SON DAKİKA OKTAY VURAL HABERLERİ

Son Dakika Oktay Vural Haberleri

 • 11 Şubat 2017 13:23 Oktay Vural Buzları Eritti, 'Evet Toplantısına Katıldı Oktay Vural Buzları Eritti, 'Evet Toplantısına Katıldı 'Hayır' oyu kullanacakların katılmadığı MHP'nin 'evet' kampına Bahçeli'yle arası açık olan Oktay Vural da katıldı.
 • 06 Ocak 2017 11:46 Oktay Vural İzmir Şehitlerinin Cenaze Töreninde Ağladı Oktay Vural İzmir Şehitlerinin Cenaze Töreninde Ağladı İzmir'de adliye önündeki terör saldırısında şehit olan polis Fethi Sekin ve mübaşir Musa Can'ın cenaze töreninde MHP milletvekili Oktay Vural göz yaşlarını tutamadı.
 • 11 Ekim 2016 12:38 Oktay Vural'dan Boşalan Koltuğa Erhan Usta Seçildi Oktay Vural'dan Boşalan Koltuğa Erhan Usta Seçildi Oktay Vural'dan boşalan koltuğa Erhan Usta seçildi(Tür: Ankara)
 • 11 Ekim 2016 12:27 Oktay Vural'dan Boşalan Koltuğa Erhan Usta Seçildi Oktay Vural'dan Boşalan Koltuğa Erhan Usta Seçildi MHP'de Oktay Vural'dan boşalan grup başkanvekili koltuğuna oy çokluğuyla Samsun Milletvekili Erhan Usta seçildi.
 • 01 Temmuz 2016 11:19 Vural: Eşeği Kaçırıp Sonra Bulduk Diye Seviniyorlar Vural: Eşeği Kaçırıp Sonra Bulduk Diye Seviniyorlar Mhp İzmir Milletvekili Oktay Vural, Atatürk Havalimanı'ndaki terör saldırısında açık bir zafiyet olduğunu söyledi.
 • 01 Temmuz 2016 11:03 Oktay Vural'dan İsrail ve Rusya Yorumu: Eşeği Kaçırıp Sonra Bulduk Diye Seviniyorlar Oktay Vural'dan İsrail ve Rusya Yorumu: Eşeği Kaçırıp Sonra Bulduk Diye Seviniyorlar MHP'deki görevinden ayrılan Oktay Vural, İsrail ve Rusya ilişkileriyle ilgili, "Eşeği kaçırıp ondan sonra 'eşeği bulduk' diye sevinmeye benziyor bu" diyerek manidar bir yorum yaptı.
 • 01 Temmuz 2016 07:14 İzmir MHP'li Vural, Rusya'dan Yazıyla Özür Diliyorsun da İsrail'den Neden Yazılı Özür İstemiyorsun İzmir MHP'li Vural, Rusya'dan Yazıyla Özür Diliyorsun da İsrail'den Neden Yazılı Özür İstemiyorsun Milliyetçi Hareket Partisi İzmir Milletvekili Oktay Vural, partisinin Balçova ilçe teşkilatının düzenlediği iftarda "Rusya'dan yazıyla özür diliyorsun da, İsrail'den Netanyahu'dan neden yazılı özür istemiyorsun. Gazze'nin ablukasını resmen kabul etmiş bir Türkiye ile karşı karşıyayız. Dün Mavi Marmara'da 'Gitme onayını ben verdim' diyenler, bugün 'O günün başbakanından izin mi aldın' diyorsa oynanan oyunları herkes görmelidir" dedi.
 • 28 Haziran 2016 12:56 Bahçeli: Yargısal Süreçler 10 Temmuz'daki Kurultayımızı İmkansız Kılmaktadır (2) 'kurultay İÇİN YSK'NIN KARARINI BEKLİYORUZ'MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, MHP'nin 10 Temmuz'da kurultayı gerçekleştirebilmesi için Yüksek Seçim Kurulu'nun vereceği kararı beklediklerini söyleyerek, "Yasal yönden kurultayımızın yapılmasına engel teşkil etmiyorsa davullu zurnalı bayram gibi bir kurultayı Arena Kapalı Spor Salonu'nda yapacağız. Eğer buna müsaade edilmiyorsa 9 Ekim'den itibaren ilçe ve il kongre sürecimiz, 18 Mart 2018 tarihinde 12'nci Olağan Kongremiz yapılacaktır.
 • 28 Haziran 2016 12:12 Bahçeli: 10 Temmuz Olmazsa 18 Mart 2018'de Kurultayımızı Yaparız MHP Lideri Devlet Bahçeli, "Yargısal süreç devam ederse davullu zurnalı bayram gibi kurultayı yapacağız. Kurultay yapılamaz deniyorsa 18 Mart 2018'de kurultay yapılacaktır.
 • 24 Haziran 2016 16:24 Özgür Özel'den Vural'a: Üzerine mi Alındın? CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, MHP İzmir Milletvekili Oktay Vural'a, "Oktay Bey ses tonuyla, vücut diliyle bir özgüvene işaret etse de içerik açısından zıngır zıngır sallanıyor.
 • 24 Haziran 2016 16:22 CHP'li Özel'den Oktay Vural'a Yanıt: Neden Cevap Vermiş, Üzerine mi Alınmış? Chp Grup Başkanvekili Özgür Özel, MHP'den AK Parti'ye milletvekili transfer edileceğini söyleyen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na tepki gösteren Oktay Vural'a cevap verdi.
 • 24 Haziran 2016 16:03 CHP Grup Başkanvekili Özel Açıklaması CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, MHP İzmir Milletvekili Oktay Vural'ın, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik sözlerine ilişkin, "Dün MHP'nin Grup Başkanvekilliğinden kopmuş birisinin üslubu, tarzı, kullandığı kelimeler, en hafif deyimiyle kendisine de bu görevleri yürütmüş olan birine de yakışmamıştır.
 • 24 Haziran 2016 15:57 MHP İzmir Milletvekili Vural'a Cevap, CHP Grup Başkanvekili Özel'den Geldi Cumhuriyet Halk Partisi Grup Başkanvekili Özgür Özel, “Oktay bey kulislerdeki bir takım duyumların doğru bulmadığını söylüyor.
 • 24 Haziran 2016 15:38 CHP'li Özel'den Oktay Vural'a Yanıt; Neden Cevap Vermiş, Üzerine mi Alınmış CHP'li Özel'den Oktay Vural'a Yanıt; Neden Cevap Vermiş, Üzerine mi Alınmış Dha Ankara - CHP'li Özel'den Oktay Vural'a yanıt Neden cevap vermiş, üzerine mi alınmışCHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, MHP'den milletvekillerinin AK Parti'ye transfer edileceğini söyleyen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu eleştiren Oktay Vural'a cevap verdi.
 • 24 Haziran 2016 15:26 Vural: MHP Tarihinde Güneş Motel Sicili Olmamıştır CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun "MHP'den 15 milletvekilinin istifa ederek AK Partiye 'ye geçebileceği" yönündeki iddiasına MHP'deki Grup Başkanvekilliği görevinden istifa eden Oktay Vural'dan tepki geldi.
 • 24 Haziran 2016 15:24 MHP İzmir Milletvekili Vural Açıklaması MHP İzmir Milletvekili Oktay Vural, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun "AK Parti'nin MHP'den milletvekili transfer edeceği" yönündeki iddiasına ilişkin, "MHP milletvekillerini MİT'le, bu tip tehditlerle, şantajla korkutmak, sindirmek bir Sayın Genel Başkana düşmez. Bizim pabuç ve irade bırakacağımız hiçbir yapının, unsurun olmadığını da herkes bilmelidir.
 • 24 Haziran 2016 14:14 Oktay Vural'dan Kılıçdaroğlu'na Cevap ANKARA (İHA) – MHP İzmir Milletvekili Oktay Vural, “Hiçbir tutum, hiçbir tercih, hiçbir politikanın MHP’de bir kırılganlığa, bir kopuşa doğru sürüklenmesine zemin oluşturması, yol açması mümkün değildir” dedi.
 • 24 Haziran 2016 14:07 Oktay Vural: MHP Milletvekillerini 'Mit' Diyerek Şantajla Korkutmak Bir Genel Başkana Düşmez Mhp İzmir Milletvekili Oktay Vural, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun MHP'deki milletvekillerinin AK Parti'ye transfer edileceği ve MİT'in muhalif milletvekilleri için araştırma yaptığı yönündeki açıklamalarını eleştirerek, "MHP milletvekillerini MİT diyerek şantajla korkutmak, sindirmek bir genel başkana düşmez bizim pabuç ve irade bırakacağımız hiçbir yapı ve unsurda olmadığımızı bilmelidir.
 • 24 Haziran 2016 14:06 Oktay Vural; MHP Milletvekilleri 'Mit' Diyerek Şantajla Korkutmak Bir Genel Başkana Düşmez 3 Oktay Vural; MHP Milletvekilleri 'Mit' Diyerek Şantajla Korkutmak Bir Genel Başkana Düşmez 3 Oktay Vural; MHP milletvekilleri 'MİT' diyerek şantajla korkutmak bir genel başkana düşmez 3(Tür: Ankara)
 • 24 Haziran 2016 13:54 Oktay Vural MHP Milletvekillerini 'Mit' Diyerek Şantajla Korkutmak Bir Genel Başkana Düşmez 1- Oktay Vural MHP Milletvekillerini 'Mit' Diyerek Şantajla Korkutmak Bir Genel Başkana Düşmez 1- Dha Ankara - Oktay Vural MHP milletvekillerini 'MİT' diyerek şantajla korkutmak bir genel başkana düşmezMHP İzmir Milletvekili Oktay Vural, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun MHP'deki milletvekillerinin AK Parti'ye transfer edileceği ve MİT'in muhalif milletvekilleri için araştırma yaptığı yönündeki açıklamalarını eleştirerek, MHP milletvekillerini MİT diyerek şantajla korkutmak, sindirmek bir genel başkana düşmez bizim pabuç ve irade bırakacağımız hiçbir yapı ve unsurda olmadığımızı bilmelidir.
 • 24 Haziran 2016 13:54 Oktay Vural; MHP Milletvekilleri 'Mit' Diyerek Şantajla Korkutmak Bir Genel Başkana Düşmez 2 Oktay Vural; MHP Milletvekilleri 'Mit' Diyerek Şantajla Korkutmak Bir Genel Başkana Düşmez 2 Dha Ankara - Oktay Vural MHP milletvekillerini 'MİT' diyerek şantajla korkutmak bir genel başkana düşmezMHP İzmir Milletvekili Oktay Vural, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun MHP'deki milletvekillerinin AK Parti'ye transfer edileceği ve MİT'in muhalif milletvekilleri için araştırma yaptığı yönündeki açıklamalarını eleştirerek, MHP milletvekillerini MİT diyerek şantajla korkutmak, sindirmek bir genel başkana düşmez bizim pabuç ve irade bırakacağımız hiçbir yapı ve unsurda olmadığımızı bilmelidir.
 • 24 Haziran 2016 12:46 Oktay Vural, Kılıçdaroğlu'na Tepki Gösterdi Oktay Vural, Kılıçdaroğlu'na Tepki Gösterdi MHP Grup Başkanvekilliği görevinden istifa eden Oktay Vural, Meclis'te yaptığı basın toplantısında CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nu hedef aldı.
 • 23 Haziran 2016 19:07 Oktay Vural, Görevinden Ayrıldığını Genel Kurul'da Açıkladı ANKARA (İHA) – MHP İzmir Milletvekili Oktay Vural, Grup Başkanvekili olarak son konuşmasını yaptı ve istifasını Genel Kurul’a açıkladı.
 • 23 Haziran 2016 16:17 MHP İzmir Milletvekili Vural'dan Açıklama Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İzmir Milletvekili Oktay Vural, “MHP’nin yenilenmeye, atılıma ve silkinişe ihtiyaç olduğu ve bunun karşılanması gerektiği açıktır” dedi.
 • 23 Haziran 2016 15:53 MHP İzmir Milletvekili Vural Açıklaması MHP İzmir Milletvekili Oktay Vural, "MHP'de bir yenilenmeye, atılıma ve silkinişe ihtiyaç olduğu ve bunun karşılanması gerektiği açıktır.