Osmaniye'de "Balık Adam" Kursu - Son Dakika

Osmaniye'de "Balık Adam" Kursu

04.05.2012 14:00
Osmaniye'de "Balık Adam" Kursu

Osmaniye'de Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu tarafından, "Balık adam" kursu düzenleneceği bildirildi.

Osmaniye'de Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu tarafından, "Balık adam" kursu düzenleneceği bildirildi.

Anadolu Gençlik Derneği Başkanı Osmaniye Şube Ramazan Tıraş, yaptığı yazılı açıklamada, federasyona bağlı iki eğitmen dalgıç tarafından verilecek eğitimin, pazar günü başlayacağını belirtti.

Eğitimi başarıyla tamamlayanların "yıldız dalıcı" kimliği almaya hak kazanacağını ifade eden Tıraş, "Dalış eğitimlerinin 10 saatlik teorik kısmı, derneğimize ait okuma salonunda, 1 saatlik havuz dalış eğitimi Çukurova Üniversitesi olimpik havuzlarında ve 2 gün sürecek 4 saatlik deniz dalış eğitimleri ise, Mersin'in Taşucu ilçesinde verilecek. Kurs sonunda katılımcılar dalış donanımlarının hepsini uygun olarak giyip çıkarabilen, bunları su altında doğru olarak kullanıp dalabilen ve yanında en az üç yıldız dalıcı ya da bir dalış eğitmeni ile açık deniz dalışları yapmaya hazır dalıcı haline gelmiş olacak" diye konuştu.

Tıraş, kursa katılmak isteyenlerin 4 adet fotoğraf, 1 adet kimlik fotokopisi ve sağlık belgesiyle, dernek binasındaki kayıt ofisine başvurabileceklerini kaydetti.

- OSMANİYE

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu: 'Bu yıl başvuran her öğrencimizi yurdumuza yerleştirdik' Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu: 'Bu yıl başvuran her öğrencimizi yurdumuza yerleştirdik' Bakan Kasapoğlu, sporcuları ziyaret etti Bakan Kasapoğlu, sporcuları ziyaret etti İş adamı Abdi Sütcü adının yaşatıldığı okulda anıldı İş adamı Abdi Sütcü adının yaşatıldığı okulda anıldı

Son Dakika Yerel Osmaniye'de 'Balık Adam' Kursu - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement