzerine; "Hepimizi çok duygulandıran fakat yol yürürken nelere dikkat etmemiz gerektiğini de her zamanki içtenliği ve samimiyeti ile paylaştığı bir konuşmayı yaptı. Bu, grup olarak yaptığımız, Kemal Kılıçdaroğlu ile son toplantıydı. Kendisine, bugüne kadar birlikte yol yürüdüğümüz için biz de teşekkür ettik. O da gruba veda konuşmasını yaptı. Birlikte bir aile fotoğrafı çektirdik. ve şu anda o, Cumhurbaşkanlığı adayı ve bizim de 13. Cumhurbaşkanımız olarak çalışmalarına başlamak üzere harekete geçti" diye konuştu.

Özkoç, YSK'ye başvurunun ise 22 Mart Çarşamba günü yapılacağı bilgisini verdi.

Kaynak: ANKA
YORUMLAR
500
Kemal Kılıçdaroğlu, İmamoğlu'na CHP Genel Başkanlığı'na giden kapıyı kapattı: Halk onları kendilerine hizmet etsin diye seçti Kemal Kılıçdaroğlu, İmamoğlu'na CHP Genel Başkanlığı'na giden kapıyı kapattı: Halk onları kendilerine hizmet etsin diye seçti Kemal Kılıçdaroğlu'na canlı yayında 'CHP ne zaman iktidar olacak?' sorusuna: Umutsuz olacağımız bir durum yok Kemal Kılıçdaroğlu'na canlı yayında 'CHP ne zaman iktidar olacak?' sorusuna: Umutsuz olacağımız bir durum yok

Son Dakika Politika Engin Özkoç: 'Grubumuz Kapalı Olarak Bir Oturum Yapmıştır. - Son Dakika


Advertisement