Belediye Başkanı Cengiz Ergün Polis Haftası'nı Kutladı - Son Dakika

Belediye Başkanı Cengiz Ergün Polis Haftası'nı Kutladı

09.04.2012 17:37
Belediye Başkanı Cengiz Ergün Polis Haftası'nı Kutladı

Belediye Başkanı Cengiz Ergün, "Türk polisi, içerisinden çıktığı halkın gurur kaynağıdır."

Belediye Başkanı Cengiz Ergün, "Türk polisi, içerisinden çıktığı halkın gurur kaynağıdır. Emniyet teşkilatı, huzur ve güvenliği sağlamak uğruna canlarını tehlikeye atarak özveri ve cesaretle görevini yerine getiren bir teşkilattır" dedi.

Başkan Ergün, 10 Nisan Polis Haftası olması nedeniyle bir mesaj yayınladı. Ergün mesajında şu ifadelere yer verdi: "Emniyet teşkilatımız bugün 167 yaşında. Geçen bu sürede polis teşkilatımız gittikçe güçlenmiş, modern araç ve gereçlerle donatılmış, teknolojik altyapıya sahip bir konuma gelmiştir. Türkiye Cumhuriyeti devletimizin, ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü halkımızın can ve mal güvenliğini sağlamak, huzur ve asayişi temin etmek, suç işlemesini önlemek suçluları adalete teslim etmek gibi önemli görevleri başarıyla yerine getiren polis teşkilatımıza müteşekkiriz. Emniyet teşkilatımızın ve polisimizin, bundan sonra da şerefli mazisinden ve milletinden aldığı güçle, topluma güven veren hizmetlerini yüksek bir şuurla ve halkla bütünleşerek en iyi şekilde devam ettireceğine inancımın tam olduğunu ifade ediyorum. Bu anlamlı günde tüm emniyet mensuplarımızın Polis Haftası'nı kutluyor, ulvi görevi yerine getirirlerken şehit olan aziz şehitlerimizi rahmetle anıyor, gazilerimize ve ailelerine uzun ömürler diliyorum" - MANİSA

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500

Son Dakika Yerel Belediye Başkanı Cengiz Ergün Polis Haftası'nı Kutladı - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement