Ulaştırma Bakanı Karaismailoğlu'ndan itiraf: TEM otoyolu kapandı, inkar etmiyoruz! - Son Dakika

Ulaştırma Bakanı Karaismailoğlu'ndan itiraf: TEM otoyolu kapandı, inkar etmiyoruz!

28.01.2022 01:07
Ulaştırma Bakanı Karaismailoğlu'ndan itiraf: TEM otoyolu kapandı, inkar etmiyoruz!

Habertürk TV canlı yayınında Mehmet Akif Ersoy'un sorularını yanıtlayan Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, kendi sorumluluğundaki yolların İstanbul'daki yoğun kar yağışında kapalı olduğunu itiraf etti.

Habertürk TV canlı yayınında Mehmet Akif Ersoy'un sorularını yanıtlayan Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, kendi sorumluluğundaki yolların İstanbul'daki yoğun kar yağışında kapalı olduğunu itiraf açıkladı.

"VATANDAŞLARIMIZ BÜYÜK SIKINTI YAŞADI"

Bakan açıklamalarında şunları söyledi:

"TEM otoyolu kapandı, inkar etmiyoruz. Tabii orada yolda kalan vatandaşlarımız çok büyük sıkıntı yaşadı. Bizim için de arabasında mahsur kalan araçlar ve vatandaşlarımız çok büyük sıkıntılar yaşadılar. AFAD, Jandarma, Emniyet birlikte topladık. Koordinasyon problemi olmaması gerekir. Bir devlet kültürü ile bu işi yönetiyordunuz. Siz orada kışla mücadele ihalesi yapacaksınız. Önceden 10 bölgeye ayrılıyor, herkesin sorumlulukları yükleniyordu. Siz bir tek ihale yapıp bir kişiye veriyorsunuz. Tuz ihalesiyle ilgili konuşulanlar var. İnşallah bundan sonra yaşanmaz. Bu tür olumsuz hava koşulları her zaman olacaktır. Hazırlıklı olmak lazım, kısa zamanda işleri çözmek lazım. "

Ulaştırma Bakanı Karaismailoğlu'ndan itiraf: TEM otoyolu kapandı, inkar etmiyoruz!
YORUMLAR (1)
500
Bakan Karaismailoğlu: 'Hayata geçen her bir projemizle milletimizin geleceğe yürüdüğü yola bir taş daha döşüyoruz' Bakan Karaismailoğlu: 'Hayata geçen her bir projemizle milletimizin geleceğe yürüdüğü yola bir taş daha döşüyoruz' Bakan Karaismailoğlu: ' Dev projelerle Türkiye'nin kilit rolünü halkımızın ve dünyanın hizmetine sunduk' Bakan Karaismailoğlu: ' Dev projelerle Türkiye'nin kilit rolünü halkımızın ve dünyanın hizmetine sunduk' Bakan Karaismailoğlu: 'Türkiye'nin son 20 yılda yaptığı dev projeler başka ülkelere ilham kaynağı oluyor' Bakan Karaismailoğlu: 'Türkiye'nin son 20 yılda yaptığı dev projeler başka ülkelere ilham kaynağı oluyor'

Son Dakika Politika Ulaştırma Bakanı Karaismailoğlu'ndan itiraf: TEM otoyolu kapandı, inkar etmiyoruz! - Son Dakika


Advertisement