Son dakika Bilal Sonses haberleri, Bilal Sonses son dakika, son dakika Bilal Sonses

Son Dakika Bilal Sonses Haberleri

 • MESAM'ın 37. kuruluş yıl dönümü gala ve ödül töreniyle kutlandı
  14 Ara MESAM'ın 37. kuruluş yıl dönümü gala ve ödül töreniyle kutlandı

  Türkiye Musiki Eseri Sahipleri Meslek Birliği (MESAM), 37. kuruluş yıl dönümünü gala ve ödül töreniyle kutladı. Törende birçok ödül sahibini bulurken, MESAM binasının 2024'te hizmete geçeceği açıklandı.

 • Türk Telekom, Beyoğlu Kültür Yolu Festivali'nde bir dizi etkinliğe imza atacak
  27 Eyl Türk Telekom, Beyoğlu Kültür Yolu Festivali'nde bir dizi etkinliğe imza atacak

  Türk Telekom, Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın düzenleyeceği Beyoğlu Kültür Yolu Festivali'nde sanat etkinlikleri düzenleyecek. Festival kapsamında Türk Telekom Açık Hava Sahnesi'nde konserler ve film gösterimleri gerçekleştirilecek. Hülya Koçyiğit ve Atakan Çelik de hayranlarıyla buluşacak. Ayrıca festival, söyleşilere ve dijital oyun turnuvalarına ev sahipliği yapacak.

 • Türk Telekom, Beyoğlu Kültür Yolu Festivali'nde Etkinlikler Düzenleyecek
  27 Eyl Türk Telekom, Beyoğlu Kültür Yolu Festivali'nde Etkinlikler Düzenleyecek

  Türk Telekom, Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın düzenleyeceği Beyoğlu Kültür Yolu Festivali'nde birbirinden heyecanlı etkinlikler gerçekleştireceğini duyurdu. Festival kapsamında konserler, film gösterimleri, yarışmalar ve interaktif sahne sohbetleri düzenlenecek.

 • Esenyurt Belediye Başkanı Gençleri Evlerine Bıraktı
  29 Ağu Esenyurt Belediye Başkanı Gençleri Evlerine Bıraktı

  İstanbul Esenyurt'ta düzenlenen Gençlik Festivali'nde gerçekleşen konser sonrası evlerine geç kalan gençleri Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt makam aracı ile bıraktı. O anları videoya çeken gençler, Başkan Bozkurt'la birlikte renkli anlar yaşadı.

 • Esenyurt GençFest Başladı
  28 Ağu Esenyurt GençFest Başladı

  İstanbul Esenyurt'ta düzenlenen gençlik festivali, sanatçı Bilal Sonses'in konseriyle coşkulu bir şekilde başladı. Festivalde gençler spor turnuvalarına katılacak ve çeşitli konserler izleyecek.

 • Esenyurt Belediye Başkanı Gençleri Evlerine Bıraktı
  28 Ağu Esenyurt Belediye Başkanı Gençleri Evlerine Bıraktı

  Esenyurt'ta düzenlenen Gençlik Festivali'nde gerçekleşen konser sonrası evlerine geç kalan gençleri, Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt makam aracı ile evlerine bıraktı. O anları videoya çeken gençler, Başkan Bozkurt'la birlikte renkli anlar yaşadı.

 • Esenyurt Gençlik Festivali
  22 Ağu Esenyurt Gençlik Festivali

  Esenyurt, edebiyat, sanat ve kültür festivallerine bir yenisini daha ekliyor. Gençlik Festivali, spor turnuvaları, konserler ve eğlenceli aktivitelerle gençliğin coşkusunu yansıtacak. Festival, 27-29 Ağustos tarihleri arasında Yeşilkent Mahallesi'ndeki Spor Parkı'nda gerçekleştirilecek. Gençler, 25 Ağustos Cuma gününe kadar Esenyurt Belediyesi'ne kayıt yaptırarak spor turnuvalarına katılabilirler.

 • Seydişehir Belediyesi Gençlik Festivali Coşkusu
  19 Ağu Seydişehir Belediyesi Gençlik Festivali Coşkusu

  Seydişehir Belediyesi tarafından düzenlenen Gençlik Festivali, gençler tarafından büyük bir coşkuyla karşılandı. İki gün süren festival kapsamında sanatçılar sahne aldı. Belediye Başkanı Mehmet Tutal, festivalin ilçede ilk kez düzenlenmesinin mutluluğunu ve heyecanını yaşadıklarını belirtti.

 • Seydişehir Belediyesi Gençlik Festivali'nde Bilal Sonses Sahne Aldı
  19 Ağu Seydişehir Belediyesi Gençlik Festivali'nde Bilal Sonses Sahne Aldı

  Seydişehir Belediyesi tarafından düzenlenen Gençlik Festivali etkinliğinin ilk gününde şarkıcı Bilal Sonses, sevenleriyle buluştu. Belediye Başkanı Mehmet Tutal, festivalin bütçesine dokunmadan sponsorların destekleriyle gerçekleştirildiğini belirtti. Festivalin ikinci gününde ise şarkıcılar Burak Bulut ve Kurtuluş Kuş sahne alacak.

 • Bilal Sonses, Dünya Düzce Günleri'nde Sahne Aldı
  08 Ağu Bilal Sonses, Dünya Düzce Günleri'nde Sahne Aldı

  Düzce Belediyesi tarafından düzenlenen 'Dünya Düzce Günleri' etkinliği kapsamında şarkıcı Bilal Sonses, Anıt Park Meydanı'nda sevenleriyle buluştu. Sonses'in performansına ritim tutan kalabalık, konseri coşkuyla izledi. Minik hayranlardan Masal Tanrıver ise doğum gününe denk gelen konserde şarkıcının yanına gelerek fotoğraf çektirdi. Etkinliklerin son gününde ise Demet Akalın sahne alacak.

 • Bilal Sonses Düzce'de muhteşem bir sahne performansı sergiledi
  08 Ağu Bilal Sonses Düzce'de muhteşem bir sahne performansı sergiledi

  Dünya Düzce Günleri etkinlikleri kapsamında düzenlenen konserde pop müziğin sevilen sesi Bilal Sonses, Düzcelilerle buluştu. Sonses, Düzce'nin kendisi için ayrı bir yeri olduğunu belirterek hayranlarından büyük alkış aldı. Konserde 9 yaşındaki Masal Tanrıver de doğum gününe denk gelen bir sürprizle Sonses ile sahnede yer aldı. Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Sonses'e teşekkür ederek çiçek ve plaket verdi. Dünya Düzce Günleri'nin 8. gününde ise Demet Akalın sahne alacak.

 • Başakşehir'de Yaz Etkinlikleri: Konser, Sinema, Tiyatro ve Çocuk Etkinlikleri
  07 Ağu Başakşehir'de Yaz Etkinlikleri: Konser, Sinema, Tiyatro ve Çocuk Etkinlikleri

  Başakşehir'de yaz etkinlikleri kapsamında açık havada konser, sinema, tiyatro ve çocuk etkinlikleri düzenlendi. Sanatçılar Bilal Sonses ve Resul Dindar, ilçede konser verdi. Başakşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen etkinlikler, Başakşehir Millet Bahçesi, Sular Vadisi ve Bahçeşehir Gölet'te yapıldı. Ayrıca tasavvuf müziği konserleri ve açık hava sineması ile tiyatrosu da izleyicilerle buluştu.

 • Başakşehir Belediyesi Yaz Etkinlikleri Devam Ediyor
  07 Ağu Başakşehir Belediyesi Yaz Etkinlikleri Devam Ediyor

  Başakşehir Belediyesi, geleneksel hale getirdiği Yaz Etkinlikleri kapsamında konser, sinema, tiyatro ve çocuk etkinlikleri düzenliyor. Sevilen sanatçılar Bilal Sonses ve Resul Dindar'ın konserleriyle müzik ziyafeti yaşayan Başakşehirliler, Grup Dergah, Agah ve İbrahim Sadri'nin performanslarıyla da keyifli anlar yaşıyor. Ayrıca açık hava sineması ve tiyatrosuyla da ilçe sakinleri eğlenceli vakit geçiriyor.

 • Hüsnü Şenlendirici klarnetini Düzce'de konuşturdu
  07 Ağu Hüsnü Şenlendirici klarnetini Düzce'de konuşturdu

  Dünya Düzce Günleri'nin 6. gününde Hüsnü Şenlendirici'nin klarnetiyle yapılan konser, tüm Düzce halkının katılımıyla gerçekleşti. Şenlendirici'nin muhteşem gösterisi büyük alkış aldı. Düzce Günleri'nin 7. gününde ise Bilal Sonses sahne alacak.

 • Hüsnü Şenlendirici Dünya Düzce Günleri'nde Sahne Aldı
  07 Ağu Hüsnü Şenlendirici Dünya Düzce Günleri'nde Sahne Aldı

  Düzce Belediyesi tarafından düzenlenen 'Dünya Düzce Günleri' etkinliği kapsamında ünlü klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici, sevenleriyle buluştu. Anıt Park Meydanı'nda gerçekleşen konserde Şenlendirici'ye kalabalık bir izleyici kitlesi eşlik etti. Etkinliklerin 7. gününde ise Bilal Sonses sahne alacak.

 • Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Göktaş, 16. Emirdağ Gurbetçi Festivali'nde konuştu Açıklaması
  07 Ağu Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Göktaş, 16. Emirdağ Gurbetçi Festivali'nde konuştu Açıklaması

  Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, "Türkiye'nin artan gücü yurt dışında yaşayan Türkler için attığımız somut adımlara da yansıyor.

 • Başakşehir Belediyesi Yaz Etkinlikleri: Bilal Sonses Bahçeşehir Gölet'te Sahne Aldı
  06 Ağu Başakşehir Belediyesi Yaz Etkinlikleri: Bilal Sonses Bahçeşehir Gölet'te Sahne Aldı

  Başakşehir Belediyesi'nin yaz etkinlikleri kapsamında ünlü şarkıcı Bilal Sonses, Bahçeşehir Gölet'te konser verdi. Başakşehirli sevenlere unutulmaz bir akşam yaşatan Sonses, Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu tarafından sahnede fidan sertifikası ile ödüllendirildi.

 • Niran Ünsal, Dünya Düzce Günleri'nde Sahne Aldı
  04 Ağu Niran Ünsal, Dünya Düzce Günleri'nde Sahne Aldı

  Düzce Belediyesi tarafından düzenlenen 'Dünya Düzce Günleri' etkinlikleri kapsamında ünlü sanatçı Niran Ünsal, Anıt Park Meydanı'nda sevenleriyle buluştu. Kalabalık bir izleyici kitlesi, Ünsal'ın performansına ritim tutarak eşlik etti. Etkinlikler, 8 Ağustos'a kadar devam edecek ve Bilal Hancı-Volkan Arslan, Burak King-Tefo Seko, Hüsnü Şenlendirici, Bilal Sonses ve Demet Akalın gibi sanatçılar da sahne alacak.

 • Düzce Belediyesi tarafından düzenlenen Dünya Düzce Günleri'nde Motive ve DJ Uğur sahne aldı
  02 Ağu Düzce Belediyesi tarafından düzenlenen Dünya Düzce Günleri'nde Motive ve DJ Uğur sahne aldı

  Düzce Belediyesi tarafından düzenlenen 1-8 Ağustos Dünya Düzce Günleri'nin ikinci gününde Motive ve DJ Uğur sahne aldı. Anıt Park Meydanı'nda gerçekleşen etkinlikte DJ Uğur'un performansıyla başlayan konser, Motive'nin şarkılarıyla devam etti. Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, sanatçılara teşekkür etti. Etkinlik kapsamında Niran Ünsal, Bilal Hancı-Volkan Arslan, Burak King-Tefo Seko, Hüsnü Şenlendirici, Bilal Sonses ve Demet Akalın da sahne alacak.

 • Düzce Belediyesi tarafından düzenlenen etkinlikte Semicenk konser verdi
  01 Ağu Düzce Belediyesi tarafından düzenlenen etkinlikte Semicenk konser verdi

  Düzce Belediyesi tarafından düzenlenen '1-8 Ağustos Dünya Düzce Günleri' kapsamında Semicenk, Anıt Park Meydanı'nda konser verdi. Kalabalık bir izleyici kitlesi, sanatçının şarkılarıyla eğlendi. Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, Semicenk'e çiçek ve plaket takdim ederek teşekkür etti. Ak Parti Düzce Milletvekilleri Ayşe Keşir ve Ercan Öztürk de konseri izlemeye gelenleri kutladı. Dünya Düzce Günleri etkinlikleri kapsamında birçok sanatçı daha sahne alacak.

 • 2. Gazi Emet Yöresel Ürünler ve El Sanatları Festivali Başlıyor
  07 Haz 2. Gazi Emet Yöresel Ürünler ve El Sanatları Festivali Başlıyor

  Emet Belediyesi tarafından düzenlenen 2. Gazi Emet Yöresel Ürünler ve El Sanatları Festivali 1-9 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşecek. Festival kapsamında birçok etkinlik ve sanatçı yer alacak.

 • Murat Boz ile Hazal Subaşı Aşk mı Yaşıyor?
  29 Ara Murat Boz ile Hazal Subaşı Aşk mı Yaşıyor?

  Adı süredir ünlü oyuncu Ayça Ayşin Turan'la adı anılan ünlü şarkıcı Murat Boz'un, ünlü oyuncu Hazal Subaşı'yla takipleşmesi dikkat çekti. İkili, birbirlerinin fotoğrafına seri beğeni yapması dikkat çekti. İşte haberin detayları...

 • 48. Altın Kelebek Ödülleri... SAHİPLERİNİ BULDU!..
  06 Ara 48. Altın Kelebek Ödülleri... SAHİPLERİNİ BULDU!..

  Televizyon ve müzik dünyasının en iyilerinin belirlendiği Altın Kelebek Ödülleri'nin 48'incisinde, ödüller sahiplerini buldu.

 • Doğuş... 'TAKLİT ESER' DAVASINI KAZANDI!
  02 Ara Doğuş... 'TAKLİT ESER' DAVASINI KAZANDI!

  Şarkıcı Doğuş kendisine ait bir şarkıyı taklit ettiği iddiasıyla Bilal Sonses'e 5 kuruşluk tazminat davası açmıştı. Mahkeme, yapılan incelemede Bilal Sonses'in 'Elin olamam' isimli şarkısının giriş ve final müziğinin Doğuş'a ait 'Bunun adına yürek derler' isimli şarkı ile birebir aynı olduğunu tespit etti. Mahkeme, Sonses'in Doğuş'a 5 kuruşluk manevi tazminat ödemesine karar verdi.

 • MESAM'IN 35. YILINA GÖRKEMLİ KUTLAMA!
  01 Ara MESAM'IN 35. YILINA GÖRKEMLİ KUTLAMA!

  Türkiye’nin ilk ve en büyük meslek birliği MESAM 35. kuruluş yıl dönümünü Şişli Cevahir Otel'de gerçekleşen gala ve ödül töreniyle kutladı. Yüzlerce sanatçının katıldığı gecede, ‘Başarı’, ‘Onur’ ve '35. Yıl Özel’ ödülleri sahiplerini buldu.

 • Murat Boz, Ayça Ayşin Turan İçin Bakın Ne Yaptı!
  30 Kas Murat Boz, Ayça Ayşin Turan İçin Bakın Ne Yaptı!

  Güzel oyuncu Ayça Ayşin Turan'la aşk yaşayan Murat Boz, yeni sevgilisi için saç ektirdi. İşte detaylar...

 • Ayça Ayşin Turan ve Murat Boz Hakkında Flaş İddia!
  05 Kas Ayça Ayşin Turan ve Murat Boz Hakkında Flaş İddia!

  Son dönemde hem oyunculuk kariyeri hem de özel hayatıyla gündemden düşmeyen Ayça Ayşin Turan hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı. Ayça Ayşin Turan, ünlü şarkıcı Murat Boz ile aşk mı yaşıyor? İşte o iddianın perde arkası...

 • Bu yıl çıkardığı 3 single ile yaz dönemine damgasını vuran Tuğrul Metin kış dönemi için Avrupa turnesine hazırlanıyor
  31 Eki Bu yıl çıkardığı 3 single ile yaz dönemine damgasını vuran Tuğrul Metin kış dönemi için Avrupa turnesine hazırlanıyor

  Daha önce Türkiye'de Ajda Pekkan, Rafet El Roman, Bilal Sonses, Sertab Erener, Burak Kut, Özgün ve daha birçok ünlü isimle sahne alan Metin'in çıkardığı single'lar büyük ilgi gördü.

 • Cumhuriyetin 99. Yılı Edremit'te Coşkuyla Kutlandı
  31 Eki Cumhuriyetin 99. Yılı Edremit'te Coşkuyla Kutlandı

  Edremit’te Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 99. yıl dönümü coşkuyla kutlandı. Edremit Belediyesi tarafından gerçekleştirilen fener alayı ve Bilal Sonses konseri yoğun ilgi gördü.

 • BURSA'DA, CUMHURİYET'İN İLANININ 99'UNCU YILI COŞKUYLA KUTLANDI
  29 Eki BURSA'DA, CUMHURİYET'İN İLANININ 99'UNCU YILI COŞKUYLA KUTLANDI

  CUMHURİYET'in ilanının 99'uncu yıldönümü Bursa'da coşkuyla kutlandı.

 • Mustafakemalpaşa'da 29 Ekim coşkusu
  29 Eki Mustafakemalpaşa'da 29 Ekim coşkusu

  29 Ekim Cumhuriyet Bayramı, Mustafakemalpaşa Belediyesi'nin düzenlediği Cihan Yıldız ve Bilal Sonses konseri ile binlerce kişinin coşkulu katılımına sahne oldu.

 • Bilal Sonses... 'YA TOPÇU YA DA POPÇU OLACAKTIM!'
  11 Eki Bilal Sonses... 'YA TOPÇU YA DA POPÇU OLACAKTIM!'

  Kral Pop Radyo'da yayınlanan "Özgür Aras'la Baş Başa"nın bu hafta ki konuğu Bilal Sonses oldu. Özgür Aras ile keyifli bir sohbet gerçekleştiren Bilal Sonses, çok özel açılamalar yaptı.

 • Barış Yurtçu: Deniz ile İşlerden Dolayı Görüşemiyoruz
  09 Ağu Barış Yurtçu: Deniz ile İşlerden Dolayı Görüşemiyoruz

  Aydın Buharkent Belediyesi tarafından düzenlenen 16. Kültür - Sanat ve Taze İncir Festivali'nde Bedia Akartürk, Bilal Sonses ve Kolpa konser verdi. Sahne öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Kolpa'nın solisti Barış Yurtçu, oyuncu eşi Deniz Baysal Yurtçu ile evliliklerinin mutlu bir şekilde devam ettiğini söyledi.

 • Aydın'da taze incirde hasat sezonu başladı
  01 Ağu Aydın'da taze incirde hasat sezonu başladı

  Aydın'ın Buharkent ilçesinde taze incir sezonu başladı.

 • Aydın'da taze incirde hasat sezonu başladı
  31 Tem Aydın'da taze incirde hasat sezonu başladı

  Aydın'ın Buharkent ilçesinde taze incir sezonu başladı.

 • 37. Uluslararası Hitit Fuar ve Festivali başladı
  20 Tem 37. Uluslararası Hitit Fuar ve Festivali başladı

  Çorum Belediyesi tarafından 37'ncisi düzenlenen Uluslararası Hitit Fuar ve Festivali başladı.

 • Ceza, 24 Temmuz'da Gebze'de sahneye çıkacak
  20 Tem Ceza, 24 Temmuz'da Gebze'de sahneye çıkacak

  Gebze Belediyesi'nin yaz konserleri, 24 Temmuz Pazar günü Ceza ile devam edecek.

 • Murat Boz'dan Flaş Tuba Büyüküstün Açıklaması
  18 Tem Murat Boz'dan Flaş Tuba Büyüküstün Açıklaması

  Dijital bir platform için çekilen "Another Self" dizisinde başrolü paylaşan Murat Boz ile Tuba Büyüküstün'ün aşk yaşadığı iddia ediliyordu. Boz'dan iddialara cevap geldi. İşte detaylar...

 • Bilal Sonses, sevilen şarkılarını Gebzeliler için seslendirdi
  03 Tem Bilal Sonses, sevilen şarkılarını Gebzeliler için seslendirdi

  Gebze Belediyesi'nin yaz konserleri Bilal Sonses ile başladı.

 • Gebze'de yaz konserleri başlıyor
  28 Haz Gebze'de yaz konserleri başlıyor

  Gebze Belediyesi'nin düzenlediği yaz konserleri, 2 Temmuz Cumartesi günü Bilal Sonses konseriyle başlayacak.

 • Pop Sanatçı Bilal Sonses, Adıyamanlılarla buluştu
  27 Haz Pop Sanatçı Bilal Sonses, Adıyamanlılarla buluştu

  Adıyaman Belediyesi tarafından düzenlenen 'Gençlik Konserleri'nde Adıyamanlı hayranlarıyla buluşan son dönemlerin beğenilen Pop Sanatçılarından Bilal Sonses, muhteşem bir konsere imza attı.

 • Ceyhan'da Yks Öncesi Anlamlı Konser
  10 Haz Ceyhan'da Yks Öncesi Anlamlı Konser

  Ceyhanlı gençlerin YKS öncesi stres atması için konser düzenleyen Belediye Başkanı Hülya Erdem, SMA’lı minikler için de destek çağrısı yaptı

 • Bomba İddia Sonrası İlk Açıklama Geldi
  09 Haz Bomba İddia Sonrası İlk Açıklama Geldi

  Ayça Ayşin Turan ile Murat Boz'un dijital bir platformda yayınlanacak bir sinema filminde başrolleri paylaşacağı iddia edilmişti. İddialar sonrası ilk açıklama Ayça Ayşin Turan'dan geldi. İşte detaylar...

 • Ekin Uzunlar ve Bilal Sonses hayranlarını coşturdu
  05 Haz Ekin Uzunlar ve Bilal Sonses hayranlarını coşturdu

  Şehzadeler Belediyesi'nin düzenlediği Yaza Merhaba Konserinde on binlerce vatandaş, Ekin Uzunlar ve Bilal Sonses'in seslendirdiği şarkılar ile unutulmaz bir akşam geçirdi.

 • Ekin Uzunlar ve Bilal Sonses hayranlarını coşturdu
  04 Haz Ekin Uzunlar ve Bilal Sonses hayranlarını coşturdu

  Ekin Uzunlar ve Bilal Sonses hayranlarını coşturdu Şehzadeler Belediyesi'nin düzenlediği Yaza Merhaba Konserinde on binlerce vatandaş, Ekin Uzunlar ve Bilal Sonses'in seslendirdiği şarkılar ile unutulmaz bir akşam geçirdi.

 • MANİSA'DA BİLAL SONSES VE EKİN UZUNLAR RÜZGARI
  04 Haz MANİSA'DA BİLAL SONSES VE EKİN UZUNLAR RÜZGARI

  MANİSA'da, Şehzadeler Belediyesi'nin 'Yaza merhaba' etkinliğinde pop müziğin sevilen ismi Bilal Sonses ve Karadeniz müziğinin sevilen sanatçısı Ekin Uzunlar konser verdi.

 • Murat Boz ve Ayça Ayşin Turan Hakkında Flaş İddia!
  30 May Murat Boz ve Ayça Ayşin Turan Hakkında Flaş İddia!

  Ayça Ayşin Turan ile Murat Boz'un dijital bir platformda yayınlanacak bir sinema filminde başrolleri paylaşacağı iddia edildi. İşte detaylar...

 • İpekyolu'nda Bilal Sonses rüzgarı
  30 May İpekyolu'nda Bilal Sonses rüzgarı

  İpekyolu'nda Bilal Sonses rüzgarıVAN Van'ın İpekyolu Belediyesinin düzenlediği 'İpekfest 1. Gençlik Festivali'nin 3. gününde sahne alan ünlü şarkıcı Bilal Sonses, sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı.

 • Gaziantep'in En Genç Festivali
  27 May Gaziantep'in En Genç Festivali

  Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Başkanı Fatma Şahin ve CSC Organizasyon-Alp Ajans'ın katkılarıyla düzenlenen "Gaziantep Gençlik ve Spor Festivali" ünlü sanatçıların konserleriyle taçlandı.

 • Canlı Yayında Şok Eden Murat Boz İddiası!
  24 May Canlı Yayında Şok Eden Murat Boz İddiası!

  Uzun süredir hayatında kimse olmayan Şarkıcı Murat Boz hakkında çarpıcı bir iddia ortaya atıldı. 'Söylemezsem Olmaz' adlı programda masaya yatırılan konu sosyal medyada tepki topladı. Murat Boz'un fanları harekete geçti. İşte detaylar...

 • Başkan Yılmaz, 'Her zaman böyle coşkulu ve Cumhuriyet'e yakışan gençler olun'
  23 May Başkan Yılmaz, "Her zaman böyle coşkulu ve Cumhuriyet'e yakışan gençler olun"

  Başkan Yılmaz, "Her zaman böyle coşkulu ve Cumhuriyet'e yakışan gençler olun"BALIKESİR Balıkesir Büyükşehir Belediyesi 19 Mayıs Gençlik Festivali, gençlere yönelik dört merkezin açılışı ve 100 binden fazla gencin bir araya geldiği 5 konser ile sona erdi.

 • Balıkesir Belediye Başkanı Yılmaz: Her zaman böyle coşkulu ve Cumhuriyet'e yakışan gençler olun
  23 May Balıkesir Belediye Başkanı Yılmaz: Her zaman böyle coşkulu ve Cumhuriyet'e yakışan gençler olun

  BALIKESİR Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 19 Mayıs Gençlik Festivali, gençlere yönelik dört merkezin açılışı ve 100 binden fazla gencin bir araya geldiği 5 konser ile sona erdi.

 • Bursa'da Derya Uluğ rüzgarı
  23 May Bursa'da Derya Uluğ rüzgarı

  Bursa'da Derya Uluğ rüzgarı Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinliklerinde düzenlenen seri konser, yaklaşık 70 bin kişinin katıldığı Derya Uluğ konseri ile tamamlandı.

 • Gençler 'İkiye On Kala' konseriyle coştu
  21 May Gençler 'İkiye On Kala' konseriyle coştu

  Gençler 'İkiye On Kala' konseriyle coştu Balıkesir Büyükşehir'den her gece ayrı bir konser Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz tarafından gençlere özel hazırlanan dört günlük 19 Mayıs Gençlik Festivali ikinci gününde, gündüz Dijital Gençlik Merkezi'ndeki etkinliklerle akşam da...

 • Bursa'da 19 Mayıs bir haftaya yayılan programlarla kutlanıyor
  20 May Bursa'da 19 Mayıs bir haftaya yayılan programlarla kutlanıyor

  Bursa'da 19 Mayıs bir haftaya yayılan programlarla kutlanıyor Bursa'da Reynmen rüzgarı Bursa Büyükşehir Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nı bir haftaya yayılan programlarla kutluyor.

 • Başkan Aktaş: Bursa'da gençler, genç olmanın farkını yaşıyor
  20 May Başkan Aktaş: Bursa'da gençler, genç olmanın farkını yaşıyor

  Bursa Büyükşehir Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nı bir haftaya yayılan programlarla kutluyor. Bursa Gençlik Festivali çerçevesinde düzenlenen 'E-Spor' ve 'Sokak Basketbolu' turnuvalarıyla keyifli bir bayram geçiren gençler, Yunuseli Havaalanı'nda 'Reynmen' konseriyle unutulmaz bir akşam yaşadı. Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, "Bursa'da gençler, genç olmanın avantajını ve farkını yaşıyor" dedi.

 • Gaziantep'te gençlerin festival coşkusu
  18 May Gaziantep'te gençlerin festival coşkusu

  Gaziantep'te gençlerin festival coşkusuGAZİANTEP Gaziantep'te düzenlen 'Gençlik ve Spor festivali'nde binlerce genç büyük coşku yaşadı.

 • Murat Boz'a 'çocuk Yapalım' Teklifinde Bulundu
  18 May Murat Boz'a 'çocuk Yapalım' Teklifinde Bulundu

  Murat Boz, geçtiğimiz günlerde yeğeni Pelin'le çekilmiş bir karesini sosyal medya hesabından paylaşmıştı. Murat Boz ile arkadaş olan Esma Er, 'çocuk yapalım' teklifiyle şoke etti. İşte detaylar...

 • Balıkesir'de 19 Mayıs, Gençlik Festivali ile kutlanacak
  16 May Balıkesir'de 19 Mayıs, Gençlik Festivali ile kutlanacak

  Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı 4 gün sürecek bir Gençlik Festivali ile kutlayacak.

 • 'Gaziantep Gençlik ve Spor Festivali' yarın başlıyor
  16 May "Gaziantep Gençlik ve Spor Festivali" yarın başlıyor

  Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen "Gaziantep Gençlik ve Spor Festivali" başlıyor.

 • Gazianteplileri kültür, sanat ve sporla dolu bir Mayıs ayı bekliyor.
  06 May Gazianteplileri kültür, sanat ve sporla dolu bir Mayıs ayı bekliyor.

  Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, çocuk, genç, yaşlı her yaştan insanın kendisinden bir şeyler bulabileceği dopdolu programlarıyla Mayıs ayını Gaziantep'e bir başka yaşatacak

 • Esenler'de Bilal Sonses rüzgarı esti
  17 Mar Esenler'de Bilal Sonses rüzgarı esti

  Esenler'de Bilal Sonses rüzgarı esti Esenlerli gençler, Bilal Sonses konseriyle baharı coşkuyla karşıladı.

 • Tuğçe Kandemir 'Aşkta Kriterim Yok İnsan Olsun Yeter'
  14 Şub Tuğçe Kandemir "Aşkta Kriterim Yok İnsan Olsun Yeter"

  Müzik dünyasının yeni yüzlerinden olan ve seslendirdiği şarkılarla kısa sürede gönüllerde taht kurmayı başaran Tuğçe Kandemir, Yeşil Nesil Atölyeleri'nin düzenlediği Karfest'in Sevgililer Günü etkinliğinde Kartepe'de sevenleriyle buluştu. İşte detaylar…

 • Kardeş acısı ile sarsılan Alişan gözyaşları içinde anlattı: Evli olmasaydım, her şeyi bırakıp gitmiştim
  16 Oca Kardeş acısı ile sarsılan Alişan gözyaşları içinde anlattı: Evli olmasaydım, her şeyi bırakıp gitmiştim

  Ünlü şarkıcı Alişan, altı ay önce biricik kardeşi Selçuk Tektaş'ı koronavirüs nedeniyle kaybetmişti. Büyük bir acı yaşayan Alişan, evlatları ve yeğenleri için ayakta kalmaya çalıştı. Alişan, ailece neler yaşadıklarını ve nasıl hayata döndüğünü anlattı. Ünlü şarkıcı "Evli olmasaydım, ailem olmasaydı böyle bir kayıpta her şeyi bırakıp gitmiştim" dedi.

 • Türkiye'nin dört bir yanından lezzetin buluştuğu fuar
  26 Ara Türkiye'nin dört bir yanından lezzetin buluştuğu fuar

  - Türkiye'nin dört bir yanından lezzetin buluştuğu fuar Bahçelievler'de 'lezzet' fuarına binlerce kişi katıldı Bahçelievler'de belediye başkanı sucuk pişirip vatandaşa dağıttı Bahçelievler'de düzenlenen Türkiye'nin 'En Lezzetli Fuarı'nda renkli görüntüler yaşandı.

 • Son dakika haberleri: BAHÇELİEVLER'DEKİ YÖRESEL ÜRÜNLER FUARI'NA YOĞUN İLGİ
  26 Ara Son dakika haberleri: BAHÇELİEVLER'DEKİ YÖRESEL ÜRÜNLER FUARI'NA YOĞUN İLGİ

  Edinilen son dakika haberine göre Ülke genelindeki farklı lezzetlerin bir araya geldiği Yöresel Ürünler Fuarı Bahçelievler'de açıldı.

 • Muud üzerinden 2021'de en çok Hadise dinlendi
  24 Ara Muud üzerinden 2021'de en çok Hadise dinlendi

  Türk Telekom'un dijital müzik platformu Muud'un, 2021 yılının en çok dinlenenleri listesinde yerli sanatçılar kategorisinin ilk sırasında Hadise yer alırken, yılın en çok dinlenen ve indirilen yerli parçası Mustafa Ceceli-Ekin Uzunlar imzalı Öptüm Nefesinden oldu.

 • Muud üzerinden kasımda en çok Bilal Sonses dinlendi
  03 Ara Muud üzerinden kasımda en çok Bilal Sonses dinlendi

  Dijital müzik platformu Muud üzerinden geçen ay en çok dinlenen yerli sanatçı Bilal Sonses oldu.

 • Ayaklı Gazete TV Yıldızları Ödül Töreni'nde pişti oldular!
  23 Kas Ayaklı Gazete TV Yıldızları Ödül Töreni'nde pişti oldular!

  Bu yıl 9'uncusu düzenlenen TV Yıldızları Ayaklı Gazete Ödülleri, sahiplerini buldu. Halk oylamasıyla seçilen 2021 yılının en iyilerinin ödüllendirildiği gece Swissotel The Bosphorus'da gerçekleşti. Ödül törenine eski sevgililer Miray Daner ve Kubilay Aka'nın pişti olması damga vurdu. İşte törenin perde arkası...

 • Sivas'ta 'Kampüse hoş geldin' konserleri sürüyor
  22 Kas Sivas'ta "Kampüse hoş geldin" konserleri sürüyor

  Sivas'ta "Kampüse hoş geldin" konserleri sürüyor Binlerce üniversite öğrencisine ev sahipliği yapan Sivas'ta Sivas Belediyesi'nin öğrencilere yönelik başlattığı "kampüse hoş geldin" konserleri sürüyor Binlerce üniversite öğrencisine ev sahipliği yapan Sivas'ta Sivas Belediyesi'nin...

 • Sultangazi'de çocuklar eğlenceli tiyatrolarla güzel bir tatil geçirecek
  15 Kas Sultangazi'de çocuklar eğlenceli tiyatrolarla güzel bir tatil geçirecek

  2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı'nın birinci dönem ara tatili başladı.

 • fizy ekim ayının 'en'leri belli oldu
  04 Kas fizy ekim ayının "en"leri belli oldu

  Türkiye'nin dijital müzik platformu fizy'de ekim ayının "en"leri belli oldu.

 • Muud üzerinden ekimde en çok 'Ajda' dinlendi
  02 Kas Muud üzerinden ekimde en çok "Ajda" dinlendi

  Dijital müzik platformu Muud'un ekim ayında "en çok dinlenen yerli albümler" kategorisinde Ajda Pekkan'ın "Ajda" albümü ilk sırada yer aldı.

 • Kocaeli Büyükşehir'den TABİP'te Hasat ve Dikim Şenliği
  01 Kas Kocaeli Büyükşehir'den TABİP'te Hasat ve Dikim Şenliği

  Kocaeli Büyükşehir'in Tıbbi ve Aromatik Bitki Yetiştiriciliği Projesi kapsamında tıbbi nane hasadı ve melisa (oğul otu) dikimi yapılacak. Etkinlikte Bilal Sonses konser verecek

 • Tuzla'da Cumhuriyet Bayramı coşkusu Bilal Sonses ile zirveye ulaştı
  31 Eki Tuzla'da Cumhuriyet Bayramı coşkusu Bilal Sonses ile zirveye ulaştı

  Tuzla'da bir hafta süren Cumhuriyet Bayramı kutlamaları, Tuzla Sahil Alanı'nda gerçekleştirilen Bilal Sonses konseri ile zirveye ulaştı.

 • Konya'da hayranlarıyla buluşan Bilal Sonses'e doğum günü sürprizi
  28 Eki Konya'da hayranlarıyla buluşan Bilal Sonses'e doğum günü sürprizi

  Konya'da hayranlarıyla buluşan Bilal Sonses'e doğum günü sürprizi Ünlü şarkıcı Bilal Sonses sevenleri ile Konya'nın Akşehir ilçesinde buluştu.

 • 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Tuzla'da çeşitli etkinliklerle kutlanacak
  26 Eki 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Tuzla'da çeşitli etkinliklerle kutlanacak

  29 Ekim Cumhuriyet Bayramı, Tuzla'da çeşitli etkinliklerle büyük bir coşkuyla kutlanacak.

 • 47. Pantene Altın Kelebek Oylamasında Final Turu Heyecanı Başladı!
  23 Eki 47. Pantene Altın Kelebek Oylamasında Final Turu Heyecanı Başladı!

  Hürriyet Gazetesi ve Dünyanın 1 numaralı saç bakım kremi markası* Pantene'in iş birliğiyle bu yıl 47'ncisi düzenlenecek Pantene Altın Kelebek'te ödül alacak isimler için heyecanlı bekleyiş tüm hızıyla devam ediyor. Televizyon ve müzik dünyasında gücünü gösterenlerin gecesi olacak Pantene Altın Kelebek Ödülleri'nde oylamanın ilk turu sona erdi. Toplam 9.355.606 sayıda oyun kullanıldığı ilk turun ardından oylamada final turu heyecanı başladı.

 • Akşehirspor için konser düzenlenecek
  18 Eki Akşehirspor için konser düzenlenecek

  Bölgesel Amatör Lig'de mücadele eden Akşehirspor için sezon açılışı öncesinde konser düzenleyecek.

 • Sultangazi'de Bilal Sonses coşkusu
  04 Eki Sultangazi'de Bilal Sonses coşkusu

  Sultangazi'de Bilal Sonses coşkusu Bilal Sonses Sultangazi'de hayranlarına konser verdi Ünlü şarkıcı Bilal Sonses sevenleri ile Sultangazi'de açık hava konserinde buluştu.

Advertisement