Son dakika Selçuk Özdağ haberleri, Selçuk Özdağ son dakika, son dakika Selçuk Özdağ

Son Dakika Selçuk Özdağ Haberleri

 • Gelecek Partisi Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Selçuk Özdağ, 45 Projesini Açıkladı
  28 Şub Gelecek Partisi Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Selçuk Özdağ, 45 Projesini Açıkladı

  Selçuk Özdağ, Manisa'nın tarihi ve kültürel önemine vurgu yaparak, inanç turizmi potansiyelini harekete geçireceklerini belirtti. Özdağ, dürüstlük, çalışkanlık ve liyakat gibi değerlere önem verdiğini ifade etti.

 • Saadet Partisi Milletvekili Selçuk Özdağ, Erzincan'daki maden kazasıyla ilgili açıklama yaptı
  16 Şub Saadet Partisi Milletvekili Selçuk Özdağ, Erzincan'daki maden kazasıyla ilgili açıklama yaptı

  Saadet Partisi Grup Başkanı ve Muğla Milletvekili Selçuk Özdağ, Erzincan'da meydana gelen maden kazasıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Özdağ, maden ocağındaki toprak kaymasının bir ihmal olduğunu ve denetlenmeyen bir maden ocağı olduğunu belirtti. Ayrıca, kazada hayatını kaybeden 9 kişinin isimlerinin ve madende çalışıp çalışmadıklarının açıklanması gerektiğini söyledi. Özdağ, ayrıca Geri Gönderme Merkezlerinde insan hakları ihlalleri olduğunu ve bu konunun araştırılması için grup önerisi vereceklerini ifade etti.

 • Davutoğlu, Saadet Partisi Grup Başkanı Selçuk Özdağ'ın Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı adayı olduğunu duyurdu
  07 Şub Davutoğlu, Saadet Partisi Grup Başkanı Selçuk Özdağ'ın Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı adayı olduğunu duyurdu

  Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı adaylarının, Saadet Partisi Grup Başkanı Selçuk Özdağ olduğunu duyurdu.

 • Gelecek ve Saadet Partisi Manisa'da ortak aday gösterdi: Selçuk Özdağ
  07 Şub Gelecek ve Saadet Partisi Manisa'da ortak aday gösterdi: Selçuk Özdağ

  Gelecek Partisi ve Saadet Partisi, Manisa'da ortak aday gösterme kararı aldı. Ana muhalefet lideri Özgür Özel'in şehrine Gelecek ve Saadet Partileri Selçuk Özdağ'ı aday gösterdi. Gelecek Partisi lideri Ahmet Davutoğlu, Selçuk Özdağ'ın adaylığını grup toplantısında açıkladı. Davutoğlu, Gelecek Partisi'nin diğer adaylarını 24 Şubat'ta açıklayacaklarını söyledi.

 • Selçuk Özdağ: 'Bu Çocuklarımızı Teröristlerin Açık Hedefi Haline Getirip Sahipsiz Bırakılmasının Tek Bir Sorumlusu Çıkmayacak Mı'
  16 Oca Selçuk Özdağ: "Bu Çocuklarımızı Teröristlerin Açık Hedefi Haline Getirip Sahipsiz Bırakılmasının Tek Bir Sorumlusu Çıkmayacak Mı"

  Saadet Partisi Grup Başkanı Selçuk Özdağ, “Her defasında acımız büyük, şehitlerimize rahmet ve yakınlarına baş sağlığı diye tweet’ler atarak bu yaralar asla iyileşmez. Vatan evlatlarımızın kanı üzerinden siyaset yapan, ikbal devşiren ne kadar ikiyüzlü karanlık figür varsa, maalesef bu milletin umutlarını öldürüyor. Her konuda olduğu gibi, terörle mücadele konusunda da bir şey yapmak yerine yapıyormuş gibi görünmekten vazgeçin artık. Sınır ötesinde, dağ başında, eksi 20 derecede, yalap şalap çadırlarda beklettiğiniz vatan evlatlarının buralarda beklemesinin tek bir gerekçesini söyler misiniz lütfen? Bu çocuklarımızı teröristlerin açık hedefi haline getirip sahipsiz bırakılmasının tek bir sorumlusu çıkmayacak mı? Ölen öldüğüyle mi kalacak? ‘Askerlik, yan gelip yatma yeri değil. O da bu mesleği seçmeseydi’ mi diyeceksiniz yine? ‘Şehit ailelerine maaş bağlıyoruz ya, ne diye bağırıp çağırıyorsunuz’ mu diyeceksiniz hep” dedi.

 • Saadet Partisi–Gelecek Partisi Grup Başkanı Selçuk Özdağ: İstihbaratınız, ekonominiz, teknolojiniz zayıf
  15 Oca Saadet Partisi–Gelecek Partisi Grup Başkanı Selçuk Özdağ: İstihbaratınız, ekonominiz, teknolojiniz zayıf

  Saadet Partisi–Gelecek Partisi Grup Başkanı Selçuk Özdağ, TBMM'de düzenlediği basın toplantısında Türkiye'nin terörle mücadelesini ve Pençe Kilit Operasyonu'nu eleştirerek, istihbarat, ekonomi ve teknoloji alanlarında zayıf olduğunu belirtti.

 • Saadet Partisi Grup Başkanı Selçuk Özdağ: Türkiye'den İsrail'e 480 gemi direkt, 221 gemi transit olarak gitti
  15 Oca Saadet Partisi Grup Başkanı Selçuk Özdağ: Türkiye'den İsrail'e 480 gemi direkt, 221 gemi transit olarak gitti

  Saadet Partisi Grup Başkanı ve Muğla Milletvekili Selçuk Özdağ, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu'nun açıklamasına göre, Türkiye'den 7 Ekim'den bu yana 480 gemi direkt, 221 gemi transit olarak İsrail'e gittiğini belirtti. Özdağ ayrıca, İsrail'in Filistinlilere yönelik saldırılarında ölenlerin sayısının 25 bini geçtiğini ve İslam ülkelerinin bu duruma sessiz kaldığını ifade etti.

 • Selçuk Özdağ: Türkiye'de özgür medya her geçen gün kısıtlanıyor
  10 Oca Selçuk Özdağ: Türkiye'de özgür medya her geçen gün kısıtlanıyor

  Gelecek-Saadet Partisi Grup Başkanı Selçuk Özdağ, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla TBMM'de Parlamento Muhabirleri Derneği'ni ziyaret etti. Özdağ, Türkiye'de özgür medyanın her geçen gün kısıtlandığını ve Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile kurumların içinin boşaltıldığını belirtti. Ayrıca, TBMM Genel Kurulu'nun olağanüstü toplantıya çağrılması tartışmasında Meclis Başkanı'nın gönderdiği yazılı metni eleştirdi ve Türkiye'nin felakete doğru gittiğini ifade etti.

 • Saadet Partisi Grup Başkanı Selçuk Özdağ, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanlığına adaylığını açıkladı
  10 Oca Saadet Partisi Grup Başkanı Selçuk Özdağ, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanlığına adaylığını açıkladı

  Saadet Partisi Grup Başkanı Selçuk Özdağ, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanlığına adaylığının söz konusu olduğunu belirterek, 'Adaylığımız henüz açıklanmadığı halde Manisa'da bize karşı bir teveccüh var.' dedi. Özdağ, Türkiye'nin son yıllarda ivme kaybettiğini ve BMC firmasının satışına ilişkin süreci eleştirerek, iktidardan yanıt beklediğini ifade etti. Ayrıca, Parlamento Muhabirleri Derneği'ni ziyaret eden Özdağ, Manisa'da adaylık konusunda teveccüh olduğunu belirtti ve demokrasiye yönelik endişelerini dile getirdi.

 • Saadet Partisi Grup Başkanı Selçuk Özdağ: Türkiye teröre boyun eğmeyecektir
  25 Ara Saadet Partisi Grup Başkanı Selçuk Özdağ: Türkiye teröre boyun eğmeyecektir

  Saadet Partisi Grup Başkanı Selçuk Özdağ, TBMM Genel Kurulunda yaptığı konuşmada terörü kınayarak, Türkiye'nin teröre boyun eğmeyeceğini vurguladı. Ayrıca, 2024 yılı bütçesine eleştirilerde bulundu ve ekonomi politikalarını eleştirdi. Saadet Partisi Grup Başkanvekili Bülent Kaya ise terör saldırılarının unutulmaması gerektiğini belirterek, vatanseverliğin tapusunun kimsenin tekelinde olmadığını ifade etti.

 • Selçuk Özdağ Yurtdışında Kiralanan Tarım Arazilerini Meclis Gündemine Taşıdı: 'Venezuela'da, Nijerya'da Hep Başarısız Olmuş'
  07 Ara Selçuk Özdağ Yurtdışında Kiralanan Tarım Arazilerini Meclis Gündemine Taşıdı: "Venezuela'da, Nijerya'da Hep Başarısız Olmuş"

  Gelecek-Saadet Grup Başkanı Selçuk Özdağ, yurt dışında kiralanan tarım alanları hakkında araştırma önergesi verdiklerini açıkladı. Özdağ, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kararıyla tasfiye edilen, Türk Sudan Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Anonim Şirketi'ni anımsattı ve "Venezuella'da, Nijerya'da da yapmışsınız bu işi, hep başarısız olmuş. Peki bu başarısızlığın bir sonu olmayacak mı? Bir Bakan istifa etmeyecek mi? Bu yönetim kurulu üyeleri istifa etmeyecekler mi" diye sordu.

 • Saadet Partisi-Gelecek Partisi TBMM Grubu, çalışma koşullarına tepki gösterdi
  06 Ara Saadet Partisi-Gelecek Partisi TBMM Grubu, çalışma koşullarına tepki gösterdi

  Saadet Partisi-Gelecek Partisi TBMM Grubu, grup odalarının çalışma koşullarına ve TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş'un çalışma koşullarına ilişkin tepki gösterdi. Grup Başkanı Selçuk Özdağ, grup odasının yetersizliğini vurgulayarak Kurtulmuş'u TBMM'nin mehabetine uygun davranmaya davet etti. Grup Başkanvekili Bülent Kaya ise, Meclis'teki boş odaları göstererek parti grubuna yeterli çalışma ortamı sağlanmadığını belirtti.

 • Saadet Partisi Grup Başkanı çalışma ortamı talep etti
  06 Ara Saadet Partisi Grup Başkanı çalışma ortamı talep etti

  Saadet Partisi Grup Başkanı Selçuk Özdağ, gruplarına uygun bir çalışma ortamı sağlanmadığını belirterek, Meclis Başkanı Numan Kurtulmuş'tan grup için ayrılan fiziki mekanların düzeltilmesini istedi. Özdağ, 16,96 metrekare olan bir alanda 37 kişinin çalıştığını ve rahat çalışma imkanı talep etti.

 • Saadet Partisi: TMO, kuru üzüm üreticisini mağdur ediyor
  05 Ara Saadet Partisi: TMO, kuru üzüm üreticisini mağdur ediyor

  Saadet Partisi Grup Başkanı Selçuk Özdağ, TMO'nun enflasyon ve üretim girdi artış oranlarının altında taban fiyat uygulamaları ile kuru üzüm üreticisini mağdur ettiğini ileri sürdü. Özdağ ayrıca, TMO'ya olan borçların vade farkı ödenmeden uzun süre sonra ödendiği iddialarını gündeme getirdi.

 • Saadet Partisi Grup Başkanı Özdağ, sözleşmeli çalışanların kadroya geçirilmesini istedi
  24 Kas Saadet Partisi Grup Başkanı Özdağ, sözleşmeli çalışanların kadroya geçirilmesini istedi

  Saadet Partisi TBMM Grup Başkanı Selçuk Özdağ, kamuda sözleşmeli çalışanların tamamının kadroya alınmasını istediklerini belirtti.

 • Saadet-Gelecek Grup Başkanı Selçuk Özdağ, Dünya Çocuk Hakları Günü'nde çocuk işçiliğine dikkat çekti
  21 Kas Saadet-Gelecek Grup Başkanı Selçuk Özdağ, Dünya Çocuk Hakları Günü'nde çocuk işçiliğine dikkat çekti

  Saadet-Gelecek Grup Başkanı Selçuk Özdağ, 20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü'nde savaş bölgelerindeki çocuklara dikkat çekmek için çocuklarla birlikte TBMM'de açıklama yaptı. Özdağ, çocuk işçiliğinin yoksulluk gibi önemli bir nedeni olduğunu belirterek, çocukların eğitim alamadığını ve okullarını bırakmak zorunda kaldığını vurguladı. Ayrıca, savaşların en çok çocukları etkilediğini ve dünya genelinde hala 250 milyon çocuğun okula gidemediğini ifade etti.

 • Saadet Partisi TBMM Grup Başkanı Selçuk Özdağ, çocuk haklarına dikkat çekti
  20 Kas Saadet Partisi TBMM Grup Başkanı Selçuk Özdağ, çocuk haklarına dikkat çekti

  Saadet Partisi TBMM Grup Başkanı Selçuk Özdağ, Dünya Çocuk Hakları Günü dolayısıyla düzenlenen basın toplantısında, Gazze'de ve Doğu Türkistan'da binlerce çocuğun öldüğünü ve çocuk haklarının ihlal edildiğini belirtti. Özdağ, dünyayı yönetenlerin bu durum karşısında utanması gerektiğini ifade etti. Ayrıca, Türkiye'deki çocuk işçiliği ve çocukların haklarını arayamama sorununa da dikkat çekti.

 • TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, Saadet Partisi'ni ziyaret etti
  16 Kas TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, Saadet Partisi'ni ziyaret etti

  TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, Saadet Partisi Grubu'nu ziyaret etti. Kurtulmuş'a TBMM Genel Sekreteri Talip Uzun eşlik etti. Görüşme yaklaşık yarım saat sürdü. Kurtulmuş herhangi bir açıklama yapmazken, Saadet Partisi Grup Başkanı Selçuk Özdağ, görüşmeden sonra yaptığı açıklamada, Kurtulmuş'un iade-i ziyarette bulunduğunu belirtti. Görüşmede Meclisin işleyişi, talepler ve Türkiye'nin sorunları hakkında görüş alışverişi yapıldı. Özdağ, Anayasa çalışmasına ilişkin soruya ise seçim atmosferinde konuşulmaması gerektiğini söyledi.

 • Saadet Partisi Grup Başkanı Selçuk Özdağ: Can Atalay ile fikren bağdaşan yanım yok
  13 Kas Saadet Partisi Grup Başkanı Selçuk Özdağ: Can Atalay ile fikren bağdaşan yanım yok

  Saadet Partisi Grup Başkanı Selçuk Özdağ, Can Atalay ile fikren bağdaşan yanı olmadığını belirterek, Can Atalay'ın seçim zamanlarında tutuklu olduğunu ve sürecin böyle işlemesi gerektiğini söyledi. Özdağ, Türkiye'de zenginlerin her gün daha da zenginleştiğini, diğer insanların ise fakir yaşamaya devam ettiğini savundu. Ayrıca yargıyı eleştiren Özdağ, bazı davalarda yargının tamamen siyaset kurumunun elinde olduğunu ifade etti.

 • Saadet Partisi Grup Başkanı Selçuk Özdağ: Türkiye, Uygur Türkleri için arabuluculuk yapmalı
  06 Kas Saadet Partisi Grup Başkanı Selçuk Özdağ: Türkiye, Uygur Türkleri için arabuluculuk yapmalı

  Saadet Partisi Grup Başkanı Selçuk Özdağ ve Yeniden Refah Partisi İstanbul Milletvekili Doğan Bekin, Japonya'da düzenlenen Uluslararası Uygur Forumu'na katıldı. Özdağ, Türkiye'nin Uygur Türkleri için arabuluculuk yapması gerektiğini belirtirken, Bekin de Türkiye'nin Çinli yetkililerle görüşmesi gerektiğini söyledi. Bekin ayrıca Türkiye'de Uygur Kongresi düzenlenmesini önerdi ve Meclis'teki bütün siyasi partilerin bu konuda yapıcı tutum sergilemesini istedi.

 • Saadet Partisi Grup Başkanı Selçuk Özdağ: Filistin'de dram, trajedi ve soykırım yaşanıyor
  27 Eki Saadet Partisi Grup Başkanı Selçuk Özdağ: Filistin'de dram, trajedi ve soykırım yaşanıyor

  Saadet Partisi Grup Başkanı Selçuk Özdağ, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, Filistin'de dram, trajedi ve soykırım yaşandığını ifade etti. Özdağ, ayrıca Doğu Türkistan'daki insan hakları ihlallerine dikkat çekerek, Çin'in bu konuda hareket etmesi gerektiğini vurguladı. Japonya'ya gideceklerini ve Doğu Türkistan'daki hukuk ihlallerini dile getireceklerini belirten Özdağ, İsrail'in Gazze'deki saldırılarını da eleştirdi ve TBMM Genel Kurulu'nda Gazze'ye gitme önerilerinin reddedildiğini aktardı.

 • Selçuk Özdağ Sadece Çalışmayan Emekliye 5 Bin TL Verilmesini Eleştirdi: 'Çalışan 3 Milyon 750 Bin Kişi Niye Faydalanmıyor'
  13 Eki Selçuk Özdağ Sadece Çalışmayan Emekliye 5 Bin TL Verilmesini Eleştirdi: "Çalışan 3 Milyon 750 Bin Kişi Niye Faydalanmıyor"

  Saadet Partisi Grup Başkanı Selçuk Özdağ, çalışmayan emeklilere bir defaya mahsus verilen 5 bin TL ikramiyeye ilişkin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı eleştirdi. Özdağ, "Bu 5 bin liradan kimler faydalanacak. 12 milyon emekli faydalanacağını söylüyorlar. 3 milyon 750 bin niye faydalanmıyor? Çalışan emeklilere bu parayı vermeyecekler. 30-40 bin lira emekli maaşı alan bir adam bugün emekliliğin keyfini sürüyorsa bu vatandaş 5 bin lira alacak. Peki diğer tarafta 7 bin 500 TL emekli maaş alan milyonlarca kişi 5 bin TL almayacak. Taksi şoförlüğü, boyacılık yaptıkları için tarlalarda, fabrikalarda çalıştıkları için istifade edemeyecekler" dedi.

 • Saadet Partisi Grup Başkanı Özdağ, gündemi değerlendirdi Açıklaması
  13 Eki Saadet Partisi Grup Başkanı Özdağ, gündemi değerlendirdi Açıklaması

  Saadet Partisi Grup Başkanı Selçuk Özdağ, "Cumhur koalisyonunun sahte muştularına, müjdelerine, aldatmalarına, sahte vaatlerine kanmayın.

 • Saadet Partisi Grup Başkanı Selçuk Özdağ, Meclis'te grup yerlerinin verilmemesini eleştirdi
  01 Eki Saadet Partisi Grup Başkanı Selçuk Özdağ, Meclis'te grup yerlerinin verilmemesini eleştirdi

  Saadet Partisi Grup Başkanı Selçuk Özdağ, Meclis'te grup yerlerinin verilmemesini eleştirerek, çifte standart olduğunu belirtti. Özdağ, içtüzük, yasalar ve Anayasa'nın uygulanmadığını söyleyerek, Meclis'in güvenilirliğini sorguladı ve haklarını almak için gerekeni yapacaklarını ifade etti.

 • Saadet Partisi Grup Başkanı Selçuk Özdağ: Türkiye'nin eğitimde fırsat eşitliği ve gelir adaleti sağlanmalı
  01 Eki Saadet Partisi Grup Başkanı Selçuk Özdağ: Türkiye'nin eğitimde fırsat eşitliği ve gelir adaleti sağlanmalı

  Saadet Partisi Grup Başkanı Selçuk Özdağ, Türkiye'nin eğitimde fırsat eşitliği ve gelir adaletinin sağlanması gerektiğini belirtti. Özdağ, terör saldırısının Türkiye'nin istikrarına yapıldığını ve bu mesaja karşı birlikte direnme ve mücadele etme gerekliliğine vurgu yaptı. Ayrıca, Türkiye'yi yönetenlerin herhangi bir cemaate, derneğe veya vakfa imtiyaz sağlamaması gerektiğini ifade etti. Özdağ, Saadet Partisi'nin Meclis'te diğer gruplara sağlanan haklara sahip olmadığını ve bu durumun düzeltilmesini talep etti.

 • Saadet Partisi Grup Başkanı Selçuk Özdağ: 'Türkiye'nin Cenneti Muğla Hak Ettiği Yardımları Alamıyor'
  21 Eyl Saadet Partisi Grup Başkanı Selçuk Özdağ: "Türkiye'nin Cenneti Muğla Hak Ettiği Yardımları Alamıyor"

  Saadet Partisi Grup Başkanı Selçuk Özdağ, "Muğla Türkiye’nin cenneti. Bu şehir bu güzelliğine rağmen hak ettiği yardımları alamıyor. Hükümet ile belediyeler arasındaki problem devam ediyor. Hükümet bırak bunları, burada Osman Gürün’ü, Bahattin Gümüş’ü, Muhammet Tokat'ı, Alim Karaca'yı cezalandırmıyorsunuz. Siz Fethiyelileri cezalandırıyorsunuz" dedi. Özdağ, adı üzerinde bir uzlaşma olursa Manisa Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na aday olmak istediğini söyledi.

 • Saadet Partisi Grup Başkanı Selçuk Özdağ: Türkiye, demokrasisini içselleştirmek zorundadır
  12 Eyl Saadet Partisi Grup Başkanı Selçuk Özdağ: Türkiye, demokrasisini içselleştirmek zorundadır

  Saadet Partisi Grup Başkanı Selçuk Özdağ, 12 Eylül darbesinde Türkiye'nin büyük değerlerini yitirdiğini belirterek, Türkiye'nin demokrasisini içselleştirmesi gerektiğini ve devleti ele geçirme girişimlerini kınadığını söyledi. Özdağ ayrıca, 12 Eylül darbesini kınadığını ve darbe sonucunda hayatını kaybedenleri rahmetle anıdığını ifade etti. Saadet Partisi Grup Başkanvekili İsa Mesih Şahin ise 6 Şubat depremlerine ilişkin hazırladıkları Deprem Bölgesi Gözlem Raporu'nu açıkladı ve bölgedeki sorunları tespit edip çözüm için katkı sunmak istediklerini belirtti.

 • Saadet Partisi Grup Başkanı Selçuk Özdağ, FETÖ'ye ait yurt ve okulların durumunu sordu
  07 Ağu Saadet Partisi Grup Başkanı Selçuk Özdağ, FETÖ'ye ait yurt ve okulların durumunu sordu

  Saadet Partisi Grup Başkanı Selçuk Özdağ, 15 Temmuz'daki darbe girişiminin ardından el konulan FETÖ'ye ait yurt ve okullara ne olduğunu sordu. Özdağ, üniversite öğrencilerinin barınma sorununa dikkat çekerek, kayıt yaptıran gençlerin sayısında azalma olduğunu belirtti. Ayrıca, FETÖ'ye ait yurtların ne olduğunu ve kimlere devredildiğini sordu.

 • Selçuk Özdağ'dan Akbelen'de Ağaç Kesimine Direnen Köylülere Destek: 'Bir Hak Arayışı Var Burada.
  27 Tem Selçuk Özdağ'dan Akbelen'de Ağaç Kesimine Direnen Köylülere Destek: "Bir Hak Arayışı Var Burada.

  Saadet Partisi Grup Başkanı Selçuk Özdağ, Akbelen Ormanı’nda ağaç kesimine direnen köylülere destek verdi. Bölgede bulunan Özdağ, vatandaşlara jandarmanın müdahale etmesini eleştirerek “Bir hak arayışı var burada, bu hak arayışıyla ilgili kulaklarınızı açın. Duyun bu sesleri, gözlerinizi açın ve görün bu sesleri. Diğer bir yandan da ağzınızı açın lal olmayın. 3-5 tane zengini korumayın” dedi.

 • Saadet Partisi Grup Başkanı Selçuk Özdağ'dan darbe çağrısı
  13 Tem Saadet Partisi Grup Başkanı Selçuk Özdağ'dan darbe çağrısı

  Saadet Partisi Grup Başkanı Selçuk Özdağ, Türkiye'yi yönetenlere darbe iklimini sonlandırma, demokrasiyi güçlendirme, insan haklarını ve hukukun üstünlüğünü sağlama çağrısı yaptı. Özdağ, darbe girişiminin yaşandığı 15 Temmuz gecesi yaşadıklarını anlatırken, darbelerin ekonomiye, demokrasiye ve milletleşme sürecine zarar verdiğini vurguladı. Ayrıca, TBMM'de her yıl yapılan 15 Temmuz programının son yıllarda yapılmadığını belirterek, bütün partilerin katılacağı bir Genel Kurul düzenlenmesi gerektiğini söyledi.

 • DEVA Partisi'nin ortak grup kararı sonrası gözler Saadet ve Gelecek Partisi'ne çevrildi
  24 Haz DEVA Partisi'nin ortak grup kararı sonrası gözler Saadet ve Gelecek Partisi'ne çevrildi

  DEVA Partisi'nin Meclis'te kurulması planlanan üç partili ortak gruba katılmama kararı sonrası Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, Saadet Partisi ile grup kurmak istediklerini belirtti. Özdağ, DEVA Partisi'nin yeniden durum değerlendirmesi yapabileceğini söyledi. Özdağ, muhalefetin 4 grubu olmasını istediklerini ve DEVA Partisi ile birleşme tekliflerinin kabul edilmediğini açıkladı.

 • Gelecek Partisi TBMM'de grup kurmak istiyor
  06 Haz Gelecek Partisi TBMM'de grup kurmak istiyor

  Gelecek Partisi Muğla Milletvekili Selçuk Özdağ, TBMM'de grup kurmak istediklerini ve Türkiye İşçi Partisinden (TİP) Hatay Milletvekili seçilen tutuklu Can Atalay'ın tahliye edilmesini istediğini açıkladı. Özdağ, Meclis'te beş parti grubu olduğunu ve altıncı grubu kurarak millete iktidarın yaptığı yanlışları daha rahat duyurabileceklerini belirtti. Hangi partinin çatısı altında birleşecekleri sorusuna ise henüz net bir cevap vermedi.

 • Selçuk Özdağ kimdir? Selçuk Özdağ kaç yaşında, nereli? Selçuk Özdağ hayatı ve biyografisi!
  31 May Selçuk Özdağ kimdir? Selçuk Özdağ kaç yaşında, nereli? Selçuk Özdağ hayatı ve biyografisi!

  Siyaset gündemine dair yorumları ile dikkatleri çeken Selçuk Özdağ izleyicilerin merak konusu oldu. Peki, Selçuk Özdağ kaç yaşında, nereli? Selçuk Özdağ hayatı ve biyografisi! Selçuk Özdağ kimdir?

 • Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ: 'TBMM ne kadar görevini yapabilir kafamda soru işareti var'
  31 May Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ: 'TBMM ne kadar görevini yapabilir kafamda soru işareti var'

  Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Muğla Milletvekili Selçuk Özdağ, TBMM'de kaydını yaptırdı. Özdağ, 'Bu Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi ile beraber Türkiye'de TBMM ne kadar görevini yapabilir kafamda soru işareti var…Türkiye'de bundan böyle burada kolay kolay kanunlar çıkmayacak. Cumhurbaşkanlığı kararı ile Cumhurbaşkanlığı kararnameleri ile, Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ve kanun hükmünde kararnamelerle Türkiye yönetilmiş olacak' dedi.

 • Selçuk Özdağ: 'Enseyi Karartmaya Gerek Yok, Kesinlikle Millet İttifakı'nın Adayı Kemal Kılıçdaroğlu Seçilecek'
  17 May Selçuk Özdağ: "Enseyi Karartmaya Gerek Yok, Kesinlikle Millet İttifakı'nın Adayı Kemal Kılıçdaroğlu Seçilecek"

  Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, “Sinan Oğan Bey’e ve ona oy veren seçmenlere sesleniyorum. Deniyor ki, ‘Bu göçmenleri derhal gönderin.’ Zaten biz ortak Politikalar Mutabakat Metni’mizde ‘iki yıl içinde göndereceğimizi’ söyledik. Gönderirken insan haklarına uygun bir şekilde göndereceğiz… Burada Sinan Oğan ve arkadaşlarının çok sağduyulu olacaklarını ve o söyledikleri gerekçelerinin hepsiyle ilgili Adalet ve Kalkınma Partisi’nin probleminin olduğunu söyleyeyim. Lozan’la ilgili Sayın Recep Tayyip Erdoğan 13 sene boyunca ne dedi? Çok güzel, tebrik ettik. Peki 14. sene ne dedi? ‘Hezimeti zafer diye yutturdular. Bu bir hezimettir’ dedi. Peki laikliği kim kaldırmak istedi? Laikliği İsmail Kahraman kaldırmak istedi ve söyledi. Sayın Erdoğan da zaman zaman söyledi. Bugün milli bayramlara iltifat etmeyen kim? Kılıçdaroğlu mu iltifat etmiyor? Millet İttifakı’nın paydaşları mı iltifat etmiyor? Milli bayramlarla problemi olan bu iktidar… Enseyi karartmaya gerek yok. Kesinlikle Millet İttifakı’nın adayı Kemal Kılıçdaroğlu seçilecek” dedi.

 • Gelecek Partisi Manisa il ve ilçe örgütleri, Selçuk Özdağ'a destek için Muğla'ya geldi
  06 May Gelecek Partisi Manisa il ve ilçe örgütleri, Selçuk Özdağ'a destek için Muğla'ya geldi

  Gelecek Partisi Manisa il ve ilçe örgütleri, CHP listelerinden Muğla 4. Sıra Milletvekili adayı gösterilen Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ'a destek için Muğla'ya geldi.

 • Selçuk Özdağ: 'Kazanımlarınızı Kaybedeceksiniz' Diyorlar.
  19 Nis Selçuk Özdağ: "Kazanımlarınızı Kaybedeceksiniz' Diyorlar.

  Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, “Kazanımlarınızı kaybedeceksiniz’ diyorlar. Kazanımlarımız sadece başörtüsü mü? Kazanımımız duruyor orada zaten. Kimse başı açık, başı kapalı diye kavga etmiyor artık, onlar geri de kaldı… Kazanımlarımız eğer bir başörtüsüyse, kayıplarımız; rüşvetler değil mi, ahlaksızlık değil mi, irtikap değil mi, iltimas değil mi, torpil değil mi? Hani liyakatti, hani adaletti, hani dürüstlüktü, kul hakkına tenezzül etmeyecektik, hani haram yemeyecektik? Onlar bizim kayıplarımız değil mi? Neden Adalet ve Kalkınma Partisi’ne oy verenler bunları düşünmüyorlar? Bizim kayıplarımız daha büyük” dedi.

 • Selçuk Özdağ, Yardımcı Hizmetler Sınıfı Personelinin Sorunlarını Dile Getirdi: 'Görev Tanımlar Yok, Amirinin Talimatıyla Bir Anda Çaycılık,...
  13 Nis Selçuk Özdağ, Yardımcı Hizmetler Sınıfı Personelinin Sorunlarını Dile Getirdi: "Görev Tanımlar Yok, Amirinin Talimatıyla Bir Anda Çaycılık,...

  Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, yardımcı hizmetler sınıfı ve bu sınıfta istihdam edilen personelin; sınıf, kadro ve özlük hakkı sorunlarını ve taleplerini dile getirdi. Özdağ, “Bu kadar problemli olan bir memur sınıfını görmemiştim, duymamıştım. Bu memurlar yardımcı hizmetler sınıfına aitler. Yardımcı hizmetleri sınıfının kesinlikle görev tanımı yok. Çaycılık yaparken bir anda elektrik teknisyenliği yapabilir. Elektrik teknisyeniyle bir anda amirinin talimatıyla çaycılık, bulaşıkçılık başka işler yapabilirler. Amirlerinin keyfine kalmış” dedi.

 • Gelecek Partili Selçuk Özdağ uyardı! Millet İttifakı adayı Kemal Kılıçdaroğlu için suikast girişimi gerçekleşebilir
  13 Nis Gelecek Partili Selçuk Özdağ uyardı! Millet İttifakı adayı Kemal Kılıçdaroğlu için suikast girişimi gerçekleşebilir

  Türkiye 14 Mayıs seçimlerine kilitlenirken, Millet İttifakı'nın adayı Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik suikast iddialarına bir yenisi daha eklendi. Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ'ın, "Seçime az bir zaman kala Kılıçdaroğlu'nun adaylığı kesinleştikçe suikast girişimi ihtimalini de daha çok düşünmek gerekiyor. Koruma tedbirlerini artırmak gerekiyor" sözleriyle aktardığı iddiayı CHP'li Erdoğan Toprak da onayladı. Toprak, "Duyumlar almadığımızı söyleyemeyiz" ifadeleri kullanıldı.

 • Gelecek Partili Özdağ, Akşener'in masaya dönüşünü gözyaşlarıyla anlattı: 13 ayın en uzun gecesiydi
  06 Mar Gelecek Partili Özdağ, Akşener'in masaya dönüşünü gözyaşlarıyla anlattı: 13 ayın en uzun gecesiydi

  Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu'na cumhurbaşkanı yardımcılığı fikrinin kendilerinden çıktığını söyleyen Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ katıldığı canlı yayında, 6'lı Masa'daki ayrılığın bittiği anları anlatırken gözyaşlarına hakim olamadı. Özdağ, "13 aydır beraberiz partililerle.13 aydır altılı görüşmeler yapıyorduk. Bu 13 ayın en uzun gecesiydi. Sayın Genel Başkan hiç uyumadı. Tabii bizler de hiç uyumadık." ifadelerini kullandı.

 • Selçuk Özdağ: İnsanlar Yardım Beklerken Kızılay Nebbaşlığa Soyunmuş
  27 Şub Selçuk Özdağ: İnsanlar Yardım Beklerken Kızılay Nebbaşlığa Soyunmuş

  Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından AHBAP Derneği’ne çadır sattığı ortaya çıkan Kızılay’ın genel müdürlüğü önünde açıklama yapmak istedi. Polis, Özdağ’ın Kızılay önünde açıklama yapmasına izin vermedi. Özdağ, “İnsanlar depremin ilk saatlerinden itibaren yardım beklerken, donmamak için başını sokacakları bir çadır beklerken varını yoğunu biran evvel depremzedelere ulaştırması beklenen Kızılay ne mi yapmış? Nebbaşlığa (mezar soyuculuk) soyunmuş" dedi.

 • Selçuk Özdağ: İnsanlar Yardım Beklerken Kızılay Nebbaşlığa Soyunmuş
  27 Şub Selçuk Özdağ: İnsanlar Yardım Beklerken Kızılay Nebbaşlığa Soyunmuş

  Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından AHBAP Derneği’ne çadır sattığı ortaya çıkan Kızılay’ın genel müdürlüğü önünde açıklama yapmak istedi. Polis, Özdağ’ın Kızılay önünde açıklama yapmasına izin vermedi. Özdağ, “İnsanlar depremin ilk saatlerinden itibaren yardım beklerken, donmamak için başını sokacakları bir çadır beklerken varını yoğunu biran evvel depremzedelere ulaştırması beklenen Kızılay ne mi yapmış? Nebbaşlığa (mezar soyuculuk) soyunmuş" dedi.

 • Selçuk Özdağ: 'Siyaset Sözle Yapılır, Siyaset Nefret Dili ve Tehditle Yapılmaz'
  10 Oca Selçuk Özdağ: "Siyaset Sözle Yapılır, Siyaset Nefret Dili ve Tehditle Yapılmaz"

  Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Parlamento Muhabirleri Derneği’ni ziyaretinde; eski Ülkü Ocakları Başkanı Sinan Ateş cinayetiyle ilgili “Hiç kimseye acılar yaşatmayalım. Kuran-ı Kerim’e inanıyorsunuz Sayın Bahçeli, Sayın Erdoğan değil mi? ‘Kim bir insanı haksız yere öldürürse bütün bir insanlığı öldürmüştür’ ayet-i kelimesini nasıl unutuyorsunuz?.. Siyaset sözle yapılır, siyaset sopayla yapılmaz. Siyaset silahla yapılmaz, siyaset nefret dili ve tehditle yapılmaz” dedi.

 • ''Başbakanlığa biz de talibiz'' diyen Özdağ geri adım attı: Meral Akşener benim ablam
  24 Eyl ''Başbakanlığa biz de talibiz'' diyen Özdağ geri adım attı: Meral Akşener benim ablam

  Gelecek Partisi Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Selçuk Özdağ, "Başbakanlık öncelikle bizim hakkımız" açıklamasının İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'e tepki olduğuna dair gelen yorumlara karşılık açıklama yaptı. Özdağ, ''Ben 6'lı masa için canla başla çalışan biriyim. Meral hanım benim ablam. Ona tepki göstermem söz konusu olamaz" dedi.

 • Gelecek Partili Özdağ: 2019 TOKİ Projesi'nde eksik bilgiler var
  23 Eyl Gelecek Partili Özdağ: 2019 TOKİ Projesi'nde eksik bilgiler var

  GELECEK Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, 2019 TOKİ Projesi hakkında eksik kalan bilgiler olduğunu ileri sürdü.

 • 6'lı masayı karıştıracak çıkış! Başbakanlık koltuğunun yeni talibi: Meral Hanım'ın değil, bizim hakkımız
  23 Eyl 6'lı masayı karıştıracak çıkış! Başbakanlık koltuğunun yeni talibi: Meral Hanım'ın değil, bizim hakkımız

  Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Selçuk Özdağ, parlamenter sisteme geçilmesi halinde her fırsatta başbakan olacağını söyleyen İYİ Parti lideri Meral Akşener'in pek de memnun olmayacağı bir çıkışta bulundu. Özdağ, yaptığı açıklamada "Başbakanlık öncelikle bizim hakkımız. Meral Akşener, daha önce 'Başbakanlığa adayım' demişti. O önce konuştu, biz şimdi konuşuyoruz. Çünkü şimdi hak bizim. Çünkü bizim koltuğumuzu çaldılar" ifadelerini kullandı.

 • Selçuk Özdağ: Seçim Sonrasında Türkiye'de Bir 'Temiz Eller Operasyonu' Olacak
  28 Ağu Selçuk Özdağ: Seçim Sonrasında Türkiye'de Bir 'Temiz Eller Operasyonu' Olacak

  Gelecek Partisi Genel Başkanı Selçuk Özdağ, “Gülşen’in ancak densizlik denebilecek ifadesine şiddetle ve toplu olarak karşı çıkan yargı burada Sedat Peker’in iddialarına, ifşaatlarına ve ispat ettiklerine karşı duyarsız. Seçim sonrasında Türkiye’de bir ‘Temiz Eller Operasyonu’ olacak. Sedat Peker’in söyledikleri şimdilik devede tüy. Türkiye’de kimin hukuksuzluk yaptığı kimin devletin imkanlarını kullanarak çetecilik yaptığı modern mafyacılık yaptığı ve de devletin imkanlarını birilerine peşkeş çektiği, buradan milyon dolarlar kazandıklarını göreceğiz” dedi.

 • Selçuk Özdağ: Güçlü Bir Demokrasi ile Taçlandıracağımız Parlamenter Sistem Milletimize Hayırlı Olsun
  29 May Selçuk Özdağ: Güçlü Bir Demokrasi ile Taçlandıracağımız Parlamenter Sistem Milletimize Hayırlı Olsun

  Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, altı siyasi parti liderinin dördüncü buluşmasını işaret ederek, “Birileri ‘90 yıllık reklam arasına son verdik’ diyordu. Onların ‘reklam’ dediğine biz ‘ülke’ diyoruz, ‘vatan’ diyoruz, ‘cumhuriyet’ diyoruz, ‘bağımsızlık’ diyoruz ve dahi ‘demokrasi’ diyoruz. Güçlü bir demokrasi ile taçlandıracağımız parlamenter sistem milletimize hayırlı olsun” dedi.

 • Son Dakika! 'Erdoğan'ın adaylığını 3. kez kabul ederlerse YSK üyelerini afişe ederiz' demişti! Selçuk Özdağ hakkında soruşturma başlatıldı
  14 Oca Son Dakika! "Erdoğan'ın adaylığını 3. kez kabul ederlerse YSK üyelerini afişe ederiz" demişti! Selçuk Özdağ hakkında soruşturma başlatıldı

  Son dakika! Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ hakkında YSK üyelerine yönelik ifadeleri nedeniyle resen soruşturma başlattı. Özdağ, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın seçim başvurusunun YSK tarafından kabul edilip edilmeyeceği sorusunu, "Anayasa hükmünü çiğneyen YSK'nın 11 üyesini kamuoyuna afişe ederiz. Gazetelere ve televizyonlara ilanlar veririz. Sokağa çıkamazlar, milletin yüzüne bakamazlar. Dünyayı başlarına yıkarız." demişti.

 • Son Dakika! Gelecek Partili Selçuk Özdağ hakkında YSK üyelerine yönelik ifadeleri nedeniyle soruşturma başlatıldı
  14 Oca Son Dakika! Gelecek Partili Selçuk Özdağ hakkında YSK üyelerine yönelik ifadeleri nedeniyle soruşturma başlatıldı

  Son dakika! Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ hakkında Yüksek Seçim Kurulu üyelerine yönelik ifadeleri nedeniyle resen soruşturma başlattı. Özdağ, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın seçim başvurusunun YSK tarafından kabul edilip edilmeyeceği sorusunu, "Anayasa hükmünü çiğneyen YSK'nın 11 üyesini kamuoyuna afişe ederiz. Gazetelere ve televizyonlara ilanlar veririz. Sokağa çıkamazlar, milletin yüzüne bakamazlar. Dünyayı başlarına yıkarız." demişti.

 • Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Özdağ hakkında soruşturma başlatıldı
  14 Oca Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Özdağ hakkında soruşturma başlatıldı

  Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ hakkında Yüksek Seçim Kurulu (YSK) üyelerine yönelik ifadeleri nedeniyle resen soruşturma başlattı.

 • Erdoğan 3. kez aday olamaz diyen Gelecek Partili Özdağ: AK Parti'den yaklaşık 40 milletvekili ile görüşüyoruz
  12 Oca Erdoğan 3. kez aday olamaz diyen Gelecek Partili Özdağ: AK Parti'den yaklaşık 40 milletvekili ile görüşüyoruz

  Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ'dan Ankara kulislerini hareketlendiren bir açıklama geldi. AK Parti'den yaklaşık 40 milletvekiliyle görüştüklerini bu sayının eskiler dahil edildiğinde 60'ları bulduğunu belirten Özdağ, "Genel Başkanımız Ahmet Davutoğlu görüşüyor, ben görüşüyorum diğer parti yetkililerimiz görüşüyor. Aynı şekilde MHP'li vekiller ile de görüşüyoruz" diye konuştu.

 • Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Özdağ: AK Parti'den yaklaşık 40 milletvekili ile görüşüyoruz
  12 Oca Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Özdağ: AK Parti'den yaklaşık 40 milletvekili ile görüşüyoruz

  Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ'dan Ankara kulislerini hareketlendiren bir açıklama geldi. AK Parti'den yaklaşık 40 milletvekiliyle görüştüklerini bu sayının eskiler dahil edildiğinde 60'ları bulduğunu belirten Özdağ, "Genel Başkanımız Ahmet Davutoğlu görüşüyor, ben görüşüyorum, diğer parti yetkililerimiz görüşüyor. Aynı şekilde MHP'li vekiller ile de görüşüyoruz" ifadesini kullandı.

 • 'Kulağıma duyumlar geliyor' diyen Selçuk Özdağ: Ekrem İmamoğlu için iddianame hazırlanıyor
  05 Oca "Kulağıma duyumlar geliyor" diyen Selçuk Özdağ: Ekrem İmamoğlu için iddianame hazırlanıyor

  İçişleri Bakanlığı tarafından İBB'ye başlatılan "özel teftiş" büyük tartışma yaratırken, Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ katıldığı canlı yayında gündem yaratacak bir iddiada bulundu. Kulağına duyumlar geldiğini belirten eski AK Partili Özdağ, "Bu işi ciddiye alın bakın. Ekrem İmamoğlu ile ilgili iddianame yazıldığını tahmin ediyorum. Oraya kayyum atanmayacak zaten, İBB meclis üyeleri arasında seçim yapılacak" ifadesini kullandı.

 • İmamoğlu hakkında iddianame mi hazırlanıyor? Özdağ: Bu işi ciddiye alın!
  05 Oca İmamoğlu hakkında iddianame mi hazırlanıyor? Özdağ: Bu işi ciddiye alın!

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne yönelik başlatılan terör soruşturmasıyla ilgili tartışmalar sürerken Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, katıldığı canlı yayında İBB Başkanı İmamoğlu için iddianame hazırlandığını iddia etti.

 • İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya Selçuk Özdağ'dan açıklama: Seni Cumhurbaşkanı yapacağım
  29 Kas İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya Selçuk Özdağ'dan açıklama: Seni Cumhurbaşkanı yapacağım

  Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, suç örgütü lideri Sedat Peker'in iddiaları üzerinden İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya seslendi. CHP'li eski bakan Suat Hayri Ürgüplü'yü örnek gösteren Özdağ, "Seni Cumhurbaşkanı yapacağım Soylu. Git Yüce Divan'a aklan gel, seni Cumhurbaşkanı yapacağım" sözlerine yer verdi.

 • Başbakanlığa ikinci talip Davutoğlu oldu, sözleri AK Parti'yi çok kızdıracak
  01 Kas Başbakanlığa ikinci talip Davutoğlu oldu, sözleri AK Parti'yi çok kızdıracak

  Meral Akşener'in ardından Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu da başbakanlığa talip oldu. Konuyla ilgili açıklama yapan Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, Davutoğlu'nun cumhurbaşkanı adayı olabileceğini ancak asıl olarak başbakanlığa talip olduklarını açıkladı ve gasp edilen hakkın geri verileceğini söyledi.

 • Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Özdağ'dan Trabzon Gazeteciler Cemiyeti'ne ziyaret
  01 Kas Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Özdağ'dan Trabzon Gazeteciler Cemiyeti'ne ziyaret

  Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, "Her geçen gün toplumda iktidardan soğumayı, yavaş yavaş alternatifler aradıklarını görüyoruz.

 • KIRKLARELİ - Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Özdağ, kendisine yapılan saldırıyı değerlendirdi
  01 Nis KIRKLARELİ - Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Özdağ, kendisine yapılan saldırıyı değerlendirdi

  Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, 15 Ocak'ta evinin önünde saldırıya uğramasına ilişkin, "Saldırı anında iyi ki üzerimde silah yokmuş, ben silah taşımıyordum, utanarak söylüyorum, bugün silah taşıyorum.

 • Gelecek Partili Selçuk Özdağ, erken seçim için tarih verip Cumhur İttifakı'na seslendi
  25 Şub Gelecek Partili Selçuk Özdağ, erken seçim için tarih verip Cumhur İttifakı'na seslendi

  Bu yılın sonunda erken seçime gidileceğini söyleyen Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve MHP lideri Bahçeli'ye çağrı yaptı. Özdağ, "Lütfen daha fazla kendinizi ve ailenizi yormadan gelin, Türkiye'yi bir seçime götürün. Erken seçim hem sizin için iyidir hem Türkiye için iyidir" ifadelerini kullandı.

 • KIRIKKALE - Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Özdağ'dan erken seçim çağrısı
  25 Şub KIRIKKALE - Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Özdağ'dan erken seçim çağrısı

  Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, erken seçim çağrısında bulunarak, "Erdoğan ve Bahçeli'ye sesleniyorum, daha fazla kendinizi, kalbinizi yormayın.

 • Ankara Emniyet Müdürlüğü'nden Selçuk Özdağ'ın açıklamalarına yalanlama
  16 Şub Ankara Emniyet Müdürlüğü'nden Selçuk Özdağ'ın açıklamalarına yalanlama

  Ankara Emniyet Müdürlüğü, Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ'ın uğradığı saldırıya ait bazı saldırı görüntülerinin tahkikat dosyasına konulmadığını iddia etmesi üzerine bir basın açıklaması yayınlayarak, söz konusu iddianın gerçek dışı olduğunu açıkladı.

 • Gelecek Partisi, Selçuk Özdağ'a saldırıya ilişkin hukuki süreci kamuoyuyla paylaştı
  16 Şub Gelecek Partisi, Selçuk Özdağ'a saldırıya ilişkin hukuki süreci kamuoyuyla paylaştı

  Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ'ın 15 Ocak'ta evinin önünde saldırıya uğramasına ilişkin hukuki süreç partisince kamuoyuyla paylaşıldı.

 • Türkiye ve dünya gündeminde neler oldu? İşte Bir Bakışta Bugün | 13 Şubat 2021
  16 Şub Türkiye ve dünya gündeminde neler oldu? İşte Bir Bakışta Bugün | 13 Şubat 2021

  Selçuk Özdağ'a saldıran 5 kişi tahliye edildi!

 • Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ'a saldıran 5 kişi tahliye edildi
  12 Şub Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ'a saldıran 5 kişi tahliye edildi

  Ankara 9. Ağır Ceza Mahkemesi, Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ'a yönelik saldırıyla ilgili dava kapsamında tutuklu bulunan 5 sanığın tahliyelerine hükmetti.

 • Selçuk Özdağ'a saldırıyla ilgili dava dosyasında görevsizlik kararı
  11 Şub Selçuk Özdağ'a saldırıyla ilgili dava dosyasında görevsizlik kararı

  Ankara 17. Asliye Ceza Mahkemesi, Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ'a yönelik saldırıyla ilgili dava dosyasında görevsizlik kararı vererek dosyanın Ağır Ceza Mahkemesine gönderilmesine karar verdi.

 • Selçuk Özdağ'a yapılan silahlı ve sopalı saldırının yeni görüntüleri çıktı
  09 Şub Selçuk Özdağ'a yapılan silahlı ve sopalı saldırının yeni görüntüleri çıktı

  Ankara'da evinin önünde saldırıya uğrayan Gelecek Partisi Genel Başkanı Selçuk Özdağ'ın saldırıya uğradığı anlara ilişkin yeni görüntüler ortaya çıktı. Saldırgan daha önceki ifadesinde Özdağ'ın kendisine vurduğunu öne sürmüştü. Ancak yeni görüntülere bakıldığında saldırganın Özdağ'ın arkasından gelerek vurmaya başladığı görülüyor.

 • Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Özdağ'a saldırıyla ilgili soruşturma tamamlandı
  06 Şub Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Özdağ'a saldırıyla ilgili soruşturma tamamlandı

  Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ'a yönelik saldırıyla ilgili soruşturmasını tamamlayarak, 5 şüpheli hakkında 11 yıl 9'ar aya kadar hapis istemiyle iddianame düzenledi.

 • Selçuk Özdağ'a saldırıda 3 kişi daha tutuklandı
  28 Oca Selçuk Özdağ'a saldırıda 3 kişi daha tutuklandı

  Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ'a yönelik saldırıyla ilgili gözaltına alınan 5 şüpheliden 3'ü "kasten yaralama" suçundan tutuklandı. Böylece soruşturmada tutuklu sayısı 5'e yükseldi.

 • Gelecek Partili Özdağ'a saldırıda 4 gözaltı daha
  27 Oca Gelecek Partili Özdağ'a saldırıda 4 gözaltı daha

  ANKARA Emniyet Müdürlüğü, Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ'a yönelik saldırıyla ilgili 4 şüphelinin daha yakalanarak, gözaltına alındığını duyurdu.

 • Son Dakika: Selçuk Özdağ'a saldırıyla ilgili 4 şüpheli daha yakalandı
  27 Oca Son Dakika: Selçuk Özdağ'a saldırıyla ilgili 4 şüpheli daha yakalandı

  Son dakika: Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ'ın darbedildiği olayla ilgili 4 şüpheli daha gözaltına alındı. Şüpheliler, emniyetteki işlemlerinin ardından Cumhuriyet Başsavcılığına sevk edilecek. Daha önce de saldırıyla ilgili 2 kişi kişi yakalanmıştı.

 • Selçuk Özdağ'a saldırı soruşturmasında, firari 3 kişiye yakalama kararı
  21 Oca Selçuk Özdağ'a saldırı soruşturmasında, firari 3 kişiye yakalama kararı

  Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ'a yönelik saldırıyla ilgili yürütülen soruşturma kapsamında, firari 3 şüpheli hakkında yakalama kararı çıkarıldı.

 • Son dakika haber | Gelecek Partisi il başkanlarından, saldırıya uğrayan Selçuk Özdağ'a destek
  20 Oca Son dakika haber | Gelecek Partisi il başkanlarından, saldırıya uğrayan Selçuk Özdağ'a destek

  Edinilen son dakika haberine göre Gelecek Partisi il başkanları, saldırıya uğrayan Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ'a destek için Özdağ'ın Ankara'daki evinin önünde toplandı.

 • Kılıçdaroğlu: '(Muharrem İnce) Hayırlı olsun diyeceğiz, arkadaşlar ne diyeceğiz'
  20 Oca Kılıçdaroğlu: "(Muharrem İnce) Hayırlı olsun diyeceğiz, arkadaşlar ne diyeceğiz"

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ'a yapılan saldırıya ilişkin, "Kişinin siyasi görüşünü beğenirsiniz veya beğenmezsiniz ama onun görüşünü açıklıkla ifade etmesine ortam sağlamak zorundasınız.

 • Kılıçdaroğlu'ndan Muharrem İnce sorusuna yanıt: Parti kurmak serbesttir, isteyen arkadaşlar parti kurarlar
  20 Oca Kılıçdaroğlu'ndan Muharrem İnce sorusuna yanıt: Parti kurmak serbesttir, isteyen arkadaşlar parti kurarlar

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, gazetecilerin "Muharrem İnce parti kuracağını açıkladı. Nasıl değerlendiriyorsunuz?" sorusuna "Hayırlı olsun diyeceğiz, arkadaşlar ne diyeceğiz. Parti kurmak serbesttir, isteyen arkadaşlar parti kurarlar" yanıtını verdi.

 • Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Özdağ'a saldırı anının görüntüleri ortaya çıktı
  19 Oca Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Özdağ'a saldırı anının görüntüleri ortaya çıktı

  Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ'a yönelik saldırının görüntüleri ortaya çıktı.

 • Selçuk Özdağ'a saldırıyla ilgili 2 şüpheli tutuklandı
  19 Oca Selçuk Özdağ'a saldırıyla ilgili 2 şüpheli tutuklandı

  Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ'a saldırı düzenleyen 5 kişiden 2'si tutuklanarak cezaevine gönderildi.

 • Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Özdağ'a saldırıyla ilgili 2 şüpheli tutuklandı
  19 Oca Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Özdağ'a saldırıyla ilgili 2 şüpheli tutuklandı

  Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ'a yönelik saldırıyla ilgili gözaltına alınan 2 şüpheli tutuklandı.

 • TİP Genel Başkanı Baş, Özdağ, Uğuroğlu ve Hatipoğlu saldırılarının faillerinin açıklanmasını istedi
  19 Oca TİP Genel Başkanı Baş, Özdağ, Uğuroğlu ve Hatipoğlu saldırılarının faillerinin açıklanmasını istedi

  Türkiye İşçi Partisi (TİP) Genel Başkanı ve İstanbul Milletvekili Erkan Baş, Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, Yeniçağ Gazetesi Ankara Temsilcisi Orhan Uğuroğlu ve KRT TV programcısı Afşin Hatipoğlu'na yapılan saldırıların faillerinin açıklanmasını talep etti.

 • Selçuk Özdağ'a saldırı anına ilişkin görüntülerin ardından şüphelilerin ifadeleri de ortaya çıktı
  19 Oca Selçuk Özdağ'a saldırı anına ilişkin görüntülerin ardından şüphelilerin ifadeleri de ortaya çıktı

  Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ'a saldırdıkları gerekçesiyle gözaltına alınan iki şüphelinin ifadeleri ortaya çıktı. Şahıslar iş aramak için o bölgede bulunduklarını, Özdağ'ı tesadüfen gördüklerini ve aralarında eski siyasi söylemlerden dolayı tartışma çıktığını söyledi. Öte yandan saldırı anına ait görüntüler bugün yayınlandı.

Advertisement