Dele Alli kayıp! Şenol Güneş'ten hayrete düşüren sözler: Telefonu açmıyor, inşallah kaza geçirmemiştir - Son Dakika
28 MAYISSEÇİM SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN

Dele Alli kayıp! Şenol Güneş'ten hayrete düşüren sözler: Telefonu açmıyor, inşallah kaza geçirmemiştir

22.03.2023 20:04

Beşiktaş Teknik Dİrektörü Şenol Güneş, izin verdiği Dele Alli'ye ulaşamadığını açıkladı. Güneş, "İzin vermiştik gelmedi. Dele Alli'ye telefon ile ulaşamadık, yağmur yağıyor herhalde ondan gelemedi. Haber almaya çalışıyoruz, inşallah kaza falan geçirmemiştir" ifadelerini kullandı.

Milli arada çalışmalarını sürdüren Beşiktaş'ta Teknik Direktör Şenol Güneş, Nevzat Demir Tesisleri'nde basın mensuplarıyla bir araya geldi.

"TAKIM TOPLANMIŞ OLUR"

Güneş, Fenerbahçe derbisiyle ilgili "İlk maçımız Fenerbahçe ile olacak. Gelecek hafta cuma günü takım toplanmış olur. Fikstür açıklanmadı ama herhalde pazar günü olacak. Fenerbahçe'nin de çok sayıda milli takımda oyuncusu var, herhalde cumartesi olmaz derbi" açıklamasını yaptı.

"İNŞALLAH KAZA GEÇİRMEMİŞTİR"

Şenol Güneş, izin verdiği Dele Alli'yle ilgili birbirinden çarpıcı açıklamalar yaptı. Güneş, "Bir de daha önce izin verdiğimiz Dele Alli de şu an gelemedi, yağmur yağıyor, herhalde o yüzden gelemedi. Ondan haber almaya çalışıyoruz. İnşallah kaza geçirmemiştir" dedi.

YORUMLAR (2)
  • sait acar: Ramazan geliyor diye,oruç tutmaktan kaybolmuştur. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • Uğur Yazıcı: Hocam Müge Anlıya söyleyin arasın:d Cevap Yaz 51 2 Yayından Kaldır
500

Son Dakika Spor Dele Alli kayıp! Şenol Güneş'ten hayrete düşüren sözler: Telefonu açmıyor, inşallah kaza geçirmemiştir - Son Dakika


Advertisement