Tekden Denizlispor'un Kaptanından Sezon Değerlendirmesi - Son Dakika
Spor

Tekden Denizlispor'un Kaptanından Sezon Değerlendirmesi

Tekden Denizlispor\'un Kaptanından Sezon Değerlendirmesi

Tekden Denizlispor’un tecrübeli ismi kaptan Veli Acar yeni sezon öncesi umutlu konuştu.

24.07.2014 11:59

Tekden Denizlispor'un tecrübeli ismi kaptan Veli Acar yeni sezon öncesi umutlu konuştu. Başarılı futbolcu kamp çalışmalarının son derece verimli geçtiğini belirterek, "Yeni sezonda taraftara bambaşka bir Denizlispor izlettireceğiz" dedi.

PTT 1.Lig ekibi Tekden Denizlispor'da yeni sezon hazırlıkları devam ediyor. Yapılan transferler Denizli'ye gelerek takımın kampına katılırken, yönetim de yeni oyuncu arayışını sürdürüyor.

Çalışmalarını kendi tesislerinde sürdüren Denizlispor'da tempo her geçen gün artıyor. Şu ana kadar 5 oyuncuyu da renklerine bağlayan yeşil-siyahlılarda takımın tecrübeli isimlerinden Veli Acar, yeni sezon öncesi takımın iyi yolda olduğunu belirterek, sezona iyi bir başlangıç yapacaklarını söyledi. Başarılı futbolcu, "İyi bir kamp dönemi geçiriyoruz. Takımda arkadaşlık her geçen gün daha da iyiye gidiyor. Taraftarımız hiç şüphe etmesin yeni sezonda bambaşka bir Denizlispor izleyecekler. Biz futbol severlere Denizlispor'un gerçek gücünü göstereceğiz. Yeter ki bize destek olsunlar" dedi. - DENİZLİ

Kaynak: İHA

Son Dakika Spor Tekden Denizlispor'un Kaptanından Sezon Değerlendirmesi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement