SON DAKİKA REZA ZARRAB HABERLERİ

Son Dakika Reza Zarrab Haberleri

 • 19 Ekim 2017 12:19 Türkiye'den Türkiye'den "İlişkilerimiz Karmaşık" Diyen ABD'ye Yanıt: FETÖ Yüzünden Bu Hale Geldik Hükümet sözcüsü Bekir Bozdağ'dan "ilişkilerimiz karmaşık" diyen ABD'ye yanıt: Ne kadar FETÖ'cü varsa oraya gidiyor. Büyük bir sığınma yeri oldu. Bütün bunlar Amerika ile ilişkileri karmaşık hale getiriyor.
 • 13 Ekim 2017 15:06 Washington Post Yazarı David Ignatius: Erdoğan, Zarrab'ı Kurtarmak İçin Olağanüstü Bir Kampanya... Washington Post Yazarı David Ignatius: Erdoğan, Zarrab'ı Kurtarmak İçin Olağanüstü Bir Kampanya... Amerikan Washington Post gazetesinin köşe yazarlarından David Ignatius, Türkiye ile ABD arasındaki krizin odağında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Türkiye vatandaşı da olan tutuklu İranlı iş adamı Reza Zarrab'ın serbest bırakılması talebi olduğunu iddia etti.
 • 09 Ekim 2017 16:05 CHP'li Öztürk, 'Vize' Krizini Değerlendirdi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı Öztürk Yılmaz, "Bizim her iki tarafa da çağrımız tansiyonu düşürelim ve sorunları diyalog kanalıyla aşabileceğimiz bir yol haritası üzerinde çalışalım" dedi.
 • 06 Ekim 2017 14:54 CHP Genel Başkan Yardımcısı Aksünger CHP Genel Başkan Yardımcısı Erdal Aksünger, AK Parti'de bazı belediyelerde yaşanan değişim süreciyle ilgili, "Hangisi yolsuzluk yapmışsa, savcılığa verin, onlarla ilgili konulara onlar baksınlar.
 • 06 Ekim 2017 13:48 CHP Genel Başkan Yardımcısı Aksünger Açıklaması CHP Genel Başkan Yardımcısı Erdal Aksünger, AK Parti'de bazı belediyelerde yaşanan değişim süreciyle ilgili, "Hangisi yolsuzluk yapmışsa, savcılığa verin, onlarla ilgili konulara onlar baksınlar.
 • 06 Ekim 2017 13:40 Rıza Sarraf Davasını İzleyen CHP'li Aksünger: Bu Dava Türkiye'ye Bedel Ödetmemeli CHP Genel Başkan Yardımcısı Erdal Aksünger, ABD'de izlediği Rıza Sarraf davasına ilişkin, "Türkiye'nin girdiği bu sıkıntı içerisindeki bir ayak oyunları da çok net gösteriyor.
 • 06 Ekim 2017 13:38 Dha Ankara- Rıza Sarraf Davasını İzleyen CHP'li Aksünger: Bu Dava Türkiye'ye Bedel Ödetmemeli "DAVANIN UCU PATRON KİMSE ONA DAYANIR. DAVANIN SORUŞTURMA DOSYASINDA PATRON VAR"CHP Genel Başkan Yardımcısı Erdal Aksünger, ABD'de izlediği Rıza Sarraf davasına ilişkin, "Türkiye'nin girdiği bu sıkıntı içerisindeki bir ayak oyunları da çok net gösteriyor.
 • 06 Ekim 2017 13:12 CHP'li Aksünger, ABD'de İzlediği Rıza Sarraf Davasına İlişkin Konuştu -3 CHP'li Aksünger, ABD'de İzlediği Rıza Sarraf Davasına İlişkin Konuştu -3 CHP'li Aksünger, ABD'de izlediği Rıza Sarraf davasına ilişkin konuştu -3(Tür: Ankara)
 • 06 Ekim 2017 13:04 CHP'li Aksünger, ABD'de İzlediği Rıza Sarraf Davasına İlişkin Konuştu -1 CHP'li Aksünger, ABD'de İzlediği Rıza Sarraf Davasına İlişkin Konuştu -1 CHP'li Aksünger, ABD'de izlediği Rıza Sarraf davasına ilişkin konuştu -1(Tür: Ankara)
 • 06 Ekim 2017 13:04 CHP'li Aksünger, ABD'de İzlediği Rıza Sarraf Davasına İlişkin Konuştu -2 CHP'li Aksünger, ABD'de İzlediği Rıza Sarraf Davasına İlişkin Konuştu -2 CHP'li Aksünger, ABD'de izlediği Rıza Sarraf davasına ilişkin konuştu -2(Tür: Ankara)
 • 27 Eylül 2017 11:39 Zarrab Davası 27 Kasım'da Jüri Önüne Çıkacak Zarrab Davası 27 Kasım'da Jüri Önüne Çıkacak İran'a karşı uygulanan yaptırımları delme, kara para aklama, kara para aklamak için komplo kurma ve ABD bankalarını dolandırma suçlamaları ile New York'ta tutuklu olarak yargılanan İran asıllı işadamı Reza Zarrab ile Halkbank eski Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Hakan Atilla'nın jürili duruşmanın...
 • 27 Eylül 2017 11:38 Zarrab Davası 27 Kasım'da Jüri Önüne Çıkacak Zarrab Davası 27 Kasım'da Jüri Önüne Çıkacak İran'a karşı uygulanan yaptırımları delme, kara para aklama, kara para aklamak için komplo kurma ve ABD bankalarını dolandırma suçlamaları ile New York'ta tutuklu olarak yargılanan İran asıllı işadamı Reza Zarrab ile Halkbank eski Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Hakan Atilla'nın jürili duruşmanın...
 • 26 Eylül 2017 09:26 Zarrab Davasında Türkiye'den Telekonferansla Tanık Dinlenecek ABD'yi dolandırma, İran'a karşı uygulanan yaptırımları delme, kara para aklama, kara para aklamak için komplo kurma ve ABD bankalarını dolandırma suçlamaları ile New York'ta tutuklu olarak yargılanan İran asıllı işadamı Reza Zarrab ile Halkbank eski Genel Müdür Yardımcısı yeniden yargıç...
 • 26 Eylül 2017 09:26 Zarrab Davasında Türkiye'den Telekonferansla Tanık Dinlenecek (2) ABD'yi dolandırma, İran'a karşı uygulanan yaptırımları delme, kara para aklama, kara para aklamak için komplo kurma ve ABD bankalarını dolandırma suçlamaları ile New York'ta tutuklu olarak yargılanan İran asıllı işadamı Reza Zarrab ile Halkbank eski Genel Müdür Yardımcısı yeniden yargıç...
 • 26 Eylül 2017 01:14 Zarrab Davasında Türkiye'den Telekonferansla Tanık Dinlenecek Zarrab Davasında Türkiye'den Telekonferansla Tanık Dinlenecek ABD'yi dolandırma, İran'a karşı uygulanan yaptırımları delme, kara para aklama, kara para aklamak için komplo kurma ve ABD bankalarını dolandırma suçlamaları ile New York'ta tutuklu olarak yargılanan İran asıllı işadamı Reza Zarrab ile Halkbank eski Genel Müdür Yardımcısı yeniden yargıç...
 • 26 Eylül 2017 00:57 Zarrab Davasında Türkiye'den Telekonferansla Tanık Dinlenecek Zarrab Davasında Türkiye'den Telekonferansla Tanık Dinlenecek ABD'yi dolandırma, İran'a karşı uygulanan yaptırımları delme, kara para aklama, kara para aklamak için komplo kurma ve ABD bankalarını dolandırma suçlamaları ile New York'ta tutuklu olarak yargılanan İran asıllı işadamı Reza Zarrab ile Halkbank eski Genel Müdür Yardımcısı yeniden yargıç...
 • 26 Eylül 2017 00:36 Dha Dış Haber - Zarrab Davasında Türkiye'den Telekonferansla Tanık Dinlenecek ABD'yi dolandırma, İran'a karşı uygulanan yaptırımları delme, kara para aklama, kara para aklamak için komplo kurma ve ABD bankalarını dolandırma suçlamaları ile New York'ta tutuklu olarak yargılanan İran asıllı işadamı Reza Zarrab ile Halkbank eski Genel Müdür Yardımcısı yeniden yargıç...
 • 26 Eylül 2017 00:19 Reza Zarrab'ın 30 Ekim'deki Duruşması Ertelendi! Reza Zarrab'ın 30 Ekim'deki Duruşması Ertelendi! Ekonomi eski Bakanı Zafer Çağlayan'ın da sanıklar arasına eklendiği Reza Zarrab davasının ana duruşması, 30 Ekim'den 27 Kasım'a ertelendi.
 • 20 Eylül 2017 17:33 Canikli, Lübnan Savunma Bakanı ile Görüştü Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli, Lübnan Savunma Bakanı Yakup Riyad Sarraf ile bir araya geldi.
 • 20 Eylül 2017 17:02 Bakan Canikli, Lübnan Savunma Bakanı Sarraf ile Bir Araya Geldi Bakan Canikli, Lübnan Savunma Bakanı Sarraf ile Bir Araya Geldi Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli, Lübnan Savunma Bakanı Yaacoup Riad Sarraf ile bir araya geldi.
 • 13 Eylül 2017 12:34 Bharara'dan İlginç Twitter Mesajı Bharara'dan İlginç Twitter Mesajı İranlı işadamı Reza Zarrab iddianamesini hazırlamasını New York Güney Bölgesi Başsavcısı Preet Bharara, kişisel Twitter hesabından paylaştığı mesajlarda, kendisini görevden alan Donald Trump yönetimine yönelik eleştirilerini sürdürdü.
 • 13 Eylül 2017 10:35 Bharara'dan İlginç Twitter Mesajı Bharara'dan İlginç Twitter Mesajı İranlı işadamı Reza Zarrab iddianamesini hazırlamasını New York Güney Bölgesi Başsavcısı Preet Bharara, kişisel Twitter hesabından paylaştığı mesajlarda, kendisini görevden alan Donald Trump yönetimine yönelik eleştirilerini sürdürdü.
 • 13 Eylül 2017 10:28 Preet Bharara Eleştirileri Sürdürüyor Preet Bharara Eleştirileri Sürdürüyor İranlı işadamı Reza Zarrab iddianamesini hazırlayan New York Güney Bölgesi Başsavcısı Preet Bharara, kişisel Twitter hesabından paylaştığı mesajlarda, kendisini görevden alan Donald Trump yönetimine yönelik eleştirilerini sürdürdü.
 • 13 Eylül 2017 10:28 Preet Bharara Eleştirileri Sürdürüyor Preet Bharara Eleştirileri Sürdürüyor İranlı işadamı Reza Zarrab iddianamesini hazırlayan New York Güney Bölgesi Başsavcısı Preet Bharara, kişisel Twitter hesabından paylaştığı mesajlarda, kendisini görevden alan Donald Trump yönetimine yönelik eleştirilerini sürdürdü.
 • 13 Eylül 2017 09:09 Zarrab Cezaevindeyken Safkan Atı, Sahibine 1,2 Milyon Lira Kazandırdı Zarrab Cezaevindeyken Safkan Atı, Sahibine 1,2 Milyon Lira Kazandırdı ABD'de 1,5 yıldır tutuklu yargılanan Reza Zarrab'ın İngiliz yarış atı 'Dayım Benim', sahibine cezaevinde bulunduğu süre içinde 1 milyon 213 bin lira kazandırdı.
 • 12 Eylül 2017 15:55 TBB Başkanı Feyzioğlu Açıklaması Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu, "ABD'de de görülmekte olan Sarraf davası ve buna bağlı olarak gelişmeler Türkiye'nin çok canını sıkacak gibi görünüyor.
 • 12 Eylül 2017 01:07 Zarrab, Duruşmaya Ayaklarından Zincirli Getirildi Zarrab, Duruşmaya Ayaklarından Zincirli Getirildi Yeniden düzenlenen iddianame ile ABD'nin İran'a uyguladığı ambargoyu delme, bankacılık sahtekarlığı, kara para aklama, ABD yasalarını delmek için işbirliği yapıp komplo kurma, bankacılık sahtekarlığı ve kara para aklama suçlamalarını defalarca işleme suçlamaları ile New York'ta tutuklu olarak yargılanan İranlı işadamı Reza Zarrab dün yeniden yargıç karşısına çıktı
 • 12 Eylül 2017 01:02 Dha Dış Haber - Zarrab, Duruşmaya Ayaklarından Zincirli Getirildi Yeniden düzenlenen iddianame ile ABD'nin İran'a uyguladığı ambargoyu delme, bankacılık sahtekarlığı, kara para aklama, ABD yasalarını delmek için işbirliği yapıp komplo kurma, bankacılık sahtekarlığı ve kara para aklama suçlamalarını defalarca işleme suçlamaları ile New York'ta tutuklu olarak yargılanan İranlı işadamı Reza Zarrab dün yeniden yargıç karşısına çıktı
 • 11 Eylül 2017 22:46 Serbest Bırakıldığı İddia Edilen Reza Zarrab Mahkemeye Zincirlenerek Getirildi Serbest Bırakıldığı İddia Edilen Reza Zarrab Mahkemeye Zincirlenerek Getirildi 9 Eylül'de tahliye edildiği iddia edilen Reza Zarrab, New York'ta bugün yeniden hakim karşısına çıktı. Sarraf, duruşmaya ayakları zincirlenerek getirilirken, tüm suçlamaları yine reddetti.
 • 11 Eylül 2017 21:40 Bozdağ: Çağlayan Yasalara Uygun Davranmıştır, Delil Yok Uydurma Şeyler Bozdağ: Çağlayan Yasalara Uygun Davranmıştır, Delil Yok Uydurma Şeyler Hükümet Sözcüsü Bozdağ ABD'nin Zafer Çağlayan kararına ilişkin : " Sayın Zafer Çağlayan Türkiye Cumhuriyeti'nin Ekonomi Bakanı olarak Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin çıkarlarını korumakla görevlidir.
 • 11 Eylül 2017 21:39 Dha Ankara - Bozdağ: Çağlayan Yasalara Uygun Davranmıştır, Delil Yok Uydurma Şeyler Dha Ankara - Bozdağ: Çağlayan Yasalara Uygun Davranmıştır, Delil Yok Uydurma Şeyler Hükümet Sözcüsü Bozdağ, ABD'nin Zafer Çağlayan kararına ilişkin : " Sayın Zafer Çağlayan Türkiye Cumhuriyeti'nin Ekonomi Bakanı olarak Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin çıkarlarını korumakla görevlidir.
 • 11 Eylül 2017 20:37 Bakanlar Kurulu Toplantısı Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ, "Sayın Kılıçdaroğlu'nu kavga yapmaya değil, halkın gönlünü kazanacak politikalar, projeler üretmeye davet ediyorum.
 • 11 Eylül 2017 19:08 Bozdağ'dan ABD'ye Zafer Çağlayan Tepkisi: Darbe Teşebbüsünün Tekrarı! Bozdağ'dan ABD'ye Zafer Çağlayan Tepkisi: Darbe Teşebbüsünün Tekrarı! Hükümet Sözcüsü Bozdağ, Zafer Çağlayan ve Rıza Sarraf'la ilgili ABD'de devam eden yargı sürecini "FETÖ'nün başaramadığı darbe teşebbüsünü, ABD yargısı tekrar ediyor." sözleriyle yorumladı.
 • 11 Eylül 2017 18:35 Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bozdağ: "(Abd'de Tutuklu Bulunan Rıza Sarraf'ın Dahil Olduğu... Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bozdağ: "(ABD'de tutuklu bulunan Rıza Sarraf'ın dahil olduğu davaya eski Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan'ın da dahil edildiği iddiaları) Çok net bir şekilde Rıza Sarraf üzerinden Fetullahçı Terör Örgütü'nün görmek istediği hesaba bugün ABD yargısı...
 • 11 Eylül 2017 07:19 ABD'de Reza Zarrab'a Tahliye Muamması ABD'de Reza Zarrab'a Tahliye Muamması ABD'de 1,5 yıldır tutuklu yargılanan İran asıllı Türk iş adamı Reza Zarrab, federal cezaevleri bürosu kayıtlarına göre tahliye edildi. Ancak ABD'li yargı kaynakları tahliyeyi doğrulamadı.
 • 11 Eylül 2017 01:03 Reza Zarrab 'Serbest Bırakıldı' İddiası ABD'de tutuklu bulunan ve yargılaması devam eden İran asıllı işadamı Reza Zarrab'ın 'serbest bırakıldığı' dedikodusu kısa sürede gündeme oturdu.
 • 11 Eylül 2017 01:02 Dha Dış Haber - Reza Zarrab 'Serbest Bırakıldı' İddiası ABD'de tutuklu bulunan ve yargılaması devam eden İran asıllı işadamı Reza Zarrab'ın 'serbest bırakıldığı' dedikodusu kısa sürede gündeme oturdu.
 • 08 Eylül 2017 14:05 Cumhurbaşkanı Erdoğan Havalimanıda Konuştu Cumhurbaşkanı Erdoğan Havalimanıda Konuştu * Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan,-(Zafer Çağlayan'a ABD'de dava) "Burada bizim eski ekonomi bakanımıza yönelik atılan bu adımı açık söylüyorum ben Türkiye Cumhuriyeti Devleti'ne yönelik bir adım olarak değerlendiriyorum.
 • 08 Eylül 2017 13:10 Cumhurbaşkanı Erdoğan Havalimanıda Konuştu 2 Cumhurbaşkanı Erdoğan Havalimanıda Konuştu 2 * Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan,-(Zafer Çağlayan'a ABD'de dava) "Burada bizim eski ekonomi bakanımıza yönelik atılan bu adımı açık söylüyorum ben Türkiye Cumhuriyeti Devleti'ne yönelik bir adım olarak değerlendiriyorum.
 • 08 Eylül 2017 13:05 Dha İstanbul - Cumhurbaşkanı Erdoğan: Türkiye Cumhuriyeti Devleti'ne Yönelik Bir Adım Olarak... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, -(Zafer Çağlayan'a ABD'de dava) "Burada bizim eski ekonomi bakanımıza yönelik atılan bu adımı açık söylüyorum ben Türkiye Cumhuriyeti Devleti'ne yönelik bir adım olarak değerlendiriyorum.
 • 08 Eylül 2017 12:53 Cumhurbaşkanı Erdoğan: (1) Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, eski Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan'ın ABD'deki iddianamede yer almasıyla ilgili, "Atılan bu adımlar tamamen siyasidir.
 • 07 Eylül 2017 20:43 ABD'de Eski Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan Hakkında Dava Açıldı ABD'de Eski Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan Hakkında Dava Açıldı New York Güney Bölgesi Başsavcılığı eski Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan hakkında dava açtı.
 • 07 Eylül 2017 18:07 Halkbank'ta Kayıp Yüzde 5'i Geçti Halkbank'ta Kayıp Yüzde 5'i Geçti ABD'deki Zarrab davasına banka eski genel müdürünün dahil edilmesinin baskısında kalan Halkbank hisselerinde yüzde 5'in üzerinde değer kaybı yaşandı.
 • 23 Ağustos 2017 21:31 Fetö'nün Fetö'nün "Mülkiye" Yapılanması Davası Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) "mülkiye" yapılanmasına yönelik davada tutuklu yargılanan eski İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın, FETÖ'cü polislerin 17 Aralık kumpas operasyonunu erkene çektiğini belirterek, "17 Aralık öncesi idi, bir gün İçişleri Bakanı Muammer Güler aradı.
 • 23 Ağustos 2017 20:57 Eski İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın Savunmasını Tamamladı Eski İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın Savunmasını Tamamladı FETULLAHÇI Terör Örgütü (FETÖ)'nün mülkiye yapılanmasına yönelik davada savunmasını tamamlayan Eski İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın, FETÖ'cü emniyet müdürlerinin 17 Aralık operasyonunu nasıl öne çektiklerini anlattı: "17 Aralık öncesiydi.
 • 23 Ağustos 2017 20:56 Dha İstanbul- Eski İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın Savunmasını Tamamladı Dha İstanbul- Eski İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın Savunmasını Tamamladı Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ)'nün mülkiye yapılanmasına yönelik davada savunmasını tamamlayan Eski İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın, FETÖ'cü emniyet müdürlerinin 17 Aralık operasyonunu nasıl öne çektiklerini anlattı: "17 Aralık öncesiydi.
 • 09 Ağustos 2017 21:31 Lübnan Savunma Bakanı Sarraf, Irak'ta Lübnan Savunma Bakanı Sarraf, Irak'ta Irak Başbakanı Haydar el-İbadi'nin, ülkesini ziyaret eden Lübnan Savunma Bakanı Yakub es-Sarraf'ı kabul ettiği bildirildi.
 • 07 Ağustos 2017 04:23 Lübnan-Suriye Sınırındaki Deaş Hedefleri Lübnan Savunma Bakanı Yakup es-Sarraf, ülkesi ile Suriye güçleri arasında askeri koordinasyon olmadığını söyledi.
 • 02 Ağustos 2017 08:00 Atilla, Zarrab ile Birlikte Yargılanmamak İçin Mahkemeye Başvurdu Atilla, Zarrab ile Birlikte Yargılanmamak İçin Mahkemeye Başvurdu Atilla, ABD'nin İran'a uyguladığı yaptırımları delme, bankacılık sahteciliği ve kara para aklama suçlamaları ile bir yılı aşkın süredir tutuklu olarak yargılanan İran asıllı işadamı Reza Zarrab'dan dosyasının ayrılıp, ayrı olarak yargılanmasını talep etti
 • 02 Ağustos 2017 03:27 Dha Dış Haber - Atilla Zarrab ile Birlikte Yargılanmamak İçin Mahkemeye Başvurdu ABD'nin İran'a uyguladığı yaptırımları delme, bankacılık sahteciliği ve kara para aklama suçlamaları ile 1 yılı aşkın süredir tutuklu olarak yargılanan İran asıllı işadamı Reza Zarrab ile New York JFK Havalimanı'ndan Türkiye'ye dönerken 27 Mart'ta gözaltına alındıktan sonra tutuklanan...