Düzce'de "Genel Girişimcilik Eğitimi" Sona Erdi - Son Dakika

Düzce'de "Genel Girişimcilik Eğitimi" Sona Erdi

15.02.2012 17:20
Düzce'de "Genel Girişimcilik Eğitimi" Sona Erdi

Düzce'de düzenlenen "Genel Girişimcilik Eğitimi" sona erdi.

Düzce'de düzenlenen "Genel Girişimcilik Eğitimi" sona erdi.

TSO toplantı salonunda "Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA), Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) ile Düzce Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) işbirliğiyle düzenlenen seminerin son gününe katılan Düzce TSO Başkanı Metin Büyük, girişimciliğin önemine vurgu yaparak, özellikle kadın girişimcilerin artması gerektiğini söyledi.

Kadınların evde oturmak yerine ekonomiye katkıda bulunmaları gerektiğine dikkati çeken Büyük, "Nüfusumuzun yüzde 50'sini kadınlar oluşturuyor. Kadınlarımız da artık ekonomiye katkı yapmalılar. Üreten ve büyüyen bir Türkiye için hep beraber çalışmamız gerekiyor" ifadelerini kullandı.

Eğitim sonunda sertifika almaya hak kazanan katılımcılara sertifika, iş kurmak isteyen katılımcılara ise KOSGEB tarafından 27 bin liraya kadar destek verilecek.

- DÜZCE

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
Kursiyerler depremzede çocuklar için yaptı Kursiyerler depremzede çocuklar için yaptı İstanbul merkezli terör operasyonunda yakalanan 7 zanlıdan 2'si tutuklandı İstanbul merkezli terör operasyonunda yakalanan 7 zanlıdan 2'si tutuklandı Karla kaplanan şelalenin eşsiz manzarası Karla kaplanan şelalenin eşsiz manzarası

Son Dakika Yerel Düzce'de 'Genel Girişimcilik Eğitimi' Sona Erdi - Son Dakika


Advertisement