SON DAKİKA YENİ DÜNYA DÜZENİ HABERLERİ

Son Dakika Yeni Dünya Düzeni Haberleri

 • 25 Mart 2019 18:19 Tüsiad'dan AB'nin 62. Kuruluş Yılına İlişkin Açıklama Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (TÜSİAD) "Daha geniş bir siyasal ve ekonomik perspektif ile 62 yıl önce yola çıkan Avrupa Birliği (AB), bugün karşılaştığı siyasi ve yapısal sorunlara rağmen küresel ekonomik ve teknolojik gücü ile tarihin en önemli siyasal proje başarısı olmaya...
 • 21 Mart 2019 00:28 TBMM Başkanı Şentop: Yargıda Gerçek Anlamda Vesayeti Tasfiye Ettik (2) LÜLEBURGAZ'DA STK'LARLA BİR ARAYA GELDİTBMM Başkanı Mustafa Şentop, Tekirdağ'ın ardından Kırklareli'ne geçerek Vali Osman Bilgin'i ziyaret edip, kentteki sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle basına kapalı toplantı yaptı.
 • 20 Mart 2019 21:05 Şentop: Şentop: "Türkiye'nin Güçlü, İtibarlı Bir Yeri Var" - Kırklareli TBMM Başkanı Mustafa Şentop, "Türkiye'nin dünyanın çok farklı ülkeler nezdinde güçlü, itibarlı bir yeri var. Yeterli mi, yeterli değil, önümüzdeki dönemde Türkiye'yi başta ekonomi olmak üzere birçok alanda çok daha güçlü hale getirmemiz lazım.
 • 20 Mart 2019 21:04 Kırklareli TBMM Başkanı Şentop: Yargıda Gerçek Anlamda Vesayeti Tasfiye Ettik Kırklareli TBMM Başkanı Şentop: Yargıda Gerçek Anlamda Vesayeti Tasfiye Ettik TBMM Başkanı Şentop: Yargıda gerçek anlamda vesayeti tasfiye ettik(2)LÜLEBURGAZ'DA STK'LARLA BİR ARAYA GELDİTBMM Başkanı Mustafa Şentop, Tekirdağ'ın ardından geldiği Kırklareli'de Vali Osman Bilgin'i ziyaret edip, kentteki sivil toplum örgütü temsilcileriyle basına kapalı toplantı yaptı.
 • 20 Mart 2019 20:46 TBMM Başkanı Şentop: Yargıda Gerçek Anlamda Vesayeti Tasfiye Ettik (2) LÜLEBURGAZ'DA STK'LARLA BİR ARAYA GELDİTBMM Başkanı Mustafa Şentop, Tekirdağ'ın ardından Kırklareli'ne geçerek Vali Osman Bilgin'i ziyaret edip, kentteki sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle basına kapalı toplantı yaptı.
 • 20 Mart 2019 20:22 Türkiye'nin Güçlü, İtibarlı Bir Yeri Var Türkiye'nin Güçlü, İtibarlı Bir Yeri Var" TBMM Başkanı Mustafa Şentop, "Türkiye'nin dünyanın çok farklı ülkeler nezdinde güçlü, itibarlı bir yeri var. Yeterli mi, yeterli değil, önümüzdeki dönemde Türkiye'yi başta ekonomi olmak üzere birçok alanda çok daha güçlü hale getirmemiz lazım.
 • 13 Şubat 2019 17:28 3. İnegöl Kitap Günleri Başlıyor Ramazan Kurtoğlu 15 Şubat Cuma akşamı "Yeni Dünya Düzeninde Kadim Güç Türkiye" konulu seminerde yer alacak
 • 13 Şubat 2019 13:55 Türkiye-Macaristan 2. Afrika İş Forumu - İstanbul Türkiye-Macaristan 2. Afrika İş Forumu - İstanbul Ticaret Bakan Yardımcısı Gonca Yılmaz Batur, "Afrika Kıtası'ndaki deneyimlerimizi Macaristan ile paylaşmaktan memnuniyet duyuyoruz.
 • 13 Şubat 2019 13:32 Türkiye-Macaristan 2. Afrika İş Forumu Ticaret Bakan Yardımcısı Gonca Yılmaz Batur, "Afrika Kıtası'ndaki deneyimlerimizi Macaristan ile paylaşmaktan memnuniyet duyuyoruz.
 • 07 Şubat 2019 14:27 Askon, Kültepe Ekonomi Zirvesi'ni Kayseri'de Gerçekleştirecek Bu yıl ikincisi gerçekleştirilecek olan Kültepe Ekonomi Zirvesinde, 'Kobilere ihracat rotası', 'Yerli savunma ve yerli uzay sanayi', 'Beyin göçü ve nitelikli eğitim modelleri' başlığı altında; Ekonomik Değişimde Göç ve Göçmenlik Etkisi, Beyin Göçünün Doğu Medeniyetlerine Etkisi, Yeni Dünya Düzeninde Siber Savaşlar ve Hedefteki Ülke Türkiye, Bilginin Ticarileştirilmesi, Tekstil Sektörünün Ülke Ekonomisi İçin Önemi ve İhracat Performansı, Kobilerde Dijitilasyon, Endüstri 4
 • 12 Ocak 2019 15:16 Türkiye'nin Geleceği Bursa'da Masaya Yatırıldı Türkiye'nin Geleceği Bursa'da Masaya Yatırıldı BURSA Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 'Yeni Dünya Düzeninde Türkiye' konulu panele, konuşmacı olarak Stratejist Erkan Özyiğit, Kanal 24 Genel Yayın Yönetmeni Murat Çiçek ve Akşam gazetesi yazarı Hikmet Genç katıldı
 • 12 Ocak 2019 14:36 Yazın Bir Kenara! Avrupa Birliği, Türkiye'yi Davul Zurna ile Davet Edecek Yazın Bir Kenara! Avrupa Birliği, Türkiye'yi Davul Zurna ile Davet Edecek BURSA'da düzenlenen 'Yeni Dünya Düzeninde Türkiye' konulu halka açık bir panelde Türkiyenin maruz kaldığı saldırılara karşı takındığı tavırlar, iç ve dış politika, ekonomik durum ve teknolojik gelişmeler konuşuldu.
 • 12 Ocak 2019 12:51 Türkiye'nin Geleceği Bursa'da Masaya Yatırıldı Türkiye'nin Geleceği Bursa'da Masaya Yatırıldı Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 'Yeni Dünya Düzeninde Türkiye' konulu panele konuşmacı olarak Stratejist Erkan Özyiğit, Kanal 24 Genel Yayın Yönetmeni Murat Çiçek ve Akşam gazetesi yazarı Hikmet Genç katıldı.
 • 12 Ocak 2019 01:26 Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu: Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu: "Yeni Bir Dünyanın Kurulması Şahsiyetli Dış Politika... Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, "Belediyede bize emanet edilen paraya ve belediye mülküne, yetim malına sahip çıkar gibi sahip çıkacağız. Ne yiyeceğiz, ne yedireceğiz, ne de israf edeceğiz.
 • 12 Ocak 2019 00:34 Yeni Bir Dünyanın Kurulması Şahsiyetli Dış Politika ile Olur" YOZGAT (AA) - Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, "Belediyede bize emanet edilen paraya ve belediye mülküne, yetim malına sahip çıkar gibi sahip çıkacağız. Ne yiyeceğiz, ne yedireceğiz, ne de israf edeceğiz.
 • 04 Ocak 2019 13:23 Ankara'da Açıköğretim Fakülteleri Konuşuldu Ankara'da Açıköğretim Fakülteleri Konuşuldu Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç ve YÖK Yürütme Kurulu Üyesi Prof. Dr. Naci Gündoğan, bünyelerinde Açıköğretim Fakültesi bulunan üniversitelerin rektörleri ve ilgili fakülte dekanlarıyla bir araya geldi.
 • 24 Aralık 2018 14:06 "Yaralarını Saran Bir Kadının Neler Yapabileceğini Tahmin Bile Edemezsin!" Aret Vartanyan'ın Yeni Kitabı Eski Sevgililer Oteli Raflarda Yerini Alırken, Yeni Bir Kadın Hareketini de Beraberinde Getiriyor.
 • 14 Aralık 2018 13:25 200 Milyar Dolarlı İhracatları Yapmak En Büyük Hedefimiz" Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı İsmail Gülle, son 5 yıl içinde ihracatın 150 milyar dolardan 170 milyara çıkmasının ayrı bir başarı hikayesi olduğunu belirterek, "Birkaç yıl içinde 200 milyar dolarlı ihracatları yapmak en büyük hedefimiz ve çalışmamız.
 • 28 Kasım 2018 19:28 Makedonya Cumhurbaşkanı İvanov Üniversitelilerle Bir Araya Geldi Makedonya Cumhurbaşkanı İvanov Üniversitelilerle Bir Araya Geldi Makedonya Cumgurbaşkanı İvanov, Bursa Uludağ Üniversitesi (B.U.Ü.) Prof. Dr. Mete Cengiz Kültür Merkezinde düzenlenen konferansta öğrencilerle bir araya geldi.
 • 28 Kasım 2018 19:18 Makedonya Cumhurbaşkanı Gjorge Ivanov, Bursa'da Makedonya Cumhurbaşkanı Gjorge Ivanov, günümüz dünyasını anlayabilmek için İbn-i Haldun'dan beslenmek gerektiğini belirterek, "İbn-i Haldun, her doğan şeyin medeniyetler gibi büyüyüp, gelişip yok olacağını söyler.
 • 26 Kasım 2018 15:45 Başkan Gülsoy, Caccı Konferansı'na Katıldı Başkan Gülsoy, Caccı Konferansı'na Katıldı Konferansın ikinci gününde ise; Dünya Ticaret Örgütü Genel Direktör Yardımcısı Yi Xiaozhun'un değerlendirmelerinin yanı sıra; İş Dünyasının Desteklenmesinde Odaların Değişen Rolü, İnovasyon ve Dijitalleşme'nin İş Dünyasına Yansımaları, Sürdürülebilir Gelişme İçin Bölgesel Entegrasyon ve Bağlayıcılık ile Yeni Dünya Düzeni Asya için ne anlama geliyor başlıklı oturumlar yapıldı
 • 23 Kasım 2018 11:37 Vali Günaydın, Öğretmenler Günü'nü Kutladı Kayseri Valisi Şehmus Günaydın, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.
 • 23 Kasım 2018 11:28 Vali Günaydın: Vali Günaydın: "Öğretmenlik Bedeli Hiçbir Maddi Karşılıkla Ölçülemeyecek Kadar Değerli Bir... Kayseri Valisi Şehmus Günaydın, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla yayımladığı mesajında, “Öğretmenlik bedeli hiçbir maddi karşılıkla ölçülemeyecek kadar değerli bir meslektir” dedi.
 • 22 Kasım 2018 20:40 Rusya ve Türkiye Yeni Dünya Düzenini Beraber İnşa Ediyor" Rus emekli general ve askeri uzman Aleksandr Vladimirov, "Rusya ve Türkiye sağlıklı diyalog kurarak, yeni dünya düzenini beraber inşa ediyor.
 • 21 Kasım 2018 22:01 Aleyna Tilki Sosyal Medya Hesabından Illuminati Simgesi Paylaştı Aleyna Tilki Sosyal Medya Hesabından Illuminati Simgesi Paylaştı ILLUMINATI NEDİR?lluminati, çoğul bir sözcük olup tarihteki adıyla Bavyeralı İlluminati, batıl inanca, ön yargıya, dinin sosyal hayat üzerindeki etkisine, iktidarın kötüye kullanımına karşı Aydınlanma Çağı döneminde 1 Mayıs 1776'da kurulmuş bir topluluk olup modern illuminati; zihin kontrolü uygulayarak, hükümetleri ve kuruluşları ele geçirerek Yeni Dünya Düzeni'ni sağlamak amacıyla hareket ettiği iddia edilen, monarşileri yıkmayı, dini inançları yok etmeyi, ulus devletleri ve vatanseverliği sonlandırarak sosyal düzeni altüst etmeyi planladığı öne sürülen; ancak faaliyeti ve varlığı kanıtlanamamış bir yapılanmadır
 • 15 Kasım 2018 17:26 Esnaf Numan Kurtulmuş İçin Sokak Kapattı Esnaf Numan Kurtulmuş İçin Sokak Kapattı "Yeni Dünya Düzeninde Güçlü Türkiye" konulu konferansa katılmak üzere Aydın'a gelen AK Parti Genel Başkan Vekili Kurtulmuş, sivil toplum örgütü temsilcileriyle gerçekleştirdiği buluşmanın ardından Vali Yavuz Selim Köşger'i makamında ziyaret etti
 • 15 Kasım 2018 13:42 AK Parti Genel Başkan Vekili Kurtulmuş: AK Parti Genel Başkan Vekili Kurtulmuş: "Boşuna Ödül Koymayın, Gidip Alıp Gelin" Mekke ve Medine'nin hizmetkarı olarak da bu sorumluluğun kendilerine ait olduğunu hatırlatmak isteriz" Aydın'da düzenlenecek olan "Yeni Dünya Düzeninde Güçlü Türkiye" konulu bir konferans a da katılacak olan AK Parti Genel Başkan Vekili Kurtulmuş'a ziyaretleri sırasında eşi Sevgi Kurtulmuş, AK Parti İl Başkanı Ömer Özmen ve milletvekilleri eşlik etti
 • 15 Kasım 2018 13:21 Kurtulmuş; Kurtulmuş; "Boşuna Ödül Koymayın, Gidip Alıp Gelin" Mekke ve Medine'nin hizmetkarı olarak da bu sorumluluğun kendilerine ait olduğunu hatırlatmak isteriz"Aydın'da düzenlenecek olan "Yeni Dünya Düzeninde Güçlü Türkiye" konulu bir konferansa da katılacak olan AK Parti Genel Başkan Vekili Kurtulmuş'a ziyaretleri sırasında eşi Sevgi Kurtulmuş, AK Parti İl Başkanı Ömer Özmen ve milletvekilleri eşlik etti
 • 06 Kasım 2018 12:37 MHP TBMM Grup Toplantısı MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Türk milletini tartışmak, Türk ve Türkçülük üzerinden kara kampanyalar düzenlemek düşmana koz vermek, emperyalizme selam yollamaktır.
 • 02 Kasım 2018 14:05 Allianz Partners Türkiye'den, Global Pazarlama Toplantısı Allianz Partners Türkiye, global pazarlama toplantısına ev sahipliği yaptı.
 • 30 Ekim 2018 22:21 20. Crans Montana Forumu: Yeni Dünya Düzeni ve Küresel Güvenlik Yüzlerce politikacı, iş dünyasının önde gelen isimleri ve uluslararası sivil toplum örgütlerinin temsilcileri yurtiçi ve küresel güvenlik konularını ele alan 20. Crans Montana Forumu'nda bir araya geldiler.
 • 28 Ekim 2018 15:40 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlanıyor Burdur Valisi Hasan Şıldak, AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik ve Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.
 • 28 Ekim 2018 15:40 İslamofobi Masaya Yatırıldı İslamofobi Masaya Yatırıldı Kartepe Zirvesi’nde Yeni Dünya Düzeni Kavramı, İslamofobi ve Yabancı Düşmanlığı konuları ele alındıErzurum Milletvekili Prof. Dr. Kamil Aydın, “21’inci yüzyılda algılar her şeyin önüne geçmiştir.
 • 25 Ekim 2018 15:11 Hak-İş Genel Başkanı Arslan Trabzon'da Hak-İş Genel Başkanı Arslan Trabzon'da İŞ Genel Başkanı Arslan Trabzon'da HAK-İŞ Konfederasyonu tarafından hayata geçirilen "Yenilikçi Yöntemlerle Kadın Çalışanların Eğitim Yoluyla Güçlendirilmesi Projesi" kapsamında Trabzon'da eğitim programı düzenlendiTRABZON - Yenilikçi Yöntemlerle Kadın Çalışanların Eğitim Yoluyla...
 • 25 Ekim 2018 14:03 Hak-İş Genel Başkanı Arslan Trabzon'da Hak-İş Genel Başkanı Arslan Trabzon'da İŞ Konfederasyonu tarafından "Yenilikçi Yöntemlerle Kadın Çalışanların Eğitim Yoluyla Güçlendirilmesi Projesi" kapsamında Trabzon’da eğitim programı düzenlendi.
 • 25 Ekim 2018 13:40 Milletvekili Koçer'den 29 Ekim Mesajı Milletvekili Koçer'den 29 Ekim Mesajı Gaziantep Milletvekili ve Plan Bütçe Komisyonu Sözcüsü Nejat Koçer 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
 • 24 Ekim 2018 10:16 Külünk: Külünk: "Türkiye'siz Bir Dünya Sistemi Asla İnşa Edilemez" AK Parti Siyasi Erdem ve Etik Kurulu Üyesi Metin Külünk, Türkiye’nin zor bir coğrafyada bulunduğunu vurgulayarak, "Endişe etmeyin, ümitsiz olmayın, asla da soğukkanlılığınızı kaybetmeyiz.
 • 23 Ekim 2018 21:21 Mersin'de Mersin'de "Liyakat ve Siyaset" Konferansı AK Parti Siyasi Erdem ve Etik Kurulu Üyesi Metin Külünk, "Türkiye'siz bir dünya sistemi asla inşa edilemez. Yeni dünya düzenin de güç şekillenmesinin belirlenmesinin adresi Türkiye olduğu için Türkiye üzerinde büyük hesaplaşmalar var." dedi.
 • 23 Ekim 2018 21:02 19 Mayıs 2019'da Birleşik Dünya Devleti Kuruluyor 19 Mayıs 2019'da Birleşik Dünya Devleti Kuruluyor Dünyanın ilk dijital devleti olan Birleşik Dünya Devleti, kurucusu Enis Timuçin'in 2012 yılından beri Türkiye ve birçok ülkede yürüttüğü gizli çalışmalar sonucunda hayat bulmuştur.
 • 21 Ekim 2018 11:50 Metin Külünk: Metin Külünk: "Yeni Dünya Düzeni ya Kriz ya da Savaş Getirecek" Eski AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk, yeni dünya düzeninin ya kriz ya da savaş getireceğini söyledi.
 • 18 Ekim 2018 15:11 3. Dünya Savaşı Çoktan Başladı Diyebiliriz" AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, "Bir tarafta Çin, diğer tarafta ABD'nin olduğu, ekonomik ve siyasi çatışmaların başlayacağı, siyasi olarak çatışmaların ciddi bir şekilde gündeme geleceği, yeni bir ekonomik savaş dönemine giriyoruz, girdik bile. Böyle ümit etmem ama 3.
 • 18 Ekim 2018 13:41 Açık Kapı Eğitim Programı İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Açık Kapı" biriminin, 81 ilde, 48 ilçede faaliyet gösterdiğini, projenin başladığı 15 Aralık 2017'den 12 Ekim 2018'e kadar 44 bin 717 başvuru alındığını belirterek, "33 bin 598'ini olumlu neticelendirdik, bin 354'ünün ise işlemleri devam ediyor.
 • 16 Ekim 2018 10:00 Gazetecilik Seminerine Khas Ev Sahipliği Yapacak UĞUR Mumcu Araştırmacı Gazetecilik Vakfı'nın Kadir Has Üniversitesi (KHAS) ile birlikte kurduğu "um: ag Akademi" yeni dönem seminerlerine başlıyor.
 • 16 Ekim 2018 09:17 "Yeni Dünya Düzeni Ve Geleceğin Haritası" Kartepe Belediyesi ve Uluslararası Vuslat Platformu tarafından 6'ncısı düzenlenen Abant Buluşmaları kapsamında gerçekleştirilen, "Yeni Dünya Düzeni ve Geleceğin Haritası" konferansı sona erdi.
 • 14 Ekim 2018 17:39 Yeni Dünya Düzeni ve Geleceğin Haritası Konferansları Yeni Dünya Düzeni ve Geleceğin Haritası Konferansları" - Bolu Uluslararası Vuslat Platformu tarafından Abant Tabiat Parkı'ndaki bir otelde bu yıl 6'ncısı düzenlenen Abant Buluşmaları kapsamında gerçekleştirilen, "Yeni Dünya Düzeni ve Geleceğin Haritası Konferansları" sona erdi
 • 14 Ekim 2018 15:55 Yeni Dünya Düzeni ve Geleceğin Haritası Konferansları" Uluslararası Vuslat Platformu tarafından Abant Tabiat Parkı'ndaki bir otelde bu yıl 6'ncısı düzenlenen Abant Buluşmaları kapsamında gerçekleştirilen, "Yeni Dünya Düzeni ve Geleceğin Haritası Konferansları" sona erdi
 • 14 Ekim 2018 14:03 Uluslararası Vuslat Platformu Başkanı Cebeci: Uluslararası Vuslat Platformu Başkanı Cebeci: "Türkiye'yi Omuzlayacak İnsanların Oluşması İçin... Bolu'da 12 Ekim Cuma günü başlayan Uluslararası Vuslat Platformu "Yeni Dünya Düzeni ve Geleceğin Haritası Konferansları" bugün sona erecek
 • 14 Ekim 2018 13:37 Uluslararası Vuslat Platformu Başkanı Cebeci: Uluslararası Vuslat Platformu Başkanı Cebeci: "Türkiye'yi Omuzlayacak İnsanların Oluşması İçin... Bolu'da 12 Ekim Cuma günü başlayan Uluslararası Vuslat Platformunun "Yeni Dünya Düzeni ve Geleceğin Haritası Konferansları" bugün sona erecek
 • 14 Ekim 2018 00:53 Yeni Dünya Düzeni ve Geleceğin Haritası Konferansları Yeni Dünya Düzeni ve Geleceğin Haritası Konferansları" - Bolu Uluslararası Vuslat Platformu tarafından Abant Tabiat Parkı'ndaki bir otelde bu yıl altıncısı düzenlenen Abant Buluşmaları kapsamında gerçekleştirilen "Yeni Dünya Düzeni ve Geleceğin Haritası Konferansları" devam ediyor
 • 14 Ekim 2018 00:10 Yeni Dünya Düzeni ve Geleceğin Haritası Konferansları" Uluslararası Vuslat Platformu tarafından Abant Tabiat Parkı'ndaki bir otelde bu yıl altıncısı düzenlenen Abant Buluşmaları kapsamında gerçekleştirilen "Yeni Dünya Düzeni ve Geleceğin Haritası Konferansları" devam ediyor