Didim Belediye Başkanı Atabay, Kılıçdaroğlu'nu Karşıladı - Son Dakika

Didim Belediye Başkanı Atabay, Kılıçdaroğlu'nu Karşıladı

22.06.2022 22:23
Didim Belediye Başkanı Atabay, Kılıçdaroğlu'nu Karşıladı

Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay, Didim Amfi Tiyatro’nun açışını yapmak ve Aydın Büyükşehir Belediyesi ile Didim Belediyesi ortaklığı ile yapılacak yeni yatırımların temelini atmak üzere Aydın'a gelen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu karşıladı.

Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay, Didim Amfi Tiyatro'nun açışını yapmak ve Aydın Büyükşehir Belediyesi ile Didim Belediyesi ortaklığı ile yapılacak yeni yatırımların temelini atmak üzere Aydın'a gelen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu karşıladı.

Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ile birlikte Didim Amfi Tiyatro'nun açılışını yapmak üzere CHP Genel Başkan Yardımcıları, Ali Öztunç ve Seyit Torun da Aydın'a geldi.

Karşılamaya Atabay'ın yanı sıra; CHP Aydın Milletvekili olan Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, CHP Aydın milletvekilleri Süleyman Bülbül ve Hüseyin Yıldız, CHP Aydın İl Başkanı Ali Çankır, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş, Yenipazar Belediye Başkanı Mehmet Yüsran Erden ve çeşitli ilçelerin belediye başkanları ile partililer de katıldı.

Kılıçdaroğlu, Didim Amfi Tiyatro'nun yanında Didim Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Didim Gençlik Merkezi (DİGEM), Balıkçı Pazarı, Yoran Mübadele Anı ve Kültür Evi (MÜBEV), Atatürk Silüet Heykeli, Beton Santrali, Akbük Soğuk Su Çevre Düzenlemesi, Patili Dostlar Ameliyathanesi, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü Parkı, Didim Balık Restorantı ve Akbük Mavi Mandalya Restaurantı'nın açılışını yapacak. Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından Didim'de yapılacak olan kültür merkezi ile Didim Belediyesi tarafından yapımına başlanacak olan sokak hayvanları mama fabrikasının temel atma törenine de katılacak.

Toplu açılış ve temel atma töreni, yarın (23 Haziran) saat 15: 00'te Didim Amfi Tiyatro'da yapılacak.

YORUMLAR
500
AK Parti'li Aksal'dan, CHP'li Gürkan'a 'Sayın Cumhurbaşkanım' tepkisi AK Parti'li Aksal'dan, CHP'li Gürkan'a 'Sayın Cumhurbaşkanım' tepkisi Aydınlı Veteriner: Serbest Veterinerlik Can Çekişiyor. İkinci Bir İş Arıyoruz Aydınlı Veteriner: Serbest Veterinerlik Can Çekişiyor. İkinci Bir İş Arıyoruz Başkan Çerçioğlu, CHP Genel Merkezi yöneticilerini ağırladı Başkan Çerçioğlu, CHP Genel Merkezi yöneticilerini ağırladı
Kaynak: ANKA

Son Dakika Yerel Didim Belediye Başkanı Atabay, Kılıçdaroğlu'nu Karşıladı - Son Dakika

Bu haber ANKA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. ANKA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı ANKA kurumudur.

Advertisement
Haberi Paylaş