Salihlili Öğrenci Türkiye İkincisi Oldu - Son Dakika

Salihlili Öğrenci Türkiye İkincisi Oldu

18.01.2017 18:56
Salihlili Öğrenci Türkiye İkincisi Oldu

Türkiye geneli resmi-özel tüm ilkokul öğrencilerine yönelik düzenlenen "Vakıf Emeklilik 2. Kumbara Tasarımı Resim Yarışması"nda Manisa’nın Salihli ilçesi Sartmahmut İlkokulu 3. sınıf öğrencisi Meryem Şahin, Türkiye ikincisi oldu.

Türkiye geneli resmi-özel tüm ilkokul öğrencilerine yönelik düzenlenen "Vakıf Emeklilik 2. Kumbara Tasarımı Resim Yarışması"nda Manisa'nın Salihli ilçesi Sartmahmut İlkokulu 3. sınıf öğrencisi Meryem Şahin, Türkiye ikincisi oldu.

Başarılı öğrenci Meryem Şahin, yarışmanın ödülü olan bisikleti Vakıfbank İzmir Bölge Müdürü Sezen Uğur'dan aldı. Sartmahmut İlkokulu Müdürü Engin Taşkın, yıl boyunca öğrencilere, başarı duygusunu tadacakları ortamlar oluşturmaya çalıştıklarını belirterek, öğrencilere yönelik "Okuryazarlık" ve "Bilmecem Yarışıyor" gibi projelerle, açtıkları uygulamalı tiyatro ve halk oyunları gibi kurslarla ve resim yarışmalarına en üst düzeyde katılımı desteklemeye çalıştıklarını söyledi. Taşkın, ayrıca Sartmahmut İlkokulu ailesi olarak, Türkiye ikincisi olan öğrenciyi, ailesini ve öğretmenini tebrik ettiklerini belirterek, İzmir Bölge Müdürü Sezen Uğur ile Vakıf Emeklilik İstanbul sorumlusu Özlem Şahin'e teşekkür etti. - MANİSA

YORUMLAR
500
Rusların tehlikeye giren 21,3 milyar dolarlık projesini Türk şirket kurtaracak Rusların tehlikeye giren 21,3 milyar dolarlık projesini Türk şirket kurtaracak Kültür ve Turizm Bakanı Ersoy, KKTC'de temaslarda bulundu Kültür ve Turizm Bakanı Ersoy, KKTC'de temaslarda bulundu O acı hatıralar Eskişehir'de de uutulmadı O acı hatıralar Eskişehir'de de uutulmadı
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Salihlili Öğrenci Türkiye İkincisi Oldu - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement