Milletvekili Gürşan'ın "Polis Günü" Mesajı - Son Dakika

Milletvekili Gürşan'ın "Polis Günü" Mesajı

10.04.2012 09:54
Milletvekili Gürşan'ın "Polis Günü" Mesajı

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kırklareli Milletvekili Av.

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kırklareli Milletvekili Av. Şenol Gürşan "10 Nisan Polis Günü" dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Milletvekili Gürşan mesajında şu ifadelere yer verdi:

"Anayasa ve yasalardan aldığı yetki ile ailemizin huzurunu, canımızın ve malımızın güvenliği ile milletimizin huzur ve emniyetinin en büyük güvencesidir polislerimiz. Toplumumuzun refahını bozmak isteyenlere ve ülkemizin bütünlüğünü çekemeyenlere dur diyerek her gün, her gece gözümüze rahat uyku girmesini sağlayandır Polislerimiz. Görevlerini vatan ve millet sevdasıyla yapmaktadırlar polislerimiz. Onlar gözümüzün bebeğidir. Onları sadece güvenliğimiz tehlikeye girdiğinde değil her zaman hatırlamalıyız.

Zor ama onurlu görevlerini ülkemizin dört bir köşesinde büyük bir özveriyle yerine getirmektedirler polislerimiz. Her türlü şartta zaman mefhumu gözetmeden büyük fedakarlıklar yaparak can ve mal güvenliğimizi sağlayan sizlerin bu anlamlı ve önemli gününü, kuruluş yıl dönümünüzü kutlar, görevleri esnasında saldırıya uğrayarak şahadet şerbetini içen şehitlerimizi saygıyla anıyor, gazilerimizi de şükranlarımı sunuyorum." - KIRKLARELİ

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500

Son Dakika Yerel Milletvekili Gürşan'ın 'Polis Günü' Mesajı - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement