Son dakika Seydi Gülsoy haberleri, Seydi Gülsoy son dakika, son dakika Seydi Gülsoy

Son Dakika Seydi Gülsoy Haberleri

 • Çevre Bakanı Özhaseki: 307 bin konutumuzun inşası hızla devam ediyor
  19 Şub Çevre Bakanı Özhaseki: 307 bin konutumuzun inşası hızla devam ediyor

  Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, "Halihazırda deprem bölgesindeki rezerv alanlarda 207 bin bağımsız bölümün yapımı devam ediyor. Şehir merkezlerinde 50 bin konutun, köylerde ise 50 bin çelik köy evinin de yapımına başlanmış durumda. Toplamda 307 bin konutumuzun inşası hızla devam ediyor." dedi.

 • Osmaniye'de Depremde Hayatını Kaybedenler İçin 1010 Fidan Dikildi
  06 Şub Osmaniye'de Depremde Hayatını Kaybedenler İçin 1010 Fidan Dikildi

  Osmaniye'de 6 Şubat'taki depremlerde hayatını kaybedenlerin anısına 1010 fidan toprakla buluşturuldu. Fidan dikim törenine Vali Erdinç Yılmaz, milletvekilleri, belediye başkanı, askeri ve mülki erkan, siyasi parti ve sivil toplum kuruluş temsilcileri ile depremlerde yakınlarını kaybedenler katıldı. Tören öncesi depremzedeleri ziyaret eden protokol üyeleri, sorunlarını dinledi. Tören sırasında ilk fidanı toprakla buluşturan Vali Yılmaz, hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet diledi.

 • Osmaniye'de 6 Şubat depremlerinde hayatını kaybedenler dualarla anıldı
  06 Şub Osmaniye'de 6 Şubat depremlerinde hayatını kaybedenler dualarla anıldı

  Osmaniye Belediyesi ve İl Müftülüğü tarafından, 6 Şubat depremlerinde hayatını kaybeden vatandaşlar için Asri Mezarlık'ta mevlit programı düzenlendi. Programa birçok yetkili ve vatandaş katıldı. Kur'an-ı Kerim okunarak dua edildi ve mezarlarına karanfil bırakıldı. Program sonunda katılımcılara helva ikram edildi.

 • Osmaniye'de depremde hayatını kaybedenler anıldı
  06 Şub Osmaniye'de depremde hayatını kaybedenler anıldı

  Osmaniye'de 6 Şubat depremlerinde hayatını kaybedenler için düzenlenen programda dualar edildi. Osmaniye Belediyesi ve İl Müftülüğü tarafından asri mezarlıkta mevlit programı düzenlendi. Programa birçok yetkili ve vatandaş katıldı. Kur'an-ı Kerim tilaveti sonrası hayatını kaybedenler için dua edildi ve mezarlarına karanfil bırakıldı. Programa katılanlara helva ikram edildi.

 • Osmaniye'deki depremde hayatını kaybedenler anıldı
  06 Şub Osmaniye'deki depremde hayatını kaybedenler anıldı

  Osmaniye'de 6 Şubat 2023'teki depremlerde yaşamını yitirenler, yıl dönümünde Asri Mezarlık'ta düzenlenen anma programıyla anıldı. Programda Kur'an-ı Kerim okundu ve hayatını kaybedenler için dua edildi. Vali Erdinç Yılmaz, AK Parti Osmaniye Milletvekilleri Seydi Gülsoy ve Derya Yanık ile birlikte mezarlara karanfil bırakarak, yakınlarını kaybedenlere başsağlığı diledi. Depremzede vatandaşlar, afette kaybettikleri yakınlarının mezarlarını ziyaret ederek duygusal anlar yaşadı.

 • Osmaniye'de Depremde Hayatını Kaybedenler İçin Anma ve Dua Programı
  06 Şub Osmaniye'de Depremde Hayatını Kaybedenler İçin Anma ve Dua Programı

  Osmaniye'de 6 Şubat 2023'te meydana gelen depremlerde hayatını kaybedenler için Bülbül Camii'nde anma ve dua programı düzenlendi. Programa Vali Erdinç Yılmaz, Belediye Başkanı Kadir Kara, AK Parti Osmaniye Milletvekili Seydi Gülsoy ve vatandaşlar katıldı. Sabah namazının ardından Kur'an-ı Kerim okundu, ilahiler söylendi ve İl Müftüsü Ali Çakmak tarafından depremde yaşamını yitirenler için dua edildi. Program sonunda vatandaşlara çorba ikram edildi.

 • Osmaniye'de depremde yaşamını yitirenler için 'Sessiz Yürüyüş' düzenlendi
  06 Şub Osmaniye'de depremde yaşamını yitirenler için 'Sessiz Yürüyüş' düzenlendi

  Osmaniye'de 6 Şubat 2023'teki depremlerde yaşamlarını yitirenlerin anısına "Sessiz Yürüyüş" gerçekleştirildi.

 • Irak'ta PKK'lı teröristlerin taciz atışında şehit olan Piyade Uzman Çavuş Kadir Dingil'in cenazesi Osmaniye'de toprağa verildi
  04 Şub Irak'ta PKK'lı teröristlerin taciz atışında şehit olan Piyade Uzman Çavuş Kadir Dingil'in cenazesi Osmaniye'de toprağa verildi

  Irak'ın kuzeyindeki harekat bölgesinde PKK'lı teröristlerin taciz atışında şehit olan Piyade Uzman Çavuş Kadir Dingil'in (30) cenazesi, Osmaniye'de düzenlenen törenle toprağa verildi. Cenaze törenine İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Sağlam, Vali Erdinç Yılmaz, Belediye Başkanı Kadir Kara, milletvekilleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 • Irak'ta şehit olan Piyade Uzman Çavuş Kadir Dingil'in cenazesi Osmaniye'de toprağa verildi
  04 Şub Irak'ta şehit olan Piyade Uzman Çavuş Kadir Dingil'in cenazesi Osmaniye'de toprağa verildi

  Irak'ın kuzeyindeki harekat bölgesinde PKK'lı teröristlerin taciz atışında şehit olan Piyade Uzman Çavuş Kadir Dingil'in cenazesi, Osmaniye'nin Çona köyünde düzenlenen törenle toprağa verildi. Törene İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Sağlam, Vali Erdinç Yılmaz, Belediye Başkanı Kadir Kara, milletvekilleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 • AK Parti Milletvekili Seydi Gülsoy, Osmaniye'deki hizmetleri anlattı
  09 Oca AK Parti Milletvekili Seydi Gülsoy, Osmaniye'deki hizmetleri anlattı

  AK Parti Osmaniye Milletvekili Seydi Gülsoy, basın mensuplarıyla bir araya gelerek kentte yapılan hizmetler ve planlanan projeler hakkında bilgi verdi. Gülsoy, depremler ve afetlerle ilgili çalışmaların sürdüğünü belirtirken, Osmaniye'deki yatırımların hızla devam ettiğini vurguladı. Ayrıca, tamamlanan devlet hastanesinin hizmete açıldığını ve tıp fakültesi kazandırmak için çaba harcadıklarını ifade etti.

 • AK Parti Milletvekili: Ulaştırma yatırımları ülke ekonomisine büyük katkı sağlıyor
  23 Kas AK Parti Milletvekili: Ulaştırma yatırımları ülke ekonomisine büyük katkı sağlıyor

  AK Parti Osmaniye Milletvekili Seydi Gülsoy, AK Parti hükümetlerinin son 21 yılda ulaştırma ve lojistik altyapı alanlarında yapmış olduğu büyük yatırımların ülkenin ulaştırma sektöründe rekabet gücünü artırdığını ve ülke ekonomisine doğrudan büyük bir katkı sağladığını belirtti. CHP Milletvekilleri ise Çorlu tren faciası ve Ankara'da yaşanan tren kazalarıyla ilgili eleştirilerde bulundu.

 • Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığının 2024 yılı bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
  10 Kas Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığının 2024 yılı bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda

  TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığının 2024 yılı bütçe görüşmeleri sürüyor.

 • MERSİN, HATAY, NİĞDE VE OSMANİYE'DE, 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI'NIN 100'ÜNCÜ YILI COŞKUYLA KUTLANDI
  29 Eki MERSİN, HATAY, NİĞDE VE OSMANİYE'DE, 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI'NIN 100'ÜNCÜ YILI COŞKUYLA KUTLANDI

  Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşunun 100'üncü yıl dönümü dolayısıyla Adana'nın Seyhan ilçesi Uğur Mumcu Meydanı'nda tören düzenlendi.

 • Osmaniye'de Cumhuriyet'in 100. yılı coşkuyla kutlandı
  29 Eki Osmaniye'de Cumhuriyet'in 100. yılı coşkuyla kutlandı

  Osmaniye'de 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın 100. yıl dönümü düzenlenen törenlerle kutlandı.

 • Çukurova'da Cumhuriyet Bayramı coşkusu
  29 Eki Çukurova'da Cumhuriyet Bayramı coşkusu

  ADANA, Mersin, Hatay, Niğde ve Osmaniye'de, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın 100'üncü yılı coşkuyla kutlandı.

 • Yurt genelinde 'Gaziler Günü' kutlandı
  19 Eyl Yurt genelinde 'Gaziler Günü' kutlandı

  Yurt genelinde 'Gaziler Günü' kutlandı Sinop'ta 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla Hükümet Konağı Atatürk Anıtı önünde tören düzenlendi.

 • Bakan Tekin Osmaniye'ye ziyaret gerçekleştirdi
  11 Eyl Bakan Tekin Osmaniye'ye ziyaret gerçekleştirdi

  Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, Osmaniye'ye gelerek Valilik, Belediye Başkanlığı ve siyasi parti temsilcilerini ziyaret etti. Ayrıca İl Eğitim Değerlendirme Toplantısına katıldıktan sonra kentten ayrıldı.

 • OSMANİYE'DE ZAFERİN 101'İNCİ YIL DÖNÜMÜ KUTLANDI
  30 Ağu OSMANİYE'DE ZAFERİN 101'İNCİ YIL DÖNÜMÜ KUTLANDI

  OSMANİYE'de, 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 101'inci yıl dönümü ve Türk Silahlı Kuvvetleri Günü törenle kutlandı.

 • ŞEHİT UZMAN ÇAVUŞ, SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
  28 Ağu ŞEHİT UZMAN ÇAVUŞ, SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

  1)ŞEHİT UZMAN ÇAVUŞ, SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI PENÇE-Kilit Operasyonu bölgesinde el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu şehit olan İstihkam Uzman Çavuş Taner Torun'un (29) cenazesi, memleketi Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde toprağa verildi.

 • Şehit Uzman Çavuş Taner Torun son yolculuğuna uğurlandı
  27 Ağu Şehit Uzman Çavuş Taner Torun son yolculuğuna uğurlandı

  Şehit Uzman Çavuş Taner Torun son yolculuğuna uğurlandı Kuzey Irak'ta yürütülen Pençe-Kilit Operasyonu'nda EYP'nin patlaması sonucu şehit düşen İstihkam Uzman Çavuş Taner Torun memleketi Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde toprağa verildi.

 • Şehit uzman çavuş, son yolculuğuna uğurlandı
  27 Ağu Şehit uzman çavuş, son yolculuğuna uğurlandı

  Kilit Operasyonu bölgesinde el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu şehit olan İstihkam Uzman Çavuş Taner Torun'un (29) cenazesi, memleketi Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde toprağa verildi.

 • Şehit Ömer Cinkara son yolculuğuna uğurlandı
  26 Tem Şehit Ömer Cinkara son yolculuğuna uğurlandı

  Van'ın Özalp ilçesinde silah kazası sonucu şehit olan Sözleşmeli Er Ömer Cinkara'nın cenazesi Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde toprağa verildi. Cenaze törenine vali, komutanlar, belediye başkanı, milletvekilleri, ailesi ve vatandaşlar katıldı. Şehidin annesi ve babası törende güçlükle ayakta durabildi. Cenaze namazının ardından Şehit Cinkara dualar eşliğinde Asri Mezarlık'ta defnedildi.

 • Özalp'ta şehit olan Sözleşmeli Er Ömer Cinkara'nın cenazesi Osmaniye'de toprağa verildi
  26 Tem Özalp'ta şehit olan Sözleşmeli Er Ömer Cinkara'nın cenazesi Osmaniye'de toprağa verildi

  Van'ın Özalp ilçesinde silah kazası sonucu şehit olan Sözleşmeli Er Ömer Cinkara'nın cenazesi memleketi Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde toprağa verildi. Törende şehidin annesi ve babası güçlükle ayakta durdu. Cenaze törenine Osmaniye Valisi Erdinç Yılmaz, askeri yetkililer, belediye başkanı, milletvekilleri, ailesi ve vatandaşlar katıldı. Şehit Cinkara'nın cenazesi Asri Mezarlık'ta dualar eşliğinde defnedildi.

 • Osmaniye Valisi ve Protokol Üyeleri Depremzedelerle Bayramlaştı
  27 Haz Osmaniye Valisi ve Protokol Üyeleri Depremzedelerle Bayramlaştı

  Osmaniye Valisi Erdinç Yılmaz ve protokol üyeleri, Karaçay konteyner kente kalan depremzedelerle bayramlaştı. Vali Yılmaz, burada yaptığı konuşmada depremzedelerin bayramını kutlayarak, konteyner kentte kalan vatandaşların haklarını korumak için çalıştıklarını belirtti.

 • Osmaniye protokolü, konteyner kente depremzedelerle bayramlaştı
  27 Haz Osmaniye protokolü, konteyner kente depremzedelerle bayramlaştı

  Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen Osmaniye'de protokol, Kurban Bayramı dolayısıyla Karaçay Konteyner Kenti'nde yaşayan depremzedelerle bayramlaştı. Vali, belediye başkanı, milletvekili, komutan ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile siyasi parti temsilcileri de bayramlaşma programına katıldı. Vali Yılmaz, depremden etkilenen vatandaşların yanında olduklarını ve kalıcı konutların yapımının hızla devam ettiğini belirtti.

 • İçişleri Bakanı Yerlikaya, Osmaniye'deki depremzedeleri ziyaret etti
  24 Haz İçişleri Bakanı Yerlikaya, Osmaniye'deki depremzedeleri ziyaret etti

  İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen Osmaniye'de ziyaretlerde bulundu. Yerlikaya, Osmaniye Belediyesi'ni ziyaret ederek Belediye Başkanı Kadir Kara ile görüştü ve depremin ardından kentte yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı. Daha sonra esnaf ziyaretinde bulunan Bakan Yerlikaya, vatandaşlarla sohbet ederek esnafın taleplerini dinledi. Ziyaretlerinde Osmaniye Valisi Erdinç Yılmaz, AK Parti Osmaniye milletvekilleri Derya Yanık ve Seydi Gülsoy da yer aldı.

 • İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, Osmaniye'de konuştu Açıklaması
  24 Haz İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, Osmaniye'de konuştu Açıklaması

  İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen illerdeki konteynerlere sıcaklar nedeniyle klima takılmaya başlandığını belirterek, "Şu ana kadar 30 binin üzerine çıktık ama 50 bini geçeceğiz.

 • Bakan Özhaseki: Fay hatlarına inşaat yapmak deliliktir
  19 Haz Bakan Özhaseki: Fay hatlarına inşaat yapmak deliliktir

  Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, Osmaniye'de yaptığı açıklamada, fay hatlarına inşaat yapmanın delilik olduğunu belirterek, belirli bölgelere az da olsa yapı yasağı getirilmesi gerektiğini söyledi. Özhaseki, deprem sonrası 850 bin bağımsız birimin yeniden yapılmak zorunda olduğunu ve maddi hasarın 100 milyar dolar civarında olduğunu ifade etti. Bakanlık olarak 170 bin civarında bağımsız birimin ihalesinin yapıldığını belirten Özhaseki, şehirlerin hayatını canlandırmak için yerinde dönüşümün esaslarını benimseyerek daha sağlam ve güvenli konutlar yapılması gerektiğini vurguladı.

 • TBMM'de Komisyonların Yeni Üyeleri Belli Oldu
  14 Haz TBMM'de Komisyonların Yeni Üyeleri Belli Oldu

  TBMM Genel Kurulu’nda bu dönem çalışacak ihtisas komisyonu üyeleri belirlendi. Eski bakanlar da komisyon üyeleri arasında yer aldı. Komisyonlarda çoğunluk AKP milletvekillerinde bulunuyor.

 • TBMM Komisyon üyeleri belirlendi
  14 Haz TBMM Komisyon üyeleri belirlendi

  TBMM Genel Kurulu'nda Başkanlık Divanı ve Komisyon üyeleri okundu.

 • Milletvekillerinin TBMM kayıt işlemleri sürüyor
  29 May Milletvekillerinin TBMM kayıt işlemleri sürüyor

  28. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nin ardından milletvekillerinin TBMM'deki kayıt işlemleri sürüyor. Seçim sonuçları hakkında açıklamalar yapıldı ve bazı milletvekilleri rozetlerini takarak kayıt yaptırdı.

 • Milletvekilleri kayıt yaptırıyor
  29 May Milletvekilleri kayıt yaptırıyor

  28. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nin ardından, milletvekillerinin TBMM'deki kayıt işlemleri sürüyor.

Advertisement