SON DAKİKA UĞUR DÜNDAR HABERLERİ

Son Dakika Uğur Dündar Haberleri

 • 27 Nisan 2017 13:53 Adana'daki Fetö/pdy Davası Adana'daki Fetö/pdy Davası Adana'da Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) soruşturması kapsamında kapatılan Kanuni Üniversitesinin genel sekreteri Mahmut Açıl ile kapatılan Burç Okullarında öğretmenlik yapan Uğur Dündar Bakan'ın yargılandığı davanın duruşması görüldü.
 • 04 Nisan 2017 16:16 CHP'li Bozkurt ve Gazeteci Dündar Hakkında Suç Duyurusu CHP'li Bozkurt ve Gazeteci Dündar Hakkında Suç Duyurusu Milli Birlik ve Kardeşlik Federasyonu Başkanı Ahmet Kabadayı, CHP Konya Milletvekili Hüsnü Bozkurt, gazeteci Uğur Dündar ve Halk TV televizyonu hakkında "Evet diyenleri 16 Nisan'dan sonra denize dökeceğiz" sözleri nedeniyle suç duyurusunda bulundu.
 • 04 Nisan 2017 15:19 CHP'li Bozkurt ve Gazeteci Dündar Hakkında Suç Duyurusu Milli Birlik ve Kardeşlik Federasyonu Başkanı Ahmet Kabadayı, CHP Konya Milletvekili Hüsnü Bozkurt, gazeteci Uğur Dündar ve Halk TV televizyonu hakkında "Evet diyenleri 16 Nisan'dan sonra denize dökeceğiz" sözleri nedeniyle suç duyurusunda bulundu.
 • 30 Mart 2017 15:19 Adana'daki Fetö/pdy Davası Adana'da Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) soruşturması kapsamında kapatılan Kanuni Üniversitesinin genel sekreteri Mahmut Açıl ile Burç Okullarında öğretmenlik yapan Uğur Dündar Bakan'ın yargılandığı davanın duruşması görüldü.
 • 20 Mart 2017 22:53 CHP Grup Başkan Vekili Özel'den Cumhurbaşkanına Tepki CHP Grup Başkan Vekili Özel'den Cumhurbaşkanına Tepki CHP Grup Başkan Vekili ve Manisa Milletvekili Özgür Özel ve Genel Başkan Yardımcısı Selin Sayek Böke, Uğur Dündar'ın sunduğu Halkın Arenası isimli program için Akhisar'a geldi.
 • 28 Şubat 2017 13:12 Nihat Doğan'dan Kendisine Nihat Doğan'dan Kendisine "Nihal" Diyen Müjdat Gezen'e Ağır Yanıt Halk TV'de kendisini eleştirirken ismini "Nihal" olarak söyleyen Müjdat Gezen'e sert sözlerle yüklenen Nihat Doğan, "Odam sana açık. Gel göstereyim Nihal mi Nihat mı olduğumu" dedi.
 • 14 Şubat 2017 18:50 New York'ta Türkler, Türkiye'deki Referandumu Tartıştı New York'ta Türkler, Türkiye'deki Referandumu Tartıştı ABD'nin New York kenti ve çevresinde yaşayan Türkler, 'Barışın ve dostluğun korunması, cumhuriyet ve demokrasiye sahip çıkmak için 'New York Cumhuriyet Buluşması'nda bir araya geldi.
 • 14 Şubat 2017 18:32 New York'ta Türkler, Türkiye'deki Referandumu Tartıştı New York'ta Türkler, Türkiye'deki Referandumu Tartıştı New York'ta Türkler, Türkiye'deki referandumu tartıştıNafiz Albayrak / New York, 14 Şubat (DHA) - ABD'nin New York kenti ve çevresinde yaşayan Türkler, 'Barışın ve dostluğun korunması, cumhuriyet ve demokrasiye sahip çıkmak için 'New York Cumhuriyet Buluşması'nda bir araya geldi.
 • 14 Şubat 2017 18:17 New York'ta Türkler, Türkiye'deki Referandumu Tartıştı New York'ta Türkler, Türkiye'deki Referandumu Tartıştı ABD'nin New York kenti ve çevresinde yaşayan Türkler, 'Barışın ve dostluğun korunması, cumhuriyet ve demokrasiye sahip çıkmak için 'New York Cumhuriyet Buluşması'nda bir araya geldi.
 • 14 Şubat 2017 16:52 Uğur Dündar'dan 'Terörist' Yakıştırmasına Tepki Uğur Dündar'dan 'Terörist' Yakıştırmasına Tepki İZMİR'in Bergama İlçesi'nde düzenlenen bir söyleşiye katılan gazeteci Uğur Dündar, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın referandumda "Hayır oyu verecekler, 15 Temmuz'da bizim karşımıza çıkanlardır" sözlerine yanıt vererek kendisi gibi 'hayır' oyu kullanacaklara 'terörist' yakıştırması...
 • 14 Şubat 2017 16:26 Uğur Dündar'dan 'Terörist' Yakıştırmasına Tepki Uğur Dündar'dan 'Terörist' Yakıştırmasına Tepki Izmir'in Bergama İlçesi'nde düzenlenen bir söyleşiye katılan gazeteci Uğur Dündar, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın referandumda "Hayır oyu verecekler, 15 Temmuz'da bizim karşımıza çıkanlardır" sözlerine yanıt vererek kendisi gibi 'hayır' oyu kullanacaklara 'terörist' yakıştırması...
 • 14 Şubat 2017 15:52 Dha Yurt Bülteni-11 1)AMANOSLARDAKİ OPERASYONDA 1 ŞEHİTHATAY İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından Amanos Dağları'nda gerçekleştirilen operasyonda 1 uzman çavuş şehit oldu.
 • 14 Şubat 2017 14:58 Uğur Dündar'dan 'Terörist' Yakıştırmasına Tepki Uğur Dündar'dan 'Terörist' Yakıştırmasına Tepki İZMİR'in Bergama İlçesi'nde düzenlenen bir söyleşiye katılan gazeteci Uğur Dündar, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın referandumda "Hayır oyu verecekler, 15 Temmuz'da bizim karşımıza çıkanlardır" sözlerine yanıt vererek kendisi gibi 'hayır' oyu kullanacaklara 'terörist' yakıştırması...
 • 13 Şubat 2017 13:45 Adana'daki Fetö/pdy Davası Adana'daki Fetö/pdy Davası Adana'da Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) soruşturması kapsamında kapatılan Kanuni Üniversitesinin genel sekreteri Mahmut Açıl ile Burç Okullarında öğretmenlik yapan Uğur Dündar Bakan'ın yargılanmasına devam edildi.
 • 11 Şubat 2017 17:49 Kırıkkaleli Vatandaştan Uğur Dündar ve Bekir Coşkun'a Suç Duyurusu Kırıkkaleli Vatandaştan Uğur Dündar ve Bekir Coşkun'a Suç Duyurusu Kırıkkale’nin Delice ilçesinde bir vatandaş, gazeteci-yazar Uğur Dündar ve Bekir Coşkun hakkında suç duyurusunda bulundu.
 • 11 Şubat 2017 00:37 2. Abdülhamid'in Torunu: Ölüm Tehditleri Alıyorum, Davacı Olacağım 2. Abdülhamid'in Torunu: Ölüm Tehditleri Alıyorum, Davacı Olacağım Nilhan Osmanoğlu, kendisine canlı yayında hakaret eden Müjdat Gezen ve Yılmaz Özdil'den davacı olacağını ve referandumda "Evet" diyeceği için ölüm tehditleri aldığını söyledi.
 • 06 Şubat 2017 11:07 Uğur Dündar ile Halk Arenası Bu Kez Karşıyaka'da Uğur Dündar ile Halk Arenası Bu Kez Karşıyaka'da Uğur Dündar’ın sunduğu Halk Arenası, İzmir’in Karşıyaka ilçesindeki Bostanlı Suat Taşer Açıkhava Tiyatrosunda siyaset ve hukuk dünyasının önemli isimleri seyirciyle buluşturacak.
 • 08 Ocak 2017 10:30 Uğur Dündar ile Halk Arenası' Karşıyaka'da Uğur Dündar ile Halk Arenası' Karşıyaka'da Uzun yıllardır ilgiyle izlenen Uğur Dündar ile Halk Arenası, 13 Ocak’ta Karşıyaka’ya konuk oluyor.
 • 15 Aralık 2016 14:28 Bylock' Kullanan Üniversite Genel Sekreterinin Yargılanması Başladı Bylock' Kullanan Üniversite Genel Sekreterinin Yargılanması Başladı ADANA'da Fethullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) ile ilgili başlatılan soruşturmalar kapsamında kapatılan Kanuni Üniversitesi'nin Genel Sekreteri Mahmut Açıl ile Burç Okulları'nda öğretmen Uğur Dündar ilk kez hakim karşısına çıktı.
 • 11 Kasım 2016 17:48 Faili Meçhul Cinayetlere İlişkin Dava Bazı faili meçhul cinayetlere ilişkin Mehmet Ağar, özel harekat polisleri ve "Yeşil" kod adlı Mahmut Yıldırım'ın aralarında yer aldığı 19 kişinin yargılandığı davada tanık olarak dinlenen Yaman Namlı, "Ölüm listesini gördüm. Gri bir kağıtta, eski fotokopi tarzı bir kağıtta alt alta isimlerdi.
 • 31 Ekim 2016 15:58 Vefa Lisesi Önünde 'Proje Okul' Protestosu Vefa Lisesi Önünde 'Proje Okul' Protestosu VEFA Lisesi önünde bir araya gelen öğrenci, veli ve mezunlar, 'Proje Okul' projesini protesto etti.
 • 31 Ekim 2016 14:59 Eski Üniversite Genel Sekreteri ve Öğretmene Fetö Davası Eski Üniversite Genel Sekreteri ve Öğretmene Fetö Davası Fethullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) soruşturması kapsamında kapatılan Kanuni Üniversitesinin genel sekreteri Mahmut Açıl ile Burç Okullarında öğretmenlik yapan Uğur Dündar Bakan hakkında onar yıl hapis istemiyle dava açıldı.
 • 31 Ekim 2016 12:57 Bylock' Kullanan Üniversite Genel Sekreterine 15 Yıl Hapis İstendi Bylock' Kullanan Üniversite Genel Sekreterine 15 Yıl Hapis İstendi ADANA'da 15 Temmuz darbe girişimi sonrası Fethullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) ile ilgili başlatılan soruşturmalar kapsamında kapatılan bir vakfa ait Kanuni Üniversitesi Genel Sekreteri Mahmut Açıl ile Burç Okulları'nda öğretmen olan Uğur Dündar hakkında...
 • 07 Ekim 2016 19:34 Uğur Dündar Edirne'de Kitap Fuarı'nın Onur Konuğu Oldu Uğur Dündar Edirne'de Kitap Fuarı'nın Onur Konuğu Oldu Edirne’de bu yıl Edirne Belediyesi tarafından 4’üncüsü düzenlenen Kitap Fuarı, kitapseverlere kapılarını açtı.
 • 07 Ekim 2016 18:30 Edirne 4. Kitap Fuarı Törenle Açıldı Edirne 4. Kitap Fuarı Törenle Açıldı Edirne Belediye Başkanlığı tarafından düzenlenen Edirne 4. Kitap Fuarı düzenlenen törenle açıldı.