Uğur Dündar'a babalık davası açan Dilara ortaya çıktı - Son Dakika
3.Sayfa

Uğur Dündar'a babalık davası açan Dilara ortaya çıktı

Usta gazeteci Uğur Dündar'a geçtiğimi yıllarda babalık davası açan ve DNA testi negatif çıkan Dilara G.'ye ait görüntü ortaya çıktı.

17.04.2024 11:08  Güncelleme: 11:13

Metin Akpınar'ın yıllar önce evlilik dışı birlikteliğinden dünyaya gelen Duygu Nebioğlu, ablasının da kendisiyle aynı kaderi yaşadığını, babasının ünlü bir gazeteci olduğunu söyledi. Söylentilerin ardından gazetecinin Uğur Dündar olduğu ortaya çıktı. Dündar, iddiayı yalanlarken davayı açan Dilara G. ortaya çıktı.

SAKİN BİR HAYAT YAŞIYOR

Dilara G., gazeteci Uğur Dündar'a babalık davası açıldı ve ikili arasında DNA testi yapıldı. Adli Tıp Kurumu, yapılan incelemenin ardından Dündar'ın Dilara G.'nin biyolojik babası olmadığını açıkladı. Davayla gündeme gelen Dilara'nın evli ve çocuklu olduğu öğrenildi.

Uğur Dündar'a babalık davası açan Dilara ortaya çıktı

NE OLDU?

Sabah'a röportaj veren Duygu Nebioğlu, Bir ablamın da babası medya dünyasından çok ünlü bir isim "Annemin 6 çocuğu var. İkisi Almanya'daki evliliğinden. 4 kardeşim de benimle aynı kaderi yaşadı. Evlilik dışı ilişkiden dört çocuğu var annemin. Bir ablamın da babası çok ünlü bir isim ve medya dünyasından. O da dava açtı, hukuk mücadelesi veriyor" dedi. Nebioğlu'nun bahsettiği kişinin Uğur Dündar olduğu ortaya çıktı.

Uğur Dündar'a babalık davası açan Dilara ortaya çıktı

UĞUR DÜNDAR'DAN AÇIKLAMA: ADLİ TIP KURUMU BİYOLOJİK BABALIK İDDİASINI REDDETTİ

Hakkındaki iddianın ardından sabaha karşı X hesabından bir açıklama yapan Uğur Dündar, davanın devam ettiğini ve gizlilik kararı olduğunu belirterek şunları söyledi: "Bugünkü bir gazetede hakkımda babalık davası açıldığı ve haziran ayında karara bağlanacağı açıklanmış. Bugüne kadar mahkemenin aldığı gizlilik kararına titizlikle uyduk ve hep sustuk. Ama mademki karşı taraftan biri konuştu; kısaca net bir cevap vereyim: Mahkemenin her iki tarafı sevk ettiği ve son söze söyleyecek kurum olan Adli Tıp Kurumu DNA incelemesini bitirdi ve biyolojik babalık iddiasını reddetti. Benim ve Avukatım Murat Ergün için konu kapanmıştır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur" ifadelerini kullandı.

Uğur Dündar\'a babalık davası açan Dilara ortaya çıktı

Son Dakika 3.Sayfa Uğur Dündar'a babalık davası açan Dilara ortaya çıktı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

  Yorumlar (8)

 • Çetin Çelik: Anne herkese vermiş 197 16 Yanıtla
  Oguz null: öyle deme ihtiyaçtan vücut istiyor...?? 53 25
 • Alper Turken: Tek sorun babalık mı? Gayri ahlaki ilişkiler artık sorgulanmaz olmuş? 179 4 Yanıtla
 • Serkan Basar: paralar suyunu çekince kiralar ödenemez duruma gelince benim bile diyesim var benim babam bill gates 80 20 Yanıtla
 • Selim Kayisi: Anne galiba "kız Uğur Dündar'a benziyor ondan olabilir" deyip harekete geçmiş olabilir. Acaba babası kim kızın? 92 5 Yanıtla
 • Oguz null: demek ki o zamanlarda ünlülerle birlikte olma furyası varmış???? 73 4 Yanıtla
 • fatih tarazan: Uçani kaçani tutmuşlar nasil bir sektor marjinaller 62 6 Yanıtla
 • Emrullah Güllü: veregen bir yapısı varmiş 36 1 Yanıtla

Advertisement