THY'de kuyruk çilesi bitmiyor - Son Dakika

THY'de kuyruk çilesi bitmiyor

01.12.2022 13:54

THY'de kuyruk çilesi bitmiyor Türk Hava Yolları'nda son zamanlarda meydana gelen rötarlar, iptaller ve kuyruklar bir türlü bitmek bilmiyor.

THY'de kuyruk çilesi bitmiyor

İSTANBUL - Türk Hava Yolları'nda son zamanlarda meydana gelen rötarlar, iptaller ve kuyruklar bir türlü bitmek bilmiyor. Son olarak uçak girişlerindeki bitmek bilmeyen kuyruklar yolcuları adeta çileden çıkardı. İstanbul- Antalya uçağına binmek üzere uçağa yönelen Antalya yolcuları uzun kuyrukları görünce THY yönetimine isyan ettiler.

Pandemi sonrası bir türlü işleyişi sorunsuz hale getiremeyen Türk Hava Yolları'nda yolcu şikayetleri her geçen gün artıyor. Saatler süren rötarlar, ardı arkası kesilmeyen iptaller ve uçak binişlerindeki kuyruklar yolcuları adeta çileden çıkartıyor. Antalya'ya uçağına binmek üzere Türk Hava Yolları'nın uçağının kapısına gelen yolcular dakikalarla erimeyen kuyrukla karşılarında THY yönetimine adeta isyan ettiler. Yolcuları disiplinli bir şekilde uçağa yerleştiremeyen THY görevlileri kuyrukta bekleyen yolcuların şikayetlerini ise görmezden geldiler.

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500
Sınır dışı edilen yolcu, uçuş sırasında kabin memuruna saldırdı Sınır dışı edilen yolcu, uçuş sırasında kabin memuruna saldırdı İmamoğlu: İktidar verdiği cezayı ya da müdahaleyi 86 milyon yurttaşımıza yaptı İmamoğlu: İktidar verdiği cezayı ya da müdahaleyi 86 milyon yurttaşımıza yaptı Antalya'da kuvvetli fırtına (2) Antalya'da kuvvetli fırtına (2)

Son Dakika Yerel THY'de kuyruk çilesi bitmiyor - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement