Son dakika Marmara haberleri, Marmara son dakika, son dakika Marmara
28 MAYISSEÇİM SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN

Son Dakika Marmara Haberleri

Son dakika Marmara haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son marmara haberleri anında burada.


 • 20:35 6 Yelkenci Rekor Denemesi İçin Hopa Limanından Start Aldı 6 Yelkenci Rekor Denemesi İçin Hopa Limanından Start Aldı

  Açık deniz yelken sporcusu Atilla Gökova ve ekibi, Hopa Limanı'ndan İskenderun Limanı parkurunda rekor denemesi yapmak için yola çıktı. Türkiye Yelken Federasyonu, açık deniz yarışlarını yaygınlaştırmayı amaçlıyor.

 • 18:50 Atilla Gökova ve ekibi Türkiye turu rekoru için yola çıkıyor Atilla Gökova ve ekibi Türkiye turu rekoru için yola çıkıyor

  Açık deniz yelken sporcusu Atilla Gökova ve ekibi, sadece yelken ve rüzgarın gücü ile dört denizi ve yaklaşık 1.500 deniz milli bir mesafeyi aşarak 6 kişilik ekip olarak ilk Türkiye turu süresini kayıtlara geçirmek için Hopa Limanı'ndan start alacak.

 • 18:03 Yelkenliyle Türkiye Turu Rekoru için denize açıldı Yelkenliyle Türkiye Turu Rekoru için denize açıldı

  Açık deniz yelken sporcusu Atilla Gökova ve 5 kişilik ekibi, yelkenliyle Türkiye'nin dört denizini geçeceği yolculuğa çıktı. Yelken sporuna dikkat çekmek amacıyla yapılan bu etkinlik, Türkiye Yelken Federasyonu temsilcisinin gözetiminde gerçekleştiriliyor. Ekip, Karadeniz, Marmara, Ege ve Akdeniz'i geçerek İskenderun Limanı'nda sona erecek yolculuklarını durmadan, yelken gücüyle en kısa zamanda tamamlamayı hedefliyor.

 • 17:25 TCG Nusret Müze Gemisi'ne Vatandaşlardan Yoğun İlgi TCG Nusret Müze Gemisi'ne Vatandaşlardan Yoğun İlgi

  Milli Savunma Bakanlığı, İnebolu Limanı'nda bulunan TCG Nusret Müze Gemisi'ne vatandaşların yoğun ilgi gösterdiğini bildirdi. TCG Nusret Müze Gemisi, İnebolu Limanı'nda her yaştan vatandaşın yoğun ilgisiyle liman ziyaretine devam ediyor.

 • 17:08 Türkiye'de Şehirleşme ve Deprem Gerçeği Çalıştayı Marmaris'te Düzenlendi Türkiye'de Şehirleşme ve Deprem Gerçeği Çalıştayı Marmaris'te Düzenlendi

  Muğla'nın Marmaris ilçesinde düzenlenen "Türkiye'de Şehirleşme ve Deprem Gerçeği" çalıştayında belediye başkanları ve uzmanlar deprem gerçeğini konuştu.

 • 16:19 Başiskele Belediyesi Genç İstihdam Projesi ile Eğitimlere Başladı Başiskele Belediyesi Genç İstihdam Projesi ile Eğitimlere Başladı

  Başiskele Belediyesi tarafından hazırlanan Genç Başiskele Genç İstihdam Projesi kapsamında AutoCad-SolidWorks eğitimleri başladı. Eğitimler, Selim Yürekten Mesleki Teknik Lisesi'nde 12 kursiyer ile gerçekleştiriliyor. Proje çerçevesinde, Kaynakçılık Atölyesi, Elektrik/Makine Bakım Atölyesi, Marangoz Mobilya Atölyesi, CNC Lazer Kesim ve Hidrolik Pnömatik kursları da yakın zamanda başlayacak. Eğitimleri tamamlayan kursiyerlere onaylı sertifikalar verilecek ve nitelikli eleman olarak iş hayatına kazandırılacaklar.

 • 15:48 EMARÇEB tarafından 'Türkiye'de Şehirleşme ve Deprem Gerçeği' çalıştayı düzenlendi EMARÇEB tarafından 'Türkiye'de Şehirleşme ve Deprem Gerçeği' çalıştayı düzenlendi

  Ege ve Marmara Çevreci Belediyeler Birliği (EMARÇEB) tarafından Marmaris'te düzenlenen 'Türkiye'de Şehirleşme ve Deprem Gerçeği' çalıştayında belediye başkanları ve uzmanlar deprem gerçeğini konuştu. Çalıştayda, Türkiye'nin deprem kuşağında olduğu vurgulanarak, depremler karşısında çaresiz kalmamak ve şehirleşme anlayışını değiştirmek amaçlandı. Çalıştaya belediye başkanları, meclis üyeleri ve belediyelerin ilgili birim çalışanları katıldı.

 • 14:31 Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, Marmaris'te düzenlenen 'Türkiye'de Şehirleşme ve Deprem Gerçeği' çalıştayına katıldı Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, Marmaris'te düzenlenen 'Türkiye'de Şehirleşme ve Deprem Gerçeği' çalıştayına katıldı

  Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, deprem riski karşısında hazırlıklı olmak ve şehirleşme anlayışını değiştirmek amacıyla Marmaris'te düzenlenen 'Türkiye'de Şehirleşme ve Deprem Gerçeği' çalıştayına katıldı.

 • 13:08 Tekirdağ'da Olta Balıkçılığı Sezonu Açıldı Tekirdağ'da Olta Balıkçılığı Sezonu Açıldı

  Tekirdağ'ın Süleymanpaşa ilçesinde güzel havayı fırsat bilen olta balıkçıları, Marmara Denizi'nin kıyısına inerek hem balık yakaladı hem de stres atmaya çalıştı. Havaların ısınmasıyla vatandaşlar, deniz havası almak için kıyılara iniyor.

 • 12:34 Bilecik'te Karpuz Hasadı Gelecek Ay Başlayacak Bilecik'te Karpuz Hasadı Gelecek Ay Başlayacak

  Marmara Bölgesi'nin karpuz üretim merkezlerinden Bilecik'te son fideleri toprakla buluşturan çiftçiler hasada gelecek ay başlayacak. Osmaneli Karpuzu'nda ekim döneminin sonuna yaklaşılırken, üreticiler yüksek verim almak için naylon sererek zirai dondan korunuyor. İl genelinde 50 bin dönüm arazide üretim yapan çiftçiler, geçen yıl 200 bin ton olan rekoltenin artmasını bekliyor. Osmaneli karpuzu başta İstanbul olmak üzere Marmara ve İç Anadolu illerine satılıyor.

 • 11:23 İhlas Holding İnşaat Grubu, Ispartakule'de yeni projesi Bizim Evler 11'de satışları başlattı İhlas Holding İnşaat Grubu, Ispartakule'de yeni projesi Bizim Evler 11'de satışları başlattı

  İhlas Holding İnşaat Grubu, Ispartakule'de geliştirdiği Bizim Evler serisinin en yeni projesi olan Bizim Evler 11'de satışları başlattı. Proje, aileyi merkeze alan bir konsept ile tasarlandı ve 6 blokta 582 daire ile 55 cadde mağazası bulunuyor. Daireler geniş balkonlarla tasarlandı ve geniş peyzaj alanı ve zengin sosyal donatı alanlarına sahip. Teslimlerin Mayıs 2025'te yapılması planlanıyor.

 • 09:19 Marmara Adası açıklarında sürüklenen tekne kurtarıldı Marmara Adası açıklarında sürüklenen tekne kurtarıldı

  Balıkesir'in Marmara ilçesi açıklarında makine arızası nedeniyle sürüklenen tekne, Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü (KEGM) ekiplerince kurtarıldı.

 • 08:06 Kocaeli'de servis aracı tıra çarptı: 13 işçi yaralandı Kocaeli'de servis aracı tıra çarptı: 13 işçi yaralandı

  Kocaeli'nin Gebze ilçesinde servis midibüsünün tıra çarparak devrilmesi sonucu 3'ü ağır 13 işçi yaralandı. Kazada yaralanan işçiler hastaneye kaldırıldı.

 • 03:21 Kütahya İHH'dan Mavi Marmara gazisinin eşine ziyaret Kütahya İHH'dan Mavi Marmara gazisinin eşine ziyaret

  Kütahya İHH İnsani Yardım Derneği Başkanı Mustafa Yenipazar, yönetim kurulu üyeleri ve İHH Tavşanlı Temsilcilisi Şerafettin İleri, Mavi Marmara gazisi merhum İlhan Dirgin eşi Havva Dirgin'i ziyaret etti.

 • 01:10 Kütahya İHH'dan Mavi Marmara gazisinin eşine ziyaret Kütahya İHH'dan Mavi Marmara gazisinin eşine ziyaret

  Kütahya İHH İnsani Yardım Derneği Başkanı Mustafa Yenipazar, yönetim kurulu üyeleri ve İHH Tavşanlı Temsilcilisi Şerafettin İleri, Mavi Marmara gazisi merhum İlhan Dirgin eşi Havva Dirgin'i ziyaret etti.

 • 31.05.2023 31 May 23:00 Sivas'ta Filistin Meselesi ve Mavi Marmara konulu konferans düzenlendi Sivas'ta Filistin Meselesi ve Mavi Marmara konulu konferans düzenlendi

  İHH Sivas İnsani Yardım Derneği tarafından Şems'i Sivasi Halk Kütüphanesi Salonu'nda gerçekleştirilen konferansa, Aksa İlim ve Davet Merkezi Başkanı Hamza Er konuşmacı olarak katıldı. Er, İsrail'in Mavi Marmara gemisine düzenlediği saldırıya karşı verilen mücadeleyi anlattı.

 • 31.05.2023 31 May 20:34 Prof. Dr. Alper İlki: En riskli binalara müdahale etmeliyiz Prof. Dr. Alper İlki: En riskli binalara müdahale etmeliyiz

  İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Alper İlki, Karabük Üniversitesi tarafından düzenlenen sempozyumda konuştu. İlki, en riskli binaların tespit edilip müdahale edilmesi gerektiğini ve kentsel dönüşümün önemine vurgu yaptı.

 • 31.05.2023 31 May 19:26 Mavi Marmara saldırısı Çankırı'da protesto edildi Mavi Marmara saldırısı Çankırı'da protesto edildi

  İsrail'in, Gazze'ye insani yardım götüren Mavi Marmara gemisine 31 Mayıs 2010'da düzenlediği ve 10 Türk vatandaşının hayatını kaybettiği saldırı, yıl dönümünde Çankırı'da protesto edildi. İHH Çankırı İnsani Yardım Derneği Başkanı Hasan Kale, adalet ve kardeşlik için bir araya geldiklerini söyledi.

 • 31.05.2023 31 May 16:24 Filistinliler: Mavi Marmara saldırısı Gazze ile dayanışmayı artırdı Filistinliler: Mavi Marmara saldırısı Gazze ile dayanışmayı artırdı

  Filistinliler, İsrail'in 13 yıl önce Gazze Şeridi'ne insani yardım götüren Mavi Marmara gemisine düzenlediği saldırının, bölgesel ve uluslararası anlamda Gazze ile dayanışmayı artırdığını belirtiyor. İsrail'in 31 Mayıs 2010'da düzenlediği ve 10 Türk vatandaşının hayatını kaybettiği saldırının üzerinden 13 yıl geçti. Gazze'ye verilen desteği şükranla hatırlayan Filistinliler, bunun uluslararası ve bölgesel çerçevede oluşturduğu yankının, Filistin meselesine dikkati çektiğini, Gazze'ye yönelik dayanışmayı büyüttüğünü dile getiriyor.

 • 31.05.2023 31 May 16:01 Sakarya İHH, Kurban Bayramı'nda ihtiyaç sahiplerine et ulaştıracak Sakarya İHH, Kurban Bayramı'nda ihtiyaç sahiplerine et ulaştıracak

  Sakarya İHH İnsani Yardım Derneği, yurt içi ve yurt dışındaki ihtiyaç sahiplerine kurban eti ulaştıracak. Dernek başkanı Engin Sezer, Kurban Komisyonu Başkanı Yusuf Gökhan Erkan, Arama Kurtarma Birimi Başkanı Osman Yılmaz ve yönetim kurulu üyesi Ali Akıllı, Anadolu Ajansı Sakarya Bölge Müdürlüğünü ziyaret etti.

 • 31.05.2023 31 May 15:46 Başkan Yenipazar: 'Mavi Marmara saldırısının 13. yılında şehitlerimizi unutmadık' Başkan Yenipazar: "Mavi Marmara saldırısının 13. yılında şehitlerimizi unutmadık"

  Kütahya İHH İnsani Yardım Derneği Başkanı Mustafa Yenipazar, Mavi Marmara Gemisi'nde İsrail saldırısıyla şehit olanları anarak İsrail'in hala Gazze'ye haksız ablukasını sürdürdüğünü belirtti.

 • 31.05.2023 31 May 15:29 Mavi Marmara'nın 13. yıldönümü anıldı Mavi Marmara'nın 13. yıldönümü anıldı

  Kütahya İHH İnsani Yardım Derneği Başkanı Mustafa Yenipazar, Mavi Marmara Gemisi'nde şehit olanları anarak İsrail'in hala Gazze'ye haksız ablukasını sürdürdüğünü belirtti.

 • 31.05.2023 31 May 15:26 Taraf Gazetesi davasında yeniden birleştirme kararı Taraf Gazetesi davasında yeniden birleştirme kararı

  Kapatılan Taraf Gazetesi çalışanlarının davasında verilen hapis cezalarının istinaf mahkemesince usul yönünden bozulması üzerine gazetenin eski yöneticileri Ahmet Altan, Yasemin Çongar, Yıldıray Oğur ve muhabir Mehmet Baransu'nun yeniden yargılandıkları davada birleştirme kararı verildi.

 • 31.05.2023 31 May 15:26 Taraf Gazetesi davasında yeniden birleştirme kararı Taraf Gazetesi davasında yeniden birleştirme kararı

  Kapatılan Taraf Gazetesi çalışanlarının davasında verilen hapis cezalarının istinaf mahkemesince usul yönünden bozulması üzerine gazetenin eski yöneticileri Ahmet Altan, Yasemin Çongar, Yıldıray Oğur ve muhabir Mehmet Baransu'nun yeniden yargılandıkları davada birleştirme kararı verildi.

 • 31.05.2023 31 May 13:55 Balıkesir'in kaybolmaya yüz tutmuş peynirleri butik mandıralarda üretilecek Balıkesir'in kaybolmaya yüz tutmuş peynirleri butik mandıralarda üretilecek

  Güney Marmara Kalkınma Ajansı'nın (GMKA), Sosyal Gelişmeyi Destekleme Programı (SOGEP) ile desteklediği proje ile süt ve süt ürünleri konusunda marka değeri taşıyan Balıkesir'in kaybolmaya yüz tutmuş peynirleri üç ilçede kurulacak olan butik mandıralarda üretilecek.

 • 31.05.2023 31 May 11:55 Depremde kaybettiği öğretmeni anısına güneş panelli dron yaptı Depremde kaybettiği öğretmeni anısına güneş panelli dron yaptı

  Adıyaman'dan Elazığ'a gelen 15 yaşındaki Yuşa Tunahan Meriç, depremde kaybettiği öğretmeni anısına güneş panelli dron yaptı. Meriç, TEKNOFEST'e katılmayı hedefliyor.

 • 31.05.2023 31 May 11:54 Tekirdağ'da 'Depreme Hazır mı' Paneli Düzenlendi Tekirdağ'da 'Depreme Hazır mı' Paneli Düzenlendi

  Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi'nin katkıları ile Tekirdağ Kent Konseyi tarafından düzenlenen 'Tekirdağ Depreme Hazır mı' başlıklı panel, Süleymanpaşa İlçesi'nde bulunan Yahya Kemal Beyatlı Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi. Panelde, olası Marmara Depremi sonrası yapılması gereken çalışmalar, depreme hazırlık konusunda şuana kadar hayata geçirilen projeler ve mevcut durum konusunda değerlendirmelerde bulunuldu.

 • 31.05.2023 31 May 11:42 HAK-İŞ Genel Başkanı Mahmut Arslan, Mavi Marmara şehitlerini anarak İsrail'i lanetledi HAK-İŞ Genel Başkanı Mahmut Arslan, Mavi Marmara şehitlerini anarak İsrail'i lanetledi

  HAK-İŞ Genel Başkanı Mahmut Arslan, Mavi Marmara saldırısının 13. yılı nedeniyle yaptığı açıklamada, Mavi Marmara şehitlerini anarak İsrail'in insanlık dışı ablukasını ve zulmünü lanetledi.

 • 31.05.2023 31 May 11:04 İzmir-Selanik hattı kesinlikle devam etmeyecek İzmir-Selanik hattı kesinlikle devam etmeyecek

  İMEAK Deniz Ticaret Odası (DTO) İzmir Şube Başkanı Yusuf Öztürk, mayıs ayı meclis toplantısında yaptığı açıklamada, İzmir-Selanik hattının devam etmeyeceğini belirtti. Öztürk, hattın kapatılmasının sebeplerini ve yaşanan süreci detaylarıyla anlattı.

 • 31.05.2023 31 May 11:02 Depremde yarım kalan hayalini Elazığ'da gerçekleştirdi... Güneş enerjili yarış dronu yaptı Depremde yarım kalan hayalini Elazığ'da gerçekleştirdi... Güneş enerjili yarış dronu yaptı

  Adıyaman'da proje geliştirdiği öğretmenini depremde kaybeden Tunahan Meriç, Elazığ'da hayalini gerçekleştirerek güneş enerjili yarış dronu yaptı. TEKNOFEST'e katılmak isteyen Meriç, öğretmeni Eyüp Aşkın adına birincilik elde etmek istiyor.

 • 31.05.2023 31 May 10:47 Depremde kaybettiği öğretmeni için güneş enerjili dron yaptı Depremde kaybettiği öğretmeni için güneş enerjili dron yaptı

  Kahramanmaraş merkezli depremlerde Adıyaman'da birlikte proje geliştirdiği öğretmenini kaybeden ve ailesiyle birlikte Elazığ'a gelerek eğitimine devam eden Tunahan Meriç, hayali olan güneş enerjili yarış dronunu yaptı. Dronu geliştirerek TEKNOFEST'e katılmak isteyen Meriç'in hedefi öğretmeni Eyüp Aşkın için birincilik elde etmek.

 • 31.05.2023 31 May 09:36 13 kent sağanak yağışa teslim! Meteoroloji'den 'sarı' kodlu uyarı 13 kent sağanak yağışa teslim! Meteoroloji'den "sarı" kodlu uyarı

  Türkiye'yi etkisi altına alan ve birçok ilde sele neden olan sağanak yağış 13 kentte devam edecek. Meteoroloji 13 kenti "sarı" kodla uyarırken bu iller; Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Burdur, Bursa, Çanakkale, Denizli, Eskişehir, Isparta, İzmir, Kütahya, Manisa ve Uşak olarak sıralandı.

 • 30.05.2023 30 May 20:04 Ünlü Modifiyeci Ünal Turan, Ferrari İle Kaza Yaptı: 14 Milyon Liralık Araç Pert Oldu Ünlü Modifiyeci Ünal Turan, Ferrari İle Kaza Yaptı: 14 Milyon Liralık Araç Pert Oldu

  Ünlü modifiyeci Ünal Turan ve sevgilisi Ceylan Koynat, Kuzey Marmara Otoyolu Sultangazi Cebeci Tüneli'nde 14 milyon liralık Ferrari ile süratli şekilde seyrettiği esnada lastik patlatınca kaza yaptı. Turan kazayı hafif sıyrıklarla atlatırken, Ferrari ise kullanılamaz hale geldi.

 • 30.05.2023 30 May 18:09 EMARÇEB, Türkiye'de Şehirleşme ve Deprem Gerçeği Çalıştayı düzenliyor EMARÇEB, Türkiye'de Şehirleşme ve Deprem Gerçeği Çalıştayı düzenliyor

  Marmaris Belediyesi'nin de üye olduğu Ege ve Marmara Çevreci Belediyeler Birliği (EMARÇEB) üye belediyeleri Türkiye'de Şehirleşme ve Deprem Gerçeği Çalıştayı'nı Marmaris'te gerçekleştirilecek. Çalıştayda şehirleşme yaklaşımları, çevre ile alakalı ve sosyolojik etkiler konuları ele alınacak.

 • 30.05.2023 30 May 18:02 EMARÇEB, Türkiye'de Şehirleşme ve Deprem Gerçeği Çalıştayı'nı Marmaris'te düzenleyecek EMARÇEB, Türkiye'de Şehirleşme ve Deprem Gerçeği Çalıştayı'nı Marmaris'te düzenleyecek

  Ege ve Marmara Çevreci Belediyeler Birliği (EMARÇEB), 'Türkiye'de Şehirleşme ve Deprem Gerçeği Çalıştayı'nı Marmaris'te yapacak. Çalıştayda Türkiye'de şehirleşme ve deprem gerçeği çeşitli boyutlarıyla ele alınacak.

 • 30.05.2023 30 May 17:12 Ünlü modifiyeci Ünal Turan, Ferrari ile böyle kaza yaptı: 14 milyon liralık araç pert oldu Ünlü modifiyeci Ünal Turan, Ferrari ile böyle kaza yaptı: 14 milyon liralık araç pert oldu

  Ünlü modifiyeci Ünal Turan ve sevgilisi Ceylan Koynat, Kuzey Marmara Otoyolu Sultangazi Cebeci Tüneli'nde 14 milyon liralık Ferrari ile süratli şekilde seyrettiği esnada lastik patlatınca kaza yaptı. Turan kazayı hafif sıyrıklarla atlatırken, Ferrari ise kullanılamaz hale geldi.

 • 29.05.2023 29 May 21:11 Ahmet Davutoğlu'ndan seçim açıklaması Ahmet Davutoğlu'ndan seçim açıklaması

  Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, seçim sonuçlarına ilişkin açıklama yaptı. Davutoğlu, seçim sonuçlarının toplumun yarısının statükoya karşı değişim talebini ortaya koyduğunu belirtti. Ayrıca, kutuplaşma tuzağına düşülmemesi gerektiğini vurguladı.

 • 29.05.2023 29 May 20:55 Ahmet Davutoğlu, seçim sonuçlarıyla ilgili sessizliğini bozdu: 6'lı Masa asla başarısız olmadı Ahmet Davutoğlu, seçim sonuçlarıyla ilgili sessizliğini bozdu: 6'lı Masa asla başarısız olmadı

  Millet İttifakı'nın paydaşlarından Gelecek Partisi lideri Ahmet Davutoğlu, seçim sonuçlarıyla ilgili değerlendirme yaptı. 6'lı Masa'nın asla başarısız olmadığını söyleyen Davutoğlu, "Bu misyon yeni şartlara uyum sağlayacak şekilde yeniden değerlendirilmeli, bu çabalarla oluşan toplumsal zemin ise mutlaka korunmalıdır. Özgürlükçü muhafazakarlığın, özgürlükçü milliyetçiliğin ve özgürlükçü laikliğin ortak bir zeminde ve gelecek vizyonunda buluşması son derece değerlidir" dedi.

 • 29.05.2023 29 May 19:57 Ahmet Davutoğlu, seçim sonuçlarıyla ilgili sessizliğini bozdu: 6'lı Masa asla başarısız olmadı Ahmet Davutoğlu, seçim sonuçlarıyla ilgili sessizliğini bozdu: 6'lı Masa asla başarısız olmadı

  Millet İttifakı'nın paydaşlarından Gelecek Partisi lideri Ahmet Davutoğlu, seçim sonuçlarıyla ilgili değerlendirme yaptı. 6'lı Masa'nın asla başarısız olmadığını söyleyen Davutoğlu, "Bu misyon yeni şartlara uyum sağlayacak şekilde yeniden değerlendirilmeli, bu çabalarla oluşan toplumsal zemin ise mutlaka korunmalıdır. Özgürlükçü muhafazakarlığın, özgürlükçü milliyetçiliğin ve özgürlükçü laikliğin ortak bir zeminde ve gelecek vizyonunda buluşması son derece değerlidir" dedi.

 • 29.05.2023 29 May 11:08 İzmir Körfezi'nde Müsilaj Oluşumu Artıyor İzmir Körfezi'nde Müsilaj Oluşumu Artıyor

  Türkiye Tabiatını Koruma Derneği Bilim Danışmanı Erol Kesici, İzmir Körfezi'nde kirlilik nedeniyle müsilaj (deniz salyası) oluşumu belirlediklerini ifade ederek, 'Eğer gerekli önlemler alınmazsa yaza doğru bu müsilaj olayı şiddetle artacaktır.' dedi.

 • 29.05.2023 29 May 10:39 Beylikdüzü'nde zafer kutlamaları gece yarısına kadar sürdü Beylikdüzü'nde zafer kutlamaları gece yarısına kadar sürdü

  Beylikdüzü'nde vatandaşlar, Cumhurbaşkanlığı seçimi sonrası Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın zaferini kutlamak için bir araya geldi. Vatandaşların zafer kutlamaları gece yarısına kadar sürdü.

 • 29.05.2023 29 May 08:44 Karayollarında Bakım ve Onarım Çalışmaları Devam Ediyor Karayollarında Bakım ve Onarım Çalışmaları Devam Ediyor

  Karayollarında yapım, bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor. Yol durumu bültenine göre, birçok bölgede çalışmalar devam ediyor.

 • 28.05.2023 28 May 23:15 Gazze'de Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın seçim başarısı kutlandı Gazze'de Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın seçim başarısı kutlandı

  Abluka altındaki Gazze Şeridi'nde, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, Cumhurbaşkanı Seçimi'nin ikinci turundaki başarısı dolayısıyla kutlama yapıldı. Filistinliler Türkiye ve Filistin bayrakları taşıyarak Erdoğan'ın seçim zaferini kutladı.

 • 28.05.2023 28 May 16:11 Kuzey Marmara Otoyolu'nda TIR kaza yaptı Kuzey Marmara Otoyolu'nda TIR kaza yaptı

  Çekmeköy'de Kuzey Marmara Otoyolu Ankara istikametinde seyir halinde olan bir TIR, şoförünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu bariyerlere çarparak kaza yaptı. Kazada TIR şoförü yaralanırken, 2 şerit trafiğe kapandı. İhbar üzerine olay yerine, itfaiye sağlık ve jandarma ekipleri sevk edildi. Jandarma ekipleri kazayla ilgili inceleme başlattı.

 • 28.05.2023 28 May 13:15 Erdoğan ve Kılıçdaroğlu'nun Balıkesir oy oranları Erdoğan ve Kılıçdaroğlu'nun Balıkesir oy oranları

  14 Mayıs seçiminde Kemal Kılıçdaroğlu ve Recep Tayyip Erdoğan'ın Balıkesir'deki oy oranları açıklandı. Kılıçdaroğlu Balıkesir'de kaç oy aldı, Erdoğan kaç oy aldı? Detaylar haberimizde...

 • 28.05.2023 28 May 12:44 Erdoğan ve Kılıçdaroğlu'nun Balıkesir oy oranları Erdoğan ve Kılıçdaroğlu'nun Balıkesir oy oranları

  Kemal Kılıçdaroğlu Balıkesir'de kaç oy aldı? Recep Tayyip Erdoğan Balıkesir'de kaç oy aldı? sorularının yanıtı gündemin merak edilen konuları arasında yer alıyor. 14 Mayıs seçiminde Erdoğan ve Kılıçdaroğlu'nun Balıkesir oy oranlarını Balıkesir geneli ve ilçe ilçe sizler için derledik.

 • 28.05.2023 28 May 12:00 Erdoğan ve Kılıçdaroğlu'nun Balıkesir oy oranları Erdoğan ve Kılıçdaroğlu'nun Balıkesir oy oranları

  Kemal Kılıçdaroğlu Balıkesir'de kaç oy aldı? Recep Tayyip Erdoğan Balıkesir'de kaç oy aldı? sorularının yanıtı gündemin merak edilen konuları arasında yer alıyor. 14 Mayıs seçiminde Erdoğan ve Kılıçdaroğlu'nun Balıkesir oy oranlarını Balıkesir geneli ve ilçe ilçe sizler için derledik.

 • 28.05.2023 28 May 11:47 Erdoğan ve Kılıçdaroğlu'nun Balıkesir Oy Oranları Belli Oldu Erdoğan ve Kılıçdaroğlu'nun Balıkesir Oy Oranları Belli Oldu

  14 Mayıs seçiminde Balıkesir genelinde Kemal Kılıçdaroğlu yüzde 48,67; Recep Tayyip Erdoğan yüzde 45,07 oy aldı. Detaylar haberimizde...

 • 28.05.2023 28 May 11:31 Erdoğan ve Kılıçdaroğlu'nun Balıkesir Oy Oranları Belli Oldu Erdoğan ve Kılıçdaroğlu'nun Balıkesir Oy Oranları Belli Oldu

  14 Mayıs seçiminde Balıkesir'de Kemal Kılıçdaroğlu ve Recep Tayyip Erdoğan'ın oy oranları açıklandı. Haberimizde detayları bulabilirsiniz.

 • 28.05.2023 28 May 11:26 Erdoğan ve Kılıçdaroğlu'nun Balıkesir oy oranları açıklandı Erdoğan ve Kılıçdaroğlu'nun Balıkesir oy oranları açıklandı

  14 Mayıs seçimlerinde Balıkesir'de Recep Tayyip Erdoğan ve Kemal Kılıçdaroğlu'nun oy oranları belli oldu. Detaylar haberimizde...

Advertisement