Mehmet Ağar'ın Cezaevine Konulması - Son Dakika

Mehmet Ağar'ın Cezaevine Konulması

04.05.2012 16:40
Mehmet Ağar'ın Cezaevine Konulması

"Susurluk Davası" kapsamında aldığı 5 yıl hapis cezası Yargıtayca onandıktan sonra Yenipazar K1 Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'na konulan Mehmet Ağar'ı, eski Galatasaray başkanlarından Adnan Polat ile iş adamları Yüksel Çağlar ve Necdet Ulucanlar...

"Susurluk Davası" kapsamında aldığı 5 yıl hapis cezası Yargıtayca onandıktan sonra Yenipazar K1 Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'na konulan Mehmet Ağar'ı, eski Galatasaray başkanlarından Adnan Polat ile iş adamları Yüksel Çağlar ve Necdet Ulucanlar ziyaret etti.

Polat, yaklaşık 20 dakika süren ziyaretin ardından cezaevi çıkışında gazetecilere yaptığı açıklamada, Çağlar ve Ulucanlar ile Bodrum'dan geldiklerini, Ağar ile aile dostu olduklarını söyledi.

Ağar'ı morali yüksek ve sağlık bulduklarını ifade eden Polat, "Bu bizi son derece sevindirdi. Tek arzumuz, sağlıklı bir şekilde cezaevinden çıkmasıdır. Kendisini sık sık ziyaret edeceğiz" dedi.

Bu arada, Polat'ın ziyarette Ağar'a Galatasaray forması hediye ettiği öğrenildi.

- AYDIN

Kaynak: AA
YORUMLAR
500

Son Dakika Yerel Mehmet Ağar'ın Cezaevine Konulması - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement