Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika Saim Özakalın haberleri, Saim Özakalın son dakika, son dakika Saim Özakalın

Son Dakika Saim Özakalın Haberleri

Son dakika Saim Özakalın haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son saim özakalın haberleri anında burada.


 • 03.11.2023 03 Kas 11:58 Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı YÖREX Fuarında Misafirlerini Ağırladı

  Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı YÖREX Fuarında Misafirlerini Ağırladı Antalya'da düzenlenen Yöresel Ürünler Fuarı YÖREX'e katılan Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Saim Özakalın, Erzurum standına gelen konuklarıyla ilgilendi ve kentin kalkınması için yapılan çalışmalardan bahsetti. Başkan Özakalın, fuarı düzenleyen Antalya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır ve ekibine teşekkür etti.

 • 23.10.2023 23 Eki 17:24 Aile ve Sosyal Hizmetler Bakan Yardımcısı Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası'nı ziyaret etti

  Aile ve Sosyal Hizmetler Bakan Yardımcısı Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası'nı ziyaret etti Aile ve Sosyal Hizmetler Bakan Yardımcısı Zafer Tarıkdaroğlu, Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Saim Özakalın'ı ziyaret etti. Ziyarette, şehrin ekonomisi, ticareti ve potansiyel sektörlerinin durumu gibi konular görüşüldü. Başkan Özakalın, Erzurum'un sanayileşmesi için çaba gösterdiklerini ve özellikle 2. OSB'ye odaklandıklarını belirtti. Bakan Yardımcısı Tarıkdaroğlu ise Erzurum'un potansiyellerine değinerek, şehrin gelişmesi ve kalkınması için çaba gösterenlere minnettar olduklarını ifade etti.

 • 15.10.2023 15 Eki 10:14 Erzurum 2. Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyet Toplantısı Yapıldı

  Erzurum 2. Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyet Toplantısı Yapıldı Erzurum 2. Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyet toplantısı, Vali Mustafa Çiftçi başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıya, ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Saim Özakalın, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Zafer Aynalı, TEİAŞ Bölge Müdürü Yakup Albayrak ve Müteşebbis Heyet üyeleri katıldı. Heyet, yapılan çalışmalar hakkında bilgilendirme sunumu alarak gündemdeki konuları değerlendirdi ve kararlar aldı.

 • 04.10.2023 04 Eki 13:57 TOBB ve Türk Loydu, Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası'na akreditasyon izleme ve geliştirme ziyaretinde bulundu

  TOBB ve Türk Loydu, Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası'na akreditasyon izleme ve geliştirme ziyaretinde bulundu Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Türk Loydu'nun uzmanları, Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası'na (ETSO) akreditasyon izleme ve geliştirme ziyaretinde bulundu. Ziyaret kapsamında yapılan değerlendirme toplantılarında ETSO'nun çalışmaları ve uygulamaları değerlendirildi. Başkan Özakalın, hizmette kalite ve akreditasyondan ödün vermeyeceklerini vurguladı.

 • 01.10.2023 01 Eki 09:33 Doğu Anadolu Sigorta Acenteleri Derneği 12. Sigortacılık Haftası'nı kutladı

  Doğu Anadolu Sigorta Acenteleri Derneği 12. Sigortacılık Haftası'nı kutladı Doğu Anadolu Sigorta Acenteleri Derneği (DASAD), 12. Sigortacılık Haftası münasebetiyle Erzurum'da bir program düzenledi. Programa Vali Mustafa Çiftçi, Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Yönetim Kurulu Başkanı Saim Özakalın ve sigorta acentelerinin yetkilileri ve personelleri katıldı. Programda sigortacılık sektörünün önemi vurgulanırken, acentelerin sektörün vazgeçilmez unsuru olduğu belirtildi.

 • 26.09.2023 26 Eyl 15:26 TOBB Türkiye Orman Ürünleri Meclisi İlk Toplantısını Gerçekleştirdi

  TOBB Türkiye Orman Ürünleri Meclisi İlk Toplantısını Gerçekleştirdi Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Türkiye Orman Ürünleri Meclisi, Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Yönetim Kurulu Başkanı Saim Özakalın başkanlığında yeni dönemdeki ilk toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıda sektör temsilcileri, sorunlar ve çözüm önerileri üzerine görüş alışverişinde bulundu.

 • 24.09.2023 24 Eyl 09:36 ESAV Başkanı Veysel Karani Aksungur, ETSO Başkanı Saim Özakalın'ı ziyaret etti

  ESAV Başkanı Veysel Karani Aksungur, ETSO Başkanı Saim Özakalın'ı ziyaret etti Erzurum İktisadi Sosyal Araştırma ve Yardımlaşma Vakfı (ESAV) Başkanı Veysel Karani Aksungur, ETSO Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Saim Özakalın'ı ziyaret etti. Aksungur, ESAV Yönetim Kurulu Üyelerinin de katıldığı ziyarette, Ankara Altınpark Fuar Alanı'nda 5-8 Ekim 2023 tarihleri arasında düzenlenecek olan 9. Erzurum Günleri etkinliği ile ilgili Başkan Özakalın'a bilgi verdi. Aksungur, 'Cumhuriyetimizin 2. Yüzyılında Cumhuriyetin Temellerini Atan Şehir, Cumhuriyetimizin Başkentiyle Buluşuyor' sloganıyla düzenledikleri etkinlikte Erzurum'u layıkıyla temsil etmek için gayret gösterdiklerini ifade etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Özakalın da, ESAV'ın Erzurum'un tanıtımı için yaptığı çalışmaları yakından ettiklerini belirterek, Erzurum'un her alanda hak ettiği konuma gelebilmesi için elbirliği ile çalışmayı sürdüreceklerini söyledi. Başkan Özakalın ziyaretin anısına ESAV Başkanı Aksungur'a, ETSO Tarihi Kitabı'nı hediye etti.

 • 12.09.2023 12 Eyl 12:23 Vali Çiftçi'den sorunların çözümüne istişare, ortak akıl ve güç birliği vurgusu

  Vali Çiftçi'den sorunların çözümüne istişare, ortak akıl ve güç birliği vurgusu Erzurum Valisi Mustafa Çiftçi, Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası'na (ETSO) iade-i ziyarette bulundu.

 • 02.09.2023 02 Eyl 14:14 Türkgözü Sınır Kapısının açılışına katılan Özakalın;

  Türkgözü Sınır Kapısının açılışına katılan Özakalın; Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Yönetim Kurulu Başkanı ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Üyesi Saim Özakalın, Ticaret Bakanı Prof. Dr. Ömer Bolat ve TOBB Başkanı M.

 • 01.09.2023 01 Eyl 09:32 TOBB Komisyon ve Kurullarında Görevlendirmeler Yapıldı

  TOBB Komisyon ve Kurullarında Görevlendirmeler Yapıldı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin (TOBB) çeşitli kurul ve komisyonlarında görevlendirmeler yapıldı. Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Saim Özakalın Dilekleri İnceleme Komisyonu Başkanlığına getirildi.

 • 15.06.2023 15 Haz 01:26 Özakalın; Şehrimi ve bölgemi layıkıyla temsil edeceğim

  Özakalın; Şehrimi ve bölgemi layıkıyla temsil edeceğim Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin (TOBB) 79. Genel Kurulu'nda Yönetim Kurulu Üyeliğine seçilen Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Yönetim Kurulu Başkanı Saim Özakalın, mazbatasını TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu'ndan aldı.

 • 14.06.2023 14 Haz 17:26 TOBB Yönetim Kurulu Üyeliğine Seçilen ETSO Başkanı Saim Özakalın Mazbatasını Aldı

  TOBB Yönetim Kurulu Üyeliğine Seçilen ETSO Başkanı Saim Özakalın Mazbatasını Aldı Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Yönetim Kurulu Başkanı Saim Özakalın, TOBB Yönetim Kurulu Üyeliği için seçildi ve mazbatasını aldı. Özakalın, TOBB'da Erzurum'u ve bölgesini layıkıyla temsil edeceğini söyledi. Ayrıca, TOBB'un 'El Verin, Ev Yapalım' kampanyasına Erzurum'dan 2 milyon 525 bin 250 lira yardım yapıldığını belirtti ve Hisarcıklıoğlu'na oltu taşı tesbih hediye etti.

 • 01.06.2023 01 Haz 01:07 Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Saim Özakalın, TOBB Yönetim Kurulu Üyeliğine seçildi

  Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Saim Özakalın, TOBB Yönetim Kurulu Üyeliğine seçildi Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Saim Özakalın, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin (TOBB) 79. Genel Kurulu'nda TOBB Yönetim Kurulu Üyeliğine seçildi. Yeni TOBB Yönetimi, Rifat Hisarcıklıoğlu başkanlığında belirlendi.

 • 31.05.2023 31 May 18:46 Rifat Hisarcıklıoğlu, TOBB Başkanlığına yeniden seçildi

  Rifat Hisarcıklıoğlu, TOBB Başkanlığına yeniden seçildi TOBB'un 79. Genel Kurul'u TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi'ndeki seçimle belirlendi. Yönetim Kurulu ve komisyonların da belirlendiği seçimde TOBB Başkanlığına, yeniden Rifat Hisarcıklıoğlu seçildi.

 • 27.05.2023 27 May 11:26 Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu'nu ziyaret etti

  Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu'nu ziyaret etti Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Saim Özakalın, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu'nu makamında ziyaret ederek, Erzurum'un kalkınması, şehrin ve iş dünyasının sorunlarının çözümü için ETSO'nun yürüttüğü projelerle ilgili görüş alışverişinde bulundu.

 • 11.05.2023 11 May 12:36 Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası, İkinci Araç Muayene İstasyonu ve Lojistik Merkezi Konuştu

  Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası, İkinci Araç Muayene İstasyonu ve Lojistik Merkezi Konuştu Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO), iş dünyasının ve vatandaşların sorunlarını gündeme getirip konunun tarafları ve yetkili kurumlarla işbirliği ve istişare içerisinde çözüm üretmeye çaba gösteriyor. ETSO'nun ev sahipliğinde düzenlenen son toplantıda Erzurum'daki araç sahiplerinin ikinci bir araç muayene istasyonu açılması talebi ve Palandöken Lojistik Merkezi'nin daha aktif kullanılması için yapılması gereken çalışmalar masaya yatırıldı.

 • 10.04.2023 10 Nis 10:52 Kadın kooperatifi'nden Başkan Özakalın'a ziyaret

  Kadın kooperatifi'nden Başkan Özakalın'a ziyaret Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) öncülüğünde kurulan ve Erzurum'un coğrafi işaretli ürünlerini şehrin tarihi ve kültürel mirasına uygun bir vizyon ile ekonomiye kazandırarak hem bölge kalkınmasına hem de kadınların sosyoekonomik hayata katılımına katkıda bulunmak amacıyla faaliyet...

 • 15.03.2023 15 Mar 14:39 Avusturya Ticaret Müsteşarı Lackner'den ETSO'ya Ziyaret

  Avusturya Ticaret Müsteşarı Lackner'den ETSO'ya Ziyaret Avusturya Büyükelçiliği Ticaret Müsteşarı Gerhard Lackner, Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Yönetim Kurulu Başkanı Saim Özakalın'ı ziyaret etti.

 • 28.02.2023 28 Şub 12:57 Erzurum'da iş arayan depremzedelerin istihdamı için ortak çalışma başlatıldı

  Erzurum'da iş arayan depremzedelerin istihdamı için ortak çalışma başlatıldı Kahramanmaraş merkezli 6 Şubat'ta meydana gelen depremlerin ardından geldikleri Erzurum'da iş arayan afetzedelerin istihdamı için Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) ile İŞKUR Erzurum İl Müdürlüğünce ortak çalışma başlatıldı.

 • 30.01.2023 30 Oca 12:50 ETSO Başkanı Özakalın'dan acil çağrı

  ETSO Başkanı Özakalın'dan acil çağrı Erzurum 6. Teşvik Bölgesi'ne alınmalı ayrıca yine Erzurum mücavir l il uygulamasına sokulmalı'Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Başkanı Saim Özakalın bir çağrıda bulunarak, Erzurum'un 6. Teşvik Bölgesi kapsamına alınmasını, ayrıca Mücavir İl uygulamasından faydalandırılması gerektiğini söyledi.

 • 30.12.2022 30 Ara 09:32 İşgücü piyasasında tekstil sektörünün talep ettiği mesleklerde nitelikli işgücü yetiştirilecek

  İşgücü piyasasında tekstil sektörünün talep ettiği mesleklerde nitelikli işgücü yetiştirilecek Erzurum Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü, ETSO ve Yavuz Tekstil A.Ş. arasında istihdam garantili mesleki eğitim kursu işbirliği protokolü imzalandı.

 • 26.12.2022 26 Ara 16:05 Özakalın, 6. bölge talebini Cumhurbaşkanı Erdoğan'a iletti

  Özakalın, 6. bölge talebini Cumhurbaşkanı Erdoğan'a iletti Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Yönetim Kurulu Başkanı Saim Özakalın, uzun bir süredir ısrarla üzerinde durduğu, Erzurum'un 6. Teşvik Bölgesine alınması yönündeki talebini içeren raporu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a sunduğunu söyledi.

 • 03.12.2022 03 Ara 11:16 ETSO'dan TOBB'a çıkarma

  ETSO'dan TOBB'a çıkarma Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası'nın (ETSO) yeni dönemde göreve gelen Yönetim Kurulu ve Meclisi, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu'nu ziyaret etti.

 • 12.11.2022 12 Kas 20:30 ETSO seçimlerinin galibi Saim Özakalın ve ekibi oldu

  ETSO seçimlerinin galibi Saim Özakalın ve ekibi oldu Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) seçimlerini Saim Özakalın'ın mavi listesi kazandı.

 • 08.11.2022 08 Kas 13:00 ETSO Başkan adayı Özkalın, "Sorun ve çözüm önerilerinin bilinci içerisindeyiz"

  ETSO Başkan adayı Özkalın, 'Sorun ve çözüm önerilerinin bilinci içerisindeyiz' ETSO Meclis Başkanı Saim Özakalın, 12 Kasım'da yapılacak olan Erzurum Ticaret Sanayi Odası seçimlerinde başkan adaylığını açıkladı.

 • 15.04.2022 15 Nis 12:41 KUDAKA'dan sanayileşme hamlesi

  KUDAKA'dan sanayileşme hamlesi Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı "2022 Yılı Fizibilite Desteği Programı" dahilinde Erzurum 2. Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü tarafından hazırlanan iki projenin destek sözleşmesi imzalandı.

 • 28.09.2018 28 Eyl 11:25 Taşkesenlioğlu'ndan Etso'ya Ziyaret

  Taşkesenlioğlu'ndan Etso'ya Ziyaret Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Erzurum Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu, Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası’nı (ETSO) ziyaret ederek, Meclis Başkanı Saim Özakalın’la görüştü.

 • 06.09.2018 06 Eyl 12:09 Etso Meclis Başkanı Saim Özakalın; "Yatırımcılarımızın Ülke Ekonomisine Güveni Tam"

  Etso Meclis Başkanı Saim Özakalın; 'Yatırımcılarımızın Ülke Ekonomisine Güveni Tam' Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Meclis Başkanı Saim Özakalın, Erzurum’daki yatırımcıların ülke ekonomisine güveninin tam olduğunu belirterek, bugünkü ekonomik şartlarda, ülkesine güvenen ve yatırım yapan müteşebbislerin, işini sürdürmeye çalışan iş insanlarının birer kahraman...

 • 21.06.2018 21 Haz 12:29 Etso Meclis Başkanı Saim Özakalın; "Kalifiye Eleman Sıkıntısı Desteklerle Aşılacak"

  Etso Meclis Başkanı Saim Özakalın; 'Kalifiye Eleman Sıkıntısı Desteklerle Aşılacak' Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Meclis Başkanı Saim Özakalın’ı ziyaret eden, Çalışma ve İş Kurumu Erzurum İl Müdürü Recep Demir, ekim ayı içerisinde düzenleyecekleri istihdam fuarına bütün işverenleri davet etti.

 • 31.05.2018 31 May 13:31 Daib Yönetim Kurulu Başkanı Ethem Tanrıver'den Etso'ya Ziyaret

  Daib Yönetim Kurulu Başkanı Ethem Tanrıver'den Etso'ya Ziyaret Doğu Anadolu İhracatçılar Birliği (DAİB) Yönetimi Kurulu Başkanı Ethem Tanrıver, Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Meclis Başkanı Saim Özakalın'ı ziyaret etti.

 • 09.05.2018 09 May 13:58 Başkan Sekmen'den Etso Yönetimine Tebrik Ziyareti

  Başkan Sekmen'den Etso Yönetimine Tebrik Ziyareti Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine yeniden seçilen Lütfü Yücelik’e tebrik ziyaretinde bulundu.

 • 20.04.2018 20 Nis 14:59 Etso'da, "Değişen Küresel Ekonomi ve Türkiye" Sunumu

  Etso'da, 'Değişen Küresel Ekonomi ve Türkiye' Sunumu Cumhurbaşkanlığı Ekonomi İzleme ve Koordinasyon Başkanı Hakan Yurdakul, Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası’nda (ETSO) Oda yöneticileri ve işadamlarıyla bir araya geldi.

 • 19.04.2018 19 Nis 14:28 Yurdakul'dan Etso Meclis Başkanı Özakalın'a Ziyaret

  Yurdakul'dan Etso Meclis Başkanı Özakalın'a Ziyaret Cumhurbaşkanlığı Ekonomi İzleme ve Koordinasyon Başkanı Hakan Yurdakul, Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Meclis Başkanı Saim Özakalın’ı ziyaret etti.

 • 05.04.2018 05 Nis 16:45 Madalya ve Beratlarını Etso'da Aldılar

  Madalya ve Beratlarını Etso'da Aldılar Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası’nın (ETSO), Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Zeytin Dalı Harekatı’na destek vermek amacıyla yürüttüğü kampanyaya katkıda bulunan bağışçılara, Türk Silahlı Kuvvetleri Güçlendirme Vakfı’nın (TSKGV) madalya ve beratları ETSO’da düzenlenen törenle verildiETSO...

 • 02.04.2018 02 Nis 11:32 Etso Meclisi'nde Plaket Töreni

  Etso Meclisi'nde Plaket Töreni Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Meclisi, Oda organ seçimleri öncesinde son toplantısını yaptı.

 • 27.03.2018 27 Mar 13:06 Teşvikler Özel Sektöre Güç Katacak Şekilde Kurgulanmalı"

  Teşvikler Özel Sektöre Güç Katacak Şekilde Kurgulanmalı' Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Meclis Başkanı Saim Özakalın, teşvik ve hibeler hazırlanırken bölgenin coğrafi ve ekonomik yapısı ile kaynak ve potansiyellerinin iyi analiz edilmesi gerektiğini belirterek, "Teşvikler tam manasıyla özel sektöre güç katacak şekilde kurgulanmalı." dedi.

 • 27.03.2018 27 Mar 10:42 Etso Meclis Başkanı Saim Özakalın; "Teşvikler Tek Merkezden Olmalı"

  Etso Meclis Başkanı Saim Özakalın; 'Teşvikler Tek Merkezden Olmalı' Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) tarafından düzenlenen toplantıda, Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı (KUDAKA), Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK), Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) ile 2. Organize Sanayi Bölgesi (2.

 • 27.02.2018 27 Şub 10:47 Etso'dan, "Zeytin Dalı"Na Destek Kampanyası

  Etso'dan, 'Zeytin Dalı'Na Destek Kampanyası Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO), Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Afrin’e yönelik harekatına destek vermek amacıyla, ‘Zeytin Dalı Harekatı’ yardım kampanyası başlattı.

 • 06.01.2018 06 Oca 15:27 Özakalın Ailesinin Acı Günü

  Özakalın Ailesinin Acı Günü Dün vefat eden Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Saim Özakalın’ın babası Hacı Naim Özkalın, toprağa verildi.

 • 02.01.2018 02 Oca 15:48 Etso Yönetim Kurulu Başkanı Yücelik; "Kgf Destekleri Devam Etmeli"

  Etso Yönetim Kurulu Başkanı Yücelik; 'Kgf Destekleri Devam Etmeli' Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası’nın (ETSO) Aralık ayı Meclis Toplantısı, Meclis Başkanı Saim Özakalın başkanlığında yapıldı.

 • 27.12.2017 27 Ara 16:32 Etso'yu Ziyaret Eden Etiyopya Büyükelçisi Workneh;

  Etso'yu Ziyaret Eden Etiyopya Büyükelçisi Workneh; Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası’nı (ETSO) ziyaret eden Etiyopya Büyükelçisi Ayalew Gobezie Workneh, Erzurumlu iş adamlarını, ülkesindeki yatırım fırsatlarını değerlendirmek üzere Etiyopya’ya davet etti.

 • 27.12.2017 27 Ara 09:51 Stk Toplantısında Konuşan Etso Meclis Başkanı Özakalın;

  Stk Toplantısında Konuşan Etso Meclis Başkanı Özakalın; Adalet ve Kalkınma Parti (AK Parti) Erzurum İl Başkanlığı tarafından, Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan’ın katılımıyla düzenlediği, “Erzurum Sivil Toplum Kuruluşları Buluşmaları” toplantısında konuşan, Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Meclis Başkanı Saim Özakalın, şehrin sorunları...

 • 17.11.2017 17 Kas 12:08 Etü'de Erzurum İçin Küsi Eylem Planı Çalıştayı Düzenlendi

  Etü'de Erzurum İçin Küsi Eylem Planı Çalıştayı Düzenlendi Erzurum Teknik Üniversitesi’nde Bilim Sanayi Teknoloji Bakanlığı ve ETÜ işbirliği ile Erzurum için Kamu Üniversite Sanayi İşbirliği (KÜSİ) çalışma modeli hazırlanmasına yönelik bir çalıştay gerçekleştirildi.

 • 19.10.2017 19 Eki 17:39 Belarus Büyükelçisi Savınykh Etso'yu Ziyaret Etti

  Belarus Büyükelçisi Savınykh Etso'yu Ziyaret Etti Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası’nı (ETSO) ziyaret eden Belarus Cumhuriyeti (Beyaz Rusya) Büyükelçisi Andrei Savınykh, Türkiye ile ülkesi arasındaki ticari ilişkilerin daha da geliştirilmesi için çaba gösterdiklerini belirterek, Erzurum’un ve bölgenin önemi bir potansiyele sahip olduğunu söyledi.

 • 17.10.2017 17 Eki 16:50 Japon Yatırım Ajansı Jetro'dan Etso'ya Ziyaret

  Japon Yatırım Ajansı Jetro'dan Etso'ya Ziyaret Japonya Ekonomi ve Sanayi Bakanlığı’na bağlı dış ticaret teşkilatı Jetro’nun, Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya Yöneticisi Yasuyuki Murahashi ve Jetro Dış Ticaret Uzmanı Emine Göncü, Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Yücelik ve Meclis Başkanı Saim Özakalın’ı...

 • 12.10.2017 12 Eki 14:23 2. Osb'ye, 'İltisak Hattı' Talebi

  2. Osb'ye, 'İltisak Hattı' Talebi Erzurum 2. Organize Sanayi Bölgesi’ndeki yatırımcılar, Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası’nda (ETSO) düzenlenen ikinci istişare toplantısında bir araya geldi.

 • 10.07.2017 10 Tem 12:05 Etso Meclis Başkanı Özakalın: "Girişimcilik Destekleri, Girişim Kadar Değerli"

  Etso Meclis Başkanı Özakalın: 'Girişimcilik Destekleri, Girişim Kadar Değerli' Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) ve Türkiye Ekonomi Bankası’nın (TEB) ortak projesiyle 9 ilde faaliyet gösteren, ‘TİM-TEB Girişim Evi’nin 10.’sunu Erzurum’da kurmaya yönelik çalışma yürüten bir heyet, Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Meclis Başkanı Saim Özakalın’ı ziyaret etti.

 • 08.07.2017 08 Tem 17:38 B.b.erzurumspor Kulübü Başkanı Yılmaz'ın Babaanne Acısı

  B.b.erzurumspor Kulübü Başkanı Yılmaz'ın Babaanne Acısı Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü Başkanı Dilaver Yılmaz’ın vefat eden Babaannesi Zahide Yılmaz, (85) Aşkale’nin Musadanışman Köyü’nde toprağa verildi.

 • 05.07.2017 05 Tem 11:32 2. Osb Yatırımcıları Etso'da Buluştu

  2. Osb Yatırımcıları Etso'da Buluştu Erzurum 2. Organize Sanayi Bölgesi’ndeki yatırımcılar, OSB Müdürlüğü tarafından Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası’nda (ETSO) düzenlenen istişare toplantısında bir araya geldi.

 • 04.07.2017 04 Tem 14:50 Bb Erzurumspor'un Eski Başkanı Ali Demirhan: "Kimseye Veremeyecek Bir Hesabım Yok"

  Bb Erzurumspor'un Eski Başkanı Ali Demirhan: 'Kimseye Veremeyecek Bir Hesabım Yok' TFF 1. Lig'e yükselen Büyükşehir Belediye Erzurumspor'un eski Başkanı Ali Demirhan, görevinden istifa etmesinin ardından kendisine yönelik eleştrilere yanıt verdi.

Advertisement