SON DAKİKA REZA ZARRAB HABERLERİ

Son Dakika Reza Zarrab Haberleri

 • 25 Mayıs 2017 22:32 Zarrab Temyiz Hakkından Vazgeçti, Avukatlarından Vazgeçmedi Zarrab Temyiz Hakkından Vazgeçti, Avukatlarından Vazgeçmedi ABD'nin İran'a uyguladığı yaptırımları delme, bankacılık sahtekarlığı ve kara para aklama suçlamaları ile 19 Mart 2016'da tatil için gittiği Miami'de gözaltına alındıktan sonra tutuklanan İran asıllı işadamı Reza Zarrab yine yargıç karşısına çıktı.
 • 25 Mayıs 2017 22:32 Zarrab Temyiz Hakkından Vazgeçti, Avukatlarından Vazgeçmedi Zarrab Temyiz Hakkından Vazgeçti, Avukatlarından Vazgeçmedi ABD'nin İran'a uyguladığı yaptırımları delme, bankacılık sahtekarlığı ve kara para aklama suçlamaları ile 19 Mart 2016'da tatil için gittiği Miami'de gözaltına alındıktan sonra tutuklanan İran asıllı işadamı Reza Zarrab yine yargıç karşısına çıktı.
 • 18 Mayıs 2017 16:29 Dha Yurt Bülteni-14 ÇEVRECİ ÇİFTİN KATİLİ: KAPATILAN MERMER OCAĞINDAKİ 'ÇİRKİN' LAKAPLI KİŞİ BENİ 50 BİN LİRAYA TUTTU (EK)1)'ÇİRKİN' VE SİYAH CİP ARANIYORKatil zanlısı Ali Yumaç'ın kapatılan mermer ocağı çalışanı 'Çirkin'i azmettirici olarak gösterdiği ifadeleri sonrasında Büyüknohutçu ailesinin avukatlarından...
 • 17 Mayıs 2017 13:44 Ebru Gündeş, 7 Ayda 25 Konser Vererek Servetine Servet Kattı Ebru Gündeş, 7 Ayda 25 Konser Vererek Servetine Servet Kattı Ünlü şarkıcı Ebru Gündeş, eşi Reza Zerrab'ın Amerika'da tutuklu bulunmasının ardından konser sayısını çoğalttı. 7 ayda 25 konser veren Gündeş 2,5 milyon TL kazanarak rekor kırdı.
 • 17 Mayıs 2017 10:58 Zarrab'ın Avukatı Büyükelçilik Konutu Önünde Görüldü Zarrab'ın Avukatı Büyükelçilik Konutu Önünde Görüldü Zarrab'ın avukatı Büyükelçilik konutu önünde görüldüNafiz Albayrak / Washington, 17 Mayıs (DHA) - ABD Başkanı Donald Trump ile görüşmek için başkent Washington'a gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Washington ziyareti sırasında, kara para aklama, dolandırıcılık ve İran'a...
 • 17 Mayıs 2017 10:54 Zarrab'ın Avukatı Büyükelçilik Konutu Önünde Görüldü Zarrab'ın Avukatı Büyükelçilik Konutu Önünde Görüldü ABD Başkanı Donald Trump ile görüşmek için başkent Washington'a gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Washington ziyareti sırasında, kara para aklama, dolandırıcılık ve İran'a uygulanan yaptırımları delme suçlamaları ile ABD'de tutuklu olarak yargılanan İran asıllı Türkiye vatandaşı...
 • 17 Mayıs 2017 10:45 Zarrab'ın Avukatı Büyükelçilik Konutu Önünde Görüldü Zarrab'ın Avukatı Büyükelçilik Konutu Önünde Görüldü ABD Başkanı Donald Trump ile görüşmek için başkent Washington'a gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Washington ziyareti sırasında, kara para aklama, dolandırıcılık ve İran'a uygulanan yaptırımları delme suçlamaları ile ABD'de tutuklu olarak yargılanan İran asıllı Türkiye vatandaşı...
 • 12 Mayıs 2017 02:35 İş Adamı Sarraf'ın ABD'de Yargılanması İş Adamı Sarraf'ın ABD'de Yargılanması NEW İş adamı Rıza Sarraf'ın New York'ta yargılandığı davada Hakim Richard Berman, Sarraf'ın yeni avukatları eski New York Belediye Başkanı Rudy Giuliani ve eski ABD Adalet Bakanı Michael Mukasey'in şirketlerinin bazı Amerikan bankaları ve Türkiye'nin yanı sıra Sarraf'ı da temsil etmesinin...
 • 11 Mayıs 2017 23:47 Yargıç Berman: Davanın Çözüm Yeri Siyasi Makamlar Değil, Mahkemedir Yargıç Berman: Davanın Çözüm Yeri Siyasi Makamlar Değil, Mahkemedir ABD'nin İran'a uyguladığı yaptırımları delme, bankacılık sahteciliği ve kara para aklama suçlamaları ile bir yılı aşkın süredir tutuklu olarak yargılanan İran asıllı işadamı Reza Zarrab'ın davasına bakan Yargıç Richard Berman, Zarrab davasının çözüm yerinin, siyasi makamlar değil, mahkeme...
 • 11 Mayıs 2017 23:46 Yargıç Berman: Davanın Çözüm Yeri Siyasi Makamlar Değil, Mahkemedir Yargıç Berman: Davanın Çözüm Yeri Siyasi Makamlar Değil, Mahkemedir ABD'nin İran'a uyguladığı yaptırımları delme, bankacılık sahteciliği ve kara para aklama suçlamaları ile bir yılı aşkın süredir tutuklu olarak yargılanan İran asıllı işadamı Reza Zarrab'ın davasına bakan Yargıç Richard Berman, Zarrab davasının çözüm yerinin, siyasi makamlar değil, mahkeme...
 • 11 Mayıs 2017 23:46 Yargıç Berman: Davanın Çözüm Yeri Siyasi Makamlar Değil, Mahkemedir Yargıç Berman: Davanın Çözüm Yeri Siyasi Makamlar Değil, Mahkemedir ABD'nin İran'a uyguladığı yaptırımları delme, bankacılık sahteciliği ve kara para aklama suçlamaları ile bir yılı aşkın süredir tutuklu olarak yargılanan İran asıllı işadamı Reza Zarrab'ın davasına bakan Yargıç Richard Berman, Zarrab davasının çözüm yerinin, siyasi makamlar değil, mahkeme...
 • 03 Mayıs 2017 09:22 Zarrab'tan Yargıç'a: Ruhsal Sağlığım Konusunda Sıkıntı Yok - Ek Fotoğraflar Zarrab'tan Yargıç'a: Ruhsal Sağlığım Konusunda Sıkıntı Yok - Ek Fotoğraflar İran'a karşı ABD'nin uyguladığı yaptırımları delme, bankacılık sahtekarlığı ve kara para aklama suçlamaları ile, New York'ta 13 ayı aşkın süredir tutuklu olarak yargılanan İran asıllı işadamı Reza Zarrab, Salı günü Türkiye saati ile 21: 00'de yargıç karşısına çıktı.
 • 03 Mayıs 2017 09:21 Zarrab'tan Yargıç'a: Ruhsal Sağlığım Konusunda Sıkıntı Yok - Ek Fotoğraflar Zarrab'tan Yargıç'a: Ruhsal Sağlığım Konusunda Sıkıntı Yok - Ek Fotoğraflar İran'a karşı ABD'nin uyguladığı yaptırımları delme, bankacılık sahtekarlığı ve kara para aklama suçlamaları ile, New York'ta 13 ayı aşkın süredir tutuklu olarak yargılanan İran asıllı işadamı Reza Zarrab, Salı günü Türkiye saati ile 21: 00'de yargıç karşısına çıktı.
 • 03 Mayıs 2017 07:56 Zarrab'tan Yargıç'a: Ruhsal Sağlığım Konusunda Sıkıntı Yok Zarrab'tan Yargıç'a: Ruhsal Sağlığım Konusunda Sıkıntı Yok İran'a karşı ABD'nin uyguladığı yaptırımları delme, bankacılık sahtekarlığı ve kara para aklama suçlamaları ile, New York'ta 13 ayı aşkın süredir tutuklu olarak yargılanan İran asıllı işadamı Reza Zarrab, Salı günü Türkiye saati ile 21: 00'de yargıç karşısına çıktı.
 • 03 Mayıs 2017 02:23 Dha Dış Haber - İddialar Zarrab'ın Yüzüne Karşı Okundu ABD'de yargılaması devam eden Reza Zarrab'ın mahkemede hakkındaki iddiaları yüzüne karşı okuyan Yargıç Berman, "Zarrab hakkındaki iddialar eğer kanıtlarsa, çok ciddi suç" dedi.
 • 03 Mayıs 2017 00:01 Zarrab: Avukatlarımdan Memnunum Zarrab: Avukatlarımdan Memnunum İran'a karşı ABD'nin uyguladığı yaptırımları delme, bankacılık sahtekarlığı ve kara para aklama suçlamaları ile, New York'ta 13 ayı aşkın süredir tutuklu olarak yargılanan İran asıllı işadamı Reza Zarrab, Salı günü Türkiye saati ile 21: 00'da yargıç karşısına çıktı.
 • 03 Mayıs 2017 00:00 Zarrab: Avukatlarımdan Memnunum Zarrab: Avukatlarımdan Memnunum İran'a karşı ABD'nin uyguladığı yaptırımları delme, bankacılık sahtekarlığı ve kara para aklama suçlamaları ile, New York'ta 13 ayı aşkın süredir tutuklu olarak yargılanan İran asıllı işadamı Reza Zarrab, Salı günü Türkiye saati ile 21: 00'da yargıç karşısına çıktı.
 • 02 Mayıs 2017 15:46 Kılıçdaroğlu'ndan Parti İçi Muhalefete Gözdağı: Kapının Önüne Koyacağız Kılıçdaroğlu'ndan Parti İçi Muhalefete Gözdağı: Kapının Önüne Koyacağız CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, olağanüstü kongre tartışmalarıyla ilgili, "Parti içi kavgaya asla izin vermeyeceğiz. Kavga edenleri gerekirse kapının önüne koyacağız" dedi.
 • 02 Mayıs 2017 15:39 Dha Ankara- Kılıçdaroğlu: Bugün Tarafsız Bir Cumhurbaşkanlığı Süreci Doluyor Artık 80 Milyonun... "BUNA ELBETTE İZİN VERMEYECEĞİZ.
 • 02 Mayıs 2017 05:09 Mahkeme Yargıcından Zarrab Davasında Önemli Sorular Mahkeme Yargıcından Zarrab Davasında Önemli Sorular ABD'nin İran'a uyguladığı yaptırımları delme, bankacılık sahtekarlığı ve kara para aklama suçlamaları ile 19 Mart 2016'da tatil için gittiği Miami'de gözaltına alındıktan sonra tutuklanan İran asıllı işadamı Reza Zarrab davasına bakan Yargıç Richard Berman, sorularını ABD Adalet...
 • 02 Mayıs 2017 00:12 Zarrab, Yargıç Karşısında Soru Yağmuruna Tutulacak Zarrab, Yargıç Karşısında Soru Yağmuruna Tutulacak 19 Mart 2016'da tatil için gittiği Miami'de ABD'nin İran'a uyguladığı yaptırımları delme, bankacılık sahtekarlığı ve kara para aklama suçlamaları nedeniyle gözaltına alındıktan sonra tutuklanan İran asıllı işadamı Reza Zarrab, bugün New York'ta yeniden yargıç karşısına çıkacak.
 • 02 Mayıs 2017 00:11 Zarrab, Yargıç Karşısında Soru Yağmuruna Tutulacak Zarrab, Yargıç Karşısında Soru Yağmuruna Tutulacak 19 Mart 2016'da tatil için gittiği Miami'de ABD'nin İran'a uyguladığı yaptırımları delme, bankacılık sahtekarlığı ve kara para aklama suçlamaları nedeniyle gözaltına alındıktan sonra tutuklanan İran asıllı işadamı Reza Zarrab, bugün New York'ta yeniden yargıç karşısına çıkacak.
 • 30 Nisan 2017 09:58 Zarrab, Salı Günü Soru Yağmuruna Tutulacak Zarrab, Salı Günü Soru Yağmuruna Tutulacak ABD'nin İran'a uyguladığı yaptırımları delme, bankacılık sahtekarlığı ve kara para aklama suçlamaları ile 19 Mart 2016'da tatil için gittiği Miami'de gözaltına alındıktan sonra tutuklanan İran asıllı işadamı Reza Zarrab, Salı günü New York'ta yeniden yargıç karşısına çıkacak.
 • 30 Nisan 2017 09:57 Zarrab, Salı Günü Soru Yağmuruna Tutulacak Zarrab, Salı Günü Soru Yağmuruna Tutulacak ABD'nin İran'a uyguladığı yaptırımları delme, bankacılık sahtekarlığı ve kara para aklama suçlamaları ile 19 Mart 2016'da tatil için gittiği Miami'de gözaltına alındıktan sonra tutuklanan İran asıllı işadamı Reza Zarrab, Salı günü New York'ta yeniden yargıç karşısına çıkacak.
 • 24 Nisan 2017 20:44 Zarrab ve Atilla Hakim Karşısına Birlikte Çıktı (2) Zarrab ve Atilla Hakim Karşısına Birlikte Çıktı (2) ABD'nin İran'a uyguladığı yaptırımları delme, bankacılık sahteciliği ve kara para aklama suçlamaları ile bir yılı aşkın süredir tutuklu olarak yargılanan İran asıllı işadamı Reza Zarrab ve Halkbankası Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Hakan Atilla hakim karşısına birlikte çıktı.