Darıca Kültür Merkezi Perdelerini Açtı - Son Dakika

Darıca Kültür Merkezi Perdelerini Açtı

08.11.2015 13:29
Darıca Kültür Merkezi Perdelerini Açtı

Darıca Belediyesi Adnan Menderes Kültür Merkezi, Kelile ve Dimne isimli çocuk tiyatrosuyla perdelerini açtı.

Darıca Belediyesi Adnan Menderes Kültür Merkezi, Kelile ve Dimne isimli çocuk tiyatrosuyla perdelerini açtı.

İlk günden salonun tamamen dolduğu Darıca Belediyesi Adnan Menderes Kültür Merkezi'ndeki gösteriyi Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak'ta çocuklarla birlikte izledi. Tiyatro gösterisi öncesi bir selamlama konuşması yapan Başkan Karabacak, yıl boyunca yediden yetmişe her kesime hitap edecek olan etkinlikler arasında tiyatro, sinema, stand-up, söyleşi ve konser gibi etkinliklerin yer alacağını ifade etti.

Nüfusun yoğun olarak yaşadığı bir alanda hizmetlerine başlayan Adnan Menderes Kültür Merkezi'nin ilçenin önemli bir eksikliğini gidereceğini ifade eden Başkan Karabacak, "İlk aşamadaki aylık etkinlik takvimiyle birlikte yediden yetmişe her kesime hitap edebilecek programlarla ilçemizi kültür ve sanat şehri yapma yolunda önemli bir adım atmış oluyoruz.Sizlerin katkı ve destekleriyle güzel ilçemizi,her alanda daha da güzelleştireceğimizin sözünü veriyorum.Bütün halkımızın istifade edebileceği etkinliklerle kış aylarını da dolu dolu geçireceğiz" diyerek Kültür Merkezi'nin ilçeye hayırlı olmasını temenni etti.

Çocukların keyifle izlediği Kelile ve Dimne isimli Çocuk Tiyatrosu'nun ardından Başkan Karabacak, çocuklarla günün anısına hatıra fotoğrafı çektirirken, çocuklarıyla birlikte tiyatro gösterisini izleyen veliler de Başkan Karabacak'a teşekkür ederek, memnuniyetlerini dile getirdiler. - KOCAELİ

YORUMLAR
500
Muhtar Aydemir'in eşine son görevi Muhtar Aydemir'in eşine son görevi Karesi'de kurban bayramı hazırlıkları devam ediyor Karesi'de kurban bayramı hazırlıkları devam ediyor
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Darıca Kültür Merkezi Perdelerini Açtı - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement