Son dakika Aylin Cesur haberleri, Aylin Cesur son dakika, son dakika Aylin Cesur
28 MAYISSEÇİM SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN

Son Dakika Aylin Cesur Haberleri

Son dakika Aylin Cesur haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son aylin cesur haberleri anında burada.


 • 30.04.2023 30 Nis 10:24 İYİ Parti Isparta Milletvekili Aylin Cesur: 'Isparta seçime hazır' İYİ Parti Isparta Milletvekili Aylin Cesur: 'Isparta seçime hazır'

  İYİ Parti Isparta Milletvekili Aylin Cesur, seçimlere hazır olduklarını belirterek Kemal Kılıçdaroğlu'nu Cumhurbaşkanı yapacaklarını ve Genel Başkanları Meral Akşener'i Başbakan yapacaklarını söyledi.

 • 07.04.2023 07 Nis 16:43 Aylin Cesur: 'Gül Üreticisine Kahır Çekmeye Devam Et' Diyen İktidardan Kurtulmaya Az Kaldı Aylin Cesur: 'Gül Üreticisine Kahır Çekmeye Devam Et' Diyen İktidardan Kurtulmaya Az Kaldı

  İYİ Parti Isparta Milletvekili Aylin Cesur, 29 Mart’ta TBMM Genel Kurulu’nda yaptığı konuşmada gül üreticisinin yaşadığı sorunları anlatmış 22 lira olan gül çiçeği alım fiyatlarının düşüklüğüne dikkat çekmişti. Cesur’un açıklamalarından bir hafta sonra Gülbirlik tarafından yapılan açıklamada 22 lira olan alım fiyatının 24 lira 25 kuruşa yükseltildiği belirtildi. Cesur, “Artan enflasyon ve girdileri yüzde 100’ü geçti, gül çiçeği fiyatlarına yapılan yüzde 10’luk artışla, ‘gül üreticisine kahır çekmeye devam et’ diyen iktidardan kurtulmaya az kaldı” dedi.

 • 14.03.2023 14 Mar 18:53 Aylin Cesur: 'Tüm Sağlık Çalışanları Ucuz İş Gücü Olarak Görülüyor ve Yoğun İş Yükü Altında Eziliyor. Kim Bunların Sorumlusu' Aylin Cesur: "Tüm Sağlık Çalışanları Ucuz İş Gücü Olarak Görülüyor ve Yoğun İş Yükü Altında Eziliyor. Kim Bunların Sorumlusu"

  İYİ Parti Isparta Milletvekili Aylin Cesur, “Aile hekiminde hemşiresine, sağlık teknikerinden ambulans şoförüne tüm sağlık çalışanları ucuz iş gücü olarak görülüyor ve yoğun iş yükü altında eziliyor. Kim bunların sorumlusu” diye konuştu.

 • 10.03.2023 10 Mar 15:11 Aylin Cesur: İçişleri Bakanlığı Yetkilileri, 'Kimsesi Bulunamayan 213 Çocuk Var' Dedi. Ancak Aile Bakanlığı 79 Olarak Açıkladığı İçin Kafalar Bulanık Aylin Cesur: İçişleri Bakanlığı Yetkilileri, 'Kimsesi Bulunamayan 213 Çocuk Var' Dedi. Ancak Aile Bakanlığı 79 Olarak Açıkladığı İçin Kafalar Bulanık

  İYİ Parti Isparta Milletvekili Aylin Cesur, Kahramanmaraş merkezli depremlerde kimsesiz kalan çocukların sayısına ilişkin çelişkili açıklamalara dikkat çekerek, “İçişleri Bakanlığı yetkilileri, dün, ‘Kimsesi bulunamayan 213 çocuk var’ dedi. Ancak Aile Bakanlığı 79 olarak açıkladığı için kafalar bulanık. Ve bulanıklık giderilinceye kadar soracağız. Çünkü bir çocuğumuzun dahi mağdur edilmesine izin vermeyeceğiz” dedi.

 • 26.01.2023 26 Oca 16:01 Aylin Cesur: ' Dünyada Konut Fiyatları ve Kiralarda Bizi Birinci Yaptınız. Fiyatların Arttığı 10 Şehirden 3 Tanesi Ankara, İzmir ve İstanbul' Aylin Cesur: " Dünyada Konut Fiyatları ve Kiralarda Bizi Birinci Yaptınız. Fiyatların Arttığı 10 Şehirden 3 Tanesi Ankara, İzmir ve İstanbul"

  İYİ Parti Isparta Milletvekili Aylin Cesur, “Dünyada konut fiyatları ve kiralarda bizi birinci yaptınız. Knight Frank Küresel Konut Fiyat Endeksi 2022 yılı üçüncü çeyrek verilerine göre, yüzde 189 ile 56 ülke arasında biz birinciyiz. Estonya yüzde 27 ile ikinci, aramızda yüzde 27 inanılmaz bir uçurum var. Dünyada konut fiyatlarının arttığı 10 şehirden 3 tanesi Ankara, İzmir ve İstanbul, bu hale gelmişiz. Seçim iktidarına sesleniyorum dostane: Tarımı bitiren politikalarla, TÜİK ve TOKİ mucitlerinin projeleriyle, siz seçime bu 3 ‘T’yle giderseniz kaybedeceksiniz. Ben az kaldı diyorum ve millet sandıkta ‘T’lere ‘tamam’ diyecek” dedi.

 • 20.01.2023 20 Oca 14:51 Aylin Cesur: Ordumuzda En Çok Şehit ve Gazi Veren Uzman Çavuşlar, Sözleşmeli Çalışıyorlar, Kadro İstiyorlar Aylin Cesur: Ordumuzda En Çok Şehit ve Gazi Veren Uzman Çavuşlar, Sözleşmeli Çalışıyorlar, Kadro İstiyorlar

  İYİ Parti Isparta Milletvekili Aylin Cesur, “Ordumuzda en çok şehit ve gazi veren uzman çavuşlar, sözleşmeli çalışıyorlar, kadro istiyorlar. Defalarca söyledik, önergeler verdik. Hepsini reddettiniz. Uzman çavuşları unutmuşsunuz. Ayıp. Teklif 28 Kasım 2022 tarihinde görevli olan sözleşmeli personeli kapsıyor ama 2022 yılının son çeyreğinde sözleşme imzalayan kurumlar oldu. Bu kanunun geçerli olduğu, yürürlüğe girdiği tarihi esas almalısınız” dedi.

 • 13.01.2023 13 Oca 14:27 Aylin Cesur: Artık 'Soğan Ekmek Yesin' Demek de Lüks Oldu. Çünkü Soğana Son Bir Yılda Yüzde 300 Artış Yapıldı Aylin Cesur: Artık 'Soğan Ekmek Yesin' Demek de Lüks Oldu. Çünkü Soğana Son Bir Yılda Yüzde 300 Artış Yapıldı

  İYİ Parti Isparta Milletvekili Aylin Cesur, “Eskiden ‘Soğan ekmek mi yesin’ denilirdi, artık ‘Soğan ekmek yesin’ demek de lüks oldu. Çünkü soğana son bir yılda yüzde 300 artış yapıldı. Kırmızı ete 10 günde 3 kere zam yapıldı ve en ucuz etin kilosu 200 lira. Kendiniz üretmek yerine, üreticiyi desteklemek yerine ucuz üreten ülkelerden ithal etmeyi tercih ettiniz ve dövizle dış borç yapıyoruz. 2018’den beri döviz kurunu tutamıyorsunuz. Üretim maliyeti artıyor ve kör olası enflasyon da bir türlü düşmüyor” dedi.

 • 22.12.2022 22 Ara 14:57 Aylin Cesur: Çalışanların Yarısından Fazlası Asgari Ücretli ve Kazandığını Elektrik ve Doğal Gaza Veriyor Aylin Cesur: Çalışanların Yarısından Fazlası Asgari Ücretli ve Kazandığını Elektrik ve Doğal Gaza Veriyor

  İYİ Parti Isparta Milletvekili Aylin Cesur, “Yılbaşından bu yana elektrik konutta yüzde 184, sanayide yüzde 266 arttı. Doğal gaz konutta yüzde 164, sanayide yüzde 273 arttı. Türkiye’de, çalışanların yarısından fazlası asgari ücretli ve kazandığını da elektrik ve doğal gaza veriyor. Onca sefalet yetmezmiş gibi, enerji yoksulu yaptınız milletimizi. Düşük gelire mahkum ederek, enerjiyi yüksek fiyata vererek, konutları düşük enerji etkinliğine zorunlu bırakarak enerji yoksulu yaptınız bizi” dedi.

 • 10.12.2022 10 Ara 12:47 Aylin Cesur'dan Bakan Koca'ya: '6 Yaşındaki Kızın Irzına Geçmek Nedir, Bir Hekim Olarak Burada Anlatın Sayın Bakan, Siz Anlatın' Aylin Cesur'dan Bakan Koca'ya: "6 Yaşındaki Kızın Irzına Geçmek Nedir, Bir Hekim Olarak Burada Anlatın Sayın Bakan, Siz Anlatın"

  İYİ Parti Isparta Milletvekili Aylin Cesur, TBMM Genel Kurulu'nda Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'ya, "Ben millet adına soruyorum, babasının öpmeye kıyamadığı ana kuzusu kızlarımız adına soruyorum, yavuklusuyla yuva kurmayı hayal eden genç kızlarımız adına soruyorum. 6 yaşında bir beden kaldırır mı bu zalimliği sayın Bakan? Bir hekim olarak soruyorum. Siz, Sağlık Bakanı’sınız, gelin buraya, bugün burada, 6 yaşındaki kızın ırzına geçmek nedir, bir hekim olarak burada anlatın sayın Bakan, siz anlatın, Türkiye Cumhuriyeti'nde sağlığın en tepesindeki kişi olarak anlatın bunu" dedi.

 • 06.12.2022 06 Ara 17:23 İyi Partili Milletvekilleri Örs'ü Hastanede Ziyaret Etti. Aylin Cesur: 'Hayati Tehlikesi Devam Ettiği İçin Yoğun Bakımda Tedavisi Devam Ediyor' İyi Partili Milletvekilleri Örs'ü Hastanede Ziyaret Etti. Aylin Cesur: "Hayati Tehlikesi Devam Ettiği İçin Yoğun Bakımda Tedavisi Devam Ediyor"

  İYİ Partili milletvekilleri bugün TBMM Genel Kurulu’nda çıkan kavgada yaralanarak yoğun bakıma alınan İYİ Parti Trabzon Milletvekili Hüseyin Örs’ü hastanede ziyaret etti. İYİ Parti Isparta Milletvekili Dr. Aylin Cesur, “Yapılan müdahale kalp ritminin geri döndürülmesi tedavisidir. Buna olumlu cevap verdi ancak şu anda hayati tehlikesi devam ettiği için yoğun bakımda tedavisi devam ediyor” dedi. İYİ Parti Sözcüsü Kürşad Zorlu da “Bu milletin vekilliği falan değil düpedüz milletin cellatlığına soyunmaktır, biz asla böyle bir şeyi kabul etmiyoruz. Öyle anlaşılıyor ki mevcut siyasi iktidar, çaresizliğin, yaklaşan seçimlerin verdiği buhranla bu şekilde acımasızca bir saldırı yöntemini tercih ediyor” diye konuştu.

 • 01.12.2022 01 Ara 14:22 Aylin Cesur: 'Uyuşturucu Bağımlılığı Tedavisi Görenlerin Yüzde 47.8'i 19 Yaş Altı Yani Ortaokul ve Lise Çağında' Aylin Cesur: "Uyuşturucu Bağımlılığı Tedavisi Görenlerin Yüzde 47.8'i 19 Yaş Altı Yani Ortaokul ve Lise Çağında"

  İYİ Parti Isparta Milletvekili Aylin Cesur, TBMM Genel Kurulu'nda; “İktidar, ekonomiyi yönetemeyince, döviz ve sıcak para ihtiyacını karşılamak için vergi muafiyetleri, kaynağı belli olmayan paranın önünü açan uygulamaları devreye soktu. Narkotik Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı’nın 2020 raporuna göre, 15 yaş altı uyuşturucu kullanım oranı yüzde 0.4’ken; 2021 raporunda yüzde 14. Yine, 2020'de 15-19 yaş arası kullanım oranı yüzde 11.7’yken 2021’de aynı yaş kullanım oranı yüzde 37,4. Uyuşturucu bağımlılığı tedavisi görenlerin yüzde 47.8'i 19 yaş altı yani ortaokul ve lise çağında” dedi.

 • 26.11.2022 26 Kas 13:46 Aylin Cesur'dan Bakan Koca'ya: Şehir Hastanelerine Aktardığınız Kaynakla 187 Sma'lı Çocuğun Tedavi Masrafını Karşılayabilirsiniz Aylin Cesur'dan Bakan Koca'ya: Şehir Hastanelerine Aktardığınız Kaynakla 187 Sma'lı Çocuğun Tedavi Masrafını Karşılayabilirsiniz

  İYİ Parti Isparta Milletvekili Aylin Cesur, Sağlık Bakanlığı’nın bütçesi üzerindeki görüşmeler sırasında; “Vatandaşın aylarca randevu alamadığı şu hasta garantili şehir hastaneleri için yapılmış olan sözleşmeleri hiçbir tazminat ödemeden derhal feshedin Sayın Bakan. Şehir hastaneleri devletin olsun. Gelin bunu yapın ve siz bu şekilde anılın. … Şehir hastanelerine aktardığınız bu kaynakla ortalama tedavi maliyeti 2,5 milyon dolar olan 187 SMA'lı çocuğun tedavi masrafını karşılayabilirsiniz. Ya da 157 tane devlet hastanesi de yapabilirsiniz” dedi.

 • 16.11.2022 16 Kas 16:06 Aylin Cesur: Yeni Açılım Pencerelerinizi de Mültecilere Açtığınız Kapıları da Kapatın Artık Aylin Cesur: Yeni Açılım Pencerelerinizi de Mültecilere Açtığınız Kapıları da Kapatın Artık

  İYİ Parti Isparta Milletvekili Aylin Cesur, TBMM Genel Kurulu’nda AKP iktidarına, “Her gün şehit cenazesi kaldıran bir ülke olduk. Buna ‘dur’ demek lazım artık. Durdurun bu kıyımı artık. Yazık, gidenler bizim canlarımız. Yeni açılım pencerelerinizi de mültecilere açtığınız kapıları da kapatın artık” çağrısı yaptı.

 • 11.11.2022 11 Kas 16:03 Aylin Cesur: '2022'nin İlk 9 Ayında 1359 İşçi, Son 20 Yılda 30 Bin İşçi Hayatını Kaybetti' Aylin Cesur: "2022'nin İlk 9 Ayında 1359 İşçi, Son 20 Yılda 30 Bin İşçi Hayatını Kaybetti"

  İYİ Parti Isparta Milletvekili Aylin Cesur, TBMM’de işçi ölümleriyle ilgili “İş Cinayetleri Raporuna göre; bin 359 işçi 2022 ilk 9 ayında, 18 bin 285 işçi son 10 yılda, 30 binden çok işçi son 20 yılda kaybetti hayatını. Ve işçilerin yüzde 85'i ücretli işçiler. Son dokuz yılda en az 556 çocuk işçi hayatını kaybediyorsa, ölen çocuklardan üçte biri 15 yaş altında ise gözlerinizi kapatmayacaksınız. Ekonomik sorunları inkârla, çözüm olarak da sabır ve 20 yıl sonra yeni vaat paketleriyle çıkamazsınız artık düzlüğe” açıklamasını yaptı.

 • 09.11.2022 09 Kas 15:07 Aylin Cesur: 'Sistem Değişikliğinde Maalesef Bakanlığınız da Payına Düşenleri Aldı. Aylin Cesur: "Sistem Değişikliğinde Maalesef Bakanlığınız da Payına Düşenleri Aldı.

  İYİ Parti Isparta Milletvekili Aylin Cesur, dün Dışişleri Bakanlığı’nın 2023 yılı bütçe teklifinin görüşüldüğü TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nda; “Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemine geçişle devlet kurumları işlevsizleştirildi ve bürokrasi kamu atamalarında en önemli kriter liyakat değil, iktidara yakınlık oldu. Sistem değişikliğinde maalesef bakanlığınız da payına düşenleri aldı. Türkiye’de dış politikayı yöneten ve yönlendiren kurum bakanlığınız olmalıyken, tek karar merci maalesef Cumhurbaşkanlığı oldu. Bu yıl genel bütçe içeresinde payınıza düşen yüzde 0,37 düşmüş, üzülerek karşılıyoruz” dedi.

 • 02.11.2022 02 Kas 17:50 Aylin Cesur: 'Sosyal Devlet Olmanın Gerekliliği, Yoksulluğu Bitirmektir, Yoksulluğu Yönetmek ve Sürdürmek Değildir ve Bu Sizin İçin Aslında Bir Utanç... Aylin Cesur: "Sosyal Devlet Olmanın Gerekliliği, Yoksulluğu Bitirmektir, Yoksulluğu Yönetmek ve Sürdürmek Değildir ve Bu Sizin İçin Aslında Bir Utanç...

  Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’nın bütçe görüşmelerinde konuşan İYİ Parti Isparta Milletvekili Aylin Cesur, “Sosyal devlet olmanın gerekliliği, yoksulluğu bitirmektir, yoksulluğu yönetmek ve sürdürmek değildir ve bu, sizin için aslında bir utanç kaynağı olmalıdır. Sizinle ne oldu biliyor musunuz? Halkımızın alım gücü her geçen gün değeri düşen Türk lirasıyla ve artan enflasyonla eridi, yoksulluk derinleşerek geniş bir tabana yayıldı ve Bakanlığınızın 2021 yılı faaliyet raporu da zaten bunu destekliyor. Bakanlığın verilerine göre geçen yıl 5 milyon 913 bin 515 hanenin sosyal yardımlardan yararlandığı, 2 milyon 476 bin 457 hanenin ise düzenli sosyal yardım aldığı belirtiliyor, öz ailesinin bakımını sağlayamadığı için 141 bin 275 çocuğa sosyal ve ekonomik destek verildiği yazıyor. Bakımsız ve sağlıksız hane sayısı 30 bin 363, genel sağlık sigortası borçlusu sayısı 9 milyon 400 bin, gıda yardımı alan kişi sayısı 11 milyon” dedi.

 • 07.10.2022 07 Eki 15:00 Aylin Cesur: Kamuoyu Neden 'Sansür' Dedi Bu Yasa Teklifine? Çünkü Çok Tartışma Var, Yasaklar Var, İçerisinde Susturulmalar Var Aylin Cesur: Kamuoyu Neden 'Sansür' Dedi Bu Yasa Teklifine? Çünkü Çok Tartışma Var, Yasaklar Var, İçerisinde Susturulmalar Var

  İYİ Parti Isparta Milletvekili Aylin Cesur, TBMM Genel Kurulu’nda görüşülen, basına ve sosyal medyaya yönelik yeni yaptırımlar içeren kanun teklifine ilişkin, “Burada sansür yasası görüşüyoruz. Kamuoyu neden ‘sansür’ dedi bu yasa teklifine? Ne oldu? Çünkü çok tartışma var, yasaklar var, içerisinde susturulmalar var” dedi.

 • 21.09.2022 21 Eyl 22:28 Aylin Cesur'dan 'Kapatılacak Hastanemiz Yok' Açıklamasını Yapan Bakan Koca'ya: 'Neden Hastanelerden Taşınma Hazırlığı İstenmiştir?' Aylin Cesur'dan "Kapatılacak Hastanemiz Yok" Açıklamasını Yapan Bakan Koca'ya: "Neden Hastanelerden Taşınma Hazırlığı İstenmiştir?"

  İYİ Parti Isparta Milletvekili Aylin Cesur; Ankara Onkoloji Hastanesi’nin kapatılarak Etlik Şehir Hastanesi’ne taşınması iddialarının asılsız olduğunu belirterek “Kapatılacak hastanemiz yok” açıklamasının yapan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’ya; “Bu seçim sonrasına ertelenen bir karar mı? Değilse neden hastanelerden taşınma hazırlığı istenmiştir” diye sordu.

 • 26.08.2022 26 Ağu 16:27 Aylin Cesur'dan Bakan Kirişci'ye: 'Domates Üreticilerinin Uğradığı Zarardan Bakanlığınızın Haberi Var Mı' Aylin Cesur'dan Bakan Kirişci'ye: "Domates Üreticilerinin Uğradığı Zarardan Bakanlığınızın Haberi Var Mı"

  İYİ Parti Isparta Milletvekili Aylin Cesur, Isparta ve Burdur’da görüştüğü domates üreticilerinin sorunlarını Meclis gündemine taşıdı. Cesur, Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişçi’ye, “Domates üreticilerinin uğradığı zarardan bakanlığınızın haberi var mı” diye sordu.

 • 16.08.2022 16 Ağu 10:50 Aylin Cesur: Isparta Halkı, Kendilerini Kışın Ortasında Karanlığa Mahkum Edenleri Unutmayacak Aylin Cesur: Isparta Halkı, Kendilerini Kışın Ortasında Karanlığa Mahkum Edenleri Unutmayacak

  İYİ Parti Isparta Milletvekili Aylin Cesur, AKP iktidarından önce Isparta'da baraj yapılmadığını söyleyen eski Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'na tepki gösterdi. Isparta’da AKP’den önce yapılan barajları tek tek sayan Cesur, “Isparta halkı, elektriksiz bırakan, kendilerini kışın ortasında karanlığa mahkum eden, tahta direklerine mahkum eden; bunları unutmayacak. Ne verilip yapılmayan sözleri unutacak ne de ‘yapıldı’ diye söylediğiniz ama aslında yapılmamış olanları, verilen sözlerin yapılmayanlarını unutmayacak. İktidara geldiğimiz zaman, kaldığımız yerden, Demirel’in memleketine yakışır şekilde Isparta’yı ve Türkiye’yi esere boğacağız” dedi.

 • 28.06.2022 28 Haz 16:27 Aylin Cesur: 'En Büyük Güvencemiz Birlik ve Beraberliğimiz. O Olduğu Sürece Her Şeyi Yeniden Yaparız' Aylin Cesur: "En Büyük Güvencemiz Birlik ve Beraberliğimiz. O Olduğu Sürece Her Şeyi Yeniden Yaparız"

  İYİ Parti Isparta Milletvekili Aylin Cesur, 3. Kemer Yörük Türkmen Kültür Şöleni’nde “Türkiye’nin en büyük eksikliği daha doğrusu en büyük yarınlara bizi güvence yapacak şey, birlik ve beraberliğimizdir. O olduğu sürece, bizler var olduğumuz sürece kaygıya yer yok, her şeyi hepsini yeniden yaparız” dedi.

 • 22.06.2022 22 Haz 19:00 Aylin Cesur: Dev Binalar Yaparak Ekonomiyi Ayağa Kaldıramazsınız Aylin Cesur: Dev Binalar Yaparak Ekonomiyi Ayağa Kaldıramazsınız

  İYİ Parti Isparta Milletvekili Aylin Cesur, İstanbul Finans Merkezi Kanun Teklifi’ni eleştirdi. Cesur, “İstanbul kendine ait ve övündüğümüz bir büyük dünya şehri iken dünyanın sayılı finans merkezleri arasında yer alamamıştır ve sorumlusu da yangından mal kaçırmayı çare sanan bir anlayışın Türkiye'yi yirmi yıldır içine soktuğu fasittir. Bu teklifle bu fasitten çıkaramaz, dev binalar yaparak ekonomiyi ayağa kaldıramazsınız” dedi.

 • 16.06.2022 16 Haz 17:33 Aylin Cesur'dan Sağlık Çalışanlarıyla İlgili Kanun Teklifine Tepki: 'Teklif Aralıktan Beri Kan Kaybetmiştir' Aylin Cesur'dan Sağlık Çalışanlarıyla İlgili Kanun Teklifine Tepki: "Teklif Aralıktan Beri Kan Kaybetmiştir"

  İYİ Parti Isparta Milletvekili Aylin Cesur, TBMM Genel Kurulu’nda sağlık çalışanlarının özlük haklarına ilişkin yasa teklifiyle ilgili “Teklif Aralık’tan beri kan kaybetmiş. Artan pahalılık ve enflasyona rağmen, pratisyen hekim emekli aylığında 3.050, uzman hekim emekli aylığında 3.400 lira iyileştirme yerine, 1.600 ve 2.100 liraya indirilmiştir. Ayrıca, mevcutta 3 bin 773 lira olan pratisyen sabit ek ödemesi, Aralık 2021’deki düzenlemeyle 9 bin lira civarında olacakken yeni yasa teklifiyle 5 bin lira gibi bir miktar olacak” dedi.

 • 08.06.2022 08 Haz 21:16 Aylin Cesur: Isparta Halısı Nasıl Yok Olduysa Gül de Aynı Akıbete Gidiyor Aylin Cesur: Isparta Halısı Nasıl Yok Olduysa Gül de Aynı Akıbete Gidiyor

  İYİ Parti’nin gül üreticilerinin sorunlarının araştırılması için verdiği önerge TBMM Genel Kurulu’nda AKP ve MHP milletvekillerinin oylarıyla reddedildi. İYİ Parti Isparta Milletvekili Aylin Cesur, “Kilogramı 17 TL’ye mal olan güle sakın ha bu günlerde fısıltı ile yaydığınız gibi 16-17 TL filan vermeye kalkmayın diye verdik önergemizi… Isparta halısı nasıl yok olduysa gül de aynı akıbete gidiyor. Devleti yönetenler bunu neden görmezler anlamak mümkün değil… Gelin, duyun sesini köylümüzün” dedi.

 • 11.05.2022 11 May 20:31 Aylin Cesur'dan TCK'da Değişiklik Öngören Kanun Teklifine Eleştiri: 'Göstermelik, Tedbirimsi, Avara Kasnak Uygulamalardan Biri Olacak' Aylin Cesur'dan TCK'da Değişiklik Öngören Kanun Teklifine Eleştiri: "Göstermelik, Tedbirimsi, Avara Kasnak Uygulamalardan Biri Olacak"

  İYİ Parti Isparta Milletvekili Aylin Cesur, TBMM Genel Kurulu’nda, Türk Ceza Kanunu’nda (TCK) değişiklik öngören kanun teklifini eleştirdi. Cesur, “Maalesef bu teklif, eksik ve çözümden çok uzak. Biz, bu teklife ‘boşandığı eş’ yerine ‘kadına karşı’, ‘kadına ve çocuğa karşı’ ibarelerinin eklenmesini istedik ancak önergelerimizi komisyonda reddettiniz. Keşke bizi şaşırtsanız. Milletimizin yarınlarını, umutlarını tükettiniz. Böyle göstermelik, tedbirimsi, avara kasnak uygulamalardan biri olacak bu teklif diye düşünüyorum” dedi.

 • 03.03.2022 03 Mar 21:48 İYİ Parti'li Cesur: 'Isparta'nın acilen afet bölgesi ilan edilmesi lazım' İYİ Parti'li Cesur: "Isparta'nın acilen afet bölgesi ilan edilmesi lazım"

  İYİ Parti Isparta Milletvekili Aylin Cesur, Isparta'nın bazı mahallerinde ve ilçelerinde yoğun kar nedeniyle yaşanan elektrik kesintisine ilişkin, "Isparta'nın acilen afet bölgesi ilan edilmesi ve vatandaşların zararlarının karşılanması lazım." dedi.

 • 28.06.2021 28 Haz 21:14 Süleyman Demirel'in manevi kızı İYİ Partili Aylin Cesur, Marmaris'te hayat kurtardı Süleyman Demirel'in manevi kızı İYİ Partili Aylin Cesur, Marmaris'te hayat kurtardı

  Muğla'nın Marmaris ilçesinde esnaf ziyaretinde bulunan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile birlikte gelen Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'in manevi kızı ve doktoru Isparta Milletvekili Aylin Cesur, düşerek epileleptik nöbet geçiren Emine Erdoğan'a kesilen nefesini tatlı kaşığı ile açarak hayata döndürdü.

 • 01.08.2020 01 Ağu 13:21 Siyasi partiler videokonferans aracılığıyla bayramlaştı Siyasi partiler videokonferans aracılığıyla bayramlaştı

  İYİ Parti Genel İdare Kurulu (GİK) Üyesi ve Isparta Milletvekili Aylin Cesur, "Milletimize, bayram sürecinde yetkililerin uyarı ve kurallarına uymaları konusunda hassasiyetimi iletmek istiyorum.

 • 06.07.2020 06 Tem 21:15 İYİ Parti Isparta Milletvekili Cesur'un sözlerine tepki İYİ Parti Isparta Milletvekili Cesur'un sözlerine tepki

  İYİ Parti Isparta Milletvekili Aylin Cesur'un, Salda Gölü ile ilgili konuşmasında kullandığı ifadeler tepkiyle karşılandı.

 • 06.07.2020 06 Tem 16:39 Bakan Kurum: Biz Salda'mızı edebimizle koruyacağız Bakan Kurum: Biz Salda'mızı edebimizle koruyacağız

  ÇEVRE ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, İYİ Parti Isparta Milletvekili Aylin Cesur'un Salda Gölü hakkındaki ifadelerine ilişkin, "Biz Salda'mızı da Türkiye'deki tüm doğal alanlarımızı da edebimizle koruyacağız.

 • 06.07.2020 06 Tem 10:39 İYİ Partili vekilden skandal sözler: Salda'nın kumunu tek tek alır, onların uygun yerlerine monte ederiz İYİ Partili vekilden skandal sözler: Salda'nın kumunu tek tek alır, onların uygun yerlerine monte ederiz

  Burdur'da konuşan İYİ Parti Isparta Milletvekili Aylin Cesur, skandal ifadeler kullandı ve "Attıkları temelleri çekeriz, Salda'nın kumunu tek tek alır, onların uygun yerlerine monte ederiz" dedi.

 • 15.05.2020 15 May 13:46 İYİ Partili Cesur: 'Türkiye test yapma kriterlerini değiştirmeli ve genişletmelidir' İYİ Partili Cesur: "Türkiye test yapma kriterlerini değiştirmeli ve genişletmelidir"

  İYİ Parti Isparta Milletvekili Aylin Cesur, koronavirüs ile mücadeleye ilişkin, "Türkiye, derhal test yapma kriterlerini değiştirmeli ve genişletmelidir.

 • 07.03.2020 07 Mar 10:05 İYİ Partili Aylin Cesur, şehit cenazesindeki fotoğraflarla ilgili suskunluğunu bozdu İYİ Partili Aylin Cesur, şehit cenazesindeki fotoğraflarla ilgili suskunluğunu bozdu

  İdlib'de şehit düşen Piyade Yüzbaşı Süleyman Şahin'in 29 Şubat'ta Afyonkarahisar'daki cenaze töreninde ön safa girerek poz verdiği için tepki çeken İYİ Parti Isparta Milletvekili Aylin Cesur'dan eleştirilere yanıt verdi.

 • 06.03.2020 06 Mar 12:14 İYİ Parti Milletvekili Aylin Cesur'a bir tepki de BBP'den İYİ Parti Milletvekili Aylin Cesur'a bir tepki de BBP'den

  BBP Bilecik İl Başkanı Murat Önal, Şehit Piyade Yüzbaşı Süleyman Şahin'in Afyonkarahisar'daki cenaze namazı esnasında İYİ Parti Isparta Milletvekili Aylin Cesur'un cemaatin önüne geçip fotoğraf çektirmesini şaşkınlıkla karşıladıklarını söyledi.

 • 04.03.2020 04 Mar 09:45 İYİ Partili Aylin Cesur'a kendi partisinin vekili sahip çıktı İYİ Partili Aylin Cesur'a kendi partisinin vekili sahip çıktı

  Şehit cenazesindeki hareketleri nedeniyle eleştiri oklarının hedefi olan İYİ Parti Isparta Milletvekili Aylin Cesur'a destek veren İYİ Parti Adana Milletvekili İsmail Koncuk, "Bu saldırıyı doğru ve adil bulmuyorum. Kenarda durması için mi milletvekili yapmıştınız?" ifadelerini kullandı.

 • 17.02.2020 17 Şub 11:30 Milletvekili Aylin Cesur'dan taziye ziyaretleri Milletvekili Aylin Cesur'dan taziye ziyaretleri

  İYİ Parti Isparta Milletvekili Aylin Cesur, Yalvaç ilçesinde çıkan yangında 3 çocuğunu kaybeden aileye ve endoskopi sonrası yaşamını yitiren kişinin yakınlarına taziye ziyaretinde bulundu.

 • 02.11.2018 02 Kas 21:58 Isparta Prof. Dr. Cesur, Konserde Müdahale Ettiği Solisti Hastanede Ziyaret Etti Isparta Prof. Dr. Cesur, Konserde Müdahale Ettiği Solisti Hastanede Ziyaret Etti

  Isparta'da, konser sırasında fenalaşıp düşerek başını çarpan Isparta Musiki Derneği'nin solisti Nuri Ağırbaş'ın tedavisi sürüyor.

 • 02.11.2018 02 Kas 17:31 Prof. Dr. Cesur, Konserde Müdahale Ettiği Solisti Hastanede Ziyaret Etti Prof. Dr. Cesur, Konserde Müdahale Ettiği Solisti Hastanede Ziyaret Etti

  Nurettin ARKAN- ISPARTA-DHA) ISPARTA'da, konser sırasında fenalaşıp düşerek başını çarpan Isparta Musiki Derneği'nin solisti Nuri Ağırbaş'ın tedavisi sürüyor.

 • 01.11.2018 01 Kas 17:30 Sahnede Beyin Kanaması Geçiren Soliste İlk Yardım Yapan Milletvekili: 'Öncelikle Hekimiz, Doktor... Sahnede Beyin Kanaması Geçiren Soliste İlk Yardım Yapan Milletvekili: "Öncelikle Hekimiz, Doktor...

  Isparta Genç İşadamları Derneği (IGİAD) tarafından düzenlenen ödül töreninde konser verildiği esnada yere düşerek beyin kanaması geçiren soliste müdahale eden 9.Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel’in doktoru ve İYİ Parti Milletvekili Aylin Cesur, "Tabii ki doktor olarak görevimi yaptım.

 • 01.11.2018 01 Kas 13:56 Fenalaşan Soliste İlk Müdahaleyi Demirel'in Doktoru Yaptı Fenalaşan Soliste İlk Müdahaleyi Demirel'in Doktoru Yaptı

  Isparta'da konser sırasında fenalaşan soliste ilk müdahaleyi merhum 9'uncu Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'in de doktoru olan Milletvekili Aylin Cesur ile eşi Prof. Dr. Mustafa Cesur yaptı.

 • 01.11.2018 01 Kas 13:48 Konserde Fenalaşan Soliste İlk Müdahaleyi Demirel'in Doktoru Yaptı Konserde Fenalaşan Soliste İlk Müdahaleyi Demirel'in Doktoru Yaptı

  Konserde fenalaşan soliste ilk müdahaleyi Demirel'in doktoru yaptıISPARTA - Isparta'da konser sırasında fenalaşan soliste ilk müdahaleyi merhum 9'uncu Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'in de doktoru olan Milletvekili Aylin Cesur ile eşi Prof. Dr. Mustafa Cesur yaptı.

 • 01.11.2018 01 Kas 13:44 Isparta Konserde Fenalaşan Soliste İlk Müdahaleyi Demirel'in Doktoru Yaptı Isparta Konserde Fenalaşan Soliste İlk Müdahaleyi Demirel'in Doktoru Yaptı

  Isparta Genç İşadamları Derneği'nin (IGİAD) gecesinde konser veren Isparta Musiki Derneği'nin solisti Nuri Ağırbaş, konser sırasında fenalaştı.

 • 01.11.2018 01 Kas 13:34 Demirel'in Doktoru Konserde Fenalaşan Soliste İlk Müdahaleyi Yaptı Demirel'in Doktoru Konserde Fenalaşan Soliste İlk Müdahaleyi Yaptı

  Isparta’da konser sırasında fenalaşan soliste ilk müdahaleyi merhum 9’uncu Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel’in de doktoru olan Milletvekili Aylin Cesur ile eşi Prof. Dr. Mustafa Cesur yaptı.

 • 30.07.2018 30 Tem 08:41 'Torununuz Pars'a 'Bırakıp Kaçtı' Derler' Sözü Meral Akşener'i İstifadan Vazgeçirdi "Torununuz Pars'a 'Bırakıp Kaçtı' Derler" Sözü Meral Akşener'i İstifadan Vazgeçirdi

  Meral Akşener'in kapısının önüne kamp kuran İYİ Partililer istediğini aldı. Daha önceki açıklamasında kesin olarak dönmeme kararı aldığını belirten Akşener, "Torununuz Pars'a 'bırakıp kaçtı' derler" sözünü duyunca 'devam' kararı aldı.

 • 07.07.2018 07 Tem 19:40 TBMM'de 27. Dönem Başladı - Habip Eksik-Yaşar Karadağ-Süreyya Sadi Bilgiç-Aylin Cesur-Recep... TBMM'de 27. Dönem Başladı - Habip Eksik-Yaşar Karadağ-Süreyya Sadi Bilgiç-Aylin Cesur-Recep...

  - TBMM Genel Kurulu'nda, 27. Dönem 1. Yasama Yılı başladı HDP Iğdır Milletvekili Habip Eksik MHP Iğdır Milletvekili Yaşar Karadağ AK Parti Isparta Milletvekili Süreyya Sadi Bilgiç İYİ Parti Isparta Milletvekili Aylin Cesur AK Parti Isparta Milletvekili Recep Özel CHP İstanbul Milletvekili...

 • 22.05.2018 22 May 14:35 Demirel'in Doktoru, İyi Parti'nin Isparta'da Liste Başı Oldu Demirel'in Doktoru, İyi Parti'nin Isparta'da Liste Başı Oldu

  DOKUZUNCU Cumhurbaşkanı merhum Süleyman Demirel'in manevi kızı olarak bilinen ve 20 yıldır yanından hiç ayrılmayan doktoru Aylin Cesur, Isparta'dan İYİ Parti 1'inci sıra milletvekili adayı oldu.

 • 22.05.2018 22 May 10:15 Süleyman Demirel'in Doktoru Aylin Cesur İYİ Parti'nin Aday Listesinde Süleyman Demirel'in Doktoru Aylin Cesur İYİ Parti'nin Aday Listesinde

  Partilerin milletvekili aday listeleri dün belli oldu. Süleyman Demirel'in 20 yıl boyunca yanından ayrılmayan doktoru Aylin Cesur da İYİ Parti'den aday oldu.

 • 20.05.2018 20 May 12:53 İlker Başbuğ İyi Parti'den Aday mı Oluyor? İlker Başbuğ İyi Parti'den Aday mı Oluyor?

  24 Haziran seçimleri için İyi Parti'nin YSK'ya teslim edeceği listede sürpriz isimlerin yer alacağı konuşulurken gündeme gelen isimlerden birinin Genelkurmay eski başkanı İlker Başbuğ olduğu tahmin ediliyor.

 • 07.05.2018 07 May 13:12 Verem Savaş Derneği Başkanı Erdoğan, Ankara'da Ziyaretlerde Bulundu Verem Savaş Derneği Başkanı Erdoğan, Ankara'da Ziyaretlerde Bulundu

  Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Verem Savaş Derneği Başkanı Hasan Erdoğan Ankara’da Güniz Sokağı ziyaret ederek merhum 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel’in doktoru Aylin Cesur ile Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu’nu ziyaret etti.

 • 01.11.2017 01 Kas 17:53 9. Cumhurbaşkanı Demirel Doğum Gününde Anıldı 9. Cumhurbaşkanı Demirel Doğum Gününde Anıldı

  9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel, 93. doğum gününde memleketi İslamköy'deki mezarı başında anıldı.

Advertisement