Uluslararası Eskişehir Yunus Emre Kültür Ve Sanat Haftası - Son Dakika

Uluslararası Eskişehir Yunus Emre Kültür Ve Sanat Haftası

03.05.2011 17:46
Uluslararası Eskişehir Yunus Emre Kültür Ve Sanat Haftası

Eskişehir Valiliği ve Eskişehir Osmangazi Üniversitesi işbirliğiyle "Uluslararası Eskişehir Yunusemre Kültür ve Sanat Haftası" kapsamında düzenlenen "Sevgi" konulu öykü yarışması sonuçlandı

Eskişehir Valiliği ve Eskişehir Osmangazi Üniversitesi işbirliğiyle "Uluslararası Eskişehir Yunusemre Kültür ve Sanat Haftası" kapsamında düzenlenen "Sevgi" konulu öykü yarışması sonuçlandı.

Yarışmada, İmdat Avşar "Soğuk Rüya" adlı öyküsüyle birinci, Sevda Balkan "Karanlıktaki Sesler" adlı öyküsüyle ikinci ve Rıdvan Karaman da "Kelebek" adını verdiği öyküyle üçüncü oldu.

Ayrıca, Şahin Torun, Hızır Ovacık, İlyas Engiz, İrem Tutku Çınar ve Hülya Eker teşvik ödülüne layık görüldü.

- ESKİŞEHİR

YORUMLAR
500
Uluslararası Nasreddin Hoca Kültür ve Sanat Festivali'nden müthiş açılış Uluslararası Nasreddin Hoca Kültür ve Sanat Festivali'nden müthiş açılış Defne Belediyesi Gençlik Kültür ve Sanat Merkezi Kursiyerleri, Resimlerini Sergiliyor Defne Belediyesi Gençlik Kültür ve Sanat Merkezi Kursiyerleri, Resimlerini Sergiliyor 43'ÜNCÜ KEMALİYE ULUSLARARASI KÜLTÜR VE DOĞA SPORLARI ŞENLİKLERİ BAŞLADI 43'ÜNCÜ KEMALİYE ULUSLARARASI KÜLTÜR VE DOĞA SPORLARI ŞENLİKLERİ BAŞLADI
Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Uluslararası Eskişehir Yunus Emre Kültür Ve Sanat Haftası - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement