Son dakika Süleyman Şah Türbesi haberleri, Süleyman Şah Türbesi son dakika, son dakika Süleyman Şah Türbesi
28 MAYISSEÇİM SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN

Son Dakika Süleyman Şah Türbesi Haberleri

Son dakika Süleyman Şah Türbesi haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son süleyman şah türbesi haberleri anında burada.


 • 27.05.2023 27 May 09:02 Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar: Süleyman Şah Türbesi'nin taşınması gerekiyordu taşıdık Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar: Süleyman Şah Türbesi'nin taşınması gerekiyordu taşıdık

  Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Süleyman Şah Türbesi'nin taşınması ile ilgili açıklamalarda bulundu. Bakan Akar, türbenin taşınmasının sebebini ve yapılan işlemleri detaylı bir şekilde anlattı.

 • 17.05.2023 17 May 00:42 Seçimin ardından Tanju Özcan'dan Ahmet Davutoğlu'na sert çıkış: Hiç oy almadan 10 vekil kazandı Seçimin ardından Tanju Özcan'dan Ahmet Davutoğlu'na sert çıkış: Hiç oy almadan 10 vekil kazandı

  CHP'den seçilen ve partiden 1 yıllığına ihraç edilen Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, sosyal medya üzerinden Millet İttifakı bileşenlerinden Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu'nu hedef alan sözler sarf etti. Twitter hesabından paylaşımda bulunan Özcan, "Hiç oy almadan 10 milletvekili kazandı; Erdoğan kapının önüne koyunca CHP'ye sığındı" ifadelerine yer verdi.

 • 17.05.2023 17 May 00:30 Seçimin ardından Tanju Özcan'dan Ahmet Davutoğlu'na zehir zemberek sözler: Hiç oy almadan 10 vekil kazandı Seçimin ardından Tanju Özcan'dan Ahmet Davutoğlu'na zehir zemberek sözler: Hiç oy almadan 10 vekil kazandı

  CHP'den seçilen ve partiden 1 yıllığına ihraç edilen Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, sosyal medya üzerinden Millet İttifakı bileşenlerinden Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu'nu hedef aldı. Twitter hesabından paylaşımda bulunan Özcan, "Hiç oy almadan 10 milletvekili kazandı; Erdoğan kapının önüne koyunca CHP'ye sığındı" yorumunu yaptı.

 • 09.05.2023 09 May 18:16 Kemal Kılıçdaroğlu, Düzce'de: 'Bay Kemal Eşittir Hak, Hukuk, Adalet' Kemal Kılıçdaroğlu, Düzce'de: "Bay Kemal Eşittir Hak, Hukuk, Adalet"

  Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Düzce'de yurttaşlara seslenirken "Kadınlar ve gençler bu ülkeye demokrasiyi, bereketi getirecek. Yeter artık ya, gerçekten yeter. Mutfaklarda yangın var, Saray’da yok mesela. Saray’da herkes hayatından memnun. Herkesin keyfi yerinde. 3-5 yerden maaş alanlar var. Ama garibanın çocuğu, üniversiteyi bitirmiş, işsiz. Yıllardır iş arıyor, iş bulamıyor" dedi. "Hak, hukuk, adalet" sloganına karşılık Kılıçdaroğlu, "Kim haksızlığa uğrarsa -oy versin vermesin- adalet için ben onun yanındayım. Çünkü haksızlık karşısında susan, dilsiz şeytandır. Haksızlık karşısında susmayacağız. Haksızlık karşısında isyan edeceğiz ve haksızlığı gidereceğiz. En ufak bir endişeniz olmasın. Bay Kemal eşittir hak, hukuk, adalet" diye konuştu.

 • 09.05.2023 09 May 17:55 Kılıçdaroğlu ve İmamoğlu Düzce'de Miting Düzenledi Kılıçdaroğlu ve İmamoğlu Düzce'de Miting Düzenledi

  Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile Düzcede miting düzenledi. Konuşmalarında demokrasi, terörle mücadele, fındık fiyatları ve milliyetçilik konularına değindiler.

 • 09.05.2023 09 May 17:35 Kılıçdaroğlu ve İmamoğlu Düzce'de miting yaptı Kılıçdaroğlu ve İmamoğlu Düzce'de miting yaptı

  Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Düzce'de miting düzenledi. Kılıçdaroğlu, fındığın kilosunun 4 dolar olacağını belirtirken, İmamoğlu devletin insanına vicdanlı olacağını ifade etti.

 • 09.05.2023 09 May 17:11 Kemal Kılıçdaroğlu: 'Daha bize milliyetçilik dersi verecek kişi anasından doğmadı' Kemal Kılıçdaroğlu: "Daha bize milliyetçilik dersi verecek kişi anasından doğmadı"

  Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu, "Bizi zaman zaman 'Yok masanın altında, yok masanın üzerinde, yok masanın yanında' diye terör örgütleriyle bağlantımız varmış gibi bizi dillendiriyorlar.

 • 09.05.2023 09 May 16:03 Kılıçdaroğlu: Türkiye'nin büyümesi ve kalkınması lazım Kılıçdaroğlu: Türkiye'nin büyümesi ve kalkınması lazım

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Bolu Belediye Meydanı'nda düzenlenen mitingde yaptığı konuşmada Türkiye'nin büyümesi ve kalkınması gerektiğini vurguladı. Adaletin olmadığı bir yerde devletin varlığından bahsedilemeyeceğini belirten Kılıçdaroğlu, milliyetçilik, tarım ve hayvancılık gibi konulara da değindi. Ayrıca, emeklilere bayram ikramiyesi sözü verdi ve öğretmenler için özel kanun çıkaracaklarını açıkladı.

 • 09.05.2023 09 May 15:49 Kılıçdaroğlu: Bizim milliyetçiliğimizi sorgulayacak kişi daha anasından doğmadı Kılıçdaroğlu: Bizim milliyetçiliğimizi sorgulayacak kişi daha anasından doğmadı

  BOLU'da halka seslenen CHP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu, "Bizi bazen milliyetçilikle eleştiriyorlar, siz milliyetçi değilsiniz, diyorlar.

 • 09.05.2023 09 May 15:03 Kemal Kılıçdaroğlu, Bolu'da: 'Orman Köylülerinin Tamamı Sigortalı Olacak' Kemal Kılıçdaroğlu, Bolu'da: "Orman Köylülerinin Tamamı Sigortalı Olacak"

  Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Bolu'da yurttaşlara seslenirken “Orman köylüleri, Türkiye’nin en fakir kesimidir. Onlar çalışırlar, üretirler ama sigortalı olmazlar. Onları işveren kabul ederler. Değiştireceğim bu düzeni, değiştireceğim. Vahidi fiyatın ne olduğunu orman köylülerimiz görecek. Orman köylülerimiz ormanda çalışırken nasıl cesaretle çalıştıklarını dünyaya gösterecek ve gelirleri olacak. Sözüm var; köylerde, ormanlarda, balıkçılık… Kim yapıyorsa, alın teri döküyorsa, kadınların tamamı ve gençlerin sosyal primini devlet ödeyecek. Orman köylülerinin tamamı da sigortalı olacak. İşvereni de Orman Genel Müdürlüğü olacak. Yıllardır çalıştırıyorlar, hiçbirisinin sosyal güvenliği yok. Bay Kemal buna izin verir mi? Vermez” dedi.

 • 07.05.2023 07 May 16:46 Kılıçdaroğlu: En geç 2 yıl içinde bütün Suriyeli kardeşlerimizi Suriyeye uğurlayacağız Kılıçdaroğlu: En geç 2 yıl içinde bütün Suriyeli kardeşlerimizi Suriyeye uğurlayacağız

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Kırıkkale'de düzenlenen mitingde Türkiye'de huzuru ve bereketi getirmek için yola çıktıklarını söyledi. Kılıçdaroğlu, cumhurbaşkanı seçilmesi halinde taşeron işçilerin tamamını kadroya alacağını, her kadının sahibi sosyal devlet olacağını ve Suriyeli kardeşlerin en geç 2 yıl içinde Suriye'ye uğurlanacağını belirtti.

 • 05.05.2023 05 May 23:32 Muharrem İnce'ye canlı yayında soruldu: 2. tura kalamazsanız kimi destekleyeceksiniz? Muharrem İnce'ye canlı yayında soruldu: 2. tura kalamazsanız kimi destekleyeceksiniz?

  Memleket Partisi Genel Başkanı ve partisinin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, katıldığı canlı yayında "2. tura kalamazsanız kime destekleyeceksiniz?" sorusuna cevap verdi. İnce, "Erdoğan gitmeli, yoruldu. Ama benim gönlüm ister ki ben kalayım. Ben seçileyim isterim. Ben gereğini yaparım zamanı gelince. Ne yapacağımı da bütün millet tahmin eder." dedi.

 • 05.05.2023 05 May 21:30 Kılıçdaroğlu: Ülkeye kardeşlik, barış, huzur her şey gelecek Kılıçdaroğlu: Ülkeye kardeşlik, barış, huzur her şey gelecek

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Muğla'da düzenlenen mitingde Türkiye'nin geleceği hakkında açıklamalarda bulundu. Kılıçdaroğlu, ülkenin huzur içinde olacağını, devletin bozulan kolonlarının yeniden inşa edileceğini ve Türkiye'nin dünyaya güçlü bir ülke olarak gösterileceğini söyledi. Ayrıca, uyuşturucu çeteleriyle mücadele edileceğini belirtti.

 • 05.05.2023 05 May 20:45 Kılıçdaroğlu, Muğla'da: 'Bütün Kadınlar Tıpkı Memur, İşçi, Emekli Gibi Düzenli Olarak Bankadan Aylığını Alacak ve Çoluğunun Çocuğunun Rızkını... Kılıçdaroğlu, Muğla'da: "Bütün Kadınlar Tıpkı Memur, İşçi, Emekli Gibi Düzenli Olarak Bankadan Aylığını Alacak ve Çoluğunun Çocuğunun Rızkını...

  Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu, Muğla’da; “Kadın ne kadar güçlüyse toplum da o kadar güçlüdür. Yapmamız gereken şu: Eğer değişim istiyorsak sandığa gideceğiz. Hiçbir evde, hiçbir çocuğun yatağa aç girmediği bir Türkiye’yi inşa etmek istiyoruz. O nedenle biz, aile destekleri sigortasını getireceğiz. Bütün kadınların sosyal güvencesi devlet olacak. Bütün kadınlar tıpkı memur, işçi, emekli gibi düzenli olarak bankadan aylığını alacak ve çoluğunun çocuğunun rızkını sağlayacak” dedi.

 • 01.05.2023 01 May 18:20 Kemal Kılıçdaroğlu, Bartın'da: 'Bu Beşli Çeteler, Paraları Çalıp Yurt Dışına Götürdüler, Sanıyorlar Ki Bay Kemal O Paraları Getirmeyecek. Kemal Kılıçdaroğlu, Bartın'da: "Bu Beşli Çeteler, Paraları Çalıp Yurt Dışına Götürdüler, Sanıyorlar Ki Bay Kemal O Paraları Getirmeyecek.

  Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Bartın’da yurttaşlara seslenirken “Şunu sakın unutmayın; bu Beşli Çeteler ve yandaşlar, paraları çalıp yurt dışına götürdüler, sanıyorlar ki Bay Kemal o paraları getirmeyecek. Son kuruşuna kadar getireceğim o paraları, son kuruşuna kadar. Milletin parasıdır o. Son söz; kul hakkı yemedim, kul hakkı yedirmeyeceğim. Şimdi onlara da sesleniyorum. Benim söylediğimi onlar da söylesinler. ‘Kul hakkı yemedim, kul hakkı yedirmeyeceğim’ desinler bakayım. Diyemiyorlar, diyemezler. Çünkü onların neler yediklerini bu kardeşiniz çok iyi biliyor” dedi.

 • 27.04.2023 27 Nis 00:03 Kılıçdaroğlu: 'Milliyetçi dediğin önce üretir, yabancıya el açmaz' Kılıçdaroğlu: "Milliyetçi dediğin önce üretir, yabancıya el açmaz"

  Kılıçdaroğlu: "Milliyetçi dediğin önce üretir, yabancıya el açmaz" "Elin oğlu üretiyor, biz tüketiyoruz" CHP Genel Başkanı ve Millet İttifakı'nın Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu ile Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Nevşehir'deki seçim mitingine katıldı.

 • 26.04.2023 26 Nis 22:00 Kılıçdaroğlu ve Yavaş Nevşehir'de seçim mitinginde konuştu Kılıçdaroğlu ve Yavaş Nevşehir'de seçim mitinginde konuştu

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Nevşehir'deki seçim mitinginde konuştu. Kılıçdaroğlu ülkeye baharı getireceklerini, kırsal boşalmasının önüne geçeceklerini ve gençlerin SGK primlerini devletin ödeyeceğini söyledi. Yavaş ise iktidara tepki göstererek ayrıştırmak ve kötülemek yerine birlikte hareket etmeleri gerektiğini vurguladı.

 • 26.04.2023 26 Nis 19:32 Cumhurbaşkanı adayı Kılıçdaroğlu, Nevşehir'de konuştu Açıklaması Cumhurbaşkanı adayı Kılıçdaroğlu, Nevşehir'de konuştu Açıklaması

  Cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün mütevazı bir köşkü vardır, Çankaya'dır.

 • 24.04.2023 24 Nis 19:34 Kemal Kılıçdaroğlu, Uşak'ta: 'Damat Evlenmeden Önce O Fabrikaya Gidip İlk Gezen Bu Kardeşinizdi. Kemal Kılıçdaroğlu, Uşak'ta: "Damat Evlenmeden Önce O Fabrikaya Gidip İlk Gezen Bu Kardeşinizdi.

  Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Uşak’taki Millet Buluşması’nda, “Savunma sanayiinde, damat evlenmeden önce o fabrikaya gidip ilk gezen de bu kardeşinizdi. Dolayısıyla onun da hakkını teslim ediyorum. Açık ve net söylüyorum; savunma sanayii, milli bir meseledir, milli meseleyse sıcak siyasetin konusu olmaz. Hangi görüşten olursan ol, savunma sanayiini desteklemek zorundasın” dedi.

 • 19.04.2023 19 Nis 20:36 Muharrem İnce: CHP'nin amacı koltuklarını korumak Muharrem İnce: CHP'nin amacı koltuklarını korumak

  Cumhurbaşkanı adayı ve Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, CHP yönetiminin seçimi kazanmak değil koltuklarını korumak olduğunu söyledi. İnce, İzmir'in Menemen ilçesinde düzenlediği mitingde AK Parti Hükümeti ve diğer siyasi partileri eleştirdi.

 • 18.04.2023 18 Nis 17:33 Kılıçdaroğlu: Bayrağımız ve vatanımız için ölüme gideriz Kılıçdaroğlu: Bayrağımız ve vatanımız için ölüme gideriz

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Bizim iki kırmızı çizgimiz var; bayrağımız ve vatanımız.

 • 18.04.2023 18 Nis 16:34 Kılıçdaroğlu: 'Temiz Para, Yatırım İçin Gelecek. Alışmışlar Tefecilere Para Vermeye, Sanıyorlar Biz Tefecilerin Peşinde Koşuyoruz. Hayır' Kılıçdaroğlu: "Temiz Para, Yatırım İçin Gelecek. Alışmışlar Tefecilere Para Vermeye, Sanıyorlar Biz Tefecilerin Peşinde Koşuyoruz. Hayır"

  CHP Genel Başkanı, Millet İttifakı Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, “Erdoğan kalkmış konuşuyor, diyor ki, ‘300 milyar dolar alacakmış, nasıl alacak?’ Nebati konuşuyor, ‘nasıl para buraya gelecek?’ diye. 300 milyar dolar tefecilerin parası değil. Temiz para, helal para, yatırım için gelecek. Tefeciler gelmeyecek buraya. Gelecekler helalinden yatırım yapacaklar, üretim yapacaklar, istihdam yaratacaklar. İstedikleri demokrasi, istedikleri insan hakları, istedikleri can ve mal güvenliği. Onu da her halükârda, söz verdik ve mutlaka yapacağız. Alışmışlar tefecilere para vermeye sanıyorlar biz tefecilerin peşinde koşuyoruz. Hayır efendim” dedi.

 • 18.04.2023 18 Nis 16:27 CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, ABB'nin temel atma ve proje tanıtım töreninde konuştu Açıklaması CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, ABB'nin temel atma ve proje tanıtım töreninde konuştu Açıklaması

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Gaffar Okan'ın katilleri ile işbirliği yapanlar, bize hesap soramazlar.

 • 13.04.2023 13 Nis 16:37 Kılıçdaroğlu'ndan seçim sonrası için önemli açıklama! 100 günlük eylem planını duyurdu Kılıçdaroğlu'ndan seçim sonrası için önemli açıklama! 100 günlük eylem planını duyurdu

  14 Mayıs'ta yapılacak seçimler için çalışmalarını tam gaz sürdüren Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, seçimi kazanması durumunda 100 gün içinde yapacaklarını madde madde açıkladı.

 • 13.04.2023 13 Nis 16:29 Kılıçdaroğlu, seçilmesi durumunda 100 günlük eylem planını açıkladı Kılıçdaroğlu, seçilmesi durumunda 100 günlük eylem planını açıkladı

  14 Mayıs'ta yapılacak seçimler için çalışmalarına devam eden Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, seçimi kazanması durumunda 100 gün içinde yapacaklarını madde madde sıraladı.

 • 13.04.2023 13 Nis 14:11 Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu'ndan, 'İktidarımızın İlk 100 Gününde Yapacaklarımız' Başlıklı Broşür Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu'ndan, "İktidarımızın İlk 100 Gününde Yapacaklarımız" Başlıklı Broşür

  Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun, “İktidarımızın İlk 100 Gününde Yapacaklarımız” başlıklı broşürü yayınlandı. Broşürde; çalışanlara, çiftçiye, esnafa, gençlere, depremzedelere, emekliye, ailelere, kadınlara ilişkin sözler sıralanırken; “Yolsuzlukla, israfla etkin mücadele başlatılacak”, “Siyaset kurumu yapılandırılacak”, “Ordumuz günlendirilecek, şehit yakınlarına ve gazilere söz” başlıkları yer aldı.

 • 11.04.2023 11 Nis 19:05 Düzce'de Millet İttifakı Milletvekili Adayları Tanıtıldı Düzce'de Millet İttifakı Milletvekili Adayları Tanıtıldı

  Millet İttifakı'nın Düzce milletvekili adayları, CHP Düzce İl Başkanlığı'nda düzenlenen toplantıda tanıtıldı. Milletvekili adayı Talih Özcan, “Şahsi menfaatlerini millet menfaatlerinin önünde gören bu zihniyet, çiftçimizi, esnafımızı, sanayicilerimizi, emeklilerimizi, gençlerimizi ve çalışanlarımızı mahvetmiştir” derken; Aslıhan Akbal Tüysüz de “Şimdi sen, ben demeden çalışma zamanıdır. Şimdi memlekete bahar getirme zamanıdır” diye konuştu.

 • 11.04.2023 11 Nis 16:51 Cumhurbaşkanı Adayı Kılıçdaroğlu, Çanakkale'de: 'Bu Ülkenin Çıkarları İçin Tek Adam Rejimine Karşıyız. Milli Kurtuluş Savaşını Veren Bir Ülke Bir Tek... Cumhurbaşkanı Adayı Kılıçdaroğlu, Çanakkale'de: "Bu Ülkenin Çıkarları İçin Tek Adam Rejimine Karşıyız. Milli Kurtuluş Savaşını Veren Bir Ülke Bir Tek...

  Millet İttifakı’nın 13. Cumhurbaşkanı Adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Milli Kurtuluş Savaşı’nı vereceksiniz, Çanakkale önsüz olacak. İlk mücadeleyi vereceksiniz. Binlerce evladımız kucak kucağa orada yatıyor. Hiç kimse ayrımcılık nedir bilmiyor. Kucak kucağa yatıyorlar, mücadele ediyorlar. Ama bir kişi çıkıyor, ‘Ben anlaşmayı imzaladım, hepiniz Çanakkale’yi geçip, gelip İstanbul’u işgal edebilirsiniz’ diyor. Gelip işgal ettiler. O nedenle biz tek adam rejimine karşıyız” dedi.

 • 11.04.2023 11 Nis 16:51 Cumhurbaşkanı Adayı Kılıçdaroğlu, Çanakkale'de: 'Bu Ülkenin Çıkarları İçin Tek Adam Rejimine Karşıyız. Milli Kurtuluş Savaşını Veren Bir Ülke Bir Tek... Cumhurbaşkanı Adayı Kılıçdaroğlu, Çanakkale'de: "Bu Ülkenin Çıkarları İçin Tek Adam Rejimine Karşıyız. Milli Kurtuluş Savaşını Veren Bir Ülke Bir Tek...

  Millet İttifakı’nın 13. Cumhurbaşkanı Adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Milli Kurtuluş Savaşı’nı vereceksiniz, Çanakkale önsüz olacak. İlk mücadeleyi vereceksiniz. Binlerce evladımız kucak kucağa orada yatıyor. Hiç kimse ayrımcılık nedir bilmiyor. Kucak kucağa yatıyorlar, mücadele ediyorlar. Ama bir kişi çıkıyor, ‘Ben anlaşmayı imzaladım, hepiniz Çanakkale’yi geçip, gelip İstanbul’u işgal edebilirsiniz’ diyor. Gelip işgal ettiler. O nedenle biz tek adam rejimine karşıyız” dedi.

 • 11.04.2023 11 Nis 16:36 Kılıçdaroğlu: 'Süleyman Şah Türbesini vatan toprağına geri götüreceğiz ve bayrağımızı oraya dikeceğiz' Kılıçdaroğlu: "Süleyman Şah Türbesini vatan toprağına geri götüreceğiz ve bayrağımızı oraya dikeceğiz"

  Kılıçdaroğlu: "Süleyman Şah Türbesini vatan toprağına geri götüreceğiz ve bayrağımızı oraya dikeceğiz" Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 'Millet Buluşmaları' çerçevesinde Çanakkale'ye geldi Millet Buluşmaları çerçevesinde Çanakkale'ye gelen...

 • 11.04.2023 11 Nis 16:14 Kılıçdaroğlu: Ben Kemal, geleceğim ve Türkiye'nin bütün sorunlarını çözeceğim Kılıçdaroğlu: Ben Kemal, geleceğim ve Türkiye'nin bütün sorunlarını çözeceğim

  CHP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu, Çanakkale'deki Millet Buluşması'nda, "Ayın 14'ünde sandığa gidin.

 • 11.04.2023 11 Nis 15:50 Cumhurbaşkanı adayı Kılıçdaroğlu, Çanakkale'de 'Millet Buluşması'nda konuştu Açıklaması Cumhurbaşkanı adayı Kılıçdaroğlu, Çanakkale'de "Millet Buluşması"nda konuştu Açıklaması

  Cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Yeni bir iklimi bu ülkeye getireceğiz.

 • 11.04.2023 11 Nis 15:50 Cumhurbaşkanı adayı Kılıçdaroğlu, Çanakkale'de 'Millet Buluşması'nda konuştu Açıklaması Cumhurbaşkanı adayı Kılıçdaroğlu, Çanakkale'de "Millet Buluşması"nda konuştu Açıklaması

  Cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Yeni bir iklimi bu ülkeye getireceğiz.

 • 04.04.2023 04 Nis 17:53 Utku Çakırözer: 'Derdiniz Milliyetçilik Falan Değil. Derdiniz Yoksulluk, Pahalılık, Depremzedelerin Çaresizliği Konuşulmasın' Utku Çakırözer: "Derdiniz Milliyetçilik Falan Değil. Derdiniz Yoksulluk, Pahalılık, Depremzedelerin Çaresizliği Konuşulmasın"

  CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, “Biz biliyoruz, derdiniz milliyetçilik falan değil. Derdiniz pahalılık, yoksulluk, depremzedelerin çaresizliği konuşulmasın. Ama millet bu oyununuza gelmeyecek” dedi.

 • 04.04.2023 04 Nis 17:10 Cumhurbaşkanı adayı Kılıçdaroğlu, Trabzon'da konuştu Açıklaması Cumhurbaşkanı adayı Kılıçdaroğlu, Trabzon'da konuştu Açıklaması

  Cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "85 milyonu kucaklaştıracağım. Bir arada olacağız, beraber olacağız, birlikte olacağız ve güzel Türkiye'yi yeniden inşa edeceğiz.

 • 04.04.2023 04 Nis 16:04 Cumhurbaşkanı Adayı Kılıçdaroğlu, Trabzon'da: 'Ne Diyordu Rahmetli Ecevit? Aynısını Yapacağız. Ne Ezen Ne Ezilen. İnsanca, Hakça Bir Düzeni... Cumhurbaşkanı Adayı Kılıçdaroğlu, Trabzon'da: "Ne Diyordu Rahmetli Ecevit? Aynısını Yapacağız. Ne Ezen Ne Ezilen. İnsanca, Hakça Bir Düzeni...

  Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Trabzon Millet Buluşması’nda; “Bizim milliyetçiliğimizi saraylar değil, bizim milliyetçiliğimizi bütün dünya bilecek. Ne diyordu rahmetli Ecevit? ‘Ne ezen ne ezilen. İnsanca, hakça bir düzen.’ Aynısını yapacağız. Ne ezen ne ezilen. İnsanca, hakça bir düzeni getireceğiz” dedi. Kılıçdaroğlu, “Kadına yönelik şiddet konusunda sessiz kalırsanız, bunu pazarlık masalarına koyarsanız, bunu affetmez Bay Kemal. Onun pazarlığı asla olmaz” diye konuştu.

 • 27.03.2023 27 Mar 16:41 Faik Öztrak: 'Erdoğan Deprem Acılarının Üstüne, Göstermelik Beton Döküp, Sorumluluğunun Üstünü Örtmeye Çalışıyor. Faik Öztrak: "Erdoğan Deprem Acılarının Üstüne, Göstermelik Beton Döküp, Sorumluluğunun Üstünü Örtmeye Çalışıyor.

  CHP Sözcüsü Faik Öztrak, “Erdoğan; deprem acılarının üstüne, göstermelik beton döküp, sorumluluğunun üstünü örtmeye çalışıyor. Beton mikserlerini sahaya sürüyor. Döktüğü betonu da sosyete pazarındaki çığırtkanlar gibi, ‘deniz kumu değil ha, mıcırıyla, çimentosuyla, demiriyle, dört dörtlük’ diyerek, bir de pazarlıyor ama pazarladığı betonun altında, ne doğru dürüst bir temel var ne de doğru dürüst bir demir kalıp var. Her işleri yalan, her işleri dolan… İşte size Recep Tayyip Erdoğan…Temel atacaklarına, temel fıkrasına imza atıyorlar” dedi.

 • 24.03.2023 24 Mar 00:23 Kılıçdaroğlu: Benim Kanaatim, Birinci Turda Vatandaş Kararını Verir. Vatandaş Değişimden Yana Kılıçdaroğlu: Benim Kanaatim, Birinci Turda Vatandaş Kararını Verir. Vatandaş Değişimden Yana

  Millet İttifakı Cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Benim kanaatim birinci turda vatandaş sandığa gidip kararını verir. Vatandaş değişimden yana. AK Parti muhalefete düştüğünde görecek. Hiç kavganın olmadığını, ülke yararına her şey için AK Parti’ye de bilgi verileceğini. Onun parlamentoda dışlanmayacağını çünkü şu anda AK Parti ve MHP parlamentoda muhalefeti tamamen dışlamış, dediğimiz dedik mantığıyla gidiyorlar. Yani artık Türkiye yeni bir sıçrama yapmak zorunda, yeni bir hamle yapmak zorunda" dedi.

 • 19.02.2023 19 Şub 13:17 Haftanın tarihine bakış Haftanın tarihine bakış

  Ermeni güçlerin, 26 Şubat 1992'de Hocalı'da kadın, çocuk ve yaşlı gözetmeksizin yaptığı katliamda savunmasız durumdaki 106'sı kadın, 70'i yaşlı, 63'ü çocuk 613 Azerbaycan vatandaşı hayatını kaybetti.

 • 01.02.2023 01 Şub 18:06 6'lı Masa'da aday krizi! Akşener'in 'Kimse merak etmesin İYİ Parti burada' sözlerine CHP'den aynı minvalde yanıt 6'lı Masa'da aday krizi! Akşener'in "Kimse merak etmesin İYİ Parti burada" sözlerine CHP'den aynı minvalde yanıt

  CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, "Akşener'in Kılıçdaroğlu'nun aday olmasını istemediği yönünde iddialar var. Grup toplantısında 'Kimse merak etmesin, İYİ Parti burada' dedi. Kılıçdaroğlu, İYİ Parti'ye rağmen aday olabilecek mi?" sorusuna cevap verdi. Öztrak, "Hiç kimse merak etmesin CHP de burada. Millet İttifakı'nın adayına liderler karar verecek" diye konuştu.

 • 01.02.2023 01 Şub 18:06 CHP Sözcüsü Öztrak, MYK toplantısına ilişkin açıklamalarda bulundu Açıklaması CHP Sözcüsü Öztrak, MYK toplantısına ilişkin açıklamalarda bulundu Açıklaması

  CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, AK Parti'nin Meclis'e, milletvekili genel seçimini ve cumhurbaşkanlığı seçimini 6 Nisan'dan önceki son pazar olan 2 Nisan 2023 günü yapmak için teklif getirmesini önererek, "Biz de destekleyelim." dedi.

 • 01.02.2023 01 Şub 17:37 CHP'li Öztrak İnsanları emeklilikte prime takmayın CHP'li Öztrak İnsanları emeklilikte prime takmayın

  CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, Emeklilikte Yaşa Takılanlarla (EYT) ilgili düzenlemeye ilişkin, "2 milyondan fazla EYT'li martta emeklilik beklerken ancak yarısının bu düzenlemeden yararlanabileceği anlaşılıyor.

 • 10.01.2023 10 Oca 22:33 Kılıçdaroğlu: Ben, Sinan Ateş'in Kızlarına Mutlaka Adaleti Getireceğim. Bu Sözü CHP Ülkücülerine Verdim, Tutacağım Kılıçdaroğlu: Ben, Sinan Ateş'in Kızlarına Mutlaka Adaleti Getireceğim. Bu Sözü CHP Ülkücülerine Verdim, Tutacağım

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş cinayetine ilişkin. “Ben, Sinan Ateş’in kızlarına mutlaka adaleti getireceğim. Bu sözü CHP ülkücülerine verdim, tutacağım. Evet, CHP’de çok ciddi sayıda ülkücü arkadaşımız var. İsterseniz tanıştırırım, gerçek ülkücü görürsünüz” dedi.

 • 10.01.2023 10 Oca 17:08 Kılıçdaroğlu, CHP TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu: (2) Kılıçdaroğlu, CHP TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu: (2)

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, katıldığı bir programda kurmay askerlerce alkışlandığını ifade ederek "Komuta kademesi haddini bilsin.

 • 15.12.2022 15 Ara 22:55 Gürsel Erol: 'Ak Parti Kurulduğu Zihniyette Değil. Saadet Zincirine Dönüştü' Gürsel Erol: "Ak Parti Kurulduğu Zihniyette Değil. Saadet Zincirine Dönüştü"

  CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol TBMM Genel Kurulu’nda, “Geldiğimiz noktada İstanbul’da bir ağır ceza mahkemesi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem İmamoğlu ilgili, kullanılan bir ifadeyle ilgili siyasi yasak getirdi. Ne oldu sizin Türkiye’de yasakların kaldırılmasıyla ilgili sözlerinize? Niye bu noktaya geldiniz? Çünkü Ak Parti kurulduğu zihniyette değil. Saadet zincirine dönüştü. AK Parti artık Türkiye'de insanların sorunlarıyla, yurttaşlık haklarıyla, yolsuzluklarla, yolsuzluklara ve yasaklarla uğraşan bir parti değil. Tam tersine bunları kendisine kalkan eden ama diğer taraftan da kendi iç dünyasında saadet zinciri kuran bir parti” dedi.

 • 15.12.2022 15 Ara 18:07 Ahat Andican: 'Yandaşların ve AKP'lilerin 'Dünya Lideri' Çalışması, 'Dünya Lideri' İllüzyonu Edirne'de Bitmektedir' Ahat Andican: "Yandaşların ve AKP'lilerin 'Dünya Lideri' Çalışması, 'Dünya Lideri' İllüzyonu Edirne'de Bitmektedir"

  İYİ Parti İstanbul Milletvekili Ahat Andican TBMM Genel Kurulu’nda; “Bir siyasetçinin dünya lideri olabilmesi için önce kendi halkının onu lider olarak kabul etmesi gerekir. Kendisini ve partisini devletin yerine koyarak uyguladığı politikaları eleştirenleri neredeyse devlet düşmanı olarak tanımlamaya çalışan; anayasal haklarını savunmaya çalışan gruplara ‘şükürsüzler’, ‘nankörler’ ‘sürtükler’ ‘çürükler’ ‘teröristler’ gibi ifadelerle hakaret eden; milleti ‘bizden olanlar’ ve ‘olmayanlar’ diye kamplaştıran bir siyasetçinin halkın gerçek lideri olması mümkün mü? Halkın da gerçek lideri olamıyor çünkü ‘bir halkın lideri’ diyebilmek için o halkın ayrımsız, hepsinin o liderin arkasında olması gerekir. Yandaşların ve AKP'lilerin ‘dünya lideri’ çalışması, ‘dünya lideri’ illüzyonu Edirne'de bitmektedir” dedi.

 • 05.12.2022 05 Ara 21:57 Kılıçdaroğlu: 'Millet İttifakı olarak temiz, herkesin mutlu olduğu bir Türkiye'yi yeniden, beraber inşa edeceğiz' Kılıçdaroğlu: "Millet İttifakı olarak temiz, herkesin mutlu olduğu bir Türkiye'yi yeniden, beraber inşa edeceğiz"

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Millet İttifakı olarak göreceksiniz, temiz, herkesin mutlu olduğu bir Türkiye'yi yeniden, beraber, birlikte, 'sen, ben' demeden inşa edeceğiz.

 • 05.12.2022 05 Ara 20:25 Kılıçdaroğlu: 'Tiranlar, Zorbalar Hep Giderler, O da Altı Ay İçinde Gidecek' Kılıçdaroğlu: "Tiranlar, Zorbalar Hep Giderler, O da Altı Ay İçinde Gidecek"

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 2023 yılı bütçesine ilişkin TBMM Genel Kurulu’nda “Elinizde kala kala yalnızca kişisel güce ve kazanca odaklanmış küçük bir tiran ve onun yakın çevresi kaldı… Devleti bir kişinin iki kişinin dudağından çıkacak talimatlara teslim eden bir sistem. Onun, halkı kandıran tüm vaatleri çöp oldu. Vaat kalmayınca hem ekonomik hem siyasi zorbalıkla halkı eziyor şimdi. Halk kan ağlıyor, ama halktan kopuşu o kadar sert oldu ki. Halkı anlamak için şefkatten ve enerjiden yoksun. Ne yapacak? Savaş ve din kisvesine daha çok bürünmek zorunda kalıyor. Bu saray ahalisinde asla ve asla ideolojik hiçbir şey yok… Tiranlar her zaman böyle davranırlar. Gerçeği, krizleri reddederler. O da tümüyle Türkiye’den koptu. Her şeyi reddediyor. Ekonomiyi, açlığı, yoksulluğu, işsizliği reddediyor. Getirdiği sığınmacıların bir sorun olduğunu da reddediyor. Reddetmeyeceği bir gerçeği söyleyeyim… Tiranlar, zorbalar hep giderler, o da altı ay içinde gidecek” dedi.

 • 09.11.2022 09 Kas 10:33 Ömer Fethi Gürer'den İktidara Eleştiri: 'Pazarlıksız İş Tuttuğumuz Komşu Ülke Neredeyse Kalmadı. Ömer Fethi Gürer'den İktidara Eleştiri: "Pazarlıksız İş Tuttuğumuz Komşu Ülke Neredeyse Kalmadı.

  CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, dün Dışişleri Bakanlığı’nın 2023 yılı bütçe teklifinin görüşüldüğü TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nda; “Kalp grafiği gibi bu dış politikayla ülkemiz ne kazandı? Atatürk'ün ‘Yurtta barış, dünyada barış’ politikası yerine ‘komşularla sıfır sorun’ politikası diyordunuz; pazarlıksız iş tuttuğumuz komşu ülke neredeyse kalmadı. Dış politikada ülke olarak yarattığınız iklimin takibi dahi yorucu. Dış güçler olarak yarattığınız düşman algısı kimleri kapsıyor, bir türlü öğrenemedik” dedi.

 • 26.10.2022 26 Eki 19:09 Kılıçdaroğlu: 'Türkiye'nin çözülemeyecek hiçbir sorunu yok' Kılıçdaroğlu: "Türkiye'nin çözülemeyecek hiçbir sorunu yok"

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Helalleşmeyi şunun için yaptım. Haksızlığa uğrayan birisine 'Bizdendir, bizden değildir' diye bir ayrım yapmamamız lazım. Birisi haksızlığa uğradıysa o haksızlığı gidermek için bir şekilde oturup helalleşmemiz lazım." dedi.

Advertisement