Burhaniye'nin Yeni Belediye Binası Yaz Festivalinde Açılacak - Son Dakika

Burhaniye'nin Yeni Belediye Binası Yaz Festivalinde Açılacak

15.02.2012 12:14
Burhaniye'nin Yeni Belediye Binası Yaz Festivalinde Açılacak

Balıkesir'in Burhaniye ilçesinde, yeni belediye hizmet binası tamamlanırken, açılışının Burhaniye-Ören Turizm Kültür ve Sanat Festivali'nde yapılacağı açıklandı.

Balıkesir'in Burhaniye ilçesinde, yeni belediye hizmet binası tamamlanırken, açılışının Burhaniye- Ören Turizm Kültür ve Sanat Festivali'nde yapılacağı açıklandı.

Belediye binasında çevre düzenleme çalışmalarının yapıldığını bildiren CHP'li Belediye Başkanı Fikret Akova, açılışın Haziran, Temmuz aylarında düzenlenecek olan yaz festivalinde yapılacağını bildirdi. Belediye hizmet binasının temelinin zamanın Başbakanı Tansu Çiller tarafından atıldığını bildiren Belediye Başkanı Fikret Akova, açılışa Tansu Çiller ile CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu davet edeceklerini söyledi.

Açılışın törenlerle yapılacağını bildiren başkan Akova, "Yeni hizmet binasının açılışında farklı bir tören planlıyoruz. Bu yıl belediyemizin 145. yıldönümünü kutlayacağız. Bunun için de CD ve kitap hazırlıyoruz. Festivalin birinci günü yapacağımız açılış için de şimdiden hazırlıklara başladık. Bu güne kadar görev yapmış olan belediye başkanlarımızdan hayatta olanlar da törene katılacak. Görkemli bir açılış planlıyoruz" dedi. - BALIKESİR

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500

Son Dakika Yerel Burhaniye'nin Yeni Belediye Binası Yaz Festivalinde Açılacak - Son Dakika


Advertisement