Son dakika Yüz Yıl Savaşları haberleri, Yüz Yıl Savaşları son dakika, son dakika Yüz Yıl Savaşları

Son Dakika Yüz Yıl Savaşları Haberleri

Son dakika Yüz Yıl Savaşları haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son yüz yıl savaşları haberleri anında burada.

 • 07.08.2018 13:15 İslam Dünyasında Birliktelik Hukuku"

  Anadolu Eğitim ve Davet Gönüllüleri Platformu tarafından Afyonkarahisar'da "İslam Dünyasında Birliktelik Hukuku" başlıklı program düzenlendi.

 • 28.10.2015 23:49 Ekonomi Bakanı Zeybekçi Bucak'ta İşadamları ve Stk'lar ile Bir Araya Geldi Ekonomi Bakanı Zeybekçi Bucak'ta İşadamları ve Stk'lar ile Bir Araya Geldi

  Ekonomi Bakan Nihat Zeybekçi, Bucak’ta iş adamları ve sivil toplum kuruluşlarıyla istişare toplantısı yaptı.

 • 14.04.2015 18:24 Muş Müftülüğü, Kutlu Doğum Haftası Etkinliği Düzenledi Muş Müftülüğü, Kutlu Doğum Haftası Etkinliği Düzenledi

  Muş İl Müftülüğü, Kutlu Doğum Haftası dolayısıyla erkeklere yönelik bir program düzenlendi.

 • 13.01.2015 18:20 Davutoğlu: Davutoğlu: "Birçok Lider Gelip 'Herkesin Burada Olması Önemli Ama En Anlamlı Olan Sizin Bulunmanız'...

  Başbakan Davutoğlu, soruları yanıtladı-Davutoğlu: (1)-"(Paris'teki Cumhuriyet yürüyüşü) Birçok lider gelip 'Herkesin burada olması önemli ama en anlamlı olan sizin bulunmanız' dediler, teşekkür ettiler.

 • 13.01.2015 09:07 Başbakan Davutoğlu, Soruları Yanıtladı Başbakan Davutoğlu, Soruları Yanıtladı

  Davutoğlu: (1) "(Paris'teki Cumhuriyet yürüyüşü) Birçok lider gelip 'Herkesin burada olması önemli ama en anlamlı olan sizin bulunmanız' dediler, teşekkür ettiler.

 • 21.01.2014 21:16 Çözüm süreci - APM Genel Başkanı Koçak -

  Alternatif Politikalar Merkezi (APM) Genel Başkanı Mahmut Koçak, Türkiye'nin huzur ortamını kimsenin bozmaya hakkı olmadığını belirterek, "Gönül köprülerini bolca kurarak güçlü bir Türkiye oluşturabiliriz" dedi.

 • 21.01.2014 19:45 Çözüm Süreci Çözüm Süreci

  APM Genel Başkanı Koçak: “Türkiye’nin huzur ortamını kimsenin bozmaya hakkı yok. Gönül köprülerini bolca kurarak güçlü bir Türkiye oluşturabiliriz”

 • 08.01.2014 16:31 Cumhurbaşkanı Gül, Kara Harp Okulu'nu ziyaret etti - Detay (2) - Cumhurbaşkanı Gül, Kara Harp Okulu'nu ziyaret etti - Detay (2) -

  Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, "Demokratik hukuk devleti' dediğimizde; çok partili sistem, adil, serbest, düzgün seçimler ve kuvvetler ayrılığı prensibi çerçevesinde herkesin yetki ve sorumluluklarının belli olması ve bu düzen içerisinde 'check-balans' dediğimiz denge sistemlerinin olup, bunların bir ahenk içerisinde yönetilmesidir" dedi.

 • 08.01.2014 16:24 Cumhurbaşkanı Gül - Erdemli güç -

  Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, "Demokratik hukuk devleti' dediğimizde; çok partili sistem, adil, serbest, düzgün seçimler ve kuvvetler ayrılığı prensibi çerçevesinde herkesin yetki ve sorumluluklarının belli olması ve bu düzen içerisinde 'check-balans' dediğimiz denge sistemlerinin olup, bunların bir ahenk içerisinde yönetilmesidir" dedi.

 • 08.01.2014 16:00 Gül, Kara Harp Okulu'nu Ziyaret Etti Gül, Kara Harp Okulu'nu Ziyaret Etti

  Cumhurbaşkanı Gül: (1) "Demokratik hukuk devleti' dediğimizde; çok partili sistem, adil, serbest, düzgün seçimler ve kuvvetler ayrılığı prensibi çerçevesinde herkesin yetki ve sorumluluklarının belli olması ve bu düzen içerisinde 'check balans' dediğimiz denge sistemlerinin olup, bunların bir ahenk içerisinde yönetilmesidir" "Dış politika ve milli güvenlik politikaları başta olmak üzere, her türlü siyaset; öncelikle stratejik gerçekler dikkate alınarak yürütülür.

 • 24.04.2013 11:50 Çare; İslam Kardeşliğidir Çare; İslam Kardeşliğidir

  KİHMED Başkanı, düzenlediği basın toplantısında çözüm sürecine destek verdiklerini belirtti.

 • 24.04.2013 11:45 Çözüm Süreci

  Kütahya İmam Hatip Liseleri Mezunları ve Mensupları Derneği (KİHMED) Başkanı Mustafa Önsay, "Osmanlı mirasının bugünkü varisleri olan biz inananlar, bugün ve yarın İslam kardeşliğini tesis etmek üzere atılacak her adımı destekleyeceğimizi beyan"...