Galatasaray peşindeydi! Fenerbahçe Batshuayi için kararını verdi - Son Dakika
Spor

Galatasaray peşindeydi! Fenerbahçe Batshuayi için kararını verdi

Galatasaray'ın transfer listesinde bulunan Batshuayi, Fenerbahçe ile anlaşma sağladı. Fenerbahçe ile sözleşmesi sona eren Batshuayi, Galatasaray ile de görüşmüştü. Ancak, sarı-kırmızılıların maaş teklifi Belçikalı oyuncunun beklentilerini karşılamadı. Batshuayi, Fenerbahçe ile yıllık 4 milyon euro civarında bir maaş karşılığında anlaştı ve kısa süre içinde imzayı atacağı öğrenildi.

14.06.2024 17:02

Süper Lig devi Fenerbahçe'de sözleşmesi sona eren Batshuayi için Galatasaray devreye girmişti. Yıldız golcüyü takımda tutmak isteyen sarı-lacivertli yönetim, yıldız futbolcu için kararını verdi.

GALATASARAY MASADAN KALKTI

Icardi'nin aldığı 10 milyon euro maaşı örnek gösteren Batshuayi, pazarlıklara 7 milyon euro'dan başlamış ve konuşmalar fazla sürmeden sona ermişti.

FENERBAHÇE ANLAŞTI

Fenerbahçe ile yaptığı görüşmenin ardından sözleşme uzatma teklifini kabul eden Batshuayi'nin kısa süre içinde imzayı atacağı öğrenildi. Belçikalı oyuncunun sarı-lacivertlilerden yıllık 4 milyon euro civarında bir maaş alacağı öne sürüldü.

Galatasaray peşindeydi! Fenerbahçe Batshuayi için kararını verdi

Son Dakika Spor Galatasaray peşindeydi! Fenerbahçe Batshuayi için kararını verdi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

  Yorumlar (12)

 • Emre Akcay: Fenere kayyum atanıcak soylemedi demeyin gene ağlıycaklar 45 64 Yanıtla
  Murat Yılmaz: Fener parayı bulmuş. Asıl Galatasaray'da sıkıntı çıkabilir. Galatasaraylı futbolcuların maaşları çok yüksek 18 2
 • Kürsat Dalbay: inek gibi sagiyorlar feneri 43 38 Yanıtla
 • Çağatay Kurt: Feneve bir kazık daha :))) büyüksün Galatasaray 23 30 Yanıtla
 • MUHAMMED EBZAL: İcardiye 10 milyon verenler fenere kayyum atanacak diyorlar sesli gülüyorum 34 7 Yanıtla
  Abdullatif Can: Kendimizi kandırmayalım adam bir jenerasyonu 6s li yaptı en az 5 milyon çocuk demek bu.bu çocukların 40 50 yıl etinden sütünden yararlanacak 6s forma abonelikler maç biletleri vs vs yani 10 larca kat geri dönüşü var adamın 7 4 barış özcan: bonuslar ve şahsi masrafları ile 15 milyon EURO. Ayrıca tüm reklam, sponsor vb anlaşmalarda söz sahibi İcardi 6 2 Üzeyir Tilim: Ali koçu birileri getiriyor oraya başarılı olamaz 0 1
 • Memduh Zenol: ŞUAN FENERİ TOPLA İCARDİNİN KAFASI ETMEZ 1 2 Yanıtla
  Ali Arat: hangi kafasi barinonuda soyle 1 0
 • Tüm yorumlar için tıklayınız

Advertisement