Kozan Belediyesi'nde Devir Teslim - Son Dakika

Kozan Belediyesi'nde Devir Teslim

04.04.2014 12:45
Kozan Belediyesi'nde Devir Teslim, System.String[]

Milliyetçi Hareket Partisi'nden (MHP) Kozan Belediye Başkanı seçilen Musa Öztürk, eski başkan Kazım Özgan’dan görevi devraldı.

Milliyetçi Hareket Partisi'nden (MHP) Kozan Belediye Başkanı seçilen Musa Öztürk, eski başkan Kazım Özgan'dan görevi devraldı.

İlçe Seçim Kurulu'ndan mazbatasını dün alan Öztürk, meclis üyeleri ve partililerle birlikte Kozan Belediyesi'ne geldi.

Belediye binası önüne geldiği sırada kurbanlar kesilerek karşılanan Öztürk makama geçti.

Burada bir konuşma yapan Öztürk, Kozan'da en iyi şekilde hizmet etmek için çalışacaklarını belirterek, görevi devredecek olan Özgan'a hizmetlerinden dolayı teşekkür etti. Öztürk, "Bu bir seçim yarışıydı. Biri birinci diğeri ikinci oldu" dedi.

Seçim sürecinin geride kaldığını, belirten Kazım Özgan'da, seçim sürecinin geride kaldı bundan sonra Kozan'ın daha da ileriye gitmesi gerektiğini söyledi.

Başkanların bir birlerine çiçek takdiminin ardından görevini teslim eden Özgan, daha sonra belediyeden ayrıldı. Yeni başkan eski başkanı geldiği otomobiline kadar eşlik ederek alkışlarla uğurladı. - ADANA

Kozan Belediyesi'nde Devir Teslim
Kozan Belediyesi'nde Devir Teslim
Kozan Belediyesi'nde Devir Teslim
Kozan Belediyesi'nde Devir Teslim
Kozan Belediyesi'nde Devir Teslim
Kozan Belediyesi'nde Devir Teslim

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Kozan Belediyesi'nde Devir Teslim - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

İki kız kardeş, kendilerinden telefon numarası isteyen şahsı evire çevire dövdü Yaptıkları 3 metrelik kardan adamın adını 'Donald Trump' koydular 5 yaşındaki çocuğun önce ayakkabılarını çıkardı, ardından çuvala koyarak kaçırmaya çalıştı İstanbul'da kar yağışı kaç gün sürecek? Meteoroloji'den son hava durumu tahmini Sular çekilince altıncı yüzyıldan kalma kaya mezarları ortaya çıktı Tunceli'nin Ovacık ilçesinde kar kalınlığı 1,5 metreyi buldu! Ev ve araçlar kardan görünmez hale geldi Yasak Elma'nın Şahika'sı Nesrin Cavadzade diziden ayrılıyor mu? Ettiği küfür başına dert oldu Malatya'da dini nikahlı çift, boğazları kesilmiş halde ölü bulundu