İzvak'ta Genel Kurula Doğru - Son Dakika
Yerel

İzvak'ta Genel Kurula Doğru

İzmir Gücü Spor Vakfı'nın (İZVAK) 18 Ocak'ta yapacağı genel kurulu öncesinde başkan adaylığını açıklayan Tuğrul Yemişçi, ynetim kurulu listesini büyük oranda belirledi.

04.01.2012 10:29
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

İzmir Gücü Spor Vakfı'nın (İZVAK) 18 Ocak'ta yapacağı genel kurulu öncesinde başkan adaylığını açıklayan Tuğrul Yemişçi, ynetim kurulu listesini büyük oranda belirledi.

Yemişçi'nin listesinde Göztepe ve İZVAK'ın eski başkanı Levent Ürkmez, Eski Bucaspor Kulübü Başkanı Seyit Mehmet Özkan, Eski Altınordu Kulübü Başkanı Salih Esen, Eski Aliağa Belediyespor Kulübü Başkanı Selçuk Sert ve eski Karşıyaka Basketbol Şubesi Başkanı Deniz Barçın yer alıyor.

Menemen Belediyespor Başkanı Armağan Öktenoğlu'nun da listesinde yer aldığını belirten Yemişçi, çalışmak istediği diğer isimlerin Namık Kemal Marmara, Ali Ergöçmez, Sema Akkaya, Bahri Vreskala, Emin Özmen, Murat Ünlü, Halim Bezircilioğlu ve Nazım Dörtbudaklar olduğunu bildirdi.

Yönetim kurulunda yer alacak isimlerle önümüzdeki hafta salı günü biraraya gelerek projeleri gözden geçirip genel kurula kadar yapılacak işleri planlayacaklarını belirten Yemişçi, "Birbirinden değerli bu 15 ismin, İzmir'de spora yeni bir ivme kazandırabilmek amacıyla İZVAK çatısı altında biraraya gelmesi gerçekten çok önemli. Elini taşın alına koyan herkese çok teşekkür ediyorum" dedi.

Önümüzdeki hafta salı günü yapılacak toplantıda eylem planı belirleneceğini ve İZVAK'ın yeni yol haritasının çizileceğini sözlerine ekleyen Yemişçi, "Göreve layık bulunmamız halinde, İzmir futbolunda yeni bir dönemi başlatacak bu planı ve yol haritasını hayata geçirme fırsatı bulacağız. İzmir futbolunun özüne dönüp yetiştirici kimliğini yeniden kazanması, modern altyapı tesislerine kavuşması, kulüplerin özellikle altyapı konusundaki mali yükünün azaltılması ve stat gibi konular, önem verdiğim konuların başında yer alıyor" diye konuştu.

- İZMİR

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel İzvak'ta Genel Kurula Doğru - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement