CHP'li Kadınlar Yenişehir'de Buluştu - Son Dakika

CHP'li Kadınlar Yenişehir'de Buluştu

09.01.2012 17:09
CHP'li Kadınlar Yenişehir'de Buluştu

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bursa İl Kadın Kolları üyeleri, aylık toplantısını Yenişehir'de yaptı.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bursa İl Kadın Kolları üyeleri, aylık toplantısını Yenişehir'de yaptı.

CHP İl Kadın Kolları Başkanı Ayşe Şahin, CHP Yenişehir Lokali'nde gerçekleştirilen toplantıda, toplantının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü arifesine denk gelmesinin ayrı bir önem taşıdığını söyledi.

Kadınlar arasında sadece parti meselelerinin konuşulmadığına dikkati çeken Şahin, "Biz hayatı paylaşıyoruz. Bu yüzden bu toplantılarımız çok önemlidir. Haber yapma uğruna şehit olan tüm gazetecilerimizi rahmetle anıyoruz. 10 Ocakların bayram havasında geçmesini temenni ediyoruz" dedi.

CHP Yenişehir İlçe Başkanı Fahrettin Kasap da gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutlayarak, toplantının iyi neticeler vermesini diledi.

- BURSA

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
Onursal Adıgüzel: 'İmamoğlu'nu Siyasetin Dışına İtmeyen Çalışanlara Diyoruz Ki Aklınızdan Bile Geçirmeyin. Onursal Adıgüzel: 'İmamoğlu'nu Siyasetin Dışına İtmeyen Çalışanlara Diyoruz Ki Aklınızdan Bile Geçirmeyin. Havza'da Millet İttifakı temsilcileri toplandı Havza'da Millet İttifakı temsilcileri toplandı Onursal Adıgüzel: 'Millet, Mayıs Seçimlerinde de Bizi Bağrına Basmaya Devam Edecek' Onursal Adıgüzel: 'Millet, Mayıs Seçimlerinde de Bizi Bağrına Basmaya Devam Edecek'

Son Dakika Yerel CHP'li Kadınlar Yenişehir'de Buluştu - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement