SON DAKİKA ADNAN POLAT HABERLERİ

Son Dakika Adnan Polat Haberleri

 • 31 Mart 2019 17:20 Galatasaray Spor Kulübü Eski Başkanı Adnan Polat,oyunu Kullandı Galatasaray Spor Kulübü Eski Başkanı Adnan Polat,oyunu Kullandı Galatasaray Spor Kulübü Eski Başkanı Adnan Polat,oyunu kullandıİSTANBUL - Mahalli İdareler Seçimleri için oy kullanma işlemi devam ederken, Galatasaray Spor Kulübü Eski Başkanı Adnan Polat da oyunu Üsküdar'da kullandı.
 • 31 Mart 2019 16:02 Galatasaray Spor Kulübü Eski Başkanı Adnan Polat Oyunu Kullandı Galatasaray Spor Kulübü Eski Başkanı Adnan Polat Oyunu Kullandı Mahalli İdareler Seçimleri için oy kullanma işlemi devam ederken, Galatasaray Spor Kulübü Eski Başkanı Adnan Polat da oyunu Üsküdar'da kullandı.
 • 24 Mart 2019 14:34 İbrahim Ziyal: İbrahim Ziyal: "İbra Etmemek Dengeleri Bozacaktır" Mustafa Cengiz'i ibra etmemenin dengeleri bozacağını söyleyen Ziyal, "Adnan Polat'tan bu yana yönetimler sürelerini dolduramıyor" diye konuştu
 • 24 Mart 2019 09:01 Galatasaray Seçime Gidiyor Galatasaray Seçime Gidiyor "CENGİZ İBRA EDİLMEYEN İKİNCİ BAŞKAN OLDUMustafa Cengiz, Adnan Polat'tan sonra ibra edilmeyen ikinci Galatasaray başkanı oldu
 • 24 Mart 2019 01:12 Galatasaray Seçime Gidiyor "Cengiz ibra edilmeyen ikinci başkan olduMustafa Cengiz, Adnan Polat'tan sonra ibra edilmeyen ikinci Galatasaray başkanı oldu
 • 15 Ocak 2019 10:56 Soğuk Hava Balık Fiyatlarını Vurdu Soğuk Hava Balık Fiyatlarını Vurdu Soğuk hava balık fiyatlarını vurdu Balık az çıkınca fiyatlarda da yükselme oldu, önümüzdeki günlerde balık fiyatların daha da yükselmesi bekleniyor Mersin Balıkçılar Derneği Başkan Yardımcısı Adnan Polat: "Hava şartlarından dolayı balık çıkma oranlarında düşüş yaşıyoruz"MERSİN - Mersin'de...
 • 06 Ocak 2019 11:02 Akıllı Olan Şu Dönemde Gayrimenkule Yönelir" Polat Holding Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Polat, bütün inşaat sektöründe şu anda en büyük problemin nakit dengesinin bozulması olduğunu, bunun için bu işi ciddi olarak yapan firmalara muhakkak bankaların destek vermesi gerektiğini, aksi takdirde bankaların elinde çok sayıda gayrimenkulün...
 • 02 Ocak 2019 11:16 Spor Adnan Polat Spor, Topyekün Masaya Yatırılmalı Spor Adnan Polat Spor, Topyekün Masaya Yatırılmalı Spor Adnan Polat Spor, topyekün masaya yatırılmalıTurgay İPEK ERZURUM,(DHA)Galatasaray Kulübü'nün eski başkanlarından, Polat Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Polat, Türk sporunun yeniden yapılandırılmaya ihtiyacı olduğunu söyledi.
 • 02 Ocak 2019 11:16 Adnan Polat: "Spor, Topyekûn Masaya Yatırılmalı" özel açıklamalarda bulunan Adnan Polat, Türk sporu, Galatasaray, Beşiktaş ve Fenerbahçe'nin son durumu hakkında değerlendirmelerde bulundu.
 • 27 Aralık 2018 11:38 Bankaların Reel Sektöre Daha Fazla Destek Olması Gerek" Polat Holding Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Polat, bankaların reel sektöre daha fazla destek olması gerektiğini belirterek, "Şu anda bankalardan kredi almak çok zorlaştı.
 • 19 Aralık 2018 18:27 Fırtınalı Havalar Denizden Balık Çıkma Oranını Düşürdü Fırtınalı Havalar Denizden Balık Çıkma Oranını Düşürdü Fırtınalı havalar denizden balık çıkma oranını düşürdü Mersin'de son zamanlarda etkili olan sağanak yağış ve şiddetli fırtına, denizden balık çıkma oranını da düşürdü Mersin Balıkçılar Derneği Başkan Yardımcısı Adnan Polat: "Hava şartlarının da etkisiyle balık çıkma oranı ister istemez yüzde...
 • 19 Aralık 2018 11:47 Fırtınalı Havalar Balıkları Kaçırıyor Fırtınalı Havalar Balıkları Kaçırıyor Mersin Balıkçılar Derneği Başkan Yardımcısı Adnan Polat, "Hava şartlarınında etkisiyle balık çıkma oranı ister istemez yüzde 5, yüzde 10 düştü
 • 11 Aralık 2018 11:47 Aa'nın "Yılın Fotoğrafları" Oylaması Polat Holding Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Polat, Anadolu Ajansı'nın (AA) "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı.
 • 16 Kasım 2018 08:25 'G.saray Raydan Çıktı' 'G.saray Raydan Çıktı' Sarı-kırmızılı kulübün eski başkanı Adnan Polat, yönetim kurullarının son yıllarda kısa süreler görevde kalmalarını değerlendirdi, “Galatasaray raydan çıktı, başkanlık makamı erozyona uğradı. Yöneticilik geçmişi olmayan kişiler kulübün başına geldiler” dedi
 • 15 Kasım 2018 22:10 Adnan Polat: Adnan Polat: "Başkan Adaylığını Düşünmüyorum" Galatasaray Kulübü'nün eski başkanı Adnan Polat: "Bizden sonra gelenler çok güzel miras yediler. Bundan sonra bu işlerin içinden çıkmak çok kolay olmayacak" dedi. Başkan adaylığı için ise "Şu anda başkan adayı olmak gibi isteğim ve düşüncem yok" diye konuştu.
 • 15 Kasım 2018 18:29 Adnan Polat: Galatasaray'a Başkan Adayı Olmak Gibi Bir Düşüncem Yok Adnan Polat: Galatasaray'a Başkan Adayı Olmak Gibi Bir Düşüncem Yok Basın mensuplarıyla birlikte Macaristan'daki Gül Baba Türbesi'ni ziyaret eden Adnan Polat, "Ben Galatasaray'a 11 sene hizmet ettim. Üzerime düşeni fazlasıyla yaptım. Şu anda başkan adayı olmak gibi isteğim ve düşüncem yok." dedi.
 • 24 Ekim 2018 14:27 İnşaat Sektörü Düzelirse Arkası Gelir İnşaat Sektörü Düzelirse Arkası Gelir İnşaat sektöründe yaşanan sıkıntılara dikkat çeken Polat Holding Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Polat, sektörün bu durumdan çıkması için devletin destek vermesi gerektiğini belirterek "İnşaat sektörünü düzene koyarsak arkası gelir ve bu da krizden çıkışın ilk sinyali olur" dedi.
 • 19 Ekim 2018 23:35 Adnan Polat: Adnan Polat: "Galatasaray'a Hizmet Etmeye Hazırım" Galatasaray'ın eski başkanlarından Adnan Polat katıldığı canlı yayında önemli açıklamalarda bulundu.
 • 19 Ekim 2018 22:07 UEFA'nın Finansal Fair Play Kurallarını Öğretmesi Ağırıma Gidiyor" Eski Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat, Galatasaray Kulübünün UEFA ile mali konularda yaşadığı sıkıntının kendisi için sürpriz olmadığını dile getirdi.
 • 19 Ekim 2018 21:51 Galatasaray'ı Çok Zor Günler Bekliyor Galatasaray'ı Çok Zor Günler Bekliyor" Galatasaray'ın eski başkanı Adnan Polat, sarı-kırmızılı kulübü zor günlerin beklediğini belirterek, "Galatasaray'ın 2014'e sıfır borçla girmesi gerekiyordu.
 • 19 Ekim 2018 21:43 Adnan Polat: Adnan Polat: "Galatasaray'ı Çok Zor Günler Bekliyor" Galatasaray’ın eski başkanı Adnan Polat, sarı-kırmızılı kulübü zor günlerin beklediğini belirterek, “Galatasaray’ın 2014’e sıfır borçla girmesi gerekiyordu.
 • 19 Ekim 2018 20:38 Adnan Polat: Adnan Polat: "Galatasaray'dan Nasiplenenlerin Ayağına Bastım" "Bizim projeksiyonumuzda 2014'e borçsuz giriyorduk""Mustafa başkana teşekkür ederim""Gayrimenkuller satılsa da borçlar kapanmaz""Cocu'nun tecrübeli yöneticileri dinlemesi lazım""Fatih Terim'le çalışmak istemiştim""Arda, benim için hayal kırıklığı oldu""Ali Koç'un yapmak istediklerini anlıyorum"İSTANBUL - Galatasaray'ın eski başkanı Adnan Polat, TRT Spor'da yayınlanan Ajans Saati programında açıklamalarda bulundu
 • 18 Ekim 2018 12:14 Adnan Polat Ajans Saati'nin Konuğu Olacak Adnan Polat Ajans Saati'nin Konuğu Olacak Adnan Polat Ajans Saati'nin konuğu olacakİSTANBUL - Galatasaray'ın eski Başkanı Adnan Polat, yarın Ajans Saati'nin canlı yayın konuğu olacak.
 • 18 Ekim 2018 10:13 Adnan Polat Ajans Saati'nin Konuğu Olacak Adnan Polat Ajans Saati'nin Konuğu Olacak Galatasaray’ın eski Başkanı Adnan Polat, yarın Ajans Saati’nin canlı yayın konuğu olacak.
 • 14 Eylül 2018 10:05 Galatasaray Eski Başkanı Adnan Polat, Ege ve Bodrum Koylarını Gezerek Çöp Toplatıyor Galatasaray Eski Başkanı Adnan Polat, Ege ve Bodrum Koylarını Gezerek Çöp Toplatıyor Galatasaray eski başkanlarından Adnan Polat, tatil yaptığı Bodrum ve Ege koylarında 5 personele talimat verdi, geze geze çöp toplattı.
 • 07 Eylül 2018 05:36 Adnan Polat: Adnan Polat: "Santrfor Transferini Florya Yapacaktı" Eski Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat, sarı-kırmızılı kulüpteki görev süresini doldurduğunu ve yeniden bir başkan adaylığının söz konusu olmadığını söyledi. Galatasaray'ın santrfor transferi yapmadan sezona girmesiyle ilgili, "Benim duyduğum; santrfor transferini Florya'nın, diğerlerini de Abdurrahim Albayrak'ın yapacağı. Abdurrahim her zamanki gibi işini iyi yaptı" dedi.
 • 06 Eylül 2018 16:22 Galatasaray'da Görev Süremi Tamamladığıma İnanıyorum" Eski Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat, sarı-kırmızılı kulüpteki görev süresini doldurduğunu ve yeniden bir başkan adaylığının söz konusu olmadığını söyledi.
 • 06 Eylül 2018 15:26 Galatasaraylı Öğrencilerden, Adnan Polat'a Anlamlı Ziyaret! Galatasaraylı Öğrencilerden, Adnan Polat'a Anlamlı Ziyaret! Galatasaray Spor Kulübü Eski Başkanı Adnan Polat, terör mağduru Mardin Nusaybin'de başkanlığı döneminde açılışını gerçekleştirdiği futbol okulunun öğrencileri ile bir araya geldi.
 • 06 Eylül 2018 15:26 Galatasaraylı Öğrencilerden, Adnan Polat'a Anlamlı Ziyaret Galatasaraylı Öğrencilerden, Adnan Polat'a Anlamlı Ziyaret Galatasaray Spor Kulübü Eski Başkanı Adnan Polat, terör mağduru Mardin Nusaybin'de başkanlığı döneminde açılışını gerçekleştirdiği futbol okulunun öğrencileri ile bir araya geldi.
 • 29 Mayıs 2018 03:05 "Bas Parayı Devri Bitti" 7 yıl aranın ardından bir genel kurula gelen ve Başkan Mustafa Cengiz'e kongrede açık destek veren Galatasaray eski başkanı Adnan Polat, geleceğe ışık tuttu.
 • 26 Mayıs 2018 15:24 Galatasaray Kulübünün Kongresi Adnan Polat 7 yıl sonra geldiSarı-kırmızılı kulübün eski başkanlarından Adnan Polat'ın genel kurula gelmesi dikkati çekti
 • 04 Mayıs 2018 02:35 Konsensüs Yönetimi! Konsensüs Yönetimi! NEVZAT DİNDARÖzbek, Adnan Polat kanadından Taner Aşkın'ı, Faruk Süren döneminden Niyazi Yelkencioğlu'nu ekibine kattı
 • 22 Nisan 2018 12:57 Polat: İstanbul'da Daha 30 Yıllık Konut İşi Var Polat: İstanbul'da Daha 30 Yıllık Konut İşi Var İstanbul'un yüzde 72'sinin kentsel dönüşüme girmesi gerektiğini belirten Polat Holding Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Polat 10,5 milyonunun oturduğu konutların yeni baştan yapılması anlamına geldiğini belirterek, "İstanbul'da önümüzdeki 30 sene daha yapılacak iş var" dedi.
 • 19 Nisan 2018 00:02 Adnan Polat Aday Olmayacak Adnan Polat Aday Olmayacak Galatasaray'ın eski başkanı Adnan Polat, mayıs ayında düzenlenecek seçimde yeniden aday olmayı düşünmediğini söyledi.
 • 18 Nisan 2018 15:00 Ünal Aysal'dan Adnan Polat'a Cevap! 'Paraları Yediler...' Ünal Aysal'dan Adnan Polat'a Cevap! 'Paraları Yediler...' Galatasaray Spor Kulübü eski başkanı Ünal Aysal, Adnan Polat'ın dün düzenlediği basın toplantısının ardından bugün bir açıklama yaptı.
 • 18 Nisan 2018 02:35 'Devrime İhtiyaç Var' 'Devrime İhtiyaç Var' Başkan adaylığını düşünmediğini söyleyen Adnan Polat, “Topluma açılmak lazım. Galatasaray’a gönül vermiş akademisyen, sanatçı, iş adamı, bürokrat, toplumun her kesiminden birikimli insanlar var. Onları içeri almamız lazım” dedi.
 • 17 Nisan 2018 16:08 Adnan Polat: "Başkan Adayı Olmayı Düşünmüyorum" Galatasaray Kulübü eski Başkanı Adnan Polat, düzenlediği basın toplantısında açıklamalarda bulundu.
 • 17 Nisan 2018 15:18 Adnan Polat, Başkan Adayı Olmam Söz Konusu Değil- Hd Adnan Polat, Başkan adayı olmam söz konusu değil- HD(Tür: Spor)
 • 17 Nisan 2018 14:19 Adnan Polat Basın Toplantısında Konuştu - 1 Hd Adnan Polat basın toplantısında konuştu - 1 HD(Tür: Spor)
 • 17 Nisan 2018 14:19 Adnan Polat Basın Toplantısında Konuştu - 2 Hd Adnan Polat Basın Toplantısında Konuştu - 2 Hd Adnan Polat basın toplantısında konuştu - 2 HD(Tür: Spor)
 • 17 Nisan 2018 14:19 Adnan Polat Basın Toplantısında Konuştu - 3 Hd Adnan Polat Basın Toplantısında Konuştu - 3 Hd Adnan Polat basın toplantısında konuştu - 3 HD(Tür: Spor)
 • 17 Nisan 2018 13:55 Adnan Polat, Galatasaray Başkanlığına Aday Olmayacağını Açıkladı Adnan Polat, Galatasaray Başkanlığına Aday Olmayacağını Açıkladı Galatasaray eski başkanlarından Adnan Polat, düzenlediği basın toplantısıyla başkan adayı olmayacağını duyurdu.
 • 17 Nisan 2018 11:15 Adnan Polat: 'Başkan Adayı Olmayacağım' Adnan Polat: 'Başkan Adayı Olmayacağım' Galatasaray'ın eski başkanı Adnan Polat düzenlediği basın toplantısında hakkında iddialara yanıt verirken, gelecek seçimde aday olmayacağını açıkladı.
 • 16 Nisan 2018 13:42 Polat, Savunma Sanayisini Radarına Aldı Polat, Savunma Sanayisini Radarına Aldı Polat Holding Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Polat, son dönemde savunma sanayisi alanındaki fırsatlar üzerine ciddi görüşmeler yaptıklarını belirterek, "Bu alana girmeyi düşünüyoruz, etüt yapıyoruz, mesai harcıyoruz" dedi.
 • 16 Nisan 2018 11:08 Polat Holding Savunmayı Radarına Aldı İSTANBUL (AA) – HASAN ARSLAN - Polat Holding Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Polat, son dönemde savunma sanayisi alanındaki fırsatlar üzerine ciddi görüşmeler yaptıklarını belirterek, "Bu alana girmeyi düşünüyoruz.
 • 14 Nisan 2018 15:20 Adnan Polat Sessizliğini Bozuyor! Adnan Polat Sessizliğini Bozuyor! Galatasaray eski başkanı Adnan Polat 17 Nisan Salı günü düzenleyeceği basın toplantısıyla uzun süren sessizliğini bozacak.
 • 31 Mart 2018 12:36 Galatasaray Başkanı Cengiz: "Adnan Polat'ın da Aramıza Katılmasını İstiyorum" ADNAN BAŞKANIMIZIN DA ARAMIZA KATILMASINI İSTİYORUM"Mustafa Cengiz, eski başkan Adnan Polat ile genel kurulda yaşadıkları olayla ilgili konuştuğunu ifade ederek, "Konu Yargıtay'a taşındı
 • 31 Mart 2018 12:17 Galatasaray Kulübünün Mali Kongresi "Adnan Polat başkanın aramıza katılmasını istiyorum"Başkan Cengiz, 2011 yılı mali genel kurulunda idari yönden ibra edilmemesi sonrası sarı-kırmızılı camia ile kırgınlık yaşayan eski başkanlardan Adnan Polat'ın yeniden aralarına katılmasını istediğini vurguladı
 • 31 Mart 2018 12:02 Mustafa Cengiz: Mustafa Cengiz: "2 Ayda 291 Milyon TL Nakit Giriş Yaptık" "Adnan Polat ile olan kırgınlığın bitmesini istiyorum"Eski başkan Adnan Polat ile genel kurulda yaşadıkları olayla ilgili konuştuğu belirten Mustafa Cengiz, "Konu Yargıtay'a taşındı
 • 31 Mart 2018 02:35 Hesap Zamanı Hesap Zamanı Adnan Polat'ın durumu ise oylanmayacak