Oktay Vural, Asker Oğlunu Ziyaret Etti - Son Dakika
Yerel

Oktay Vural, Asker Oğlunu Ziyaret Etti

Oktay Vural, Asker Oğlunu Ziyaret Etti

MHP Grup Başkanvekili ve İzmir Milletvekili Oktay Vural, Kastamonu’da vatani görevini yapan oğlu Oğuz Vural’ı ziyaret etti.

24.08.2014 18:20

MHP Grup Başkanvekili ve İzmir Milletvekili Oktay Vural, Kastamonu'da vatani görevini yapan oğlu Oğuz Vural'ı ziyaret etti.

Duygusal anların yaşandığı ziyarette Vural, ayrıca partisinin kazandığı ilçe belediye başkanlarını da ziyaret etti. İlçe Belediye Başkanlarıyla bir süre görüşen Vural, yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Daha sonra Kastamonu Gölköy 5'inci Jandarma Eğitim Alay Komutanlığı'nda vatani görevini yapan oğlu Oğuz Vural'ı ziyaret etti. Duygusal anların yaşandığı ziyarette MHP Grup Başkanvekili ve İzmir Milletvekili Oktay Vural, yaşanan mutluluğun tarifinin imkansız olduğunu söyledi.

Oğlunu asker ocağında ziyaret etmenin gururunu ve mutluluğunu bir arada yaşadığını belirten Vural, oğlu Oğuz Vural'ı askeri birliğe teslim etmeden önce Nasrullah Meydanında Şadırvandan su içtiğini hatırlatarak, "Şadırvandan su içtim esnada ömrümüz yeterse en az 7 defa daha Kastamonu'ya gelme temennisinde bulunmuştum. Oğlumun askerliği bahane oldu Kastamonu'ya tekrardan geldim. İnşallah Kastamonu'ya gelmeye de, halkımızla bir arada olmaya da devam edeceğim. Kastamonu MHP'ye gönül vermiş bir ildir. Bundan hiçbir zaman endişemiz olmadı. 30 Mart'ta yapılan yerel seçimlerde her ne kadar başka bir partiye belediye başkanlığı görevini tevdi etmişler ise bile MHP, siyaset arenasında Kastamonu'ya gönülden bağlıdır. MHP'nin biran önce tekrar yarım kalan hizmetlerini tamamlaması ümidiyle tekrar belediye başkanlığı görevini geri vermesini arzu ediyoruz" dedi.

"KIŞLA İÇERİSNDE DUYGUSAL ANLAR"

Kastamonu Gölköy 5'inci Jandarma Eğitim Alay Komutanlığı'nda oğlu Oğuz Vural ile bir süre görüşen MHP Grup Başkanvekili ve İzmir Milletvekili Oktay Vural, oğlunu askeri kıyafetler içerisinde görmekten son derece onurlu ve gururlu olduğunu ifade ederek, bir baba için yaşanan mutluluğun tarifinin imkansız olduğunu kaydetti.

Vural'a eşi Tuba Vural, MHP Kastamonu İl Başkanı İlhan Engin, Bozkurt Belediye Başkanı Engin Canbaz ile çok sayıda partili katıldı. - KASTAMONU

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Oktay Vural, Asker Oğlunu Ziyaret Etti - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement