Olmasaydı Neler Olurdu?" Konferansının Konuğu Prof.dr.üçüncü Olacak - Son Dakika

Olmasaydı Neler Olurdu?" Konferansının Konuğu Prof.dr.üçüncü Olacak

09.01.2014 11:19
Olmasaydı Neler Olurdu?" Konferansının Konuğu Prof.dr.üçüncü Olacak

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından 11 Ocak’ta AKM’de gerçekleştirilecek “Olmasaydı Neler Olurdu?

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından 11 Ocak'ta AKM'de gerçekleştirilecek "Olmasaydı Neler Olurdu?" konferanslar dizisinde Prof. Dr. Kemal Üçüncü, "Tarihsel Süreçte Türk Kültürü'nü" anlatacak.

Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı ve Türk Ocakları Antalya Şubesi işbirliği ile düzenlenen "Olmasaydı neler olurdu?" konferanslar dizisi devam ediyor.

Milli ve manevi değerler ile ilgili olarak toplumun bilinçlendirilmesini ve bu yolla birlik ve bütünlüğün pekiştirilmesini amaçlayan konferans dizisinde Atatürk, Cumhuriyet, bağımsızlık, egemenlik gibi gündemi ilgilendiren konularda her ay konusunda uzman kişilerin halkla buluştuğu belirtildi.

11 Ocak Cumartesi günü saat 14.00'de Antalya Kültür Merkezi (AKM) Perge Salonu'nda gerçekleştirilecek "Olmasaydı neler olurdu" konferansında Karadeniz Teknik Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Kemal Üçüncü, "Tarihsel Süreçte Türk Kültürü"nü anlatacak. Ücretsiz konferansa tüm Antalyalıların davetli olduğu belirtildi. - ANTALYA

YORUMLAR
500
Antalya Büyükşehir, Çorak Toprakları Lavanta ile Buluşturdu Antalya Büyükşehir, Çorak Toprakları Lavanta ile Buluşturdu Antalya Büyükşehir Belediyesi ağustos ayı olağan meclis toplantısı yapıldı Antalya Büyükşehir Belediyesi ağustos ayı olağan meclis toplantısı yapıldı Antalya Büyükşehir Belediyesi, Kepez'in Su Sorununu Çözüyor Antalya Büyükşehir Belediyesi, Kepez'in Su Sorununu Çözüyor
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Olmasaydı Neler Olurdu?' Konferansının Konuğu Prof.dr.üçüncü Olacak - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement