SON DAKİKA YENİ DÜNYA DÜZENİ HABERLERİ

Son Dakika Yeni Dünya Düzeni Haberleri

 • 11 Haziran 2018 23:28 ABD ve İsrail, Filistin ile Körfez Ülkeleri Arasındaki İlişkiyi Bozmak İstiyor" İddiası ABD Başkanı Donald Trump yönetiminin, Körfez ülkeleri ve Filistin arasındaki ilişkiyi bozmak için İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu ile girişimlerde bulunduğu iddia edildi.
 • 11 Haziran 2018 19:38 PKK ile Birlikte İktidar Projesi Yapanlar Erdoğan'ı Yıkamaz" Vatan Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Doğu Perinçek, "PKK ile birlikte iktidar projesi yapanlar, Amerika ile birlikte iktidar projesi yapanlar Tayyip Erdoğan'ı yıkamaz. Çünkü bu milleti kaybedersiniz.
 • 31 Mayıs 2018 14:38 Doç. Dr. Ramazan Kurtoğlu, Dolar Üzerinden Oynanan Oyuna Karşı Birlik Çağrısı Yaptı Doç. Dr. Ramazan Kurtoğlu, Dolar Üzerinden Oynanan Oyuna Karşı Birlik Çağrısı Yaptı Kurtoğlu, "Yeni Dünya Düzeni ve Türkiye" konulu söyleşide çarpıcı açıklamalarda bulundu
 • 31 Mayıs 2018 14:27 Doç. Dr. Ramazan Kurtoğlu, Dolar Üzerinden Oynanan Oyuna Karşı Birlik Çağrısı Yaptı Doç. Dr. Ramazan Kurtoğlu, Dolar Üzerinden Oynanan Oyuna Karşı Birlik Çağrısı Yaptı Kurtoğlu, "Yeni Dünya Düzeni ve Türkiye" konulu söyleşide çarpıcı açıklamalarda bulundu
 • 26 Mayıs 2018 10:58 "GENÇLERİMİZ Üretecek, Türkiye Gelişecek" Başkan Karaosmanoğlu, Gölcük Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ni ziyaret ederek TÜBİTAK 4006 projelerinden hidrolik destekli aracı inceledi. Karaosmanoğlu ayrıca Gemi Simülatöründe eğitim alan öğrencilerin dersine de konuk oldu.
 • 16 Mayıs 2018 13:24 İnfografikli-68 Yıla 60 Kitap Sığdıran Yazar-mütefekkir: Salih Mirzabeyoğlu "Gölge" ve "Akıncı Güç" gibi dergileri çıkaran ve Necip Fazıl Kısakürek yönetimindeki "Büyük Doğu" ve "Rapor "seçkisinde yazılar yazan şair, romancı ve hikayeci olarak tarihe adını yazdıran mütefekkirin, İBDA Yayınları'nca neşredilen bazı kitapları ise şöyle: "Bütün Fikrin Gerekliliği İktidar-Siyaset-Hareket", "İstikbal İslamındır-Denenmemiş Tek Nizam", "Tilki Günlüğü (6 cilt)", "Başyücelik Devleti-Yeni Dünya Düzeni", "Telegram-Zihin Kontrolü", "Parakuta-Para'nın Romanı", "Yağmurcu-Gerçekliğin Peşinde", "Hukuk Edebiyatı-Nizam ve İdare Ruhu", "İşkence-Gözlem", "Şiir ve Sanat Hikemiyatı-Estetik ve Ahlak", "İktisat ve Ahlak-İktisada Giriş", "Hikemiyat-Tefekkür ve Hikmet", "Kavgam-Necip Fazıl (2 cilt)", "Marifetname-Süzgeç ve Şekil", "Dil ve Anlayış-Dil ve Diyalektik", "İslama Muhatap Anlayış-Teorik Dil Alanı" "Necip Fazıl'la Başbaşa-İntiba ve İlham", "Kültür Davamız-Temel Meseleler", "İdeolocya ve İhtilal-Kavganın İçinden", "Yaşamayı Deneme-Kim'in Romanı", "Ölüm Odası-BYedi" "Kökler-Necip Fazıl'dan Es-Seyyid Abdülhakim Arvasi'ye", "Müjdelerin Müjdesi-Hikayeler", "Gölgeler-Roman", "Sahabilerin Rolü ve Manası-Fikir", "Hakikat-i Ferdiyye-Fikir", "Üç Işık-Fikir", "İBDA Diyalektiği-Fikir", "Kayan Yıldız Sırrı-(şiir)", "Aydınlık Savaşçıları-(şiir", "Erkam (Hayat-Sayı-Matematik) (fikir)", "Büyük Muztaribler-Düşünce Tarihine Bakış (4 cilt)", "İnsan (Erkek-Kadın)-(fikir)", "İnsan (Büyük Doğu-İBDA)", Sefine-Fikir", "Madde Nedir?", "İman ve tefekkür", "Berzah-Fikir", "Esatir ve mitoloji", "Ölüm Odası-BYedi"
 • 16 Mayıs 2018 13:14 Salih Mirzabeyoğlu 68 Yaşında Hayatını Kaybetti Salih Mirzabeyoğlu 68 Yaşında Hayatını Kaybetti KitaplarıBütün Fikrin Gerekliliği - İktidar Siyaset Hareketİstikbal İslamındır - Denenmemiş Tek NizamTilki GünlüğüBaşyücelik Devleti -Yeni Dünya DüzeniTelegram - Zihin KontrolüParakuta - Para'nın RomanıYağmurcu - Gerçekliğin PeşindeHukuk Edebiyatı - Nizam ve İdare Ruhuİşkence - GözlemŞiir ve Sanat Hikemiyatı - Estetik ve Ahlakİktisat ve Ahlâk - İktisada GirişHikemiyat - Tefekkür ve HikmetKavgam 2 Cilt - Necip FazılMarifetname - Süzgeç ve ŞekilDil ve Anlayış - Dil ve Diyalektikİslama Muhatap Anlayış - Teorik Dil AlanıNecip Fazıl'la Başbaşa - İntibâ ve İlhâmKültür Davamız - Temel Meselelerİdeolocya ve İhtilal - Kavganın İçindenYaşamayı Deneme - Kim'in RomanıÖlüm Odası - B YediKökler - Necip Fazıl'dan Es-Seyyid Abdülhakim Arvasi'yeMüjdelerin MüjdesiGölgelerSahabilerin Rolü ve ManasıHakikat-i FerdiyyeÜç IşıkİBDA DiyalektiğiKayan Yıldız SırrıAydınlık SavaşçılarıErkamBüyük MuztariblerİnsanSefine - FikirMadde Nedir?İman ve tefekkürBerzah - FikirEsatir ve mitolojiÖlüm Odası - B-Yedi
 • 12 Mayıs 2018 13:41 Makedonya Cumhurbaşkanı Ivanov İstanbul'da Forumda, açılışın ardından "Yeni Dünya Düzeninde ABD'nin Rolü, "Asya-Pasifik: Ekonomi, Enerji ve Teknoloji", "Latin Amerika'da Değişen Dengeler ve Yeni Arayışlar", "Küreselleşen Ekonomi ve Yükselen Afrika, "Orta Doğu'nun Geleceği" başlıklı oturumlar gerçekleşti
 • 09 Mayıs 2018 14:07 Türkiye-Afrika Ekonomi Forumu Konya'da Yapıldı! MÜSİAD Konya Şubesi tarafından Konya'da düzenlenen "Türkiye-Afrika Ekonomi Forumu" Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Eşref Fakıbaba'nın katılımı ile yapıldı.
 • 08 Mayıs 2018 11:43 Salih Mirzabeyoğlu Kimdir? Salih Mirzabeyoğlu Kaç Yaşında ve Neden Öldü? Salih Mirzabeyoğlu Kimdir? Salih Mirzabeyoğlu Kaç Yaşında ve Neden Öldü? SALİH MİRZABEYOĞLU'NUN KİTAPLARIBütün Fikrin Gerekliliği - İktidar Siyaset Hareketİstikbâl İslâmındır - Denenmemiş Tek NizamTilki Günlüğü 6 CiltBaşyücelik Devleti -Yeni Dünya DüzeniTelegram - Zihin KontrolüParakutâ - Para'nın RomanıYağmurcu - Gerçekliğin PeşindeHukuk Edebiyatı - Nizam ve İdare Ruhuİşkence - GözlemVideoyu OynatŞiir ve Sanat Hikemiyatı - Estetik ve Ahlâkİktisat ve Ahlâk - İktisada GirişHikemiyat - Tefekkür ve HikmetKavgam 2 Cilt - Necip FazılMarifetname - Süzgeç ve ŞekilDil ve Anlayış - Dil ve Diyalektikİslama Muhatap Anlayış - Teorik Dil AlanıNecip Fazıl'la Başbaşa - İntibâ ve İlhâmKültür Davamız - Temel Meselelerİdeolocya ve İhtilâl - Kavganın İçindenYaşamayı Deneme - KİM'in RomanıÖlüm Odası - B YediKökler - Necip Fazıl'dan Es-Seyyid Abdülhakim Arvasi'yeMüjdelerin Müjdesi - HikayelerGölgeler - RomanSahabilerin Rolü ve Manası - FikirHakikat-i Ferdiyye - FikirÜç Işık - FikirİBDA Diyalektiği - FikirKayan Yıldız Sırrı - ŞiirAydınlık Savaşçıları - ŞiirErkam (Hayat, Sayı, Matematik) - FikirBüyük Muztaribler 4 Cilt - Düşünce Tarihine Bakışİnsan (Erkek-Kadın) - Fikirİnsan (Büyük Doğu-İBDA) I - IISefine - FikirMadde Nedir?İman ve tefekkürBerzah - FikirEsatir ve mitolojiÖlüm Odası - B-Yedi "Giriş"
 • 08 Mayıs 2018 11:07 Salih Mirzabeyoğlu Kimdir? Salih Mirzabeoğlu Kaç Yaşında ve Neden Öldü? Salih Mirzabeyoğlu Kimdir? Salih Mirzabeoğlu Kaç Yaşında ve Neden Öldü? SALİH MİRZABEYOĞLU'NUN KİTAPLARIBütün Fikrin Gerekliliği - İktidar Siyaset Hareketİstikbâl İslâmındır - Denenmemiş Tek NizamTilki Günlüğü 6 CiltBaşyücelik Devleti -Yeni Dünya DüzeniTelegram - Zihin KontrolüParakutâ - Para'nın RomanıYağmurcu - Gerçekliğin PeşindeHukuk Edebiyatı - Nizam ve İdare Ruhuİşkence - GözlemVideoyu OynatŞiir ve Sanat Hikemiyatı - Estetik ve Ahlâkİktisat ve Ahlâk - İktisada GirişHikemiyat - Tefekkür ve HikmetKavgam 2 Cilt - Necip FazılMarifetname - Süzgeç ve ŞekilDil ve Anlayış - Dil ve Diyalektikİslama Muhatap Anlayış - Teorik Dil AlanıNecip Fazıl'la Başbaşa - İntibâ ve İlhâmKültür Davamız - Temel Meselelerİdeolocya ve İhtilâl - Kavganın İçindenYaşamayı Deneme - KİM'in RomanıÖlüm Odası - B YediKökler - Necip Fazıl'dan Es-Seyyid Abdülhakim Arvasi'yeMüjdelerin Müjdesi - HikayelerGölgeler - RomanSahabilerin Rolü ve Manası - FikirHakikat-i Ferdiyye - FikirÜç Işık - FikirİBDA Diyalektiği - FikirKayan Yıldız Sırrı - ŞiirAydınlık Savaşçıları - ŞiirErkam (Hayat, Sayı, Matematik) - FikirBüyük Muztaribler 4 Cilt - Düşünce Tarihine Bakışİnsan (Erkek-Kadın) - Fikirİnsan (Büyük Doğu-İBDA) I - IISefine - FikirMadde Nedir?İman ve tefekkürBerzah - FikirEsatir ve mitolojiÖlüm Odası - B-Yedi "Giriş"
 • 07 Mayıs 2018 10:57 Loda Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Davut Karaçak! Modern çağın gereği olan inovasyon, sektörlerin tüm parametrelerini etkileyerek yeni bir yörünge yaratıyor.
 • 05 Mayıs 2018 14:12 Uhub'dan Uhub'dan "İslam Dünyasında Terör ve İnsan Hakları" Sempozyumu Uluslararası Hukukçular Birliğinin (UHUB) yıllık faaliyet ve hedeflerinin değerlendirildiği olağan genel kurulu, "İslam Dünyasında Terör ve İnsan Hakları" sempozyumuyla sona erdi.
 • 05 Mayıs 2018 12:35 Uhub'dan "İslam Dünyasında Terör ve İnsan Hakları" Sempozyumu Uluslararası Hukukçular Birliğinin (UHUB) yıllık faaliyet ve hedeflerinin değerlendirildiği olağan genel kurulu, "İslam Dünyasında Terör ve İnsan Hakları" sempozyumuyla sona erdi.
 • 27 Nisan 2018 12:58 Yeni Dünya Düzeninde Türkiye Konuşuldu Yeni Dünya Düzeninde Türkiye Konuşuldu Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ’Yeni Dünya Düzeni ve Türkiye’ konulu konferansa Gazeteci Yazar Bayram Zilan katılarak söyleyişide bulundu.
 • 26 Nisan 2018 16:16 "Türk Mobilya Sektörü Teknoloji Devrimi İle Devleşecek" Modern çağın gereği olan inovasyon, sektörlerin tüm parametrelerini etkileyerek yeni bir yörünge yaratıyor.
 • 20 Nisan 2018 17:00 Kadın ve Demokrasi Derneği Açıldı Kadın ve Demokrasi Derneği Açıldı Kadın ve Demokrasi Derneği Niğde Temsilciliği Niğde Valisi Yılmaz Şimşek ve KADEM Genel Başkanı Doç. Dr. Sare E. Aydın Yılmaz’ın katılımıyla açıldı.
 • 20 Nisan 2018 09:07 Tügiad Ege Şubesi Fettah Tamince'yi Ağırladı… Tügiad Ege Şubesi Fettah Tamince'yi Ağırladı… TÜGİAD Ege Şubesi'nin organizasyonu ile İzmir'e gelen Rixos Otelleri Yönetim Kurulu Başkanı Fettah Tamince, dünyanın yeni bir çağda olduğuna dikkat çekti.
 • 13 Nisan 2018 10:41 BTÜ'de Türkiye Ve Yenidünya Düzeni Konuşuldu… Bursa Teknik Üniversitesi (BTÜ) Öğrenci Konseyi tarafından "Türkiye ve Yeni Dünya Düzeni" konulu konferans düzenlendi.
 • 13 Nisan 2018 10:26 'Ekonomi Zirvesi'nde Bodrum Konuşuldu (2) BODRUM'un neden cazibe merkezi olduğunu, gayrimenkul ve turizm yatırımlarını değerlendirmek, mercek altına almak için 'Ekonomi Zirvesi' düzenlendi.
 • 12 Nisan 2018 19:27 Muğla Ekonomi Zirvesinde Bodrum Konuşuldu Muğla Ekonomi Zirvesinde Bodrum Konuşuldu Ekonomi zirvesinde Bodrum konuşulduMUĞLA'nın Bodrum ilçesinin neden cazibe merkezi olduğunu, gayrimenkul ve turizm yatırımlarını değerlendirmek, mercek altına almak için 'Ekonomi Zirvesi' düzenlendi.
 • 12 Nisan 2018 17:36 Ekonomi Zirvesi'nde Bodrum Konuşuldu BODRUM'un neden cazibe merkezi olduğunu, gayrimenkul ve turizm yatırımlarını değerlendirmek, mercek altına almak için 'Ekonomi Zirvesi' düzenlendi.
 • 12 Nisan 2018 17:34 Dha Yurt Bülteni- 16 Karşıyaka Çarşısı'nda bomba ihbarı alarmıİZMİR'in Karşıyaka ilçesinde, polisin aldığı bomba ihbarı üzerine her gün binlerce insana ev sahipliği yapan çarşı caddesi boşaltıldı.
 • 10 Nisan 2018 14:28 Analiz - Jeopolitik Teoriler Temelinde Doğu Akdeniz ve Türkiye Buna göre: Dugin, ABD'nin deniz merkezli Yeni Dünya Düzeni'nin karşısına, Rusya'nın önderliğindeki İmparatorluk Avrasyası'nı koyar
 • 31 Mart 2018 08:48 Nazilli'de Para Savaşları Anlatıldı Nazilli'de Para Savaşları Anlatıldı Ekonomist, yakın çağ siyasi tarihi uzmanı Doç. Dr. Ramazan Kurtoğlu, Nazilli Belediyesi 9. Kültür Sanat ve Edebiyat Festivali programı kapsamında düzenlenen ‘Küresel Para Savaşları ve Türkiye’ konulu konferansa konuşmacı olarak katıldı.
 • 29 Mart 2018 17:07 Türkiye, Keşmir Sorununun Çözümüne Katkı Sunabilir" Uluslararası Hak İhlalleri İzleme Merkezi'nin (UHİM), "Kadim Medeniyet ve Yeni Dünya Düzeni Arasında Hindistan" konulu raporunda, Türkiye'nin son dönemde küresel bir sorun haline gelen Hindistan-Pakistan arasındaki Keşmir sorununun çözümüne katkı sunabileceği bildirildi.
 • 29 Mart 2018 13:43 Hak-İş Genel Başkanı Arslan: Çaykur Tarihinin En Önemli Düzenlemesi Yapıldı İŞ Konfederasyonu Genel Başkanı Mahmut Arslan, Çaykur'da çalışan mevsimlik işçilerin çalışma sürelerinin 120 günden 180 güne çıkarılmasına ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
 • 29 Mart 2018 11:11 Burdur'da Öğretmenlik Konuşuldu Burdur'da Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (MAKÜ) Eğitim Fakültesi tarafından Öğretmen Okullarının 170'inci kuruluş yıldönümü etkinlikleri kapsamında '2030 sürdürülebilir kalkınma hedefleri bağlamında eğitimi ve öğretmenliği yeniden düşünmek' konulu panel düzenlendi.
 • 29 Mart 2018 11:00 Burdur'da Öğretmenlik Konuşuldu Burdur'da Öğretmenlik Konuşuldu Burdur'da öğretmenlik konuşulduBurdur'da Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (MAKÜ) Eğitim Fakültesi tarafından Öğretmen Okullarının 170'inci kuruluş yıldönümü etkinlikleri kapsamında '2030 sürdürülebilir kalkınma hedefleri bağlamında eğitimi ve öğretmenliği yeniden düşünmek' konulu panel düzenlendi.
 • 29 Mart 2018 10:48 Dha Yurt Bülteni - 4 Afrin'de yaralanan uzman çavuş, hastanede şehit olduSuriye'nin Afrin kentinde arama tarama çalışması sırasında teröristlerin kaçarken tuzakladığı el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu yaralanarak Ankara Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesinde bir hafta önce tedaviye alınan Piyade...
 • 27 Mart 2018 16:56 Temsa'ya Otomotiv İnovasyon Ödülü Verildi WWW.CARMEDYA.COM – TEMSA, Uludağ Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği’nin (OİB) düzenlediği 7. Ar-Ge Proje Pazarı ve Komponent Tasarım Yarışması’nda ‘Otomotiv İnovasyon Ödülü’nün sahibi oldu.
 • 27 Mart 2018 09:19 Genç İşadamları Cumhurbaşkanı Başdanışmalanlarını Ağırladı Genç İşadamları Cumhurbaşkanı Başdanışmalanlarını Ağırladı Cumhurbaşkanı Başdanışmanları Ayşe Türkmenoğlu ve İhsan Şener, TÜGİAD Ankara Şubesi’nde genç işadamları ile bir araya geldi.
 • 26 Mart 2018 21:17 İzmirli Sanayiciler Dolar Kurundaki Artıştan Endişeli EGE Bölgesi Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ender Yorgancılar, TL'nin dolar karşısındaki değer kaybının ekonomideki dengeleri baştan aşağı değiştirdiğini belirterek, "Enflasyon ve cari açıktaki önlenemeyen artış, çift haneye yerleşen işsizlik piyasa beklentilerinde olumsuzluğa sebep...
 • 15 Mart 2018 15:22 Bu Oyuna Gelmeyeceğiz Bu Oyuna Gelmeyeceğiz İnegöl Belediyesi, Mart ayı kültür sanat etkinlikleri kapsamında ülkemiz ve dünya gündeminin ele alındığı "Küresel hegemonya savaşı ve Türkiye'nin Afrin'e müdahalesi" konulu söyleşi programı düzenledi.
 • 08 Mart 2018 16:35 2. Anadolu Bilişim Buluşmaları Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin, şirketlere dijitalleşme alanında yardımcı olduklarını belirterek, "Gelecek farkını dijitalleşmeyle ortaya koyabilenlerin olacak.
 • 07 Mart 2018 17:08 AK Parti Milletvekillerinin Afrika İzlenimleri Türkiye-Moritanya Parlamentolar Arası Dostluk Grubu Başkanı AK Parti İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca, "Bize, zaman ve birikim kaybettiren FETÖ, aslında Türkiye'nin adını kullanarak bir taraftan da uşaklığını yaptığı güçlere hizmet ediyordu.
 • 07 Mart 2018 13:24 Akdeniz Ekonomi Forumu Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, "Akdeniz Sahil Yolu özellikle batıyla bağlantının güçlendirilmesi açısından son derece önemli. Şu an itibarıyla 10 tünel ve 2 viyadük açtık. İnşallah bu yıl 3 tünelin daha açılışını gerçekleştireceğiz.
 • 06 Mart 2018 18:28 Hitit Üniversitesi'nde Hitit Üniversitesi'nde "Küresel Para Piyasalarında Yeni Enstrümanlar" Konferansı Yrd. Doç. Dr. Ramazan Kurtoğlu, küresel ekonomiyi yönlendiren odaklar tarafından Türkiye üzerinde de birçok oyun oynandığına dikkat çekerek, “Önümüzdeki 30 yıl çok zor geçecek.
 • 05 Mart 2018 14:52 Kuşadası'nda 'Yarını Kodlayanlar' Eğitimi Yapıldı Kuşadası'nda 'Yarını Kodlayanlar' Eğitimi Yapıldı Türkiye Vodafone Vakfı ile Habitat Derneği tarafından Kuşadası’nda 7-14 yaş arasındaki çocuklara yönelik düzenlenen "Yarını Kodlayanlar" proje eğitimi tamamlandı.
 • 01 Mart 2018 15:59 Gto'da Şubat Ayı Olağan Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi Gto'da Şubat Ayı Olağan Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi Gaziantep Ticaret Odası’nın (GTO) Şubat ayı olağan meclis toplantısını gerçekleştirdi.
 • 01 Mart 2018 09:06 Yeni Dünya Düzeni Kurulurken... Yeni Dünya Düzeni Kurulurken..." Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Yenidünya düzeni kurulurken biz Afrika ile yürümek istiyoruz.
 • 01 Mart 2018 01:52 Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Yeni Dünya Düzeni Kurulurken Biz Afrika ile Yürümek İstiyoruz" NOUAKCHOTT (İHA) – Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Yenidünya düzeni kurulurken biz Afrika ile yürümek istiyoruz.
 • 25 Şubat 2018 09:35 'Yeni Eksperlik Kültürü Oluşturmak İstiyoruz Çünkü Yeni Bir Dünya Düzeni Kuruluyor 'Yeni Eksperlik Kültürü Oluşturmak İstiyoruz Çünkü Yeni Bir Dünya Düzeni Kuruluyor" SED Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nedim Erdem, ’’Yeni eksperlik kültürü oluşturmak istiyoruz çünkü yeni bir dünya düzeni kuruluyor.
 • 22 Şubat 2018 14:48 Samut Aş, Enerji Sektörüne Giriyor Samut Aş, Enerji Sektörüne Giriyor İşadamı Hüseyin Samut, inşaat sektörünün ardından enerji sektörüne de kapı aralayacaklarını söyledi.
 • 22 Şubat 2018 10:53 Tunceli'de Tunceli'de "Yeni Dünya Düzeni, Büyük Türkiye İdeali" Konferansı Tunceli Belediyesi tarafından organize edilen "Yeni Dünya Düzeni, Büyük Türkiye İdeali" konferansını AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk verdi
 • 22 Şubat 2018 01:26 Tunceli'de Tunceli'de "Yeni Dünya Düzeni ve Türkiye İdeali" Konferansı Külünk, Tunceli Belediyesince Tunceli İl Kültür Müdürlüğü Konferans Salonu'nda düzenlenen "Yeni Dünya Düzeni ve Türkiye İdeali" konulu konferansta yaptığı konuşmada, geçmişte Türkiye'de vatandaşın devletten kopuk olduğunu, bugün ise devletin tüm kapılarının halka açık olduğunu belirtti
 • 22 Şubat 2018 00:15 Tunceli'de "Yeni Dünya Düzeni ve Türkiye İdeali" Konferansı Külünk, Tunceli Belediyesince Tunceli İl Kültür Müdürlüğü Konferans Salonu'nda düzenlenen "Yeni Dünya Düzeni ve Türkiye İdeali" konulu konferansta yaptığı konuşmada, geçmişte Türkiye'de vatandaşın devletten kopuk olduğunu, bugün ise devletin tüm kapılarının halka açık olduğunu belirtti
 • 20 Şubat 2018 14:16 Türkiye Teknoloji Buluşmaları 22 Şubat'ta Gaziantep'te Gerçekleşecek Türkiye Teknoloji Buluşmaları 22 Şubat'ta Gaziantep'te Gerçekleşecek Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Türk Ekonomi Bankası iş ortaklığı ile Turkcell ana sponsorluğunda, Gaziantep Sanayi Odası, Gaziantep Ticaret Odası ve Gaziantep Ticaret Borsası ev sahipliğinde, 22 Şubat 2018 Perşembe günü saat 09:30da, ‘Türkiye Teknoloji Buluşmaları’ gerçekleştirilecek.
 • 20 Şubat 2018 11:53 Türkiye Teknoloji Buluşmaları", Gaziantep'te Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Türk Ekonomi Bankası iş ortaklığı ile Turkcell ana sponsorluğunda düzenlenen "Türkiye Teknoloji Buluşmaları"nın, Gaziantep sanayi ve ticaret odaları ile ticaret borsasının ev sahipliğinde 22 Şubat'ta kentte yapılacağı bildirildi.
 • 14 Şubat 2018 15:23 Zeytin Dalı Harekatı'na Destek Zeytin Dalı Harekatı'na Destek Kahramanmaraş'ta sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) tarafından Suriye'nin Afrin bölgesinde yürütülen Zeytin Dalı Harekatı'na destek verdi.