Beşiktaş'taki Gasp Dehşeti Mahalleliyi Hayrete Düşürdü - Son Dakika

Beşiktaş'taki Gasp Dehşeti Mahalleliyi Hayrete Düşürdü

04.02.2014 22:19

Beşiktaş'ta yaşanan gaspçı dehşetinin görüntüleri, mahalle sakinlerini hayrete düşürdü.

Bebek, Küçükbebek Dere Sokağı’nda hemşire olduğu öğrenilen bir kadın, A.Ş. isimli şahıs tarafından dövülerek gasp edilmişti. 15 Ekim 2013 tarihinde gerçekleşen olayın güvenlik kamerası ortaya çıkan güvenlik kamarası görüntüleri gaspçı dehşetini gözler önüne sermişti.

Olayın gerçekleştiği yerde oturan Ali Çıtak isimli vatandaş, “11 senedir buradayım ilk defa böyle bir olay duyuyorum” diyerek tepki gösterdi.

Bir tarafı ağaçlık alan olan olayın yaşandığı Küçükbebek Dere Sokağı’nın ıssız olması dikkat çekti.

MUSTAFA BİÇER

Beşiktaş'taki Gasp Dehşeti Mahalleliyi Hayrete Düşürdü

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Beşiktaş'taki Gasp Dehşeti Mahalleliyi Hayrete Düşürdü - Son Dakika


Son Dakika

Son Dakika: İçişleri Bakanlığı, Reuters'ın "Türkiye'de sokağa çıkma yasağı gelebilir" haberini yalanladı Tuvaleti kullanan kadını 2 metre uzunluğundaki dev piton kalçasından ısırdı NATO Genel Sekreteri Stoltenberg: Dağlık Karabağ'daki çatışmanın tarafı değiliz ABD, Karabağ savaşına dahil oldu! Azerbaycan ve Ermenistan Dışişleri Bakanları Washington'a gidiyor Borsa 6 Şubat'tan bu yana en yüksek kapanışını gerçekleştirdi Koca dolandırıldı, karısı dolandırılmaktan kurtarıldı Azerbaycan'dan vatandaşlarını cepheye çağıran Paşinyan'a sert tepki: Çözüm taraftarı olmadığını bir kez daha ortaya koydu Korkutan görüntüler! Koronavirüsten ölenler hastane koridoruna dizildi