Kırkağaç AK Parti'de Temayül Heyecanı - Son Dakika
Yerel

Kırkağaç AK Parti'de Temayül Heyecanı

Kırkağaç AK Parti\'de Temayül Heyecanı

AK Parti Kırkağaç İlçe Teşkilatı, büyükşehir ve ilçe belediye başkan adaylarını belirlemek için Manisa'da yapılan temayül yoklamasına 134 delegesiyle katıldı.
Manisa Atatürk Spor Salonu'nda, büyükşehir ve ilçe belediyelerinin başkan...

11.11.2013 11:14
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

AK Parti Kırkağaç İlçe Teşkilatı, büyükşehir ve ilçe belediye başkan adaylarını belirlemek için Manisa'da yapılan temayül yoklamasına 134 delegesiyle katıldı.

Manisa Atatürk Spor Salonu'nda, büyükşehir ve ilçe belediyelerinin başkan adaylarının belirlenmesi için toplamda 2 bin 810 delege sandık başına gitti. Salona büyükşehir adayının belirlenmesi için 6, ilçe belediye başkan adaylarının belirlenmesi için de 17 sandık konuldu.

Temayül yoklamasına Kırkağaç Ak Parti Belediye Başkan Aday Adayları Yaşar İsmail Gedüz, Mehmet Ali Uyar, Mehmet Candan ve Hasan Karaosmanoğlu, İlyaslar Belediye Başkanı Osman Çelikel, Karakurt Belediye Başkanı Necdi Özkan, İl Genel Meclis Üyeleri, Ak Parti Kırkağaç İlçe Başkanı Ömer Öztürk, Belediye Meclis Üyeleri, yönetim kurulu üyeleri, büyükşehir adaylığı konusunda ismi geçen Ak Parti Milletvekili Hüseyin Tanrıverdi'nin yanı sıra diğer Ak Parti Milletvekilleri Recai Berber, Uğur Aydemir, Muzaffer Yurttaş ve Selçuk Özdağ'da katıldı.

Temayül yoklamasını takip etmesi amacıyla görevlendirilen Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve AK Parti İl Başkanı Murat Baybatur da temayül yoklamasının ardından 12-13 Kasım tarihlerinde anket çalışması yapılacağını açıkladı.

Ak Parti Kırkağaç İlçe Başkanı Ömer Öztürk dört Belediye Başkan adayı adayına da gönülden başarılar diledi. - MANİSA

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Kırkağaç AK Parti'de Temayül Heyecanı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement