Arda Turan, eleştiri yağmuruna tutulan Hakan Çalhanoğlu'na sahip çıktı - Son Dakika
Spor

Arda Turan, eleştiri yağmuruna tutulan Hakan Çalhanoğlu'na sahip çıktı

A Milli Takım'ın eski kaptanlarından Arda Turan, EURO 2024'te Portekiz'e karşı alınan 3-0'lık mağlubiyetin ardından milli oyunculara destek açıklaması yaptı. Eleştiri oklarının hedefindeki kaptan Hakan Çalhanoğlu'na da sahip çıkan Arda, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "Ve sen Hakan Çalhanoğlu, Türk milli takım formasını tercih ettiği an benim için en büyük performansını verdin. İyi ki bizim kaptanımızsın!" ifadelerine yer verdi.

23.06.2024 22:53

Trendyol Süper Lig ekiplerinden Eyüpspor'un teknik direktörü ve A Milli Takım'ın eski kaptanlarından Arda Turan, 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası'nda alınan 3-0'lık Portekiz mağlubiyeti sonrası milli oyunculara destek açıklaması yaptı.

"İYİ Kİ BİZİM KAPTANIMIZSIN"

Instagram hesabından yaptığı paylaşımda takım kaptanı Hakan Çalhanoğlu'na destekte bulunan ve oyuncularla gurur duyduğunu söyleyen Turan, "Sizi çok seviyorum. Sizinle, hepinizle ayrı ayrı gurur duyuyorum. Amasız, şartsız, sonuna kadar destekliyorum. Muhteşem durumdasınız. Ve sen Hakan Çalhanoğlu, Türk milli takım formasını tercih ettiği an benim için en büyük performansını verdin. İyi ki bizim kaptanımızsın! Yarı finale davet ederseniz orada olmak isterim" ifadelerini kullandı.

Arda Turan, eleştirilerin hedefindeki Hakan Çalhanoğlu'na sahip çıktı

HAKAN ÇALHANOĞLU DA TEŞEKKÜR ETTİ

Hakan Çalhanoğlu da Arda Turan'ın bu destek paylaşımına teşekkür etti. Hakan, paylaşımında "Güzel sözlerin ve desteğin için teşekkürler Arda abi. Tek ihtiyacımız olan da bu, ülkemiz için mücadeleye devam" ifadelerine yer verdi.

Arda Turan, eleştirilerin hedefindeki Hakan Çalhanoğlu'na sahip çıktı


Arda Turan, eleştiri yağmuruna tutulan Hakan Çalhanoğlu\'na sahip çıktı

Son Dakika Spor Arda Turan, eleştiri yağmuruna tutulan Hakan Çalhanoğlu'na sahip çıktı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

    Yorumlar (7)

  • seyhan sönmez: Gündemde olmak için yapılan paylaşım birde kendini davet ettirmeyide unutmamış Kocakafa.. )) 29 24 Yanıtla
  • Ankara null: komisyoncular milli takimi 28 10 Yanıtla
  • serkan keskin: neyi muhtesem durumdaymis bi anlat arda kardes italya da mi muhtesem ? ama benane 18 15 Yanıtla
    Mustafa Akhan: Milli takım dışında her yerde iyiyse milli takım kötüdür bence takım iyi değil hoca da çok kötü 8 5
  • Murat Çoker: Az birlik olun ölmezsiniz. 21 4 Yanıtla
  • okan köksoy: Hakan Çalhanoplu milli takıma hiçbir şey vermemiştir. Oynadığı oyun ortada yaptığı bşr şey yok 5 8 Yanıtla
  • kuzeyli baba: Gocaaaa Gafaaaaaa 4 4 Yanıtla

Advertisement