SON DAKİKA SÜLEYMAN GİRGİN HABERLERİ

Son Dakika Süleyman Girgin Haberleri

  • 03 Nisan 2017 12:35 Thk Antalya Şube Başkanı Yüceliş, Güven Tazeledi Thk Antalya Şube Başkanı Yüceliş, Güven Tazeledi Yapılan seçimler sonunda Yönetim Kuruluna Vasıf Yüceliş, Süleyman Girgin, Mustafa Selçuk, Erdoğan Şahin, Emine Ören Yılmaz Denetleme Kuruluna ise Mehmet Ali Pakalın, Selahattin Asmalı, Kemal Büyükoğlu oybirliğiyle seçildi
  • 15 Mart 2016 17:52 Salihli'deki Kazada Ölen 3 Kişi Alaşehir'de Defnedildi Salihli'deki Kazada Ölen 3 Kişi Alaşehir'de Defnedildi Manisa'nın Salihli İlçesi'nde iki otomobilin karşılıklı çarpıştığı kazada ölen Süleyman Girgin (47), Ahmet Usta (59) ve Güzin Çetin (26), Alaşehir'de toprağa verildi.
  • 15 Mart 2016 16:24 Salihli'deki Kazada Ölen Üç Kişi Toprağa Verildi Salihli-Gölmarmara yolu Bintepeler mevkisinde iki otomobilin çarpışması sonucu Süleyman Girgin (47), Ahmet Usta (59) ve Güzin Çetin (26) hayatını kaybetti
  • 15 Mart 2016 15:08 Salihli'deki Kazada Ölen 3 Kişi Alaşehir'de Defnedildi Salihli'deki Kazada Ölen 3 Kişi Alaşehir'de Defnedildi Manisa'nın Salihli İlçesi'nde iki otomobilin karşılıklı çarpıştığı kazada ölen 47 yaşındaki Süleyman Girgin, 59 yaşındaki Ahmet Usta ve 26 yaşındaki Güzin Çetin, Alaşehir'de toprağa verildi.
  • 15 Mart 2016 09:09 Manisa'da İki Otomobil Çarpıştı: 3 Ölü, 7 Yaralı Süleyman Girgin (47) yönetimindeki 09 S 0393 plakalı otomobil, Tekellioğlu Mahallesi Bin Tepeler mevkiinde, Emre Işıklı'nın (20) kullandığı 35 KB 1374 plakalı otomobille çarpıştı
  • 15 Mart 2016 02:33 Manisa'da Katliam Gibi Kaza: 3 Ölü 7 Yaralı Manisa'da Katliam Gibi Kaza: 3 Ölü 7 Yaralı Gölmarmara istikametinden, Salihli yönüne gitmekte olan Süleyman Girgin (47) yönetimindeki 09 S 0393 plakalı otomobil ile Salihli istikametinden, Gölmarmara yönüne gitmekte olan Emre Işık (20) yönetimindeki 35 KB 1374 plakalı otomobil Tekelioğlu Mahallesi yakınlarındaki Bintepeler mevkiinde çarpıştı
  • 15 Mart 2016 02:25 Salihli'de İki Otomobil Çarpıştı: 3 Ölü 7 Yaralı Salihli'de İki Otomobil Çarpıştı: 3 Ölü 7 Yaralı Gölmarmara istikametinden, Salihli yönüne gitmekte olan Süleyman Girgin (47) yönetimindeki 09 S 0393 plakalı otomobil ile Salihli istikametinden, Gölmarmara yönüne gitmekte olan Emre Işık (20) yönetimindeki 35 KB 1374 plakalı otomobil Tekelioğlu Mahallesi yakınlarındaki Bintepeler mevkiinde çarpıştı
  • 15 Mart 2016 02:19 Manisa'daki Trafik Kazası Süleyman Girgin (47) yönetimindeki 09 S 0393 plakalı otomobilin Tekellioğlu Mahallesi Bin Tepeler mevkisinde Emre Işıklı'nın (20) kullandığı 35 KB 1374 plakalı otomobille çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında, sürücü Girgin ve aynı araçta bulunan Ahmet Usta (59) ve Güzin Çetin'in yaşamını yitirdiği saptandı
  • 15 Mart 2016 01:54 Salihli'de Katliam Gibi Kaza: 3 Ölü 7 Yaralı Salihli'de Katliam Gibi Kaza: 3 Ölü 7 Yaralı Gölmarmara istikametinden, Salihli yönüne gitmekte olan Süleyman Girgin(47) yönetimindeki 09 S 0393 plakalı otomobil ile Salihli istikametinden, Gölmarmara yönüne gitmekte olan Emre Işıklı(20) yönetimindeki 35 KB 1374 plakalı otomobil Tekelioğlu Mahallesi yakınlarındaki Bintepeler mevkiinde çarpıştı
  • 29 Ekim 2015 14:31 Girgin: Girgin: "Millet Can Derdinde, Bunlar 400 Derdinde" Seçim çalışmaları kapsamında Bodrumlu vatandaşlarla bir araya gelen CHP Muğla Milletvekili Adayı Süleyman Girgin, “Millet can derdinde, bunlar 400 derdinde.
  • 29 Eylül 2015 00:55 Genel Seçime Doğru Resmi Gazete'nin mükerrer sayısında yer alan milletvekili kesin aday listelerine göre, TBMM'de grubu bulunan dört siyasi partinin adayları şöyle: MUĞLA Adalet ve Kalkınma Partisi  1- Hasan Özyer 2- Nihat Öztürk 3- Elvan Göçer 4- Muhittin Kayabaş 5- Mehmet Tire 6- İsmail Baykal   Cumhuriyet Halk Partisi  1- Akın Üstündağ 2- Ömer Süha Aldan  3- Nurettin Demir 4- Burak Erbay  5- Emrah Doğu 6- Süleyman Girgin   Milliyetçi Hareket Partisi  1- Mehmet Erdoğan 2- Asım Başaran 3- Hacı Çelik 4- Nuri Öztürk 5- Nazmi Eyibilir 6- Uğur Salih Eroğlu   Halkların Demokratik Partisi  1- Münevver Hürriyet Karadeniz 2- Mehmet Polat 3- Perihan Resuloğulları 4- Ayla Ableyla 5- Diba Yıldız 6- Mehmet Emin Gers   MUŞ Adalet ve Kalkınma Partisi  1- Mehmet Emin Şimşek 2- Abdulselam Er 3- Medeni Çağlar   Cumhuriyet Halk Partisi  1- Mustafa Fırat 2- Yıldırım Paçal 3- Ekrem Dizdaroğlu   Milliyetçi Hareket Partisi  1- Tarkan Dede 2- Adnan Subaşı 3- Önder Özdemir   Halkların Demokratik Partisi  1- Burcu Çelik Özkan 2- Ahmet Yıldırım 3- Nimet Sezgin   NEVŞEHİR Adalet ve Kalkınma Partisi  1- Mustafa Açıkgöz 2- Murat Göktürk 3- Ebubekir Gizligider   Cumhuriyet Halk Partisi  1- Osman Fahri Ertik 2- Mehmet Seyhan Duru 3- Fulya Gülşen Altınsoy   Milliyetçi Hareket Partisi  1- Mehmet Varol 2- Sait Yüksel 3- Hüseyin Ödemiş   Halkların Demokratik Partisi  1- Kevser Yalçın 2- İrfan Turan 3- Gülfer Keskin   NİĞDE Adalet ve Kalkınma Partisi  1- Alpaslan Kavaklıoğlu 2- Erdoğan Özegen 3- Yaşar Ataç   Cumhuriyet Halk Partisi  1- Ömer Fethi Gürer 2- Sevgi Özbek 3- Ramazan Ertan    Milliyetçi Hareket Partisi  1- Vedat Bayram 2- Ahmet Özbek 3- Gökhan Budak   Halkların Demokratik Partisi  1- İpek Ekrem 2- Hamza Özkan 3- Selahattin Aras   ORDU Adalet ve Kalkınma Partisi  1- Numan Kurtulmuş 2- Oktay Çanak 3- Metin Gündoğdu 4- Ergün Taşcı 5- Mehmet Kara   Cumhuriyet Halk Partisi  1- Seyit Torun 2- Mustafa Adıgüzel 3- İsa Maral 4- Nuray Ataoğlu 5- Zekai Sana   Milliyetçi Hareket Partisi  1- Onur Şahin 2- Ahmet Fidan 3- Taner Arslan 4- Davut Şahin 5- Ömer Baş   Halkların Demokratik Partisi  1- Atilla Aytemur 2- Tülay Koçak 3- Mesut Bilgi 4- Fatma Yalçınkaya 5- Ali Osman Güngör   OSMANİYE Adalet ve Kalkınma Partisi  1- Suat Önal 2- Mücahit Durmuşoğlu 3- Mehmet Remzi Coşkun 4- Abdullah Belet   Cumhuriyet Halk Partisi  1- Nihat Çerçi 2- Galip Kutlu Haktan 3- Serpil Düzgün 4- Zeynel Demirbüker   Milliyetçi Hareket Partisi  1- Devlet Bahçeli 2- Ruhi Ersoy 3- Adnan Sarıdoğan 4- Ahmet Canlı   Halkların Demokratik Partisi  1- Hatice Betül Çelebi 2- Mehmet Atış 3- Abdulselam Kılıç 4- Latif Kaplan   RİZE Adalet ve Kalkınma Partisi  1- Hasan Karal 2- Hikmet Ayar 3- Osman Aşkın Bak   Cumhuriyet Halk Partisi  1- Kemal Köymen 2- Çetin Keçeli  3- Ali Şahinler   Milliyetçi Hareket Partisi  1- Osman Cem Kazmaz 2- Güldane Pınar 3- Süheyla Selimoğlu   Halkların Demokratik Partisi  1- Turgay Köse 2- Mustafa Yıldız 3- Mevlüde Çelebi   SAKARYA Adalet ve Kalkınma Partisi  1- Ayhan Sefer Üstün 2- Şaban Dişli 3- Mustafa İsen 4- Ali İhsan Yavuz 5- Recep Uncuoğlu 6- Nuray Sağıroğlu 7- Recep Hacıeyüpoğlu   Cumhuriyet Halk Partisi  1- Engin Özkoç 2- Hüseyin Avni Şahin 3- Erdoğan Isır 4- Ayhan Bal 5- Elif Asiye Başer 6- Ayşe Kılıç 7- İlker Yılmaz   Milliyetçi Hareket Partisi  1- Zihni  Açba 2- Ali Rıza Acartürk 3- İsmail Kamil Doğancı 4- Ahmet Pehlivan 5- Melikşah Budak 6- Metin Güneş 7- Türker Ergül   Halkların Demokratik Partisi  1- Neslin Gümüş 2- Dursun Yıldız 3- Ayşegül Altıntaş 4- Cumhur Atay 5- Müşerref Serap Işık 6- Figen Karataş 7- Ali Çoprak   SAMSUN Adalet ve Kalkınma Partisi  1- Akif Çağatay Kılıç 2- Çiğdem Karaaslan 3- Ahmet Demircan 4- Fuat Köktaş 5- Hasan Basri Kurt 6- Orhan Kırcalı 7- Yılmaz Hocaoğlu 8- Hüseyin Avni Çatal 9- Osman Aker   Cumhuriyet Halk Partisi  1- Kemal Zeybek  2- Hayati Tekin 3- Şaban Sevinç  4- Neslihan Hancıoğlu 5- Müşfik Veysel Erdoğan 6- Fatma Necile Çokay 7- Dürdane Kılıç 8- Cem Yılmaz 9- Nurcihan Tomrukçu   Milliyetçi Hareket Partisi  1- Erhan Usta 2- Hüseyin Edis 3- Yücel Şahin     4- İbrahim Yılmaz 5- Ayhan Cengiz 6- Suat Ortahisar 7- Dilek Kiraz Deniz 8- Yakup Akın 9- Mine Kaya   Halkların Demokratik Partisi  1- İlhan Cüre 2- Ümide Aysu 3- Sait Kocaman 4- Nuray Bedirkurum 5- Ahmet Çağın 6- Emre Sarı 7- Birsen Aydın 8- Abdurraman Karadeniz 9- Ramazan Çavdar   SİİRT Adalet ve Kalkınma Partisi  1- Yasin Aktay 2- Feyzi Sevgili 3- Lokman Özcan   Cumhuriyet Halk Partisi  1- Cemal Silah 2- Özlem Gediz 3- Mehmet Ali Engin Koyuncu    Milliyetçi Hareket Partisi  1- Abdullah Bayram 2- Erhan Özgen 3- Hakan Yakışan   Halkların Demokratik Partisi  1- Kadri Yıldırım 2- Besime Konca 3- Fatih Dalğalı   SİNOP Adalet ve Kalkınma Partisi  1- Nazım Maviş 2- Cengiz Tokmak   Cumhuriyet Halk Partisi  1- Barış Karadeniz 2- Tugay Dincel   Milliyetçi Hareket Partisi  1- Adem Çilek  2- Leyla Bilgili   Halkların Demokratik Partisi  1- Ayşegül Kafkas 2- Ayla Tokmak   SİVAS Adalet ve Kalkınma Partisi  1- İsmet Yılmaz 2- Hilmi Bilgin 3- Selim Dursun 4- Mehmet Habib Soluk 5- Hakan Akkaş   Cumhuriyet Halk Partisi  1- Ali Akyıldız 2- Haydar Gölbaşı  3- Ulaş Karasu 4- Filiz Gür 5- Mehmet Kavas   Milliyetçi Hareket Partisi  1- Celal Dağgez 2- Oğuz Özdemir 3- Ahmet Üstündağ 4- Uğur  Kurugöllü 5- Ozan Ercan   Halkların Demokratik Partisi 1- Nazan Ökmen 2- Aydın Murat Keklik 3- Veli Yangın 4- Cevat Aktaş 5- Çiğdem Orhan    ŞANLIURFA Adalet ve Kalkınma Partisi  1- Faruk Çelik 2- Mehmet Kasım Gülpınar 3- Halil Özcan 4- Ahmet Eşref Fakıbaba 5- Mehmet Ali Cevheri 6- Mehmet Akyürek 7- İbrahim Halil Yıldız 8- Mahmut Kaçar 9- Kemalettin Yılmaztekin 10- Abdurrahman Nüvit Yetkin 11- Mehmet Fatih Aksoy 12- Mehmet Arkan   Cumhuriyet Halk Partisi  1- Mehmet Vedat Melik 2- Ali Ersöz 3- Sedat Sağır 4- Hale Soran  5- Akile Yektaş 6- Mehmet Recai Üstündağ 7- Murat Yazar 8- Ferit Öncel 9- Mehmet Faruk Gökkan 10- Mahmut Han Şahin 11- Ali Kurt 12- Kemal Eşsiz   Milliyetçi Hareket Partisi  1- İbrahim Özyavuz 2- Hasan Oğul 3- Mehmet Emin Dindaroğlu 4- Muhammet Emin Mısır     5- İbrahim Mel 6- Yalçın Yalçınkaya 7- Meryem Bağmancı 8- Mehmet Barutçu 9- Can Halil Çizmecioğlu          10- Hasan Topal 11- Güngör Ödemiş Çarkcı     12- Aydın Akalın   Halkların Demokratik Partisi  1- Osman Baydemir 2- Dilek Öcalan 3- İbrahim Ayhan 4- Leyla Güven 5- Ziya Çalışkan 6- Feridun Yazar 7- Yusuf Geçgel 8- İbrahim Ovabeyli 9- Hedle Oğur 10- Hacire Aksoy 11- Yusuf Yetim 12- Gülcan Avcı   ŞIRNAK Adalet ve Kalkınma Partisi  1- Arslan Tatar 2- Ömer Demir 3- Cihan Güven 4- Seyhan Akı   Cumhuriyet Halk Partisi  1- Mehmet Bilir 2- Selahattin Uğur 3- Muzaffer Cingü 4- Salih Uğur   Milliyetçi Hareket Partisi  1 - Hakim Zeyrek 2- Yasin Benek 3- Şahin Sazak      4- Bülent Bora Baltacı   Halkların Demokratik Partisi  1- Faysal Sarıyıldız 2- Leyla Birlik 3- Ferhat Encü 4- Aycan İrmez   TEKİRDAĞ Adalet ve Kalkınma Partisi  1- Mustafa Yel 2- Ayşe Doğan 3- Metin Akgün 4- Ali Gümüş 5- Ömer Karadeniz 6- Adnan Argan   Cumhuriyet Halk Partisi  1- Faik Öztrak  2- Candan Yüceer 3- Emre Köprülü 4- İlhami Özcan Aygun 5- Arzu Mandalı Sucu 6- Şerafetdin Terzi   Milliyetçi Hareket Partisi  1- Bülent Belen 2- Hakan Özgül 3- Muhammer Varol     4- İsmet Fıçıcı 5- Ergün Vardar    6- Yunus Tuğlu   Halkların Demokratik Partisi  1- Umut Işık 2- Şahnaz Kaya 3- Sadi Özdemir 4- Muhsin Koçak 5- Hevin Kınay 6- Tufan Çavaş   TOKAT Adalet ve Kalkınma Partisi  1- Coşkun Çakır 2- Zeyid Aslan 3- Celil Göçer 4- Yusuf Beyazıt 5- Mustafa Arslan   Cumhuriyet Halk Partisi  1- Kadim Durmaz 2- Melih Yardımcı  3- Hüseyin Tunç 4- Şafak Bayındır 5- Tahir Yıldırım   Milliyetçi Hareket Partisi  1- Abdurrahman Başkan 2- Murat Polat 3- Mustafa Afşin Ünverdi 4- Ayhan Özçelik     5- Ömer Semih Saraçoğlu   Halkların Demokratik Partisi  1- Murat Toprak 2- İhsan Bayrı 3- Satılmış Avşar 4- Gülcan Gümüş 5- Kadir Akkaya   TRABZON Adalet ve Kalkınma Partisi 1- Süleyman Soylu 2- Muhammet Balta 3- Ayşe Sula Köseoğlu 4- Adnan Günnar 5- Salih Cora 6- Ergin Aydın   Cumhuriyet Halk Partisi  1- Haluk Pekşen  2- Yavuz Karan  3- Ahmet Kaya 4- Murat Özçilingir  5- İlker Bakıoğlu 6- Cemil Bozbaş   Milliyetçi Hareket Partisi  1- Koray Aydın 2- Yavuz Aydın 3- Hüseyin Örs 4- Hasan Suiçmez 5- İlyas Eroğlu 6- Gülen Demir   Halkların Demokratik Partisi  1- Hüseyin Taka 2- Turan Çavuşoğlu 3- Tursun Baydar 4- Mehmet Mustafa Olcayto 5- Müge Yamanyılmaz 6- Bülent Güngör   TUNCELİ Adalet ve Kalkınma Partisi  1- Metin Levent Yıldız 2- Ali Ulvi Seyrek   Cumhuriyet Halk Partisi  1- Gürsel Erol  2- Polat Şaroğlu   Milliyetçi Hareket Partisi  1- Hıdır Budak 2- Emre Denizbilgini   Halkların Demokratik Partisi  1- Alican Önlü 2- Edibe Şahin    UŞAK Adalet ve Kalkınma Partisi  1- Mehmet Altay 2- Alim Tunç 3- Hüseyin Keskin   Cumhuriyet Halk Partisi  1- Özkan Yalım  2- Ali Erdoğan 3 - Halim Uçar   Milliyetçi Hareket Partisi  1- Durmuş Yılmaz 2- Gökhan Özoğul 3- Oğuz Çakmak   Halkların Demokratik Partisi  1- Cengiz Güven 2- Mehmet Acebek 3- Elif Şahsın Sırlıoğlu   VAN Adalet ve Kalkınma Partisi  1- Beşir Atalay 2- Burhan Kayatürk 3- Vahdettin İnce 4- Fatih Çiftci 5- Kayhan Türkmenoğlu 6- Ebubekir Kaçmaz 7- Faruk Alpaslan 8- Ferman Yıldırım   Cumhuriyet Halk Partisi  1- Cemal Şen 2- Mehmet Kurukcu 3- Serap Alkan 4- Kasım Beyaz 5- Şanel Güloğlu 6- Fırat Kuvetli 7- Sıraceddin İldeş 8- Nevzat Koç   Milliyetçi Hareket Partisi  1 - Gültekin Çavuşoğlu 2 - Yavuz Selim Camuşcu  3 - Hurşit Canlı     4 - Leyla Göçgen       5 - Narin Arıöz     6 - Şuayip Ata 7 - Gültekin Gül     8 - Savaş Yıldırım   Halkların Demokratik Partisi  1- Figen Yüksekdağ Şenoğlu 2- Lezgin Botan 3- Nadir Yıldırım 4- Tuğba Hezer Öztürk 5- Adem Geveri 6- Bedia Özgökçe Ertan 7- Lokman Ergün 8- Yeliz Yıldırım   YALOVA Adalet ve Kalkınma Partisi  1- Fikri Demirel 2- İlker Karbuz   Cumhuriyet Halk Partisi  1- Muharrem İnce 2- Murat Ocak   Milliyetçi Hareket Partisi  1- Hatice Beştaş 2- Ali Oğuz Berberoğlu   Halkların Demokratik Partisi  1- Cemil Elden 2- Songül Hacıoğlu Dağ   YOZGAT Adalet ve Kalkınma Partisi  1- Bekir Bozdağ 2- Abdulkadir Akgül 3- Ertuğrul Soysal 4- Yusuf Başer   Cumhuriyet Halk Partisi  1- Onur Kaytan 2- Ahmet Peker 3- Ahmet Karahan 4- Kemal Bayramoğlu   Milliyetçi Hareket Partisi  1 - Sadir Durmaz 2 - Mehmet Ali Çakır 3 - Yunus Yılmaz     4 - Orhan Yüksel   Halkların Demokratik Partisi  1- Kerem İşler 2- Hatice Ücar 3- Şükrü Almaz 4- Halil Kesmez   ZONGULDAK Adalet ve Kalkınma Partisi  1- Hüseyin Özbakır 2- Faruk Çaturoğlu 3- Özcan Ulupınar 4- Akın Kaymak 5- Aytekin Kazancı   Cumhuriyet Halk Partisi  1- Şerafettin Turpcu 2- Ünal Demirtaş 3- Harun Akın 4- Deniz Yavuzyılmaz 5- Buket Müftüoğlu   Milliyetçi Hareket Partisi  1-  Zeki Çakan 2 - Yavuz Erkmen 3 - Ahmet Emre Bayramoğlu  4 - İlyas Altun 5 - Burhan Temel Çınar   Halkların Demokratik Partisi  1- Filiz Ada Stephenson 2- Metin Kılıç 3- Şayeste Salmanoğlu 4- Fahri Bozbaş 5- Bedirhan Güneş (Bitti)
  • 25 Eylül 2015 01:28 Gürün; Gürün; "1 Kasım, 4. Vekili Çıkarabilmek İçin Büyük Şans" Burak Erbay, CHP Muğla Milletvekili Adayı Süleyman Girgin ve partililer katıldı
  • 19 Eylül 2015 13:37 Muğla AK Parti'de Sürpriz Liste Çıktı Muğla AK Parti'de Sürpriz Liste Çıktı Mevcut milletvekilleri Akın Üstündağ, Ömer Süha Aldan ve Nurettin Demir ile Burak Erbay, Emrah Doğu ve Süleyman Girgin CHP'nin adayları
  • 18 Eylül 2015 17:26 İşte CHP'nin İl İl Milletvekili Aday Listesi, CHP Vekil Adayları İşte CHP'nin İl İl Milletvekili Aday Listesi, CHP Vekil Adayları İşte CHP'nin İl İl Milletvekili Aday Listesi, İl İl CHP Vekil Adayları. CHP 1 Kasım seçimleri için milletvekili aday listesini YSK'ya teslim etti. Eski Genel Başkan Baykal Antalya 2. sıradan, İnce de Yalova 1. sıradan tekrar aday gösterildi.
  • 18 Eylül 2015 15:47 CHP Aday Listesini Sundu, Listede 3 Milletvekili Değişti CHP Aday Listesini Sundu, Listede 3 Milletvekili Değişti Cumhuriyet Halk Partisi (CHP), 1 Kasım genel seçimleri için aday listesini Yüksek Seçim Kurulu'na (YSK) sundu.
  • 18 Eylül 2015 15:15 CHP'de Aday Listesi Açıkladı CHP'de Aday Listesi Açıkladı Cumhuriyet Halk Partisi'nin (CHP) 1 Kasım 2015 milletvekili genel seçimleri aday listesi belli oldu.
  • 18 Eylül 2015 14:37 İşte CHP'nin İl İl Milletvekili Aday Listesi İşte CHP'nin İl İl Milletvekili Aday Listesi CHP 1 Kasım seçimleri için milletvekili aday listesini YSK'ya teslim etti. Eski Genel Başkan Baykal Antalya 2. sıradan, İnce de Yalova 1. sıradan tekrar aday gösterildi.
  • 05 Haziran 2015 10:19 Bodrum'da Tavalı, Süpürgeli Miting Bodrum'da Tavalı, Süpürgeli Miting CHP Muğla Milletvekili 6'ncı sıra adayı Süleyman Girgin, konuşmasını yaparken tencere ve süpürge kullandı
  • 04 Haziran 2015 13:26 Muğla'da 91 Aday Milletvekili Olabilmek İçin Yarışacak Muğla'da 91 Aday Milletvekili Olabilmek İçin Yarışacak Gönül Tuncay, Zübeyde Demdi, Tolga Özgan, Şafak Sevin Komünist Parti: Yeliz Hatice Akman, Uydu Balcı, İlknur Güneş, Berna Özten Gençbüyür, Duygu Candan Güler, Müjgan Eker Tekniker Merkez Parti: Ersen Bağ, Mehmet Çatal, Mustafa Tüney, Filiz Okanlı, Ayşegül Kara, Serkan Çıklaçekiç Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi: Sinan Gültekin, Tuğçe Sarp, Osman Can, Lara Claire Conway, Kalpten Korkmaz, Nazan Güzeldere Liberal Demokrat Parti: Ali Sadık Kılıç, Filiz Şaban, Nazike Füsun Çağıran, Şahin Yılmaz, Deniz Tungaz, Hülya Çiray Milliyetçi Hareket Partisi: Mehmet Erdoğan, Peyami Cinaz, Asım Başaran, Nuri Öztürk, Ferat Yüksel, Nazmi Eyibilir Halkların Demokratik Partisi: Hürriyet Karadeniz, Mehmet Polat, Nurhayat Tekgül, Kamuran Resuloğulları, Ayla Apleyla, Mehmet Emin Gers Saadet Partisi: Ömer Uludağ, Ali Çelik, Gülfem Okur, Arif Burak Yılmaz, İlhan Özler, Hasan Alökmen Cumhuriyet Halk Partisi: Akın Üstündağ, Ömer Süha Aldan, Nurettin Demir, Burak Erbay, Emrah Doğu, Süleyman Girgin Adalet ve Kalkınma Partisi: Hasan Özyer, Hasan Kökten, Elvan Göçer, Mehmet Yavuz Demir, Muhittin Kayabaş, Özben Yelda Erol Gökcan Demokratik Sol Parti: Ahmet Nur Ceylanlı, Erol Dolu, Gönül Kahraman, Semra Yalavuç, Akif Öztürk, Nurten Demir Demokrat Parti: Zekai Alper, Atınç Koylu, Azmi Peker, Ayten Arslan, Süleyman Yıldız, Anıl Danacı Vatan Partisi: Mustafa Güleç, Necla Toraman, Fikret Turan, Aydın Çetin, Suha Ziya Gökalp, Hüseyin Ünlü Bağımsız Türkiye Partisi: Adem Öztürk, Fetehne Birol, Nilgün Yoncacı, Esin Kurt, Kadriye Gül, Zeynep Vural Bağımsız: Oktay Şenses - MUĞLA
  • 01 Haziran 2015 18:22 Bodrum CHP'nin İlk Mitingi Mumcular'da Gerçekleşti Bodrum CHP'nin İlk Mitingi Mumcular'da Gerçekleşti İlçe Başkanının ardından CHP Muğla Milletvekili Adayı Süleyman Girgin miting alanında yaptığı konuşmasında,"19 Nisan'da genel başkanımız seçim beyannamesini açıkladı
  • 21 Mayıs 2015 11:56 Seçim Sonuçlarını Şimdiden Veriyoruz! İşte Kesin Kaybedecek Adaylar Seçim Sonuçlarını Şimdiden Veriyoruz! İşte Kesin Kaybedecek Adaylar Haberler.com olarak aday listelerinde kaybetmesi neredeyse kesin olan isimlerin listesini yayınlıyoruz. İşte isim isim seçimin kaybedecek adayları...
  • 15 Mayıs 2015 12:20 Seçim Sonuçlarını Şimdiden Veriyoruz! İşte Kesin Kaybedecek Adaylar Seçim Sonuçlarını Şimdiden Veriyoruz! İşte Kesin Kaybedecek Adaylar Haberler.com olarak aday listelerinde kaybetmesi neredeyse kesin olan isimlerin listesini yayınlıyoruz. İşte isim isim seçimin kaybedecek adayları...
  • 08 Mayıs 2015 10:28 Münazarada 40 İlden 63 Lise Yarıştı Münazarada 40 İlden 63 Lise Yarıştı Şampiyonayı başarıyla düzenleyen Münazara Kulübümüz'ü, organizasyon komitemizden Süleyman Girgin, Ozan Kublay, Erdem Şahin, Mertkan Torun ve Mehmet Erdem Ergun'u kutluyorum
  • 07 Mayıs 2015 13:55 Genel Seçimlere Doğru CHP Muğla Milletvekili adayları Nurettin Demir, Ömer Süha Aldan, Süleyman Girgin ve Burak Erbay, Muğla'da kamu kurumları ile sivil toplum kuruluşlarını ziyaret etti.
  • 06 Mayıs 2015 09:49 CHP Fethiye Seçim Bürosu Açıldı CHP Fethiye Seçim Bürosu Açıldı Milletvekili sıralamasında bulunan beşinci sıradaki Emrah Doğu'nun dışında diğer milletvekili adayları Akın Üstündağ, Ömer Süha Aldan, Nurettin Demir, Burak Erbay ve Süleyman Girgin'in de katıldığı açılışa Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, CHP İl Başkanı Mürsel Aban ve yönetim kurulu üyeleri, CHP Fethiye İlçe Başkanı Ali Özgür Kullukçu ile birlikte çok sayıda partili de katıldı
  • 28 Nisan 2015 10:15 Türk Hava Kurumu'ndan Atso'ya Ziyaret Türk Hava Kurumu'ndan Atso'ya Ziyaret Türk Hava Kurumu (THK) Şube Başkanı Vasıf Yüceliş ve Yönetim Kurulu Üyeleri Süleyman Girgin ve Erdoğan Şahin, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Davut Çetin’i ziyaret etti.
  • 24 Nisan 2015 10:48 Genel Seçime Doğru Resmi Gazete'nin mükerrer sayısında yayımlanan milletvekili kesin aday listeleri şöyle: MUĞLA Adalet ve Kalkınma Partisi  1-Hasan Özyer 2-Hasan Kökten 3-Elvan Göçer 4-Mehmet Yavuz Demir 5-Muhittin Kayabaş 6-Özben Yelda Erol Gökcan   Cumhuriyet Halk Partisi  1- Akın Üstündağ 2-Ömer Süha Aldan 3-Nurettin Demir 4-Burak Erbay 5-Emrah Doğu 6-Süleyman Girgin   Milliyetçi Hareket Partisi  1- Mehmet Erdoğan 2- Peyami Cinaz 3- Asım Başaran 4-Nuri Öztürk 5-Ferat Yüksel  6-Arif Ziya Keloğlu   Halkların Demokratik Partisi  1-Münevver Hürriyet Karadeniz 2- Mehmet Polat 3- Nurhayat Tekgül 4-Kamuran Resuloğulları 5-Ayla Ableyla 6-Mehmet Emin Gers   MUŞ Adalet ve Kalkınma Partisi  1-Mehmet Emin Şimşek 2-Abdulselam Er 3-Halis Saltık   Cumhuriyet Halk Partisi  1- Şemsettin Onuler 2-Ali Haydar Fırat  3- Yıldırım Paçal   Milliyetçi Hareket Partisi  1- Abdurrahman Gümüş 2- Tarkan Dede 3- Fatma Yıldırım   Halkların Demokratik Partisi  1-Burcu Çelik Özkan 2-Ahmet Yıldırım 3-Mensur Işık   NEVŞEHİR Adalet ve Kalkınma Partisi  1-Mustafa Açıkgöz 2-Murat Göktürk 3-Ebubekir Gizligider   Cumhuriyet Halk Partisi  1- Hilmi Bülent Tekiner 2-Cuma Yorgancı  3- Osman Fahri Ertik   Milliyetçi Hareket Partisi  1-Mehmet Varol 2-Sait Yüksel 3-Mustafa Uğur   Halkların Demokratik Partisi  1-Ahmet Mete Pak 2-Funda Temel  3-Bekir Fuat Akbel   NİĞDE Adalet ve Kalkınma Partisi  1-Alpaslan Kavaklıoğlu 2-Erdoğan Özegen 3-Yaşar Ataç   Cumhuriyet Halk Partisi  1- Doğan Şafak 2-Sevgi Özbek 3- Ramazan Ertan   Milliyetçi Hareket Partisi  1-Vedat Bayram 2-Murat Işıklı 3-Hakan Er   Halkların Demokratik Partisi  1-Cafer Kılıç 2-İpek Ekran 3-İbrahim Avşar   ORDU Adalet ve Kalkınma Partisi  1-Numan Kurtulmuş 2-Oktay Çanak 3-İhsan Şener 4-Ayşe Nilgün Tomakin 5-Şakir Çoban   Cumhuriyet Halk Partisi  1-Seyit Torun 2-Mustafa Adıgüzel 3-İdris Yıldız 4-İsa Yazıcı 5-Osman Güngör   Milliyetçi Hareket Partisi  1-Cemal Enginyurt 2-Murat Kaçak 3-Hakan Yakışan 4-Ali İhsan Aydın 5-Faruk Kütük   Halkların Demokratik Partisi  1-Ahmet Cevat Güney 2-Cahit Ongunyurt 3-Güngör Ataş 4-Turan Bayrak 5-Güven Atabay   OSMANİYE Adalet ve Kalkınma Partisi  1-Suat Önal 2-Mücahit Durmuşoğlu 3-Mehmet Sarı 4-Emir Hasan Arslantaş   Cumhuriyet Halk Partisi  1- Nihat Çerçi 2-Murat Koluçolak 3-Serpil Düzgün 4-Hatice Erdur   Milliyetçi Hareket Partisi  1-Devlet Bahçeli 2-Ruhi Ersoy 3-Elif Loğoğlu 4-Mehmet Vural   Halkların Demokratik Partisi  1-Ahmet Şakır 2-Nazlı Yusufoğlu Kızılkaya 3-Hatice Betül Çelebi 4-Emine Ruken Akça   RİZE Adalet ve Kalkınma Partisi  1-Hasan Karal 2-Hikmet Ayar 3-Osman Aşkın Bak   Cumhuriyet Halk Partisi  1- Kenan Bıyık 2-Tahsin Ocaklı 3-Candan Eyüboğlu   Milliyetçi Hareket Partisi  1-Osman Cem Kazmaz 2-Ömer Ökten 3-Erol Kabaoğlu   Halkların Demokratik Partisi  1-Necmettin Durmuş 2-Selda Karafazlı Kurşun 3-Kerem Ay   SAKARYA Adalet ve Kalkınma Partisi  1-Ayşenur İslam 2-Mustafa İsen 3-Ali İhsan Yavuz 4-Recep Uncuoğlu 5-Ali İnci 6-Recep Hacıeyüpoğlu 7-Bilgehan Doğru   Cumhuriyet Halk Partisi  1- Engin Özkoç 2-Hüseyin Avni Şahin 3-Erdoğan Isır 4-Ayhan Bal 5-Elif Asiye Başer 6-Ayşe Kılıç 7-Enis Ceylan   Milliyetçi Hareket Partisi  1-Zihni Açba 2-Orhan Ünver 3-Ali Rıza Acartürk 4-Hüsamettin Atasever 5-İsmail Kamil Doğancı 6-Gökhan Taşdeviren 7-Serdar Çakan   Halkların Demokratik Partisi  1-Neslin Gümüş 2-İbrahim Uzen 3-Leyla Kızıl 4-Cumhur Atay 5-Ayşegül Altıntaş 6-Aydın Kınay 7-Tülay Demirtaş   SAMSUN Adalet ve Kalkınma Partisi  1-Akif Çağatay Kılıç 2-Ahmet Demircan 3-Fuat Köktaş 4-Çiğdem Karaaslan 5-Hasan Basri Kurt 6-Kamuran Özden 7-Yılmaz Hocaoğlu 8-Hüseyin Avni Çatal 9-Adem Tuncer   Cumhuriyet Halk Partisi  1- Kemal Zeybek 2-Hayati Tekin 3-Neslihan Hancıoğlu 4-Müşfik Veysel Erdoğan 5-Şaban Sevinç 6-Fatma Necile Çokay 7-Atıf Tomrukçu 8-Şevki Yılmaz 9-Mehmet Atalay   Milliyetçi Hareket Partisi  1-Erhan Usta 2- Hüseyin Edis 3-Akın Üner 4-Mustafa Keskin 5-Pınar Kılınç 6-Osman Teber 7-Kemal Bostancı 8-Mehmet Ayhan Acar 9-Ayten Başkan Yüksel   Halkların Demokratik Partisi  1-Alp Altınörs 2-Makbule Efe Baysal 3-İlhan Cüre 4-Sait Kocaman 5-Ahmet Çağın 6-Emine Çepni 7-Mahmut Arslan 8-Saliha Alaca 9-Erdal Yüksel   SİİRT Adalet ve Kalkınma Partisi  1-Yasin Aktay 2-Haşim Taşkıran 3-Ali İlbaş   Cumhuriyet Halk Partisi  1- Fırat Soysal 2-Cindi Eren 3-Kamile Balcı   Milliyetçi Hareket Partisi  1-Abdullah Bayram 2-Beşir Sevinç 3-Erhan Özgen   Halkların Demokratik Partisi  1-Kadri Yıldırım 2-Hatice Seviptekin 3-İsmail Aydın   SİNOP Adalet ve Kalkınma Partisi  1-Cengiz Tokmak 2-Nazım Maviş   Cumhuriyet Halk Partisi  1-Barış Karadeniz 2-Mustafa Acun   Milliyetçi Hareket Partisi  1-Mustafa Meftun Çağlar 2-Rahmi Öztürk   Halkların Demokratik Partisi  1-Zeki Çelik 2-Ayşegül Kafkas   SİVAS Adalet ve Kalkınma Partisi  1-İsmet Yılmaz 2-Hilmi Bilgin 3-Selim Dursun 4-Adem Yıldırım 5-Yalçın Özdemir   Cumhuriyet Halk Partisi  1-Ali Akyıldız 2-Haydar Gölbaşı 3-Ulaş Karasu 4-Baki Çoban 5-İsmail Şahin   Milliyetçi Hareket Partisi  1-Celal Dağgez 2-Oğuz Özdemir 3-Muammer Demirci 4-Hamit Özkan 5-Kadir Eğri   Halkların Demokratik Partisi  1-Dursun Yıldız 2-Sema Sünbül 3-Mevlude Acar 4-Cevat Aktaş 5-Yaşar Vural   ŞANLIURFA Adalet ve Kalkınma Partisi  1-Nureddin Nebati 2-Mehmet Kasım Gülpınar 3-Seyit Eyyüpoğlu 4-Mazhar Bağlı 5-Halil Özcan 6-Hamide Sürücü 7-Ahmet Eşref Fakıbaba 8-Mehmet Akyürek 9-Mahmut Kaçar 10-Yusuf Eğilmez 11-Yıldız Konal Süslü 12-Abdullah Yeşil   Cumhuriyet Halk Partisi  1-Ali Murat Bucak 2-Hasan Oğul 3-Resul Bebe 4-Sedat Sağır 5-İsmail Bahçacı 6-Mahmut Han Şahin 7-Akile Yektaş 8-Muzaffer Yiğitbaşı 9-Kemal Eşsiz 10-Ahmet Helvacı 11-Lütfü Küçükbayrak 12-Caner Çamlıbel   Milliyetçi Hareket Partisi  1-İbrahim Özyavuz 2-İsmail Bağış 3-İMehmet Ayhan 4-Mehmet Akdeniz 5-Mustafa Çiftçi 6-Murat Kaçak 7-İsmail Akbulut 8-Şermin Ataş 9-İsmail Taş 10-Ömer Çağlar Yılmaz 11-Can Halil Çizmecioğlu 12-Mustafa Remzi Karataş   Halkların Demokratik Partisi  1-Osman Baydemir 2-Dilek Öcalan 3-İbrahim Ayhan 4-Leyla Güven 5-Ziya Çalışkan 6-Yasin Batan 7-Gülcan Avcı 8-Serhat Dicle Yüksel 9-Hacire Aksoy 10-Rasim Çakmak 11-Yağmur Akay 12-Asye Doğan   ŞIRNAK Adalet ve Kalkınma Partisi  1-Arslan Tatar 2-Adnan Şık 3-Lezgin Adıyaman  4-Rizgin Birlik   Cumhuriyet Halk Partisi  1-Abdullah Gökçe 2-Necip Önal 3-Hava Adıyaman 4-Şahin Zirek   Milliyetçi Hareket Partisi  1-Hakim Zeyrek 2-Nizar Zeyrek 3-Sultan Semra Arslan 4-Gündüz Ökten   Halkların Demokratik Partisi  1-Faysal Sarıyıldız 2-Leyla Birlik 3-Ferhat Encu 4-Aycan İrmez   TEKİRDAĞ Adalet ve Kalkınma Partisi  1-Mustafa Yel 2-Ayşe Doğan 3-Metin Akgün 4-Eyüp Kanar 5-Hakan Sunal 6-Ahmet Üzgün   Cumhuriyet Halk Partisi  1-Faik Öztrak 2-Candan Yüceer 3-Emre Köprülü 4-İlhami Özcan Aygun 5-Arzu Mandalı Sucu 6-Şerafetdin Terzi   Milliyetçi Hareket Partisi  1-Bülent Belen 2-Hakan Özgül 3-Kamil Günay 4-Arif Yalçın 5-İsmet Fıçıcı 6-Muhammer Varol   Halkların Demokratik Partisi  1-Erdal Avcı 2-Sevgi Evren Köroğlu 3-Sabri Topçu 4-Sadi Özdemir 5-Elif Güler 6-Lokman Tekin   TOKAT Adalet ve Kalkınma Partisi  1-Coşkun Çakır 2-Celil Göçer 3-Fatma Gaye Güler 4-Fatih Akgün 5-Mustafa Arslan   Cumhuriyet Halk Partisi  1-Orhan Düzgün 2-Gülperi Coşar 3-Mine Baş 4-Sinan Yavuz Yavaş 5-Tahir Yıldırım   Milliyetçi Hareket Partisi  1-Abdurrahman Başkan 2-Hüseyin Erkan İkikat 3-Yücel Bulut 4-Mustafa Afşın Ünverdi 5-Kübra Sever Taşkıran   Halkların Demokratik Partisi  1-Murat Toprak 2-Bahar Özer 3-Erkan Keskin 4-Kadir Akkaya 5-Gülcan Gümüş   TRABZON Adalet ve Kalkınma Partisi  1-Süleyman Soylu 2-Muhammet Balta 3-Ayşe Sula Köseoğlu 4-Adnan Günnar 5-Nihat Tosun 6-Salih Cora   Cumhuriyet Halk Partisi  1-Haluk Pekşen 2-Ali Türen Öztürk 3-Ahmet Kaya 4-Murat Özçilingir 5-Yavuz Karan 6-Mustafa Aydın   Milliyetçi Hareket Partisi  1-Koray Aydın 2-Yavuz Aydın 3-Hüseyin Örs 4-Hasan Akyüz 5-Hasan Suiçmez 6-Hikmet Yılmaz   Halkların Demokratik Partisi  1-Hüseyin Taka 2-Mehmet Can Mutlu 3-Abdulselam Kılıç 4-Mehmet Mustafa Olcayto 5-Turan Çavuşoğlu 6-Nurettin Karadeniz   TUNCELİ Adalet ve Kalkınma Partisi  1-Mehmet Tunç 2-Ali Ulvi Seyrek   Cumhuriyet Halk Partisi  1-Saniye Barut 2-Kemal Yaşar Atmış   Milliyetçi Hareket Partisi  1-Namık Dursun 2-Hıdır Budak   Halkların Demokratik Partisi  1-Alican Önlü 2-Edibe Şahin   UŞAK Adalet ve Kalkınma Partisi  1-Mehmet Altay 2-Eyüp Gökhan Özekin 3-Hüseyin Keskin   Cumhuriyet Halk Partisi  1-Özkan Yalım 2-İsmet Akın 3-Mustafa Aydın   Milliyetçi Hareket Partisi  1-Durmuş Yılmaz 2-Gökhan Özoğul 3-Muhammet Gür   Halkların Demokratik Partisi  1-Hanife Güzel 2-Mustafa Kızıldağ 3-Seyithan Yetkin   VAN Adalet ve Kalkınma Partisi  1-Burhan Kayatürk 2-Ömer Çaha 3-Nahide Hakan  4-Faruk Alpaslan 5-Hamdullah Şevli 6-Özge Burak Deger 7-Yakup Aladağ 8-Nizamettin Ağar   Cumhuriyet Halk Partisi  1-Nadir Kartal 2-Ali Gürbüz 3-Gürgin Aslan 4-Hatice Gülenoğlu 5-Gülcan İnce 6-Hayrullah Irtak 7-Abubekir Yeşilova 8-Muhtar Erdoğan   Milliyetçi Hareket Partisi  1-Gültekin Çavuşoğlu 2-Yavuz Selim Camuşcu 3-Necdet Öztürkçü 4-Ümit Akdağ 5-Mustafa Alkoç 6-Cengiz Çetinöz 7-Ebru Berköz Karaca 8-Ömer Kurtbeyoğlu   Halkların Demokratik Partisi  1-Figen Yüksekdağ Şenoğlu 2-Lezgin Botan 3-Yurdusev Özsökmenler 4-Adem Özcaner 5-Tuğba Hezer 6-Selami Özyaşar  7-Remzi Özgökçe 8-Yeliz Yıldırım   YALOVA Adalet ve Kalkınma Partisi  1-Fikri Demirel 2-Mehmet Demirhan   Cumhuriyet Halk Partisi  1-Muharrem İnce 2-Murat Ocak   Milliyetçi Hareket Partisi  1-Ünlem Üstel 2-Ahmet Gençtürk   Halkların Demokratik Partisi  1-Nizamettin Öztürk 2-Aynur Erbay   YOZGAT Adalet ve Kalkınma Partisi  1-Abdulkadir Akgül 2-Ertuğrul Soysal 3-Yusuf Başer 4-İskender Minar   Cumhuriyet Halk Partisi  1-Hasan Aslan Nurdoğdu 2-Zeynep Kılıçarslan 3-Gülhanım Ceylan 4-Hatice Açıkgöz   Milliyetçi Hareket Partisi  1-Sadir Durmaz 2-Mehmet Ali Çakır 3-Seyit Yücel 4-Yusuf Mertoğlu   Halkların Demokratik Partisi  1-Ali Albostanlı 2-Şükrü Almaz 3-Hatice Ücar 4-Selami Üstündağ   ZONGULDAK Adalet ve Kalkınma Partisi  1-Hüseyin Özbakır 2-Faruk Çaturoğlu 3-Özcan Ulupınar 4-Emine Çift 5-Akın Kaymak   Cumhuriyet Halk Partisi  1-Şerafettin Turpcu 2-Ünal Demirtaş 3-Deniz Yavuzyılmaz 4-Harun Akın 5-Ali İhsan Köktürk   Milliyetçi Hareket Partisi  1-Zeki Çakan 2-Yavuz Erkmen 3-Ahmet Emre Bayramoğlu 4-Şeyma Elmas Songür 5-Meral Demirbaş   Halkların Demokratik Partisi  1-Ali Topaloğlu 2-Songül Tatlı 3-Fahri Bozbaş 4-İsmahan Yaşar  5-Bedirhan Güneş (Bitti)
  • 15 Nisan 2015 13:30 Genel Seçime Doğru  Resmi Gazete'nin mükerrer sayısında yayımlanan geçici aday listeleri şöyle: MUĞLA Adalet ve Kalkınma Partisi  1- Hasan Özyer 2-Hasan Kökten 3- Elvan Göçer 4-Mehmet Yavuz Demir 5-Muhittin Kayabaş 6-Özben Yelda Erol Gökcan   Cumhuriyet Halk Partisi  1- Akın Üstündağ 2-Ömer Süha Aldan 3- Nurettin Demir 4-Burak Erbay 5-Emrah Doğu 6-Süleyman Girgin   Milliyetçi Hareket Partisi  1- Mehmet Erdoğan 2- Peyami Cinaz 3- Asım Başaran 4-Nuri Öztürk 5-Ferat Yüksel  6-Arif Ziya Keloğlu   Halkların Demokratik Partisi  1-Münevver Hürriyet Karadeniz 2- Mehmet Polat 3- Nurhayat Tekgül 4-Kamuran Resuloğulları 5-Ayla Ableyla 6-Mehmet Emin Gers   MUŞ Adalet ve Kalkınma Partisi  1-Mehmet Emin Şimşek 2-Abdulselam Er 3-Halis Saltık   Cumhuriyet Halk Partisi  1- Şemsettin Onuler 2-Ali Haydar Fırat  3- Yıldırım Paçal   Milliyetçi Hareket Partisi  1- Abdurrahman Gümüş 2- Tarkan Dede 3- Fatma Yıldırım   Halkların Demokratik Partisi  1-Burcu Çelik Özkan 2-Ahmet Yıldırım 3-Mensur Işık   NEVŞEHİR Adalet ve Kalkınma Partisi  1-Mustafa Açıkgöz 2-Murat Göktürk 3-Ebubekir Gizligider   Cumhuriyet Halk Partisi  1- Hilmi Bülent Tekiner 2-Cuma Yorgancı  3- Osman Fahri Ertik   Milliyetçi Hareket Partisi  1- Mehmet Varol 2-Sait Yüksel 3- Mustafa Uğur   Halkların Demokratik Partisi  1-Ahmet Mete Pak 2-Funda Temel  3-Bekir Fuat Akbel   NİĞDE Adalet ve Kalkınma Partisi  1-Alpaslan Kavaklıoğlu 2-Erdoğan Özegen 3-Yaşar Ataç   Cumhuriyet Halk Partisi  1- Doğan Şafak 2-Sevgi Özbek 3- Ramazan Ertan   Milliyetçi Hareket Partisi  1-Vedat Bayram 2-Murat Işıklı 3-Hakan Er   Halkların Demokratik Partisi  1-Cafer Kılıç 2-İpek Ekran 3-İbrahim Avşar   ORDU Adalet ve Kalkınma Partisi  1-Numan Kurtulmuş 2-Oktay Çanak 3-İhsan Şener 4-Ayşe Nilgün Tomakin 5-Şakir Çoban   Cumhuriyet Halk Partisi  1- Seyit Torun 2-Mustafa Adıgüzel 3-İdris Yıldız 4-İsa Yazıcı 5-Osman Güngör   Milliyetçi Hareket Partisi  1-Cemal Enginyurt 2-Murat Kaçak 3-Hakan Yakışan 4-Ali İhsan Aydın 5-Faruk Kütük   Halkların Demokratik Partisi  1-Ahmet Cevat Güney 2-Cahit Ongunyurt 3-Güngör Ataş 4-Turan Bayrak 5-Güven Atabay   OSMANİYE Adalet ve Kalkınma Partisi  1-Suat Önal 2-Mücahit Durmuşoğlu 3-Mehmet Sarı 4-Emir Hasan Arslantaş   Cumhuriyet Halk Partisi  1- Nihat Çerçi 2-Murat Koluçolak 3-Serpil Düzgün 4-Hatice Erdur   Milliyetçi Hareket Partisi  1-Devlet Bahçeli 2-Ruhi Ersoy 3-Elif Loğoğlu 4-Mehmet Vural   Halkların Demokratik Partisi  1-Ahmet Şakır 2-Nazlı Yusufoğlu Kızılkaya 3-Hatice Betül Çelebi 4-Emine Ruken Akça   RİZE Adalet ve Kalkınma Partisi  1-Hasan Karal 2-Hikmet Ayar 3-Osman Aşkın Bak   Cumhuriyet Halk Partisi  1- Kenan Bıyık 2-Tahsin Ocaklı 3-Candan Eyüboğlu   Milliyetçi Hareket Partisi  1-Osman Cem Kazmaz 2-Ömer Ökten 3-Erol Kabaoğlu   Halkların Demokratik Partisi  1-Necmettin Durmuş 2-Selda Karafazlı Kurşun 3-Kerem Ay   SAKARYA Adalet ve Kalkınma Partisi  1-Ayşenur İslam 2-Mustafa İsen 3-Ali İhsan Yavuz 4-Recep Uncuoğlu 5-Ali İnci 6-Recep Hacıeyüpoğlu 7-Bilgehan Doğru   Cumhuriyet Halk Partisi  1- Engin Özkoç 2-Hüseyin Avni Şahin 3-Erdoğan Isır 4-Ayhan Bal 5-Elif Asiye Başer 6-Ayşe Kılıç 7-Enis Ceylan   Milliyetçi Hareket Partisi  1-Zihni Açba 2-Orhan Ünver 3-Ali Rıza Acartürk 4-Hüsamettin Atasever 5-İsmail Kamil Doğancı 6-Gökhan Taşdeviren 7-Serdar Çakan   Halkların Demokratik Partisi  1-Neslin Gümüş 2-İbrahim Uzen 3-Leyla Kızıl 4-Cumhur Atay 5-Ayşegül Altıntaş 6-Aydın Kınay 7-Tülay Demirtaş   SAMSUN Adalet ve Kalkınma Partisi  1-Akif Çağatay Kılıç 2-Ahmet Demircan 3-Fuat Köktaş 4-Çiğdem Karaaslan 5-Hasan Basri Kurt 6-Kamuran Özden 7-Yılmaz Hocaoğlu 8-Hüseyin Avni Çatal 9-Adem Tuncer   Cumhuriyet Halk Partisi  1- Kemal Zeybek 2-Hayati Tekin 3-Neslihan Hancıoğlu 4-Müşfik Veysel Erdoğan 5-Şaban Sevinç 6-Fatma Necile Çokay 7-Atıf Tomrukçu 8-Şevki Yılmaz 9-Mehmet Atalay   Milliyetçi Hareket Partisi  1-Erhan Usta 2- Hüseyin Edis 3-Akın Üner 4-Mustafa Keskin 5-Pınar Kılınç 6-Osman Teber 7-Kemal Bostancı 8-Mehmet Ayhan Acar 9-Ayten Başkan Yüksel   Halkların Demokratik Partisi  1-Alp Altınörs 2-Makbule Efe Baysal 3-İlhan Cüre 4-Sait Kocaman 5-Ahmet Çağın 6-Emine Çepni 7-Mahmut Arslan 8-Saliha Alaca 9-Erdal Yüksel   SİİRT Adalet ve Kalkınma Partisi  1-Yasin Aktay 2-Haşim Taşkıran 3-Ali İlbaş   Cumhuriyet Halk Partisi  1- Fırat Soysal 2-Cindi Eren 3-Kamile Balcı   Milliyetçi Hareket Partisi  1-Abdullah Bayram 2-Beşir Sevinç 3-Erhan Özgen   Halkların Demokratik Partisi  1-Kadri Yıldırım 2-Hatice Seviptekin 3-İsmail Aydın   SİNOP Adalet ve Kalkınma Partisi  1-Cengiz Tokmak 2-Nazım Maviş   Cumhuriyet Halk Partisi  1-Barış Karadeniz 2-Mustafa Acun   Milliyetçi Hareket Partisi  1-Mustafa Meftun Çağlar 2-Rahmi Öztürk   Halkların Demokratik Partisi  1-Zeki Çelik 2-Ayşegül Kafkas   SİVAS Adalet ve Kalkınma Partisi  1-İsmet Yılmaz 2-Hilmi Bilgin 3-Selim Dursun 4-Adem Yıldırım 5-Yalçın Özdemir   Cumhuriyet Halk Partisi  1-Ali Akyıldız 2-Haydar Gölbaşı 3-Ulaş Karasu 4-Baki Çoban 5-İsmail Şahin   Milliyetçi Hareket Partisi  1-Celal Dağgez 2-Oğuz Özdemir 3-Muammer Demirci 4-Hamit Özkan 5-Kadir Eğri   Halkların Demokratik Partisi  1-Dursun Yıldız 2-Şahturna Ağdaşan 3-Mevlude Acar 4-Cevat Aktaş 5-Yaşar Vural   ŞANLIURFA Adalet ve Kalkınma Partisi  1-Nureddin Nebati 2-Mehmet Kasım Gülpınar 3-Seyit Eyyüpoğlu 4-Mazhar Bağlı 5-Halil Özcan 6-Hamide Sürücü 7-Ahmet Eşref Fakıbaba 8-Mehmet Akyürek 9-Mahmut Kaçar 10-Yusuf Eğilmez 11-Yıldız Konal Süslü 12-Abdullah Yeşil   Cumhuriyet Halk Partisi  1-Ali Murat Bucak 2-Hasan Oğul 3-Resul Bebe 4-Sedat Sağır 5-İsmail Bahçacı 6-Mahmut Han Şahin 7-Akile Yektaş 8-Muzaffer Yiğitbaşı 9-Kemal Eşsiz 10-Ahmet Helvacı 11-Lütfü Küçükbayrak 12-Caner Çamlıbel   Milliyetçi Hareket Partisi  1-İbrahim Özyavuz 2-İsmail Bağış 3-İbrahim Doğan 4-Mehmet Akdeniz 5-Mustafa Çiftçi 6-Murat Kaçak 7-İsmail Akbulut 8-Şermin Ataş 9-İsmail Taş 10-Ömer Çağlar Yılmaz 11-Can Halil Çizmecioğlu 12-Mustafa Remzi Karataş   Halkların Demokratik Partisi  1-Osman Baydemir 2-Dilek Öcalan 3-İbrahim Ayhan 4-Leyla Güven 5-Ziya Çalışkan 6-Yasin Batan 7-Gülcan Avcı 8-Serhat Dicle Yüksel 9-Hacire Aksoy 10-Rasim Çakmak 11-Yağmur Akay 12-Asye Doğan   ŞIRNAK Adalet ve Kalkınma Partisi  1-Arslan Tatar 2-Adnan Şık 3-Lezgin Adıyaman  4-Rizgin Birlik   Cumhuriyet Halk Partisi  1-Abdullah Gökçe 2-Agit Aykut 3-Hava Adıyaman 4-Şahin Zirek   Milliyetçi Hareket Partisi  1-Hakim Zeyrek 2-Nizar Zeyrek 3-Sultan Semra Arslan 4-Gündüz Ökten   Halkların Demokratik Partisi  1-Faysal Sarıyıldız 2-Leyla Birlik 3-Ferhat Encu 4-Aycan İrmez   TEKİRDAĞ Adalet ve Kalkınma Partisi  1-Mustafa Yel 2-Ayşe Doğan 3-Metin Akgün 4-Eyüp Kanar 5-Hakan Sunal 6-Ahmet Üzgün   Cumhuriyet Halk Partisi  1-Faik Öztrak 2-Candan Yüceer 3-Emre Köprülü 4-İlhami Özcan Aygun 5-Arzu Mandalı Sucu 6-Şerafetdin Terzi   Milliyetçi Hareket Partisi  1-Bülent Belen 2-Hakan Özgül 3-Kamil Günay 4-Arif Yalçın 5-İsmet Fıçıcı 6-Muhammer Varol   Halkların Demokratik Partisi  1-Erdal Avcı 2-Sevgi Evren Köroğlu 3-Sabri Topçu 4-Sadi Özdemir 5-Elif Güler 6-Lokman Tekin   TOKAT Adalet ve Kalkınma Partisi  1-Coşkun Çakır 2-Celil Göçer 3-Fatma Gaye Güler 4-Fatih Akgün 5-Mustafa Arslan   Cumhuriyet Halk Partisi  1-Orhan Düzgün 2-Gülperi Coşar 3-Mine Baş 4-Sinan Yavuz Yavaş 5-Tahir Yıldırım   Milliyetçi Hareket Partisi  1-Abdurrahman Başkan 2-Hüseyin Erkan İkikat 3-Yücel Bulut 4-Mustafa Afşın Ünverdi 5-Kübra Sever Taşkıran   Halkların Demokratik Partisi  1-Murat Toprak 2-Bahar Özer 3-Erkan Keskin 4-Şahap Yıldırım 5-Gülcan Gümüş   TRABZON Adalet ve Kalkınma Partisi  1-Süleyman Soylu 2-Muhammet Balta 3-Ayşe Sula Köseoğlu 4-Adnan Günnar 5-Nihat Tosun 6-Salih Cora   Cumhuriyet Halk Partisi  1-Haluk Pekşen 2-Ali Türen Öztürk 3-Ahmet Kaya 4-Murat Özçilingir 5-Yavuz Karan 6-Mustafa Aydın   Milliyetçi Hareket Partisi  1-Koray Aydın 2-Yavuz Aydın 3-Hüseyin Örs 4-Hasan Akyüz 5-Hasan Suiçmez 6-Hikmet Yılmaz   Halkların Demokratik Partisi  1-Hüseyin Taka 2-Mehmet Can Mutlu 3-Abdulselam Kılıç 4-Mehmet Mustafa Olcayto 5-Turan Çavuşoğlu 6-Nurettin Karadeniz   TUNCELİ Adalet ve Kalkınma Partisi  1-Mehmet Tunç 2-Ali Ulvi Seyrek   Cumhuriyet Halk Partisi  1-Saniye Barut 2-Kemal Yaşar Atmış   Milliyetçi Hareket Partisi  1-Namık Dursun 2-Hıdır Budak   Halkların Demokratik Partisi  1-Alican Önlü 2-Edibe Şahin   UŞAK Adalet ve Kalkınma Partisi  1-Mehmet Altay 2-Eyüp Gökhan Özekin 3-Hüseyin Keskin   Cumhuriyet Halk Partisi  1-Özkan Yalım 2-İsmet Akın 3-Mustafa Aydın   Milliyetçi Hareket Partisi  1-Durmuş Yılmaz 2-Gökhan Özoğul 3-Muhammet Gür   Halkların Demokratik Partisi  1-Hanife Güzel 2-Mustafa Kızıldağ 3-Seyithan Yetkin   VAN Adalet ve Kalkınma Partisi  1-Burhan Kayatürk 2-Ömer Çaha 3-Nahide Hakan  4-Faruk Alpaslan 5-Hamdullah Şevli 6-Özge Burak Deger 7-Yakup Aladağ 8-Nizamettin Ağar   Cumhuriyet Halk Partisi  1-Nadir Kartal 2-Erkan Nükte 3-Gürgin Aslan 4-Hatice Gülenoğlu 5-Gülcan İnce 6-Hayrullah Irtak 7-Abubekir Yeşilova 8-Muhtar Erdoğan   Milliyetçi Hareket Partisi  1-Gültekin Çavuşoğlu 2-Yavuz Selim Camuşcu 3-Necdet Öztürkçü 4-Ümit Akdağ 5-Mustafa Alkoç 6-Cengiz Çetinöz 7-Ebru Berköz Karaca 8-Ömer Kurtbeyoğlu   Halkların Demokratik Partisi  1-Figen Yüksekdağ Şenoğlu 2-Lezgin Botan 3-Yurdusev Özsökmenler 4-Adem Özcaner 5-Tuğba Hezer 6-Selami Özyaşar  7-Remzi Özgökçe 8-Yeliz Yıldırım   YALOVA Adalet ve Kalkınma Partisi  1-Fikri Demirel 2-Mehmet Demirhan   Cumhuriyet Halk Partisi  1-Muharrem İnce 2-Murat Ocak   Milliyetçi Hareket Partisi  1-Ünlem Üstel 2-Ahmet Gençtürk   Halkların Demokratik Partisi  1-Nizamettin Öztürk 2-Aynur Erbay   YOZGAT Adalet ve Kalkınma Partisi  1-Abdulkadir Akgül 2-Ertuğrul Soysal 3-Yusuf Başer 4-İskender Minar   Cumhuriyet Halk Partisi  1-Hasan Aslan Nurdoğdu 2-Zeynep Kılıçarslan 3-Gülhanım Ceylan 4-Hatice Açıkgöz   Milliyetçi Hareket Partisi  1-Sadir Durmaz 2-Mehmet Ali Çakır 3-Seyit Yücel 4-Yusuf Mertoğlu   Halkların Demokratik Partisi  1-Metin Eroğlu 2-Şükrü Almaz 3-Hatice Ücar 4-Selami Üstündağ   ZONGULDAK Adalet ve Kalkınma Partisi  1-Hüseyin Özbakır 2-Faruk Çaturoğlu 3-Özcan Ulupınar 4-Emine Çift 5-Akın Kaymak   Cumhuriyet Halk Partisi  1-Şerafettin Turpcu 2-Ünal Demirtaş 3-Deniz Yavuzyılmaz 4-Harun Akın 5-Ali İhsan Köktürk   Milliyetçi Hareket Partisi  1-Zeki Çakan 2-Yavuz Erkmen 3-Ahmet Emre Bayramoğlu 4-Şeyma Elmas Songür 5-Meral Demirbaş   Halkların Demokratik Partisi  1-Ali Topaloğlu 2-Songül Tatlı 3-Fahri Bozbaş 4-İsmahan Yaşar  5-Bedirhan Güneş (Bitti)
  • 15 Nisan 2015 12:49 CHP Milas'ta Adaylarını Tanıttı CHP Milas'ta Adaylarını Tanıttı Aday tanıtımına İl Başkanı Mürsel Alban, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, İlçe Başkanı Suat Özcan, adaylar Akın Üstündağ, Ömer Süha Aldan, Nurettin Demir, Burak Erbay ve Süleyman Girgin katıldı
  • 08 Nisan 2015 14:54 AK Parti Muğla Listesinde Hasan Özyer Krizi YSK'ye verdiği listede birinci sıraya Akın Üstündağ'ı, üçüncü sıraya mevcut Milletvekili Nurettin Demir'i, dördüncü sıraya Burak Erbay'ı, beşinci sıraya Emrah Doğu'yu, altıncı sıraya ise Süleyman Girgin'i koydu
  • 07 Nisan 2015 18:22 CHP Milletvekili Adayı Listesi Adana adana 1 ELİF DOĞAN TÜRKMEN ÜNİVERSİTE AVUKAT ADANA 2 ZÜLFİKAR İNÖNÜ TÜMER ÜNİVERSİTE SERBEST ADANA 3 İBRAHİM ÖZDİŞ ÜNİVERSİTE MÜHENDİS ADANA 4 AYDIN USLUPEHLİVAN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS ADANA 5 MUSTAFA KEMAL ÖZKAN ÜNİVERSİTE DOKTOR ADANA 6 MÜZEYYEN ŞEVKİN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS ADANA 7 RIZA METE ÜNİVERSİTE.
  • 07 Nisan 2015 17:10 CHP Mersin milletvekili adayları, Bölge Bölge tüm adaylar CHP Mersin milletvekili adayları, Bölge Bölge tüm adaylar CHP Mersin milletvekili adayları. CHP Mersin'de hangi isimleri milletvekili adayı olarak gösterdi ? Cumhuriyet Halk Partisi Mersin adayları ve diğer bölgelerden kesinleşmiş listeler.
  • 07 Nisan 2015 17:10 Milletvekili Aday Listeleri Ysk'ya Sunuldu CHP'nin YSK'ya verdiği milletvekili aday listesi açıklandı.
  • 07 Nisan 2015 17:07 CHP 1.2.3. Bölge İstanbul adayları, CHP milletvekili listesi CHP 1.2.3. Bölge İstanbul adayları, CHP milletvekili listesi CHP İstanbul milletvekili adayları. CHP İstanbul 1.2. ve 3.bölgede hangi isimleri listesine aldı. CHP İstanbul 1.2.3 bölge milletvekili adayları ve il il tüm partilerin kesinleşmiş listeleri haberler.com adresinde.
  • 07 Nisan 2015 17:04 CHP İzmir milletvekilleri, İzmir adayları 2015 CHP İzmir milletvekilleri, İzmir adayları 2015 CHP'nin kalesi olarak anılan İzmir'de CHP hangi isimleri milletvekili adayı yaptı ? İzmir milletvekili adayları ve il il tüm bölgelerde milletvekili adayları.
  • 07 Nisan 2015 17:01 Gaziantep CHP milletvekili adayları 2015 Gaziantep CHP milletvekili adayları 2015 CHP Gaziantep milletvekili adayları. Cumhuriyet Halk Partisi Antep'te hangi isimleri aday gösterdi. CHP Gaziantep milletvekili listesi ve diğer şehirlerde ve partilerde listeye girmeyi başaran isimlerin tam listesi.
  • 07 Nisan 2015 17:00 Bursa CHP milletvekili adayları, CHP Bursa Kesinleşmiş adaylar Bursa CHP milletvekili adayları, CHP Bursa Kesinleşmiş adaylar CHP Bursa milletvekili adayları. CHP Bursa'da hangi isimleri aday listesine aldı ? Bursa'da listeye girmeyi başaran adaylar ve il il CHP milletvekili adayları.
  • 07 Nisan 2015 16:58 CHP Adana Milletvekili adayları 2015 - CHP Adana CHP Adana Milletvekili adayları 2015 - CHP Adana CHP Adana milletvekili adayları. 2015 CHP milletvekili adaylarının tam listesi. İl İl kesinleşmiş liste ve Adana Cumhuriyet Halk Partisi aday listesi.
  • 07 Nisan 2015 16:55 CHP Antalya Milletvekili adayları - Cumhuriyet Halk Partisi Antalya CHP Antalya Milletvekili adayları - Cumhuriyet Halk Partisi Antalya CHP Antalya milletvekili adayları. CHP Antalya'da hangi isimleri listesine ekledi ? Cumhuriyet Halk Partisi Antalya adaylarının listesi ve il il CHP adayları.
  • 07 Nisan 2015 16:40 CHP Ankara milletvekili adayları, CHP Başkent adayları CHP Ankara milletvekili adayları, CHP Başkent adayları Cumhuriyet Halk Partisi Ankara milletvekili adayları. CHP Ankara'da hangi adayları listesine aldı ? Ankara'da hareketli dakikaların yaşandı şu günlerde CHP milletvekili aday listesi de açıklandı. İl İl milletvekili adayları haberler.com adresinde.
  • 07 Nisan 2015 16:32 CHP İstanbul milletvekili adayları, CHP Megakent listesi CHP İstanbul milletvekili adayları, CHP Megakent listesi CHP Milletvekili adayları açıklandı. CHP İstanbul milletvekili adayları. 2015 seçimlerinde CHP'nin milletvekili aday listesi netleşti. Kemal Kılıçdaroğlu İzmir'den aday oldu. 14 il kadın adaylara teslim edildi.
  • 07 Nisan 2015 16:31 CHP Milletvekili adayları açıklandı, CHP Milletvekili adayları CHP Milletvekili adayları açıklandı, CHP Milletvekili adayları CHP Milletvekili adayları açıklandı. 2015 seçimlerinde CHP'nin milletvekili aday listesi netleşti. Kemal Kılıçdaroğlu İzmir'den aday oldu. 14 il kadın adaylara teslim edildi.
  • 07 Nisan 2015 16:22 CHP Milletvekili Aday Listesi Açıklandı CHP Hukuk Ve Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan 7 Haziran günü yapılacak seçimlerde CHP’yi temsil edecek milletvekili adaylarının listesini yüksek seçim kurulu başkanlığı’na teslim etti.
  • 07 Nisan 2015 16:13 CHP'nin İl İl Kesinleşmiş Aday Listesi CHP'nin İl İl Kesinleşmiş Aday Listesi 2015 seçimlerinde CHP'nin milletvekili aday listesi netleşti. Kemal Kılıçdaroğlu İzmir'den aday oldu. 14 il kadın adaylara teslim edildi.
  • 22 Mart 2015 11:31 CHP Muğla'daki Önseçimde İlk Sırada Üstündağ CHP Muğla'daki Önseçimde İlk Sırada Üstündağ Muğla'nın 13 ilçesinde yaklaşık 7 bin 500 delegenin oy kullandığı seçimde; Milaslı avukat Akın Üstündağ 2 bin 194, Milletvekili Nurettin Demir 2 bin 165, avukat Burak Erbay 1805, CHP Fethiye eski ilçe başkanı Emrah Doğu 1779 ve Türkiye Maden İşçileri Sendikası Yatağan eski Şube Başkanı Süleyman Girgin 1708 oy aldı
  • 22 Mart 2015 03:48 Muğla CHP Seçimini Yaptı Muğla CHP Seçimini Yaptı Listenin ikinci sırası kontenjan aday için ayrılırken, üçüncü sıraya mevcut Milletvekili Nurettin Demir 2 bin 166 oy, dördüncü sırada Bin 805 oy ile Burak Erbay, beşinci sırada Bin 779 oy ile Emrah Doğu ve altıncı sırada da Bin 708 oy ile Süleyman Girgin sıralamada kendine yer buldu
  • 09 Şubat 2015 12:05 Kılıçaslanlı Öğrenciler Tatillerini Eğitimde Geçirdi Kılıçaslanlı Öğrenciler Tatillerini Eğitimde Geçirdi Diksiyon ve hitabet derslerini ise Ankara Devlet Tiyatrosu oyuncuları Tayfun Erarslan ve Tomris Çetinel’den alan öğrenciler; girişimcilik ekonomi ve münazara derslerini de Süleyman Girgin ve Mahir Durmaz’dan dinleme fırsatı buldular
  • 09 Şubat 2015 11:43 Bürokraside Vekillik İçin İstifa Üstüne İstifa Bürokraside Vekillik İçin İstifa Üstüne İstifa ) - SDÜ Sosyoloji Bölümü- AK Parti Süleyman Girgin - Türkiye Maden-İş Yatağan ve Havalisi Şube Başkanı- CHP Muğla Şanal Tosun (Dr
  • 07 Şubat 2015 16:54 CHP Muğla Milletvekili Aday Adayı Süleyman Girgin Açıklaması CHP Muğla Milletvekili Aday Adayı Süleyman Girgin Açıklaması CHP Muğla Milletvekili aday adayı Maden İş Sendikası eski Başkanı Süleyman Girgin, “Ülkemizin CHP iktidarına her zamankinden çok ihtiyacı var. İşçi mücadelesini Ankara’ya taşıyacağız” dedi.
  • 07 Şubat 2015 14:55 Öğrenciler Tatilde, Kılıçaslan'ın Liderleri Eğitimde Diksiyon ve hitabet derslerini ise Ankara Devlet Tiyatrosu oyuncuları Tayfun Erarslan ve Tomris Çetinel'den alan liseli öğrenciler; girişimcilik ekonomi ve münazara derslerini de Süleyman Girgin ve Mahir Durmaz'dan dinleme fırsatı buldular