CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun paylaştığı videoya yorum yağdı: Ne olur aday olma - Son Dakika

CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun paylaştığı videoya yorum yağdı: Ne olur aday olma

30.11.2022 19:34

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından dikkat çeken bir video yayımladı. 3 Aralık'ta cumhurbaşkanlığı için adaylığını duyuracağı iddia edilen Kılıçdaroğlu'nun paylaştığı videoda, "Ey Dünya! Gözlerimize bak. İyice bak! Seninle rekabet etmeye geliyoruz" ifadeleri yer alıyor. Videonun altına birçok sosyal medya kullanıcısı, "Ne olur aday olma" şeklinde yorumlar yaptı.

Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayının kim olacağı henüz netlik kazanmadı. Konuyla ilgili son dönemlerde üzerinde en çok durulan isim hiç kuşkusuz ki Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu. Aday olacağına kesin gözüyle bakılan Kılıçdaroğlu, "Ey dünya, sen de 3 Aralık'ı bekle" diyerek tüm dikkatleri üzerine çekmişti. Tüm gözlerin çevrildiği CHP lideri akşam saatlerinde sosyal medya hesabından 32 saniyelik bir video paylaştı.

6 OKLU GÖNDERME

"Ey Dünya! Gözlerimize bak. İyice bak! Seninle rekabet etmeye geliyoruz" sözleriyle başlayan videoda CHP'nin logosunda yer alan 6 okun yol aldığı görülüyor.

"SENİNLE REKABET ETMEYE GELİYORUZ"

Bu sırada "Teknolojide, sanayide, eğitimde, insan haklarında, kadın haklarında, demokraside, özgürlüklerde, hayvan haklarında, çevrecilikte, iyi olan her şeyde seninle rekabet etmeye geliyoruz!" seslendirmesi duyuluyor.

"ADAY OLMA" YORUMLARI YAPILIYOR

"3 Aralık'ı bekleyin" çağrısıyla ise sona eren video kısa sürede çok sayıda yorum aldı. Birçok partili gönderinin altına "Lütfen siz aday olmayın" şeklinde yorumlar yaptı.

İşte yapılan o yorumlardan bazıları;

Kılıçdaroğlu 32 saniyelik video paylaştı, herkes altına 'Ne olur aday olma' yorumları yapıyor
Kılıçdaroğlu 32 saniyelik video paylaştı, herkes altına 'Ne olur aday olma' yorumları yapıyor
Kılıçdaroğlu 32 saniyelik video paylaştı, herkes altına 'Ne olur aday olma' yorumları yapıyor
Kılıçdaroğlu 32 saniyelik video paylaştı, herkes altına 'Ne olur aday olma' yorumları yapıyor
YORUMLAR (4)
  • kenan mutlu: BAZI KAFALAR ŞUNU HÂLÂ ANLAMIYOR,CHP NİN BAY KEMALDEN KURTULMAK İÇİN TEK ŞANSI ONU ADAY ÇIKARMAKTIR,SEÇİMLER İÇİN VEKİLLİKTEN VE GENEL BAŞKANLIKTAN İSTİFA ETMESİ GEREKİYOR,BAY KEMAL ERDOĞANA KAYBEDİNCE DOĞAL OLARAK CHP 'DEN DE GİDECEK,BUNU DÜŞÜNÜYOR ONDAN KURTULMAK İSTEYENLER,O YÜZDEN YANA YAKILA ONU ADAY GÖSTERMEK İSTİYORLAR Cevap Yaz 2 5 Yayından Kaldır
  • Ali Arslan: Kılıçdaroğlu aday olursa,bu duzenin kurgu olduğu düşüncesi cogunluk tarafından gorulecek dile getirilecektir. Cevap Yaz 1 2 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
6'lı Masa toplantısı öncesi İYİ Parti cephesinden sürpriz çıkış: Kılıçdaroğlu'nun adaylığını onaylamıyoruz 6'lı Masa toplantısı öncesi İYİ Parti cephesinden sürpriz çıkış: Kılıçdaroğlu'nun adaylığını onaylamıyoruz 6'lı Masa liderleri kritik zirve öncesi ortak bir video yayınladı: Milletimiz için buradayız 6'lı Masa liderleri kritik zirve öncesi ortak bir video yayınladı: Milletimiz için buradayız GÜNDEM ÖZETİ / 27 Ocak 2023 GÜNDEM ÖZETİ / 27 Ocak 2023

Son Dakika Politika CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun paylaştığı videoya yorum yağdı: Ne olur aday olma - Son Dakika


Advertisement