Çukurcalı gönüllülerden depremzedeler için yardım kampanyası - Son Dakika

Çukurcalı gönüllülerden depremzedeler için yardım kampanyası

06.02.2023 18:54

Çukurcalı gönüllülerden depremzedeler için yardım kampanyası Hakkari'nin Çukurca Gençlik ve Spor Müdürlüğü gönüllüleri tarafından depremde zarar görenler için yardım kampanyası başlatıldı.

Çukurcalı gönüllülerden depremzedeler için yardım kampanyası

HAKKARİ - Hakkari'nin Çukurca Gençlik ve Spor Müdürlüğü gönüllüleri tarafından depremde zarar görenler için yardım kampanyası başlatıldı.

Çukurca Gençlik ve Spor Müdürlüğü gönüllerinden Ayat Demir, yaşanan deprem felaketinin herkesi derinden etkilediğini belirterek, "Bu tarz durumlarda birlik ve beraberliğimizin pekişmesi için gençlik merkezi olarak gönüllü gençlerimizle beraber kardeşlerimizin yanındayız. Bu çerçevede herkes elinden geleni yaparak yardım seferberliği başlatmış durumdadır. Bizde toplayacağımız malzemeleri depremzede kardeşlerimize göndereceğiz" dedi.

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500
Yenişehir Belediyesinden amatör spor kulüplerine destek Yenişehir Belediyesinden amatör spor kulüplerine destek Cizreli çocuklar kendi tasarladıkları oyunları oynuyor Cizreli çocuklar kendi tasarladıkları oyunları oynuyor Zonguldak'ın spor maskotu 'Kömürcan' tanıtıldı Zonguldak'ın spor maskotu 'Kömürcan' tanıtıldı

Son Dakika Yerel Çukurcalı gönüllülerden depremzedeler için yardım kampanyası - Son Dakika


Advertisement