Kula 4 Eylül İlköğretim'in Büyük Başarısı - Son Dakika

Kula 4 Eylül İlköğretim'in Büyük Başarısı

08.04.2012 21:05
Kula 4 Eylül İlköğretim'in Büyük Başarısı

4 Eylül İlköğretim Okulu, "Oranların Efendisi" isimli matematik projesi ile TÜBİTAK onayını geçerek Kula ve Manisa'yı temsilen İzmir bölge sergisine katılmaya hak kazandı.4 Eylül İlköğretim Okulu, geçen yıl da aynı başarıyı kazanarak sergiye...

4 Eylül İlköğretim Okulu, "Oranların Efendisi" isimli matematik projesi ile TÜBİTAK onayını geçerek Kula ve Manisa'yı temsilen İzmir bölge sergisine katılmaya hak kazandı. 4 Eylül İlköğretim Okulu, geçen yıl da aynı başarıyı kazanarak sergiye katılmıştı.

Matematik öğretmeni Mustafa Sever, bu yıl Türkiye genelinde 100 binin üzerinde proje başvurusu yapıldığını, bu projelerin farklı bilim kurullarından geçerek TÜBİTAK onayının beklendiğini, bunu öğrencilerinin projesinin almayı başardığını söyledi. Sever, kendilerinden hiçbir desteği esirgemeyen okuy idaresine de teşekkür etti.

Okulun başarısını yükseltmek için çalıştıklarını kaydeden Müdür Hüseyin Acar ise, bu başarıyı gösteren öğrenci ve öğretmenleri kutladı.

(HY-ERG-

08.04.2012 20: 45: 54

TSI

NNNN - MANİSA

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500
Faiz yok, taksitler sabit! TOKİ, 1 milyon arsa için kura çekimine yarın başlıyor Faiz yok, taksitler sabit! TOKİ, 1 milyon arsa için kura çekimine yarın başlıyor 'Su arıtma cihazı' tartışmasında genç kadını ensesinden vuran şahsın yargılanmasına başlandı 'Su arıtma cihazı' tartışmasında genç kadını ensesinden vuran şahsın yargılanmasına başlandı İzmir Ticaret Borsası meclisi toplandı İzmir Ticaret Borsası meclisi toplandı

Son Dakika Yerel Kula 4 Eylül İlköğretim'in Büyük Başarısı - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement