4. Antalya Konyaaltı Kitap Fuarı - Son Dakika
Yerel

4. Antalya Konyaaltı Kitap Fuarı

4. Antalya Konyaaltı Kitap Fuarı

Konyaaltı Belediyesince bu yıl 4'üncüsü düzenlenecek Kitap Fuarı 16-25 Eylül tarihlerinde Cam Piramit Sabancı Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek.

12.09.2013 13:27  Güncelleme: 13:50

Konyaaltı Belediyesi'nce bu yıl 4'üncüsü düzenlenecek Kitap Fuarı 16-25 Eylül tarihlerinde Cam Piramit Sabancı Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek. 4. Konyaaltı Kitap Fuar'ının resmi açılışı 18 Eylül saat 11.00'da yine Cam Piramit Sabancı Kongre Merkezi'nde yapılacak.

Konuyla ilgili bir basın toplantısı düzenleyen Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Konyaaltı Kitap Fuarı'nın kısa sürede Türkiye'deki önemli fuarlar arasında yerini aldığını söyledi. Başkan Böcek, "Konyaaltı Belediyesi olarak Antalya'da bir ilki gerçekleştirdik. 'Okumak Lazım' sloganıyla yola çıktığımız fuarın ikincisini 'Akdeniz'i Yazmak', üçüncüsünü ise 'İnsanı Okumak' sloganı ile gerçekleştirdik. Fuar bu yıl 16 - 25 Eylül tarihlerinde Cam Piramit'te gerçekleştirilecek. Bütün amacımız okurlarla yayınevlerini, yazarları buluşturmak" ifadelerini kullandı.

Fuarda her kesim düşünceye ait kişilerin kitap bulabileceğini belirten Başkan Böcek, "Burada 77 stant, 66 yayınevi ayrıca 70 yazarın katılacağı, söyleşilerin ve imza günlerin olacağı bir kültür şöleni olacak. Geçen yıl ziyaretçi sayısı 123 bindi" şeklinde konuştu.

Bu yıl 4'üncüsü düzenlenecek olan Konyaaltı Kitap Fuarı'na Ahmet Nesin, Nihat Hatipoğu, Ece Temelkuran, Nihat Genç, Uğur Dündar, Orhan Baykal, Vural Savaş, Hakan Yılmaz Çebi, Cezmi Ersöz, İpek Ongun ve Mavisel Yener, Muzaffer İzgü, Cemal Nur Sargut, Kahraman Tazeoğlu, Banu Avar, Uykusuz Dergi çizerleri, Ali Kırca, Sinan Yağmur, Ahmet Ümit ve birçok ünlü yazar, şair ve sanatçı katılacak. - ANTALYA

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel 4. Antalya Konyaaltı Kitap Fuarı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement