Son dakika Yılmaz Gruda haberleri, Yılmaz Gruda son dakika, son dakika Yılmaz Gruda

Son Dakika Yılmaz Gruda Haberleri

 • Elvan Gruda Son Yolculuğuna Uğurlandı
  26 Ara Elvan Gruda Son Yolculuğuna Uğurlandı

  Sinema sanatçısı Ayşen Gruda ile sinema ve dizi oyuncusu Yılmaz Gruda'nın kızı Elvan Gruda, kanser tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Cenazesi Şişli Camii'nde kılınan cenaze namazının ardından Feriköy Mezarlığı'nda defnedildi.

 • Elvan Gruda hayatını kaybetti
  24 Ara Elvan Gruda hayatını kaybetti

  Ünlü Yeşilçam oyuncuları Ayşen ve Yılmaz Gruda'nın kızı Elvan Gruda, 55 yaşında yaşamını yitirdi. Film-San Vakfı'ndan yapılan açıklamada, ''Rahmetli Ayşen Gruda ve rahmetli Yılmaz Gruda'nın Kızı Elvan Gruda'yı 55 yaşında kaybettik. Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun.'' ifadesi kullanıldı.

 • Usta Oyuncular Köksal Engür ve Yılmaz Gruda Son Filmlerini Göremediler
  29 Ağu Usta Oyuncular Köksal Engür ve Yılmaz Gruda Son Filmlerini Göremediler

  Hayatlarını kaybeden Köksal Engür ve Yılmaz Gruda, son filmi 'Güven Bana'yı göremediler. Gala da anma etkinliği düzenlenecek.

 • Yılmaz Gruda... SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI!
  27 Tem Yılmaz Gruda... SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI!

  Bir süredir yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle 93 yaşında hayatını kaybeden tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu, şair, oyun yazarı ve tiyatro yönetmeni Yılmaz Gruda, sonsuzluğa uğurlandı. Ama töreni sırasında duygularını dile getiren oyucu Tuna Arman, sanat camiasının vefasızlığından dert yandı: Kan aramak için yalvardım, hiçbir ünlü tweetimi retweet'lemedi.

 • Usta Sanatçı Yılmaz Gruda Son Yolculuğuna Uğurlandı
  27 Tem Usta Sanatçı Yılmaz Gruda Son Yolculuğuna Uğurlandı

  93 yaşında hayatını kaybeden usta sanatçı Yılmaz Gruda için İBB Şehir Tiyatroları Üsküdar Müsahipzade Celal Sahnesi'nde tören düzenlendi. Gruda, Şakirin Camii'nde ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Karacaahmet Mezarlığı'nda defnedildi. Yakalandığı virüs sonrası böbrek yetmezliği ve yaşlılığa bağlı rahatsızlıkları nedeniyle tedavi gören Gruda'nın cenaze törenine birçok sanatçı katıldı. Törende, Gruda'nın kızı ve ailesi de yer aldı. Oyuncu Tuna Armağan, Gruda'nın son günlerinde yaşadığı acıları anlatarak üzüntüsünü dile getirdi. Oyuncu Ege Tanman ise Gruda'nın iş disiplinine ve işine olan aşkına olan hayranlığını paylaştı.

 • Usta Oyuncu Yılmaz Gruda son yolculuğuna uğurlandı
  27 Tem Usta Oyuncu Yılmaz Gruda son yolculuğuna uğurlandı

  Türk sinemasının kilometre taşlarından birisi olan usta oyuncu Yılmaz Gruda, Üsküdar'da düzenlenen tören ve Karacaahmet Mezarlığı'nda kılınan cenaze namazı sonrasında son yolculuğuna uğurlandı. Gruda'nın tabutunun baş kısmına usta oyuncunun hayatı boyunca kullandığı, dizi ve filmlerde taktığı kasketi konuldu. 93 yaşındaki Gruda, Güngören'de tedavi gördüğü hastanede 25 Temmuz'da hayatını kaybetti. Yılmaz Gruda için Üsküdar Muhipzade Celal Sahnesi'nde tören düzenlendi. Buradaki törenin ardından Türk bayrağına sarılı cenazesi Üsküdar Şakirin Camii'ne getirildi. Cenazeye Yılmaz Gruda'nın kızı Elvan Gruda ile aile fertleri ve sevenleri katıldı. Şakirin Camii'nde ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazı sonrasında Yılmaz Gruda Karacaahmet Mezarlığı'nda defnedildi. Yılmaz Gruda'yı kaybettikleri için çok üzgün olduğunu belirten tiyatrocu Meriç Başaran, 'Çok değerli bir insanımızı kaybettik. Şu durumda söylenecek hiç bir şey yok, çok üzgünüz. Çok değerli bir insan olup çok iyi bir babaydı. İyi bir eşti iyi bir dosttu. Nurlar içinde yatsın yolu açık olsun' dedi.

 • Usta Sanatçı Yılmaz Gruda Son Yolculuğuna Uğurlandı
  27 Tem Usta Sanatçı Yılmaz Gruda Son Yolculuğuna Uğurlandı

  93 yaşında hayatını kaybeden usta sanatçı Yılmaz Gruda için İBB Şehir Tiyatroları Üsküdar Müsahipzade Celal Sahnesi'nde tören düzenlendi. Gruda, Şakirin Camii'nde ikindi namazının ardından Karacaahmet Mezarlığı'nda defnedildi. Yakalandığı virüs sonrası tedavi gören Gruda'nın cenazesine birçok sanatçı katıldı. Tören sırasında Gruda'nın kızı gözyaşlarına hakim olamadı. Oyuncu Tuna Armağan ve oyuncu Ege Tanman da Gruda için duygusal açıklamalarda bulundu.

 • Usta oyuncu Yılmaz Gruda son yolculuğuna uğurlandı
  27 Tem Usta oyuncu Yılmaz Gruda son yolculuğuna uğurlandı

  Türk sinemasının kilometre taşlarından birisi olan usta oyuncu Yılmaz Gruda, Üsküdar'da düzenlenen tören ve Karacaahmet Mezarlığı'nda kılınan cenaze namazı sonrasında son yolculuğuna uğurlandı. Gruda'nın tabutunun baş kısmına usta oyuncunun hayatı boyunca kullandığı, dizi ve filmlerde taktığı kasketi konuldu.

 • Sanatçı Yılmaz Gruda İçin Tören Düzenlendi
  27 Tem Sanatçı Yılmaz Gruda İçin Tören Düzenlendi

  93 yaşında hayatını kaybeden sanatçı Yılmaz Gruda için İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları Üsküdar Musahipzade Celal Sahnesi'nde tören düzenlendi. Törenin yapıldığı salonun boş olması dikkat çekti. Gruda'nın cenazesi Şakirin Camii'ne götürüldü.

 • Tiyatro ve Sinema Oyuncusu Yılmaz Gruda İçin Tören Düzenlendi
  27 Tem Tiyatro ve Sinema Oyuncusu Yılmaz Gruda İçin Tören Düzenlendi

  Böbrek yetmezliği ve yaşlılığa bağlı rahatsızlıkları nedeniyle 93 yaşında vefat eden tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Yılmaz Gruda için Üsküdar Musahipzade Celal Sahnesi'nde tören düzenlendi. Törene, sanatçının ailesi, yakın dostları ve sevenleri katıldı. Tören sırasında konuşan Devlet Tiyatroları Genel Müdürü Mustafa Kurt ve İBB Şehir Tiyatroları Genel Sanat Yönetmeni Ayşegül İşsever, Gruda'nın değerini vurgulayarak onun özel bir sanatçı olduğunu belirtti. Yılmaz Gruda, Şakirin Camii'nde kılınan cenaze namazının ardından Karacaahmet Mezarlığı'na defnedildi.

 • Sanatçı Yılmaz Gruda İçin Tören Düzenlendi
  27 Tem Sanatçı Yılmaz Gruda İçin Tören Düzenlendi

  93 yaşında hayatını kaybeden sanatçı Yılmaz Gruda için İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları Üsküdar Musahipzade Celal Sahnesi'nde tören düzenlendi. Törenin yapıldığı salonun boş olması dikkat çekti. Gruda'nın cenazesi Şakirin Camii'ne götürüldü ve Karacaahmet Mezarlığı'nda toprağa verilecek.

 • Sanatçı Yılmaz Gruda İçin Tören Düzenlendi
  27 Tem Sanatçı Yılmaz Gruda İçin Tören Düzenlendi

  93 yaşında hayatını kaybeden sanatçı Yılmaz Gruda için İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları Üsküdar Musahipzade Celal Sahnesi'nde tören düzenlendi. Törenin yapıldığı salonun boş olması dikkat çekti. Gruda'nın cenazesi Şakirin Camii'nde kılınacak olan cenaze namazının ardından Karacaahmet Mezarlığı'nda defnedilecek.

 • Ünlü oyuncu Yılmaz Gruda yaşamını yitirdi
  26 Tem Ünlü oyuncu Yılmaz Gruda yaşamını yitirdi

  Türk tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu, şair, oyun yazarı ve tiyatro yönetmeni Yılmaz Gruda, 94 yaşında hayata gözlerini yumdu. 13 Temmuz'da doğum gününü kutlayan usta sanatçının hafızalarda ilmek ilmek sanatla işlenmiş bir asırlık ömrü kaldı.

 • Ünlü aktör Yılmaz Gruda hayatını kaybetti
  26 Tem Ünlü aktör Yılmaz Gruda hayatını kaybetti

  Yılmaz Gruda, yakalandığı virüs sonrası böbrek yetmezliği ve yaşlılığa bağlı rahatsızlıkları nedeniyle bir süredir Özel Güngören Hastanesi'nde tedavi görüyordu. Acı haberi menajeri Tümay Özokur duyurdu. Ünlü sanatçı 13 Temmuz'da 94. yaşını kutlamıştı. Yılmaz Gruda kimdir?

 • Bakan Ersoy'dan Yılmaz Gruda için taziye mesajı
  26 Tem Bakan Ersoy'dan Yılmaz Gruda için taziye mesajı

  Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, hayatını kaybeden usta oyuncu Yılmaz Gruda için Twitter hesabından bir taziye mesajı yayınladı. Bakan Ersoy, Gruda'yı kaybetmenin derin üzüntüsü içerisinde olduklarını belirterek, Gruda'ya Allah'tan rahmet diledi ve ailesine, sevenlerine ve sanat camiasına başsağlığı dileklerini iletti.

 • YILMAZ GRUDA KİMDİR?
  26 Tem YILMAZ GRUDA KİMDİR?

  Bir süredir sağlık sorunları yaşanan Türk tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu, şair, oyun yazarı ve tiyatro yönetmeni 94 yaşındaki Yılmaz Gruda hayatını kaybetti.

 • Usta oyuncu Yılmaz Gruda hayatını kaybetti
  26 Tem Usta oyuncu Yılmaz Gruda hayatını kaybetti

  Türk tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Yılmaz Gruda, tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi. Gruda, 94 yaşında hayata gözlerini yumdu.

 • Ünlü Oyuncu Yılmaz Gruda Hayatını Kaybetti
  26 Tem Ünlü Oyuncu Yılmaz Gruda Hayatını Kaybetti

  Türk tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Yılmaz Gruda, tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi. Gruda'nın menajeri Özokur, acı haberi duyurdu. Gruda, bir süredir sağlık sorunları yaşıyordu ve böbrek yetmezliği ile yaşlılık rahatsızlıkları nedeniyle tedavi görüyordu. Özokur, sosyal medya üzerinden duygusal bir mesaj paylaşarak Gruda'ya vefa gösterilmediğini belirtti. Yılmaz Gruda, Türk tiyatrosunda önemli bir isim olarak tanınıyordu ve birçok dizi ve filmde rol almıştı.

 • Usta Oyuncu Yılmaz Gruda Hayatını Kaybetti
  26 Tem Usta Oyuncu Yılmaz Gruda Hayatını Kaybetti

  Türk tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Yılmaz Gruda, tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi. Menajeri tarafından duyurulan acı haber, sanat camiasında büyük üzüntü yarattı. Gruda, uzun süredir sağlık sorunlarıyla mücadele ediyordu ve son olarak böbrek yetmezliği nedeniyle tedavi görüyordu. 93 yaşındaki usta oyuncunun ölüm haberi, sosyal medya üzerinden paylaşıldı. Gruda, tiyatro, sinema ve dizi projelerinde önemli roller üstlenmiş ve sektörde saygı duyulan bir isim olmuştu.

 • Türk tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Yılmaz Gruda hayatını kaybetti
  26 Tem Türk tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Yılmaz Gruda hayatını kaybetti

  Türk tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu; şair, oyun yazarı ve tiyatro yönetmeni Yılmaz Gruda (94) tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi. Yılmaz Gruda, yakalandığı virüs sonrası böbrek yetmezliği ve yaşlılığa bağlı rahatsızlıkları nedeniyle bir süredir Güngören'de özel bir hastanede tedavi görüyordu. Tedavi gördüğü hastanede hastalığa yenik düşen usta oyuncu 94 yaşında hayata gözlerini yumdu. - İSTANBUL

 • Usta Oyuncu Yılmaz Gruda Hayatını Kaybetti
  26 Tem Usta Oyuncu Yılmaz Gruda Hayatını Kaybetti

  Türk tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Yılmaz Gruda, tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi. Menajeri tarafından duyurulan acı haber, sanat camiasında büyük üzüntü yarattı. Gruda, uzun süredir sağlık sorunlarıyla mücadele ediyordu ve son olarak böbrek yetmezliği nedeniyle tedavi görüyordu. 93 yaşındaki usta oyuncunun ölüm haberi, sosyal medya üzerinden paylaşıldı. Gruda, tiyatro, sinema ve dizi projelerinde önemli roller üstlenmiş ve sektörde saygın bir isim haline gelmişti.

 • Tiyatro ve Sinema Oyuncusu Yılmaz Gruda Hayatını Kaybetti
  26 Tem Tiyatro ve Sinema Oyuncusu Yılmaz Gruda Hayatını Kaybetti

  93 yaşındaki tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Yılmaz Gruda, uzun süredir yaşadığı sağlık sorunları sonucu hayatını kaybetti. Gruda'nın vefatı menajeri Tümay Özokur tarafından duyuruldu. Yeşilçam'ın usta oyuncusu olan Gruda, birçok dizi ve filmde rol almıştı. Film-San Vakfı da sosyal medya hesaplarından başsağlığı mesajı paylaştı.

 • Ünlü oyuncu Yılmaz Gruda hayatını kaybetti
  26 Tem Ünlü oyuncu Yılmaz Gruda hayatını kaybetti

  Türk tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu, şair, oyun yazarı ve tiyatro yönetmeni Yılmaz Gruda hayatını kaybetti.

 • Yılmaz Gruda sağlık sorunlarıyla mücadele ediyor! Menajeri Sağlık Bakanlığı'na seslendi: Lütfen yoğun bakıma alın
  13 Mar Yılmaz Gruda sağlık sorunlarıyla mücadele ediyor! Menajeri Sağlık Bakanlığı'na seslendi: Lütfen yoğun bakıma alın

  Türk tiyatrosunun usta oyuncularından Yılmaz Gruda, bir süredir hastanede tedavi görüyor. Sağlık sorunlarıyla mücadele eden 92 yaşındaki oyuncunun menajeri, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Sağlık Bakanlığı'na seslenerek "Normal serviste 5 gün yattıktan sonra düzeldi diye çıkarıldı. Lütfen yoğun bakımda tedavisi yapılsın" dedi.

 • Yılmaz Gruda... YOĞUN BAKIMA KALDIRILDI!
  12 Mar Yılmaz Gruda... YOĞUN BAKIMA KALDIRILDI!

  92 yaşındaki usta oyuncu Yılmaz Gruda böbrek yetmezliği nedeniyle hastaneye kaldırıldı.

 • Üç Günlük Dünya... ESKİ EŞLERİ BİR ARAYA GETİRDİ!
  19 Oca Üç Günlük Dünya... ESKİ EŞLERİ BİR ARAYA GETİRDİ!

  Ünlü oyuncu Bülent Emrah Parlak ve eski eşi Burcu Gönder filminde karı-koca rolü ile kamera karşısına geçtiler.

 • Eski Eşler Bir Araya Geldi
  19 Oca Eski Eşler Bir Araya Geldi

  2015 yılında evlenen 2020 senesinde boşanan Bülent Emrah Parlak ve eski eşi Burcu Gönder, Üç Günlük Dünya filminde karı-koca rolü ile kamera karşısına geçtiler. İşte haberin detayları.

 • 'Rüzgargülü' 27 Mayıs'ta vizyona girecek
  25 May "Rüzgargülü" 27 Mayıs'ta vizyona girecek

  Dedelerinin planıyla kendilerini gizemli bir oyunun içinde bulan kuzenlerin hikayesini işleyen komedi filmi "Rüzgargülü", sinemaseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.

 • Ayşen Gruda'nın Cenazesinde Kavga Çıktı
  25 Oca Ayşen Gruda'nın Cenazesinde Kavga Çıktı

  Yeşilçam'ın usta sanatçısı Ayşen Gruda, bugün son yolculuğuna uğurlandı. Cenazede fotoğraf çekilme yarışına girenlerle, oyuncu Işıl Yücesoy arasında kavga çıktı.

 • Ayşen Gruda Son Yolculuğuna Uğurlandı
  25 Oca Ayşen Gruda Son Yolculuğuna Uğurlandı

  Hayatını kaybeden usta oyuncu Ayşen Gruda, Zincirlikuyu Camii'nde düzenlenen törenle son yolculuğuna uğurlandı.

 • Ayşen Gruda'nın Eski Eşi Yılmaz Gruda Ünlülere Sitem Etti
  25 Oca Ayşen Gruda'nın Eski Eşi Yılmaz Gruda Ünlülere Sitem Etti

  Hayatını kaybeden usta oyuncu Ayşen Gruda, Zincirlikuyu Camii'nde düzenlenen törenle son yolculuğuna uğurlandı.

 • 'Biz Bize Benzeriz', 12 Aralık'ta, Sahne Çolpan İlhan'da!
  11 Ara "Biz Bize Benzeriz", 12 Aralık'ta, Sahne Çolpan İlhan'da!

  73 yıllık tiyatro yolculuğunu bu yıl kurduğu "Çivi Kabare Tiyatrosu" ile taçlandıran büyük usta Yılmaz Gruda, "Biz Bize Benzeriz" başlığı altında yazdığı 11 oyunu, 12 Aralık Çarşamba günü Sahne Çolpan İlhan da sahneye koyacak olmanın heyecanını yaşıyor.

 • 'En İyi Tiyatro Eseri' Jüri Değerlendirmesiyle Seçilecek
  07 Kas "En İyi Tiyatro Eseri" Jüri Değerlendirmesiyle Seçilecek

  USTA OYUNCU YILMAZ GRUDA, "Hem yeni yeteneklerin keşfedilmesi, hem de tiyatroya yeni eserler kazandırılması açısından bu yarışma çok önemli" dedi.

 • Yılmaz Gruda 70. Sanat Yılında Yeni Oyunuyla Sahnelerde - İstanbul
  30 Eyl Yılmaz Gruda 70. Sanat Yılında Yeni Oyunuyla Sahnelerde - İstanbul

  Usta oyuncu Yılmaz Gruda, 70. sanat yılında "Gülmeye Geldik Dünyaya" adlı oyunu ile tiyatroseverlerle buluştu.

 • 88'Lik Süper Dede Yılmaz Gruda'dan Muhteşem Performans
  19 Eyl 88'Lik Süper Dede Yılmaz Gruda'dan Muhteşem Performans

  88 yaşındaki büyük aktör Yılmaz Gruda; 28 Eylül'de vizyona girecek olan "Göktaşı" isimli komedi filminde, perormansıyla genç oyunculara taş çıkartıyor...

 • Şuursuz Öz Güvenim Beni Tiyatrocu Yaptı'
  09 May Şuursuz Öz Güvenim Beni Tiyatrocu Yaptı'

  TİYATROYA yaklaşık 20 yıl önce başladığını aktaran Koyunoğlu, üniversitede iktisat okuduğu yıllarda arkadaşıyla birlikte gittiği bir oyunun ardından tiyatrocu olmaya karar verdiğini dile getirdi.

 • İlk Oyun 'Biz Bize Benzeriz' Sahne Çolpan İlhan'da, 24 Nisan'da…
  20 Nis İlk Oyun "Biz Bize Benzeriz" Sahne Çolpan İlhan'da, 24 Nisan'da…

  "Çivi Kabare Tiyatrosu" ile taçlandıran büyük usta Yılmaz Gruda, "Biz Bize Benzeriz" başlığı altında yazdığı 11 oyunu, 24 Nisan'da sahneye koyacak olmanın heyecanını yaşıyor.

 • Çolpan İlhan ve Sadri Alışık Tiyatrosu' Yeni Sezonu Başlıyor - İstanbul
  05 Eki Çolpan İlhan ve Sadri Alışık Tiyatrosu" Yeni Sezonu Başlıyor - İstanbul

  Çolpan İlhan-Sadri Alışık Tiyatrosu tarafından sahnelenen Frankenstein, Yatak Odası Diyalogları, Binde Bir Gece Diyalogları ve Bir Hayvanat Bahçesi Hikayesi'nin oyuncuları, yeni sezon öncesinde buluştu.

 • Erzurum'da Kültür Sanat
  23 Mar Erzurum'da Kültür Sanat

  Erzurum Devlet Tiyatrosu "Ayı/Teklif" ve "Kapan" oyunlarını beğeniye sunacak.

 • Tiyatro Sendika, Stk ve Odalarla da Buluşuyor
  26 Ara Tiyatro Sendika, Stk ve Odalarla da Buluşuyor

  Eskişehir Odunpazarı Belediyesinin düzenlediği, usta tiyatro sanatçısı Ayşen Gruda’nın süpervizörlüğünü yaptığı, Elvan Gruda’nın uyarladığı, Yılmaz Gruda’nın ise yönetmenliğini yaptığı “Ara ki Bulasın!

 • 11. Uluslararası Bilecik Tiyatro Festivali Sürüyor
  30 Kas 11. Uluslararası Bilecik Tiyatro Festivali Sürüyor

  Bilecik Belediyesi tarafından bu yıl "11. Uluslararası Bilecik Tiyatro Festivali" kapsamında sahne alan "Frankenstein" adlı oyun Bilecik’te sahne alırken, oyun sonunda kendilerini bekleyen gazetecileri odaya almayan sanatçılar tepki çekti.

 • 11. Uluslararası Bilecik Tiyatro Festivali
  30 Kas 11. Uluslararası Bilecik Tiyatro Festivali

  Bilecik Belediyesince düzenlenen "11. Uluslararası Bilecik Tiyatro Festivali" kapsamında, "Frankenstein" adlı oyun seyircilerin beğenisine sunuldu.

 • 11. Uluslararası Bilecik Tiyatro Festivali
  29 Kas 11. Uluslararası Bilecik Tiyatro Festivali

  Bilecik Belediyesince düzenlenen "11. Uluslararası Bilecik Tiyatro Festivali" kapsamında, "Frankenstein" adlı oyun seyircilerin beğenisine sunuldu.

 • Eskişehir'den Kısa Kısa
  24 Kas Eskişehir'den Kısa Kısa

  İŞKUR tarafından düzenlenen ve Eskişehir Sanayi Odası'na kayıtlı 30 firmanın katıldığı "İstihdam ve Kariyer Günleri" etkinliğinde Eskişehir Büyükşehir Belediyesi stant açtı.

 • 40 Yıl Önce Boşanan Ünlü Çift El Ele
  24 Kas 40 Yıl Önce Boşanan Ünlü Çift El Ele

  Yıllar önce boşanan ünlü sanatçılar Ayşen Gruda ve Yılmaz Gruda çifti, kızları Elvan Gruda’nın uyarladığı tiyatro oyunu ile 40 sene sonra bir araya geldi.

 • Boşanmış Ünlü Çift, 40 Sene Sonra Yüz Yüze Gelecekler
  19 Kas Boşanmış Ünlü Çift, 40 Sene Sonra Yüz Yüze Gelecekler

  Yıllar önce boşanan Ayşen Gruda ve Yılmaz Gruda çifti, 40 yıl sonra ilk defa Eskişehir’de sahnelenecek bir tiyatro oyununda yüz yüze gelecekler.

 • Odunpazarı Belediye Tiyatrosu Süpervizör Ayşen Gruda ile Perdelerini Açıyor
  16 Kas Odunpazarı Belediye Tiyatrosu Süpervizör Ayşen Gruda ile Perdelerini Açıyor

  Odunpazarı Belediyesi, yeni sezonda da Süpervizörlüğünü Ayşen Gruda’nın yaptığı Odunpazarı Belediye Tiyatrosu ile tiyatro severlerle bir araya gelmeye hazırlanıyor.

 • 53. Uluslararası Antalya Film Festivali - Emel Sayın'a 'Yaşam Boyu Başarı Ödülü'
  17 Eki 53. Uluslararası Antalya Film Festivali - Emel Sayın'a "Yaşam Boyu Başarı Ödülü"

  Türkiye'nin en köklü film festivallerinden "53. Uluslararası Antalya Film Festivali", yerli ve yabancı sanatçıların kırmızı halı geçişiyle başladı, açılış töreniyle devam etti.

 • 53'üncü Uluslararası Antalya Film Festivali Başladı
  16 Eki 53'üncü Uluslararası Antalya Film Festivali Başladı

  53’üncü Uluslararası Antalya Film Festivali başladı.

 • Uluslararası Antalya Film Festivali Açılış Töreniyle Başladı (2)
  16 Eki Uluslararası Antalya Film Festivali Açılış Töreniyle Başladı (2)

  – BU yıl 53'üncüsü düzenlenen Uluslararası Antalya Film Festivali, 'Onur Ödülleri' töreniyle başladı.

 • Uluslararası Antalya Film Festivali Açılış Töreniyle Başladı (1)
  16 Eki Uluslararası Antalya Film Festivali Açılış Töreniyle Başladı (1)

  – BU yıl 53'üncüsü düzenlenen Uluslararası Antalya Film Festivali, 'Onur Ödülleri' töreniyle başladı.

 • Antalya Uluslararası Antalya Film Festivali Açılış Töreniyle Başladı
  16 Eki Antalya Uluslararası Antalya Film Festivali Açılış Töreniyle Başladı

  Uluslararası Antalya Film Festivali açılış töreniyle başladıBU yıl 53'üncüsü düzenlenen Uluslararası Antalya Film Festivali, 'Onur Ödülleri' töreniyle başladı.

 • Antalya Uluslararası Antalya Film Festivali Açılış Töreniyle Başladı
  16 Eki Antalya Uluslararası Antalya Film Festivali Açılış Töreniyle Başladı

  Uluslararası Antalya Film Festivali açılış töreniyle başladıBU yıl 53'üncüsü düzenlenen Uluslararası Antalya Film Festivali, 'Onur Ödülleri' töreniyle başladı.

 • Uluslararası Antalya Film Festivali Açılış Töreniyle Başladı
  16 Eki Uluslararası Antalya Film Festivali Açılış Töreniyle Başladı

  – BU yıl 53'üncüsü düzenlenen Uluslararası Antalya Film Festivali, 'Onur Ödülleri' töreniyle başladı.

 • Antalya İlk Altın Portakallar Tuna, Gruda ve Emel Sayın'a
  08 Eyl Antalya İlk Altın Portakallar Tuna, Gruda ve Emel Sayın'a

  İlk Altın Portakallar Tuna, Gruda ve Emel Sayın'aBU yıl 53'üncüsü düzenlenecek Uluslararası Antalya Film Festivali'nde Onur Ödülleri yönetmen Feyzi Tuna ve oyuncu Yılmaz Gruda'ya, Yaşam Boyu Başarı Ödülü ise sanatçı Emel Sayın'a verilecek.

 • İlk Altın Portakallar Tuna, Gruda ve Emel Sayın'a
  08 Eyl İlk Altın Portakallar Tuna, Gruda ve Emel Sayın'a

  BU yıl 53'üncüsü düzenlenecek Uluslararası Antalya Film Festivali'nde Onur Ödülleri yönetmen Feyzi Tuna ve oyuncu Yılmaz Gruda'ya, Yaşam Boyu Başarı Ödülü ise sanatçı Emel Sayın'a verilecek.

 • Yılmaz Gruda Dur Durak Bilmiyor! Maşallah dedirtiyor
  27 Tem Yılmaz Gruda Dur Durak Bilmiyor! Maşallah dedirtiyor

  Yunan Yazar Yannis Yanellis'in romanından uyarlanan " İsmail ve Roza'nın çekimleri Yunanistan'da tamamlandı.

 • Beylikdüzü Belediyesi'nin Tiyatro Kursiyerleri Sahne Aldı
  26 Nis Beylikdüzü Belediyesi'nin Tiyatro Kursiyerleri Sahne Aldı

  Beylikdüzü Belediyesi Kültür Merkezi sahnesi belediye tiyatro kursiyerlerini ağırladı.

 • Van'da Kültür Sanat
  03 Şub Van'da Kültür Sanat

  VDT'de bu hafta, "Ayı/Teklif" adlı oyun sahnelenecek.

 • Van'da Kültür Sanat
  20 Kas Van'da Kültür Sanat

  VDT'de bu hafta, "Ayı/Teklif" adlı oyun sahnelenecek.

 • Usta Oyuncu Yılmaz Gruda Eşini Kaybetti
  24 Eyl Usta Oyuncu Yılmaz Gruda Eşini Kaybetti

  Usta oyuncu Yılmaz Gruda, yıllarca aynı yastığa baş koyduğu 69 yaşındaki eşi Türkan Gruda'yı son yolculuğuna uğurladı.

 • Show TV'nin Yeni Dizisi Otel Divane'nin Yayın Günü Değişti
  24 Tem Show TV'nin Yeni Dizisi Otel Divane'nin Yayın Günü Değişti

  Başrollerinde Emre Altuğ, Nefise Karatay ve Cem Kılıç'ın rol aldığı Otel Divane dizisinin, düşük reytingler nedeniyle yayın günü değişti.

 • Bülent Kayabaş 'Vicdan'a Geldi
  06 Oca Bülent Kayabaş 'Vicdan'a Geldi

  Beğeni ile izlenen televizyon dizisi Vicdan’ın, oyuncu kadrosuna Türk sinemasının usta oyuncusu Bülent Kayabaş da dahil oldu.

 • 'Bir Evlenme Teklifi ' 9 Ocak'ta Sahnelenecek
  03 Oca "Bir Evlenme Teklifi " 9 Ocak'ta Sahnelenecek

  Keşan Belediyesi'nin kültür etkinlikleri çerçevesinde 9 Ocak Perşembe günü Keşan'a gelecek olan Tiyatro Monimol "Bir Evlenme Teklifi" adlı oyunu sergileyecek.

 • Tuğba Özay Tiyatro Oyununda
  19 Kas Tuğba Özay Tiyatro Oyununda

  Şarkıcı ve manken Tuğba Özay, bir tiyatro oyununda oynayacağını, ardından dizi ve sinema filminde rol alacağını söyledi.

Advertisement